Dodatki Kodi
Najlepsze w Kodi jest to, że umożliwia użytkownikom przesyłanie strumieniowe różnych treści z całego świata. Kodi zyskał doskonałą reputację wśród streamerów internetowych tylko ze względu na swoje funkcje i dostępność. Przesyłanie strumieniowe online może narazić Cię na ryzyko i aby temu zapobiec, wymagana jest sieć VPN dla Kodi, która może zapewnić prywatność i bezpieczeństwo w Internecie.

Contents

Lista 107 dodatków Kodi (zaktualizowana lista na kwiecień 2023 r.)

Oto lista 107 dodatków Kodi, które przetestowałem pod kątem działania i bezpieczeństwa przed złośliwym oprogramowaniem:

Najlepsze dodatki Kodi na kwiecień 2023 r

Przesyłanie strumieniowe online przez różne strony nie ma tego uroku. Dlatego użytkownicy wybierają najlepsze dodatki Kodi do filmów. Mając to na uwadze, wymieniliśmy najlepsze dostępne dodatki Kodi dla Ciebie w tym przewodniku, upewnij się, że ich wypróbowałeś!

                               

Nowe dodatki Kodi

Dodatki przychodzą i odchodzą każdego dnia. Naszym celem jest informowanie Cię o nowych dodatkach Kodi, które właśnie weszły do ​​wyścigu, aby widzowie mogli bez problemu przesyłać strumieniowo i cieszyć się wrażeniami Kodi.

 1. Magiczność Kodi Addon: Magiczność Kodi
 2. Deathstar Kodi Addon: DeathStar Kodi
 3. Dubbed Anime: Dubbed Anime
 4. Yoda: Jak zainstalować dodatek Yoda Kodi
 5. Drżenie
 6. Pandora Box Kodi Addon
 7. Moduł ładujący listy odtwarzania: Jak zainstalować moduł ładujący listy odtwarzania Kodi Addon

Najlepsze dodatki Kodi do filmów

1. Exodus

Exodus to bez wątpienia najpopularniejszy zewnętrzny dodatek Kodi w społeczności. Od czasu powrotu do gry Exodus można zobaczyć w bibliotece prawie każdego użytkownika.

Exodus Kodi to dodatek do przesyłania strumieniowego wideo, cieszący się niezrównaną reputacją wśród użytkowników Kodi. Exodus jest znany ze swoich zaktualizowanych bibliotek filmów, programów telewizyjnych, kanałów telewizyjnych na żywo i stacji radiowych.

Oprócz tego ma doskonałą funkcję wyszukiwania, podzielone na kategorie listy i funkcję ulubionych. Widzowie mogą znaleźć filmy i programy telewizyjne pogrupowane według roku, gatunku, najwyższej pozycji, wysoko ocenianych i najczęściej oglądanych.

Nadszedł czas, aby cieszyć się kanałami SkyTV UK za pośrednictwem Exodus, oglądać najnowsze programy telewizyjne z HBO, Netflix, HULU, Fox, STARS i wielu innych kanałów telewizyjnych zaraz po ich oficjalnej transmisji. Zobacz ten przewodnik, jak zainstalować Exodus (Kodi v16 i Kodi v17.6)

2. Przymierze

Covenant przybył jako oficjalny widelec Exodus, wprowadzony przez tego samego właściciela z kilku powodów. Gdy TVAddons w tajemniczy sposób zniknęła ze świata Kodi, spowolniło Exodus, mimo że było regularnie aktualizowane.

Ostatecznie, gdy Exodus Kodi przestał działać, Covenant przejął tę samą jakość biblioteki i interfejsu. Nowy dodatek Covenant spełnił oczekiwania fanów Exodusa, wybierając miejsce, w którym Exodus odszedł. Przeczytaj nasz najnowszy przewodnik, jak zainstalować przymierze na Kodi.

3. Gurzil

Gurzil to widelec Exodus i idealny zamiennik każdego dodatku do streamingu filmów lub programów telewizyjnych. Po tym, jak zespół programistów Exodus nazwał go „zakończonym”, pojawiło się wiele nowych dodatków Kodi, w tym Gurzil.

Gurzil jest jednym z najbardziej niezawodnych dodatków Kodi i nigdy nie spełnia wymagań użytkowników. Znajdź pełny przewodnik instalacji gurzil tutaj.

4. Łożysko

Dodatek Placenta Kodi jest rozwidleniem Exodusa i pojawił się w nagłówkach, oferując więcej opcji i lepsze strumienie. Opracowany przez Mr Blamo i Muad’Dib, ten dodatek jest teraz dostępny w Repozytorium Kodil.

Oferuje wysokiej jakości strumienie i ma wszystkie najnowsze tytuły treści, co czyni go jednym z najlepszych dodatków Kodi. Postępuj zgodnie z tym przewodnikiem i ucz się Jak zainstalować Placenta Kodi Addon.

5. Powstanie Neptuna

Nikt nie może odmówić dodatku, który oferuje znacznie więcej niż Covenant, mimo że jest jego widelcem. Tak jest w przypadku Neptuna, który jest rozwidleniem dodatku Covenant i Exodus Kodi, ale ma lepszą bibliotekę i lepszą jakość strumieni.

Neptune Rising dodatek Kodi zyskuje popularność dzięki pozytywnym recenzjom użytkowników. Użytkownicy twierdzą, że oferuje strumienie jakości HD, które można odtwarzać jednym kliknięciem, a jego szybkość buforowania jest całkiem dobra.

Biorąc pod uwagę wszystkie opinie dostarczone przez użytkowników, ten dodatek jest z pewnością zalecany. Podążać Instrukcja instalacji Neptune Rising i ciesz się streamingiem swoich ulubionych treści.

