Коді адонсони
Найкраще в Kodi – це те, що він дає можливість користувачам передавати різноманітний вміст з усього світу. Kodi заслужив велику репутацію серед онлайн-стримерів саме завдяки своїм особливостям та доступності. Онлайн-трансляція може поставити вас до ризику та запобігти тому, щоб не сталося, потрібен VPN для Kodi, який може забезпечити вашу конфіденційність та безпеку в Інтернеті..

Contents

Список 107 Коді Аддонів (оновлений список за квітень 2023 р.)

Ось список 107 доповнень Kodi, які я перевірив, щоб переконатися, що вони працюють і захищені від зловмисного програмного забезпечення:

Найкращі додатки Kodi для квітня 2023 року

Трансляція в Інтернеті через різні сайти не має такої принади. Ось чому користувачі вибирають найкращі додатки Kodi для фільмів, пам’ятаючи про це, у цьому посібнику ми перерахували найкращі доступні аддони Kodi, переконайтеся, що ви спробуєте їх.!

                               

Нові додатки Kodi

Надбудови продовжують надходити та йти щодня. Ми прагнемо тримати вас в курсі нових адонів Kodi, які щойно вступили в гонку, щоб глядачі продовжували трансляцію та насолоджуватися досвідом Kodi без зайвих клопотів..

 1. Магія Коді Аддон: Магія Коді
 2. Deathstar Kodi Addon: DeathStar Kodi
 3. Оголошено аніме: Озвучений аніме
 4. Йода: Як встановити Yoda Kodi Addon
 5. Трепет
 6. Коробка Pandora Kodi Addon
 7. Навантажувач списку відтворення: Як встановити завантажувач списку відтворення Kodi Addon

Найкращі доповнення Kodi для фільмів

1. Вихід

Вихід є, безсумнівно, найпопулярнішим стороннім аддоном Коді в громаді. З моменту повернення в гру Exodus можна побачити майже в бібліотеці кожного користувача.

Exodus Kodi – це додаток для потокового відео, яке може похвалитися незрівнянною репутацією серед користувачів Kodi. Exodus відомий своїми оновленими бібліотеками фільмів, телепередач, телевізійних каналів і радіостанцій.

На додаток до цього, він має чудову функцію пошуку, категоризовані списки та функцію обраного. Глядачі можуть знайти фільми та телепередачі за категоріями за роком, жанром, рейтинговими позиціями, високо оціненими та найбільш перегляданими.

Настав час ви насолоджуватися каналами SkyTV у Великобританії через Exodus, дивитися останні телевізійні шоу від HBO, Netflix, HULU, Fox, STARS та багатьох інших телеканалів відразу після офіційного мовлення. Дивіться цей посібник щодо встановлення Exodus (Kodi v16 та Kodi v17.6)

2. Пакт

Пакт прибув як офіційна вилка Exodus, введена тим самим власником з кількох причин. Коли TVAddons загадково зникли із світу Kodi, він сповільнив Вихід, незважаючи на регулярне оновлення.

Зрештою, коли Exodus Kodi перестав працювати, Пакт взяв на себе однакову якість бібліотеки та інтерфейсу. Новий Додатковий пакт виправдав очікування шанувальників Exodus, вибравши, куди виїхав Exodus. Прочитайте наш останній посібник, як встановити covenant на kodi.

3. Гурзіл

Гурзіль – це вилка Exodus і прекрасна заміна будь-якого потокового аддону для кіно- або телепередач. Після того, як команда розробників Exodus закликала його вийти, з’явилося багато нових додатків Kodi, включаючи Гурзіл.

Гурзіл – один з найнадійніших аддонів Kodi, і він ніколи не може задовольнити потреби перегляду напоїв користувачів. Тут ви знайдете повний посібник з установки Gurzil.

4. Плацента

Плацента Коді аддон – це роздріб Exodus, і він створює заголовки, пропонуючи більше варіантів та кращі потоки. Цей додаток, розроблений пан Бламо та МуадДіб, тепер доступний у сховищі Kodil.

Він пропонує високоякісні потоки та має всі найновіші назви вмісту, що робить його одним із найкращих аддонів Kodi. Дотримуйтесь цього посібника та вчіться Як встановити Placenta Kodi Addon.