6. Kodi Reddit Addon

Reddit to miejsce, w którym znajdziesz wszystkich maniaków online. Czytelnicy mogą znaleźć wątki związane z prawie każdym oprogramowaniem, różnymi interfejsami API, treściami internetowymi, filmami i wiele więcej. Bycie dodatkiem Kodi i unikanie Reddit jest trudne, jeśli jesteś maniakiem wideo. Zawsze chce się wypróbowywać nowe dodatki i od tego momentu rozpoczyna się eksploracja.

Jeśli przeszukujesz najlepsze dodatki Kodi, zawsze znajdziesz dodatek Kodi Reddit na liście. Teraz korzystaj z filmów Reddit bez minimalizowania Kodi i otwierania dowolnej przeglądarki za pośrednictwem dodatku Kodi Reddit.

Najlepsze dodatki wideo dla Kodi

1. Tester F4M

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego prawie wszystkie główne dodatki wymagają F4M Tester do poprawnego działania? Ponieważ F4M Tester jest głównym powodem, te dodatki są w stanie zapewnić użytkownikom wysokiej jakości strumienie. Dodatek F4M Tester zapewnia podstawowy protokół dekodowania wymagany dla dodatków wideo, umożliwiając dodatki w celu zwiększenia komfortu użytkowania.

2. Dodatek Magic Dragon

Dodatek Magic Dragon Kodi jest jednym z niewielu dodatków Kodi, który zapewnia transmisję strumieniową telewizji na żywo Kodi. Dodatek Magic Dragon Kodi ma najlepsze łącza do przesyłania strumieniowego do oglądania sportu, filmów, programów telewizyjnych, telewizji na żywo, kreskówek i wielu innych atrakcji.

Wszystko to w jednym niezawodnym dodatku Kodi jest trudne do znalezienia i za to odpowiada Supremacy Repository. Ma wiele innych wspaniałych dodatków Kodi, takich jak Cartoon Network, BBC iPlayer, Planet MMA itp.

Jak zainstalować Magic Dragon Kodi Addon

3. Aspis Addon

Aspis to świetny dodatek Kodi do oglądania filmów i programów telewizyjnych w wysokiej jakości. Linki do przesyłania strumieniowego dostarczane przez dodatek Aspis Kodi są doskonałej jakości, ponieważ działają bezproblemowo bez awarii.
Dodatek Aspis Kodi jest obecny w Supremacy Repository i musimy docenić fakt, że Supremacy wymyślił wspaniałe dodatki dla użytkowników Kodi.

4. TechStreams

TechStreams to wyjątkowy dodatek Kodi do strumieniowego przesyłania filmów, programów telewizyjnych, sportu na żywo, kanałów telewizyjnych na żywo i wielu innych. Unikalną cechą tego dodatku Kodi jest to, że pobiera łącza strumieniowe z witryn Torrent.

To jest powód, dla którego dodatek Techi Kodi Kodi ma wszystkie najnowsze filmy i programy telewizyjne łatwo dostępne. Kolejną wielką zaletą tego dodatku Kodi jest to, że ma szybkie łącza strumieniowe w jakości HD.

5. Digibox

Dodatek Digibox to gratka szczególnie dla użytkowników, którzy mają konta Trakt, Real Debrid, a dla użytkowników, którzy go nie mają, mogą nadal korzystać z tego dodatku za pośrednictwem standardowych linków do przesyłania strumieniowego. Użytkownicy mogą również przesyłać strumieniowo filmy, programy telewizyjne i filmy dokumentalne.

 

Najlepsze dodatki 3d Kodi

Rozrywka bez 3D to marnowanie czasu, prawda? Wyobraź sobie, że używasz strumieni wysokiej jakości, ale nie są one trójwymiarowe, nie będzie fajnie! Wiemy o tym i dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze dodatki Kodi 3D.

1. Okulary

Bardzo rzadko można znaleźć dodatek Kodi, który oferuje łącza strumieniowe w jakości 3D dla treści dla dzieci, filmów, programów telewizyjnych, horrorów i sportu. Eyeasses jest jednym z tych rzadkich dodatków Kodi oferujących wszystkie powyższe i wiele więcej.

Pobierz okulary

Najlepsze dodatki wideo 4K Kodi

Oglądaj swoje ulubione filmy, programy telewizyjne, filmy dokumentalne, sport na żywo, wydarzenia na żywo, programy i wiele innych w jakości 4K. Pobierz i zainstaluj teraz najlepsze dodatki do filmów Kodi 4K i przenieś swoje niezapomniane wrażenia z oglądania na zupełnie nowy poziom.

1. Nemezis

Nemesis to najnowsza indukcja w świecie Kodi, ale jego funkcje zaskakują zaskakujących użytkowników Kodi. Oferuje rozdzielczość 4K, która jest lepsza niż rozdzielczość 1080p. Umożliwia widzom oglądanie filmów i programów telewizyjnych w rozdzielczości 4K z dodatkiem Nemesis Kodi. Ta funkcja ma jednak swoją cenę. Aby Nemesis działał, musisz zarejestrować się w Real-Debrid, który kosztuje 16 € za 6-miesięczną subskrypcję.

2. Prawdziwe filmy

Real Movies to dodatek do filmów, który wyświetla filmy w jakości 4K, HD i 3D. Jego główna sekcja kategorii zawiera Boxsety (kanały telewizyjne), Filmy, Komedie i wiele więcej. Ten dodatek Kodi jest stale aktualizowany i dlatego jest lubiany przez wielu.

Dodatki Kodi dla telewizji na żywo

Oglądanie telewizji na żywo poza domem lub w pracy nigdy nie było łatwe, ale dzięki Kodi, który ma wiele najlepszych dodatków do telewizji na żywo. Teraz możesz oglądać swoje ulubione wydarzenie na żywo na Kodi z dowolnego miejsca w dowolnym czasie.

Ważne jest jednak, aby użytkownicy rozumieli potrzebę VPN na Kodi podczas korzystania z dodatków Kodi lub dodatków telewizyjnych na żywo innych firm. Jeśli oglądasz filmy na Kodi, musisz zabezpieczyć połączenie i zachować anonimowość, a jeśli próbujesz oglądać telewizję na żywo, VPN pomoże ci uzyskać dostęp do strumieni z ograniczeniami geograficznymi.

1. USTVNow

USTVNow to oficjalny dodatek Kodi, który umożliwia użytkownikom Kodi oglądanie wszystkich swoich ulubionych treści z amerykańskich kanałów telewizyjnych. Jest bardzo łatwy w użyciu, wszyscy użytkownicy muszą tylko zarejestrować się w dodatku i oglądać wszystko, co chcą oglądać. Możesz zainstalować ten dodatek, postępując zgodnie z naszym przewodnikiem, dla jak zainstalować USTVNow Kodi Addon

Użytkownicy mogą zainstalować ten dodatek Kodi na komputerze z systemem Windows i Amazon Fire Stick, który obsługuje również inne najlepsze aplikacje firestick. Ponadto użytkownicy posiadający wersję Kodi Jarvis mogą również zainstalować ten dodatek na swoim urządzeniu.

2. BBC iPlayer

BBC iPlayer to oficjalny dodatek Kodi dostępny w oficjalnym repozytorium dodatków Kodi. Pozwala użytkownikom oglądać ulubione wydarzenia sportowe, kanały rozrywkowe, telewizję na żywo, nowe transmisje i wiele więcej.

Jest to rzeczywiście jeden z najlepszych dodatków Kodi w Wielkiej Brytanii. Jest to jednak ograniczony kodem geograficznym dodatek Kodi, który nie działa poza Wielką Brytanią. Dowiedz się więcej o tym dodatku i dowiedz się, jak zainstalować ten dodatek Kodi, postępując zgodnie z naszym przewodnikiem BBC iPlayer.

3. Ccloud telewizja

Ccloud TV jest bez wątpienia jednym z najstarszych i najlepszych dodatków Kodi do oglądania kanałów telewizyjnych na żywo w Kodi. Oferuje setki kanałów telewizyjnych na żywo, a linki, które udostępnia, są świetne pod względem jakości i szybkości.

Kolejną wielką zaletą tego dodatku jest to, że od czasu do czasu aktualizuje się. Użytkownicy mogą oglądać wiadomości, sport, rozrywkę itp. Za pośrednictwem tego dodatku Kodi. Więc na co czekasz? Zainstaluj teraz cCloud na Kodi!

4. IPTV Bonanza

Wszyscy użytkownicy Kodi, którzy lubią oglądać treści z całego świata, mogą skorzystać z dodatku IPTV Bonanza Kodi, ponieważ zapewnia programy telewizyjne na żywo z różnych regionów, takich jak Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Francja, Hiszpania, Niemcy itp. Nie tylko programy telewizyjne, ale użytkownicy mogą również oglądać transmisje sportowe i muzyczne na żywo.

Pobierz IPTV Bonanza

5. Salvazebul Włoski IPTV

Salva59s i Baal Zebul z rodziny Evil King opracowali Salvazebul Italian IPTV Kodi Addon. Jest to włoski dodatek do telewizji na żywo, dostarczający treści online z kanałów emitowanych we Włoszech. Ten dodatek jest dostępny w repozytorium Androida.

Pobierz Salvazebul włoski IPTV

6. SmoothStreams

Jeśli szukasz dodatku Kodi, który oferuje programy sportowe i inne kanały rozrywki, SmoothStream jest dla Ciebie idealny. Dzięki ponad 50 kanałom telewizyjnym na żywo możesz strumieniować wydarzenia na żywo wraz z wieloma programami telewizyjnymi za pomocą SmoothStreams. Dostępne są różne jakości strumienia, tj. 540p, 720p i 1080p.

Najlepsze dodatki Kodi dla sportu

Po co szukać kłopotliwych linków do przesyłania strumieniowego online na ulubioną imprezę sportową, jeśli jest ona dostępna w Kodi! Oglądaj dowolne dyscypliny sportowe, korzystając z najlepszych dodatków Kodi do sportów w jakości HD bez żadnego problemu.

1. SportsDevil

SportsDevil to dedykowany streaming na żywo i nadrabianie zaległości telewizyjnych dla miłośników sportu. SportsDevil obejmuje szeroką gamę kanałów transmisji sportowej dla krykieta, tenisa, piłki nożnej, hokeja na lodzie, wyścigów, jazdy na rowerze i wielu innych.

SportsDevil jest ulubieńcem piłki nożnej & fanów krykieta dla długiej listy kanałów transmisji strumieniowej dostępnych do oglądania wydarzeń na żywo, najważniejszych wydarzeń, przed & publikuj mecze i oglądaj telewizję. Sports Devil oferuje 12 kanałów beINSports dla fanów angielskiej Premier League, którzy mogą cieszyć się wszystkimi meczami na żywo. Wśród szerokiej listy kanałów SportsDevil oferuje: SkySports, Fox Sports, BT Sports i wiele innych.

Przeczytaj nasz kompletny przewodnik instalacji Sportsdevil tutaj.

2. Oszustwo

Chociaż jego nazwa może być nieco wątpliwa, to dodatek Deceit Kodi jest doskonałym wyborem do oglądania transmisji sportowych na żywo i telewizji na żywo. Najlepszą rzeczą w tym dodatku jest to, że ma on dostęp do integracji Trakt i Real Debrid, co bardzo doceniają maniacy Kodi. Do tej pory dodatek Deceit działał świetnie i nie zgłoszono żadnych problemów w tym zakresie.