5. Підйом Нептуна

Ніхто не може відмовити у додатку, який пропонує набагато більше, ніж Пакт, незважаючи на те, що він є його вилкою. Це те, що піднімається Нептун, який є роздрібним доповненням Завіту та Виходу Коді, але він має кращу бібліотеку та кращі якості потоків.

Додаток Neptune Rising Kodi створює заголовки завдяки позитивним відгукам користувачів. Користувачі стверджують, що він пропонує потоки високої якості HD, які відтворюються в один клік, і швидкість буферизації є досить хорошою.

Беручи до уваги всі відгуки, надані користувачами, це доповнення, безумовно, рекомендується. Дотримуйтесь Посібник із встановлення Neptune Rising і насолоджуйтесь потоковою трансляцією улюбленого вмісту.

6. Коді Реддіт Аддон

Reddit – це місце, де ви знайдете всіх онлайн-вундиків. Читачі можуть знайти теми, пов’язані майже з кожним програмним забезпеченням, різними API, веб-контентом, відео та багато іншого. Бути надбудовою для Kodi та триматися подалі від Reddit – це важка річ, якщо ви відеомодуль. Завжди хочеться спробувати нові додатки, і звідти починається розвідка.

Якщо ви шукаєте серед кращих додатків Kodi, ви завжди знайдете надбудову Kodi Reddit завжди в списку. Тепер використовуйте відео Reddit, не знижуючи мінімізацію Kodi та не відкриваючи будь-який веб-переглядач через додаток Kodi Reddit.

Кращі відеодоповнення для Kodi

1. Тестер F4M

Ніколи не замислювалися, чому майже всі основні додатки вимагають, щоб тестер F4M працював належним чином? Оскільки тестер F4M є основною причиною, ці додатки здатні забезпечити потоки високої якості для користувачів. Додаток F4M Tester забезпечує основний протокол розшифровки, необхідний для відео-доповнень, розширення можливостей додатків для поліпшення користувальницької роботи.

2. Чарівний Дракон Аддон

Magic Dragon Kodi addon – один з небагатьох адонів Kodi, який забезпечує пряму трансляцію Kodi в прямому ефірі. Magic Dragon Kodi addon має найкращі потокові посилання для перегляду спорту, фільмів, телешоу, прямого телебачення, мультфільмів та багато іншого.

Все це в єдиному надійному аддоні Kodi важко знайти, і для цього належить заслуга Супозиційного сховища. У ньому є багато інших чудових адонів Kodi, таких як Cartoon Network, BBC iPlayer, Planet MMA тощо.

Як встановити Magic Dragon Kodi Addon

3. Аспіс Аддон

Аспіс – чудовий додаток Коді для перегляду телевізійних передач про фільми та телевізійного телебачення у високій якості. Посилання для потокової передачі, які надає Aspis Kodi addon, мають високу якість, оскільки вони працюють безперебійно, без збоїв.
Aspis Kodi addon присутній у сховищі Supremacy, і ми повинні оцінити дію того, що Супремація придумала кілька чудових доповнень для користувачів Kodi.

  Lista najlepszych aplikacji FireStick dostępnych w Amazon App Store na 2023 rok

4. TechStreams

TechStreams – це унікальний додаток Kodi для трансляції фільмів, телепередач, спортивних програм на живо, телевізійних каналів у прямому ефірі та багато іншого. Унікальність цього додатка Kodi полягає в тому, що він перетягує потокові посилання з Torrent-сайтів.

Це причина, чому в Tech Streams Kodi Addon доступні всі найновіші фільми та телепередачі. Ще одна чудова річ у цьому додатку Kodi – це те, що він має швидкі та високоякісні потокові посилання.

5. Digibox

Додаток Digibox – це особливе задоволення для користувачів, які мають облікові записи Trakt, Real Debrid, а для користувачів, які його не мають, вони все ще можуть насолоджуватися цим додатком за допомогою стандартних потокових посилань. Користувачі можуть також передавати фільми, телевізійні шоу та документальні фільми.

 

Кращі Коді 3d доповнення

Розваги без 3D відчувають себе витратою часу, чи не так? Уявіть, що використовуєте високоякісні потоки, але вони не є 3D, це не буде весело! Ми це знаємо, і тому ми вишикували найкращі кодові 3D-доповнення для вас.