Oszustwo jest dostępne w repozytorium One Nation.

3. GenieTv Kodi Utility i IPTV Sports

Dodatek Genie TV Kodi Utility i Sports to kompletny pakiet dla użytkowników Kodi, którzy regularnie lubią strumieniować na Kodi. GenieTV zapewnia wysokiej jakości transmisje sportowe i telewizyjne na żywo. Przede wszystkim GenieTV ma również świetne narzędzia do konserwacji do rozwiązywania problemów z Kodi.

Aby maniacy Kodi i Noobs mogli kontynuować transmisję bez żadnych problemów. Możesz także skontaktować się z twórcami dodatków GenieTVKodi za pośrednictwem ich oficjalnej grupy na Facebooku. Repozytorium dodatków GenieTV Kodi jest dostępne w repozytorium GenieTv.

4. Joker Sporty

Dodatek Joker Sports Kodi jest dostępny w repozytorium Maverick Kodi. Posiada kategorie zapewniające sporty BT, godz. 15.00, starty sportowe, dodatkowe kanały sportowe itp.

5. AceStream

Wśród długiej listy dodatków Kodi do oglądania sportu i różnych treści mamy AceStream, który działa na protokole BitTorrent. To nie jest zwykły dodatek na słowo. AceStream to platforma strumieniowa, która działa poprzez własny odtwarzacz multimedialny.

Aby uruchomić AceStream na Kodi, potrzebujesz Plexus Player. Splot to dodatek do programu, który jest dostępny w repozytorium Fusion. Po dodaniu odtwarzacza Plexus zaktualizuj jego moduł i uruchom strumienie z AceStream na Kodi.

Ace Stream jest dostępny w repozytorium list Adryan.

Najlepsze dodatki Kodi do piłki nożnej

1. Falcon Sports

Falcon Sports to niesamowite rozszerzenie dla miłośników sportu, którzy chcą oglądać wydarzenia sportowe na żywo. Falcon Sports ma świetne linki dla użytkowników, a także w jakości HD. Kolejną wielką zaletą tego rozszerzenia jest to, że szybkość łączy jest bardzo szybka w przeciwieństwie do innych dodatków.

Pobierz Falcon Sports.

2. DAZN

Możemy nazwać DAZN (Da Zone) jako nową kategorię Netflix dla sportu w dodatkach Kodi. Jest to dodatek premium, który oferuje użytkownikom wysokiej jakości linki do wydarzeń sportowych za niską opłatą w wysokości 20 USD. Użytkownicy mogą pobrać, zainstalować i subskrybować ten dodatek, aby cieszyć się bezproblemową rozrywką sportową na Kodi. DAZZN zyskał szacunek społeczności Kodi w bardzo krótkim czasie.

3. Gracz Eurosport

Dodatek Kodi dla Eurosport Player to świetny dodatek do przesyłania strumieniowego wydarzeń piłkarskich na całym świecie. Najlepszą rzeczą w tym dodatku jest to, że ma on również zawartość na żądanie. Jednak użytkownicy muszą się zarejestrować, aby uzyskać dostęp do tego dodatku. Tego dodatku można używać na komputerach PC, Mac, Fire TV / Fire Stick, Android lub Raspberry Pi.

Pobierz teraz EuroSport Player!

Najlepsze dodatki do Stream English Premier League

1. NBC Sports

NBC Sports to jedna z największych sieci sportowych na świecie, która istnieje już od ponad 70 lat. Siedziba firmy znajduje się w Stamford w Stanach Zjednoczonych i należy do grupy sportowej NBC. NBC obejmuje wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe na całym świecie, takie jak angielska Premier League, NFL, NHL, NASCAR, NBA, WGC i olimpiada.

2. FOX Sports GO

Fox Sports jest oficjalnym nadawcą Mistrzostw Świata FIFA 2023. Na szczęście ma dodatek Kodi dla wszystkich fanatyków piłki nożnej, którzy chcą transmitować mistrzostwa świata w piłce nożnej. Ten dodatek jest uważany za najlepszy dodatek dla Kodi do streamowania piłki nożnej.

Pobieranie Fox Sports Go.

3. Powtórki piłkarskie

Istnieje mnóstwo fanów piłki nożnej, którzy mogą nie być w stanie oglądać meczów, gdy rozpoczynają się na żywo. Football Replays to najlepszy dodatek do kodi, który zapewnia wszystkie najważniejsze rozgrywki w głównych ligach (EPL, La Liga, Bundes Liga). Jeśli więc spóźnisz się na mecze Pucharu Świata FIFA, nie martw się powtórki z piłki nożnej zapewnią wszystkie najważniejsze cechy Twojego Kodi.

Pobieranie Powtórki piłkarskie.

4. Piłka nożna dzisiaj

Piłka nożna Dziś największy dodatek do Kodi ma główne kategorie, takie jak Premier League, Gry, Liga Mistrzów UEFA, Najważniejsze wydarzenia, La Liga, Primeir Leagu i wiele więcej.

Ten dodatek można znaleźć w repozytorium Colossus, a nawet w repozytorium Kodil. Jednak Colossus jest najbardziej zalecany do transmisji z Mistrzostw Świata FIFA 2023

Pobieranie Football Today

5. Rozpocznij Kodi Addon

Wielu maniaków futbolu pragnie oglądać swoją ulubioną grę zespołową. Ten najlepszy dodatek do kodi w kategorii sportowej zapewni wiele darmowych kawałków niesamowitych momentów Mistrzostw Świata FIFA. Rozpocznij dodatek Kodi jest bardzo skoncentrowany na angielskiej Premier League. Możesz jednak przesyłać strumieniowo konkurencyjne mecze mistrzostw świata z komfortem strumieniowania HD.

Pobieranie Rozpoczęcie

6. DC Sports

DC Sports jest dość podobny do topowego dodatku Kodi Sports Devil. Ten zewnętrzny kodi addon ma wiele do zaoferowania wszystkim zagorzałym fanom sportu. Ponieważ FIFA World Cup 2023 jest tuż za rogiem, DC Sports musi koniecznie obserwować te niesamowite cele i ścigać rywalizację wśród najlepszych drużyn piłkarskich na świecie.

Pobieranie DC Sports

Najlepsze dodatki UFC Kodi do oglądania walk UFC

Transmisja najlepszych sportów walki nie stanowi już problemu. Oglądaj swoje ulubione mecze UFC w jakości HD dzięki tym najlepszym dodatkom UFC Kodi.

 1. UFC Finest / Planet MMA

UFC Finest / Planet MMA jest prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem na liście do wyświetlania wydarzeń UFC na Kodi. Oprócz wydarzeń na żywo, takich jak walki UFC, pokazuje także filmy dokumentalne, programy telewizyjne i poprzednie wydarzenia UFC. Ten dodatek do Kodi został zaprojektowany specjalnie dla PPV UFC, ponieważ przechwytuje całą zawartość związaną z UFC bezpośrednio na twoim pudełku Kodi lub oprogramowaniu Kodi.

Najlepsze dodatki Kodi Wrestling

Kodi to niesamowite miejsce dla milionów fanów wrestlingu na całym świecie, dzięki czemu mogą oni organizować swoje ulubione zawody wrestlingowe.

 1. Zapasy na żądanie:

Teraz, jeśli jesteś fanem zapasów i chcesz złapać całą akcję z WWE, to WWE na żądanie jest idealnym dodatkiem Kodi dla Ciebie. Dzięki popularnym usługom pay-per-views, takim jak Royal Rumble i WrestleMania, dodatek oferuje ekscytującą akcję World Wrestling Entertainment. Podobnie, można łatwo przesyłać strumieniowo stare dopasowania, uzyskując dostęp do sekcji archiwum.

Pobierz Wrestling on Demand

 Dodatki Kodi dla Androida

Przestań szukać dalej i wybierz jeden z tych dodatków Kodi dla Androida, które najlepiej działają na urządzeniach z Androidem, w tym na smartfonach, tabletach i komputerach.

1. Psy Bollocks

Nie daj się zwieść jego nazwie, ten dodatek jest niesamowity na Kodi. Ma szeroki zakres kategorii, takich jak filmy, telewizja Catch up, filmy dokumentalne, sekcja dla dzieci, muzyka, radio, sport i programy telewizyjne. Ten dodatek można również nazwać jednym we wszystkich dodatkach Kodi. Nie ma wielu dodatków zapewniających taką różnorodność i jakość strumieni, takich jak ten dodatek.

2. Nocne lęki

Czy jesteś fanem treści grozy? Jeśli tak, to zdecydowanie zalecamy ten dodatek. Night Terror to niesamowity dodatek Kodi z repozytorium Illuminati, który zawiera różnorodne treści dla fanów horrorów, takie jak filmy paranormalne, programy telewizyjne, filmy dokumentalne, filmy z prawdziwej przestępczości, programy reality show i filmy z prawdziwej przestępczości.

 Dodatki Kodi dla Xbox One

1. FireCat Kodi Addon

Każdy chce mieć wszystko w jednym dodatku Kodi, aby uniknąć kłopotów ze znalezieniem innego dodatku do wszystkiego. Dodatek Firecat Kodi to wszechstronny dodatek Kodi posiadający kategorie treści, takie jak filmy, programy telewizyjne, programy telewizyjne na żywo, muzyka, filmy dokumentalne, ustawienia itp..

Dodatek FireCat Kodi jest dostępny w brytyjskim repozytorium Kodi. Kliknij łącze, aby pobrać.

Dodatek FireCat Kodi: Pobierz Firecat

2. Kratos Kodi Addon

Kratos był mitologicznym stworzeniem znanej od zawsze gry wideo „God of War”. Dodatek Kratos Kodi może nie być bogiem dodatków Kodi, ale z pewnością różni się od innych ze względu na sekcje treści, które ma.

Kategorie, które obejmuje, obejmują filmy, programy telewizyjne, kolekcje, narzędzia, a ten dodatek ma również funkcję integracji Trakt. Bez wątpienia ten dodatek Kratos Kodi jest jednym z najlepszych dodatków Kodi. Możesz pobrać dodatek Kratos Kodi, klikając poniższy link: Pobierz Kratos

Najlepsze dodatki Kodi dla PPV

PPV to najlepsza rzecz do oglądania, gdy lubisz streamować i upijać się. Jednak użytkownicy zawsze mają z tym problemy. Dlatego omówiliśmy niektóre z najlepszych dodatków Kodi dla PPV.

1. Strumienie Vader

Vader Streams to gratka dla wszystkich fanów PPV na całym świecie, ponieważ oferuje linki do wydarzeń Pay per view z całego świata. Jest to płatny dodatek, a użytkownicy muszą uiścić opłatę subskrypcyjną, zanim uzyskają dostęp do jakichkolwiek linków. Vader Streams zyskał doskonałą reputację wśród wszystkich innych dodatków ze względu na jakość, jaką zapewnia.

Pobierz strumienie Vader.

Najlepsze dodatki do gier Kodi

Kodi oferuje wszystko, czego inni nie mogą! Zainstaluj najlepsze dodatki do gier Kodi wymienione poniżej i ciesz się ulubionymi grami na Kodi.