1. Очі

Досить рідко можна знайти доповнення Kodi, яке пропонує тривимірні посилання для передачі якості для дитячого контенту, фільмів, телепередач, фільмів жахів та спорту. Очі – один з тих рідкісних адонів Коді, що пропонує все вищезазначене та багато іншого.

Завантажте окуляри

Кращі Kodi 4K Video Addons

Дивіться улюблені фільми, телепередачі, документальні фільми, спортивні споруди, події наживо, програми та багато іншого в якості 4K. Завантажте та встановіть найкращі відео-додатки Kodi 4K зараз та переведіть досвід перегляду напоїв на абсолютно новий рівень.

1. Немесіда

Nemesis – це найновіша індукція у світі Kodi, але її особливості викликають дивовижних користувачів Kodi. Він пропонує 4k роздільну здатність відео, що краще, ніж 1080p. Це дозволяє глядачам дивитись фільми та телепередачі у роздільній здатності 4К із додатком Nemesis Kodi. Однак ця особливість поставляється за ціною. Щоб Nemesis працював, вам потрібно зареєструватися в Real-Debrid, який коштував 16 євро на підписку на 6 місяців.

2. Справжні фільми

Real Movies – це доповнення до фільмів, яке покаже вам фільми у 4K, HD та 3D якості відео. Основний розділ категорії включає Boxsets (телеканали), фільми, розділ Comedy та багато іншого. Цей додаток Kodi постійно оновлюється, і саме тому його люблять багато.

Коді Аддонс для прямого телебачення

Перегляд прямого телебачення вдома або на роботі ніколи не був простим, але завдяки Kodi, який має ряд найкращих коді-доповнень для Live TV. Тепер дивіться улюблену подію в прямому ефірі на Kodi з будь-якого місця в будь-який час.

Однак важливо, щоб користувачі розуміли потребу VPN на Kodi, використовуючи сторонні додатки Kodi або додатки для прямого телебачення. Якщо ви переглядаєте фільми на Kodi, тоді вам потрібно забезпечити зв’язок і залишитися анонімним, а якщо ви намагаєтесь дивитись телевізор в прямому ефірі, то VPN допоможе вам отримати доступ до потоків з обмеженим географічним режимом..

1. USTVNow

USTVNow – це офіційний додаток Kodi, який дозволяє користувачам Kodi переглядати весь улюблений вміст з американських телеканалів. Це дуже просто у використанні, всі користувачі повинні просто зареєструватися у додатку і дивитись все, що вони хочуть дивитись. Ви можете встановити цей додаток, дотримуючись наш посібник, для Як встановити USTVNow Kodi Addon

Користувачі можуть встановити цей додаток Kodi на ПК з Windows та Amazon Fire Stick, який також підтримує інші найкращі програми firestick. Крім того, користувачі, які мають версію Kodi Jarvis, також можуть встановити цю надбудову на відповідний пристрій.

2. BBC iPlayer

BBC iPlayer – це офіційний додаток Kodi, доступний у офіційному сховищі додатків Kodi. Він дозволяє користувачам дивитись улюблені спортивні події, розважальні канали, телебачення в прямому ефірі, нові трансляції та багато іншого.

Це дійсно одне з найкращих додатків Kodi у Великобританії. Однак це додатки для Kodi з обмеженою географічною діяльністю, які не працюють за межами Великобританії. Дізнайтеся більше про цю надбудову та дізнайтеся, як встановити цей додаток Kodi, дотримуючись нашого посібника BBC iPlayer.

3. Ccloud Телевізор

Телевізор Ccloud, безперечно, є одним із найдавніших та найкращих додатків Kodi для перегляду телевізійних каналів на Коді. Він пропонує сотні телевізійних каналів в прямому ефірі, а посилання, які він надає, чудові за якістю та швидкістю.

Ще одна чудова річ у цьому додатку – це те, що він постійно оновлюється. Користувачі можуть дивитися що-небудь, як новини, спорт, розваги тощо за допомогою цього додатку Kodi. То чого ти чекаєш? Встановіть cCloud на Kodi зараз!

4. IPTV Bonanza

Усі користувачі Kodi, яким подобається перегляд вмісту з усього світу, можуть звернутися до додатку IPTV Bonanza Kodi, оскільки він пропонує телепередачі в прямому ефірі з різних регіонів, таких як Великобританія, США, Франція, Іспанія, Німеччина тощо. Не лише телепередачі, але користувачі також можуть переглядати спортивні та музичні шоу наживо.