1. Gry Twitch

Dodatek Twitch do gier umożliwia oglądanie strumieni osób grających w gry na całym świecie. Są to profesjonalni gracze, którzy biorą udział w maratonach, a ich gry są interesujące do obejrzenia.

Ten dodatek znajduje się w oficjalnym repozytorium Kodi i jest dobrym wyborem, spędzając wolny czas i oglądając grę profesjonalistów.

2. Gry YouTube

YouTube Gaming jest podobny do Twitcha, gdzie użytkownicy Kodi mogą oglądać, jak inni grają w tę grę i kończą cały maraton gier.

Ten dodatek można znaleźć w dodatku YouTube, który znajduje się w oficjalnym repozytorium Kodi. Istnieje oddzielna sekcja dla gier, a strumienie będą dostępne dla filmów z gier.

Dodatki Kodi dla MAC

Najlepszą rzeczą w Kodi jest to, że działa na prawie każdym urządzeniu, a jeśli nie, maniacy zawsze znajdą sposób, aby go uruchomić. Możesz skonfigurować Kodi na iPadzie, Kodi włączony Telewizor apple i więcej.

1. Gracze Klub

YouTube Gaming jest podobny do Twitcha, gdzie użytkownicy Kodi mogą oglądać, jak inni grają w tę grę i kończą cały maraton gier.

Ten dodatek można znaleźć w dodatku YouTube, który znajduje się w oficjalnym repozytorium Kodi. Istnieje oddzielna sekcja dla gier, a strumienie będą dostępne dla filmów z gier. Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem „Jak zainstalować Gracza Klub ”.

2. Flux It Kodi Addon

Flux Jest to dodatek Kodi do telewizji na żywo, który działa naprawdę dobrze z Kodi na MacOS. Użytkownicy mogą przesyłać strumieniowo Flexus TV, Flexus Radio, Stratus TV i wiele więcej dzięki temu dodatkowi. Dodatek Flux Kodi jest dostępny w Aliunde Repository.

Najlepsze dodatki kodi ograniczone geograficznie

Istnieje wiele dodatków, które będą działać tylko w określonych lokalizacjach. Jeśli chcesz ominąć ograniczenia geograficzne i cieszyć się nieograniczonym przesyłaniem strumieniowym w Kodi, skorzystaj z VPN. Oto niektóre usługi VPN do wyboru:

 1. Ultimate IPTV

Ostateczny dodatek IPTV jest stosunkowo nowym dodatkiem do rodziny dodatków IPTV, ale pozostaje ograniczony geograficznie. Ten dodatek wymaga Kodi VPN do odblokowania ograniczeń geograficznych w celu emisji wielu kanałów IPTV na całym świecie. Jego filmy są w jakości HD, ale interfejs użytkownika wydaje się nieco skomplikowany bez konkretnych kategorii. Można go znaleźć w Kodil Repository i TK Norris Repo.

Najlepsze dodatki prawne / płatne Kodi

Podczas korzystania z dodatków premium zawsze znajdziesz przechodnię wszystkiego. Oficjalne dodatki są bezpieczne w użyciu i oferują dobrą jakość linków do przesyłania strumieniowego.

Wybierz żądane spośród najlepszych legalnych / płatnych dodatków Kodi, zapłać za subskrypcję i ciesz się płynnym przesyłaniem strumieniowym.

1. Wideo Buzz Feed

Buzzfeed zyskał doskonałą reputację na całym świecie dzięki wiadomościom i treściom rozrywkowym udostępnianym na stronie internetowej i w mediach społecznościowych. Buzzfeed to internetowa firma medialna, która ma sieć świetnych producentów treści, którzy w świetny sposób podkreślają swoje umiejętności dziennikarskie.

Ma świetną bazę fanów na całym świecie, a najlepszym osiągnięciem jest to, że teraz Netflix będzie gospodarzem sezonu krótkich stoisk przygotowanych przez dziennikarzy Buzzfeed. Upewnij się, że nie umknie Ci wspaniała udostępniona przez nich zawartość, więc zainstaluj oficjalny dodatek Buzzfeed Kodi z oficjalnego repozytorium dodatków Kodi i ciesz się codziennymi filmami Buzzfeed.

2. CollegeHumor

Jeśli jesteś ćpunem w mediach społecznościowych, który uwielbia humor i sarkazm w podróży, to z pewnością słyszałeś o CollegeHumor. Ta strona komediowa jest znana w mediach społecznościowych ze względu na humorystyczne i satyryczne treści, które sami produkują, oraz treści udostępniane przez innych.

Treści CollegeHumor to słodycze i wiemy, że z przyjemnością obejrzysz je na Kodi. Zainstaluj więc dodatek CollegeHumor Kodi z oficjalnego repozytorium dodatków Kodi i zacznij oglądać najśmieszniejsze filmy i najlepsze podróbki dostępne online.

3. ACE IPTV

ACE IPTV to wysokiej jakości dodatek do Kodi, który oferuje szeroką gamę treści. Oglądaj popularne sporty, takie jak NFL, NBA, NHL, MLB i wiele innych. ACE IPTV zapewnia transmisje z popularnych kanałów, takich jak BT Sport i Sky Sports.

Ponadto widzowie mogą oglądać tysiące filmów i programów telewizyjnych za pomocą ACE IPTV. Dodając ten dodatek do Kodi, masz dostęp do kanałów takich jak BBC, ABC, Fox, HBO, Sky Movies i innych. Dlatego też najwyższej klasy dodatek Kodi ma wszystko dla każdego.

4. SportsAccess

SportsAccess to wysokiej klasy dodatek Kodi, który oferuje sport z całego świata. Subskrybując usługę, serpentyny mają dostęp do swoich ulubionych meczów z NBA, NHL, piłki nożnej (piłka nożna) i wielu innych.

Dodatek przynosi treści z wielu kanałów, takich jak SkySports. Jako sposób płatności SportsAccess akceptuje tylko Bitcoin. Dla wielu może to wydawać się niewygodne, ale lepiej dla Twojej prywatności.

5. Mania HD

SportsAccess to wysokiej klasy dodatek Kodi, który oferuje sport z całego świata. Subskrybując usługę, serpentyny mają dostęp do swoich ulubionych meczów z NBA, NHL, piłki nożnej (piłka nożna) i wielu innych.

Dodatek przynosi treści z wielu kanałów, takich jak SkySports. Jako sposób płatności SportsAccess akceptuje tylko Bitcoin. Dla wielu może to wydawać się niewygodne, ale lepiej dla Twojej prywatności.

Kodi Cartoon Addons

Dodatki do kreskówek to coś, co jest nie tylko dla rozrywki dla dzieci, ale także dla dorosłych. Dlatego jeśli jesteś dorosły, nurkujesz w morzu nostalgii i obgryzasz swoje ulubione bajki z całego świata. Wypróbuj ten dodatek do kreskówek na Kodi już teraz!

 1. Nickelodeon i Nickelodeon Jr

Jeśli potrzebujesz dodatku, który pokazuje zarówno programy telewizyjne Nickelodeon, jak i Nickelodeon Jr., nie ma lepszego dodatku niż ten. Twoje dzieci mogą mieć obsesję na punkcie Nickelodeon, ponieważ doprowadza je to do szaleństwa, gdy zdobywają ulubione programy.

Dodatki Kodi dla kanałów indyjskich

Byłoby kwestią szczęścia, gdybyś mógł znaleźć działający link online do indyjskich kanałów i treści Bollywood. Jednak użytkownicy Kodi mają szczęście, że mogą oglądać swoją ulubioną zawartość Bollywood, używając tych dodatków Kodi dla kanałów indyjskich.

1. Viewster

Viewster to oficjalny dodatek Kodi do przesyłania strumieniowego filmów i programów telewizyjnych online. Ma różne kategorie, takie jak akcja, romans, dramat i osobne sekcje dla filmów i programów telewizyjnych w każdej kategorii. Jest on dostępny w sekcji dodatków wideo w oficjalnym repozytorium dodatków Kodi.

2. Einthusan

Einthusan jest bez wątpienia najbardziej niesamowitym dodatkiem do filmów Bollywood dla wszystkich fanów Bollywood. Głównym powodem jest to, że zawiera treści w ośmiu różnych językach, takich jak tamilski, telugu, kannada, hindi, malajalam, bengalski, marathi i pendżabski. To nie jest świetne?

Ponadto ten dodatek ma kategorie filmów dobrze według genu, roku itp. To nie jest oficjalny dodatek Kodi i zalecamy korzystanie z dobrej usługi Kodi VPN w celu ochrony prywatności w Internecie. Ten dodatek jest dostępny w repozytorium dodatków SuperRepo Kodi.

Pobierz Einthusan

3. Telewizja w strefie Desi

Telewizja w Desi Zone jest niezbędna, aby mieć dodatek Kodi dla wszystkich indyjskich miłośników treści / programów telewizyjnych. Ma wiele kanałów telewizyjnych i programów telewizyjnych. Użytkownicy mogą łatwo przeglądać i odtwarzać, co chcą, ponieważ dodatek ma bardzo dobry układ. Użytkownicy mają dostęp do wszystkich największych kanałów, takich jak Sony, NDTV, IBN, Sahara itp.

4. SnagFilms

SnagFilms to oficjalny dodatek Kodi z ogromną biblioteką treści z całego świata. Posiadając około 30 kategorii filmów i programów telewizyjnych, ten dodatek jest przeznaczony dla wszystkich pakietów. Posiada dedykowaną sekcję dotyczącą filmów Bollywood i programów telewizyjnych. Można go łatwo znaleźć w oficjalnej sekcji dodatków do wideo repozytorium dodatków Kodi.

5. Filmy Bollywood

Bollywood Movies to dodatek Kodi specjalnie ukierunkowanych filmów Bollywood i indyjskich treści. Ten dodatek można pobrać i zainstalować za pomocą Super Repo. Ma dobrą kolekcję filmów tamilskich i hindi.

Pobierz filmy Bollywood

Najlepsze dodatki Kodi dla Kanady

Kanadyjscy widzowie mieszkający za granicą mogą łatwo uzyskać dostęp do swoich ulubionych kanadyjskich treści, wybierając jeden z tych najlepszych dodatków Kodi dla Kanady. Te dodatki są dla lokalnych wiadomości, lokalnych programów telewizyjnych i innych wydarzeń.

1. CanTV Live

CanTV Live to dodatek telewizyjny na żywo dla kanadyjskich streamerów, którzy rzadko mieszkają w Kanadzie, ale nie mają dostępu do lokalnych kanałów informacyjnych. Pozwala widzom oglądać lokalne wiadomości i inne programy telewizyjne na żywo oraz sport.

2. Wyprodukowano w Kanadzie

Made in Canada IPTV to jeden z najpopularniejszych dodatków IPTV Kodi, nie tylko wśród kanadyjskiej publiczności, ale także na całym świecie.

Pomimo nazwy Made in Canada, nie tylko dostarcza treści kanadyjskie, ale ma także szeroki wybór amerykańskich i angielskich strumieni treści. Właśnie dlatego ten dodatek został doceniony na całym świecie przez społeczność Kodi.

Niemniej jednak ten dodatek był najlepszym wyborem dla kanadyjskiej publiczności. Ten dodatek jest dostępny w Repozytorium Kodi Israel.

3. Kanada na żądanie

Canada on Demand to niesamowity dodatek dla użytkowników, którzy chcą oglądać swoje ulubione programy i kanały telewizyjne. Dodatek Kanada na żądanie oferuje strumienie dla ponad 30 kanadyjskich kanałów telewizyjnych, a jakość dostarczanych strumieni jest świetna. Ten dodatek jest wysoce zalecany dla użytkowników, którzy chcą przesyłać strumieniowo treści kanadyjskie.

Kodi Spanish Addons

1. Dodatek Pelisalacarta Kodi

Pelisalacarta to hiszpański dodatek Kodi do oglądania wszystkich hiszpańskich filmów i programów telewizyjnych. Jest dostępny w Super Repo. Pelisalacarta ma dużą różnorodność treści hiszpańskich i jest często określany jako skarb hiszpańskich treści.

Największą cechą tego dodatku, który można nazwać jego USP, jest to, że ten dodatek nie tylko przesyła strumieniowo zawartość, ale także pozwala użytkownikom pobierać ulubione treści. Ale korzystanie z niezawodnej sieci VPN z tym dodatkiem jest naprawdę konieczne.

2. Latino TVChopo Addon

Być może widziałeś wiele dodatków Kodi do Sportu i fitnessu, ale wszystkie z nich są dodatkami Kodi opartymi na języku angielskim.

Latino TVChopo Addon to dodatek Lati (hiszpański) Kodi do strumieniowego przesyłania sportu i fitness z hiszpańskich kanałów telewizyjnych. Ten dodatek ma ponad 10 kategorii przeglądania i działa świetnie.

Pobierz Latino TVChopo Addon

Najlepsze dodatki Kodi Health and Workout Fitness

Maniacy fitness na całym świecie mogą uzyskać dostęp do swoich ulubionych wykładów szkoleniowych i innych ćwiczeń fitness na Kodi. Oto najlepsze dodatki Kodi Health Fitness i trening, które zapewniają najlepsze filmy dla Ciebie.

1. Pulse Fitness

Wśród listy najlepszych dodatków Kodi do ćwiczeń i ćwiczeń, Pulse Workout jest prawdopodobnie najbardziej znanym z nich. Ten dodatek jest przewodnikiem po twoim programie fitness, ponieważ informuje czytelników o podnoszeniu ciężarów, jodze, wskazówkach dietetycznych, ćwiczeniach i wiele więcej.

Zbiór filmów motywacyjnych pomoże ci także kontynuować i prowadzić zdrowsze życie. Będzie dalej instruować widzów, jak schudnąć i być w dobrej formie. Ten dodatek można znaleźć w Kodil Repo.

2. Fizyczność

Dodatek Fizyczność polega na oferowaniu filmów z programami motywacyjnymi i treningowymi, co jest dobre dla osób, które są w początkowej fazie treningu.

Ma osobną sekcję dla UFC, w której streamerzy uzyskują wszystkie informacje o walkach UFC i są na bieżąco z tym, co dzieje się w życiu sportowców. Dlatego jest świetnym dodatkiem dla miłośników UFC. Można go znaleźć w Dandy Media i Kodil Repo.

Najlepsze dodatki pogodowe Kodi

Bądź na bieżąco z najnowszymi prognozami pogody z całego świata dzięki Kodi. Zainstaluj te najlepsze dodatki pogodowe Kodi i miej oko na pogodę w podróży.

1. Spotkane biuro

Met Office to dodatek Kodi, który dostarcza informacji o pogodzie, pobierając dane z tysięcy lokalizacji w Wielkiej Brytanii. Dzięki takim funkcjom, jak prognozowanie 5-dniowe, automatyczna lokalizacja, minimalny czas reakcji i wiarygodne obserwacje, ten dodatek zyskał dobrą reputację.

Jednak ograniczenie wyboru tylko jednej lokalizacji na raz jest wadą tego dodatku. Ogólnie rzecz biorąc, ten dodatek jest jednym z najlepszych dodatków pogodowych Kodi.

Pobierz: plik zip Office Met

2. Rozszerzony OpenWeatherMap

Ten dodatek ma nieco dosłowne znaczenie; jak każda mapa, zawiera szczegółowe informacje o pogodzie.

Ten dodatek zapewnia dokładne prognozy pogody i mapy pogody od 36 godzin do 14 dni. Inną różnicą w tym dodatku jest to, że wymaga osobistego klucza API. Pomaga to w częstych aktualizacjach.

Pobierz: plik zip OpenWeatherMap

3. Pogoda Yahoo: Pobierz

Kto nie słyszał o Yahoo? Każdy ma rację! Yahoo był kiedyś najpopularniejszym dostawcą usług internetowych. Yahoo wierzyło w łatwość i użytkowanie, to samo dotyczy dodatku pogodowego.

Łatwy w konfiguracji, obsłudze i zrozumieniu, dodatek pogodowy Yahoo jest bez wątpienia silną rekomendacją. Użytkownicy Kodi powinni zdecydowanie spróbować, ponieważ jest to jeden z najlepszych dodatków Kodi. Brak takich wymagań logowania, bez kłopotów z instalacją, a przyjazny interfejs definiuje jego jakość.

Pobierz: Yahoo! Pogoda Paczka

W skrócie

Mam nadzieję, że spodobała Ci się nasza lista 107 najlepszych dodatków Kodi. Ciesz się mieszanką świetnych filmów & usługi muzyczne z całego świata dzięki naszym wymienionym dodatkom i daj nam znać, jak je lubisz. Jeśli coś przeoczyliśmy, daj nam znać, a my dodamy je do odliczania.

Aby uzyskać pomoc dotyczącą instalowania lub konfigurowania dodatków, daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.