Завантажте IPTV Bonanza

5. Сальвазебуль італійського IPTV

Сальва59с та Баал Зебул із сім’ї Короля зла розробили сальвазебульський італійський IPTV Коді Аддон. Це італійський аддон телебачення, що забезпечує онлайн-контент із каналів, що транслюються в Італії. Цей додаток доступний у сховищі Android.

Завантажте сальвазебульський італійський IPTV

6. SmoothStreams

Якщо ви шукаєте додаток Kodi, який пропонує спортивні та інші канали для розваг, то SmoothStream ідеально підходить для вас. Маючи понад 50 телевізійних каналів у прямому ефірі, ви можете транслювати події в прямому ефірі разом із численними телевізійними шоу, використовуючи SmoothStreams. Для потоку доступні різні якості, тобто 540p, 720p та 1080p.

Кращі Коді Аддони для спорту

Навіщо шукати клопітні онлайн-потокові посилання на улюблену спортивну подію, коли вона доступна на Kodi! Дивіться будь-який вид спорту, який вам подобається, використовуючи найкращі додатки Kodi для занять спортом у високій якості HD без жодних проблем.

1. Спортивний диявол

SportsDevil – це спеціалізований прямий ефір і наздоганяє телевізійну добавку для любителів спорту. SportsDevil охоплює величезну кількість різноманітних каналів спортивного потоку для крикету, тенісу, футболу, хокею на льоду, гонок, їзди на велосипеді та багато іншого.

SportsDevil – улюблений серед футболу & вентилятори крикету для довгого списку потокових каналів, доступних для перегляду подій у прямому ефірі, важливих моментів, попередньо & показувати відповідні матчі та наздоганяти телевізор. Sports Devil пропонує 12 каналів beINSports для вболівальників англійської прем’єр-ліги, щоб насолоджуватися всіма матчами в прямому ефірі. Серед величезного списку каналів SportsDevil пропонує: SkySports, Fox Sports, BT Sports тощо.

Прочитайте наш повний посібник з установки Sportsdevil тут.

2. Обман

Хоча його ім’я може бути трохи сумнівним, проте додаток Deceit Kodi є відмінним вибором для перегляду прямих трансляцій та прямого телебачення. Найкраще в цьому додатку – це те, що він має доступність інтеграції Trakt та Real Debrid, яку високо оцінюють майстри Kodi. Поки що надбудова обману працювала чудово, і жодних питань щодо цього не повідомлялося.

Обман доступний у сховищі однієї нації.

3. GenieTv Kodi Utility та IPTV Sports

Додаток Genie TV Kodi Utility and Sports – це повний пакет для користувачів Kodi, які регулярно люблять стрімувати на Kodi. GenieTV забезпечує високоякісні спортивні та телепередачі в прямому ефірі. Перш за все, GenieTV має чудові інструменти технічного обслуговування, а також виправлення проблем Kodi.

Так що Kodi geeks та Noobs можуть продовжувати трансляцію без зайвих клопотів. Ви також можете зв’язатися з розробниками додатків GenieTVKodi через офіційну групу Facebook. Репозиторій додатків GenieTV Kodi доступний у сховищі GenieTv.

4. Жартівник Спорт

Додаток Joker Sports Kodi доступний у сховищі Maverick Kodi. У ньому є категорії, що надають спорт BT, 3pm Kick off Footy, Sports Channel Extra тощо.

5. AceStream

Серед довгого списку адонів Kodi для перегляду спорту та різного контенту, ми маємо AceStream, який функціонує за протоколом BitTorrent. Це не ваша звичайна надбудова на вимову. AceStream – це потокова платформа, яка проходить через власний медіаплеєр.

Для запуску AceStream на Kodi вам знадобиться Plexus Player. Plexus – це доповнення до програми, яке доступне у сховищі Fusion. Після додавання плеєрного плеєра оновіть його модуль та запустіть потоки з AceStream на Kodi.

Ace Stream доступний у сховищі списку Adryan.

Кращі Коді Аддони для футболу

1. Сокільний спорт

Falcon sports – це дивовижне розширення для любителів спорту, які хочуть дивитися спортивні дії наживо. Falcon sports має кілька чудових посилань для користувачів, і це теж у якості HD. Ще одна чудова річ у цьому розширенні – це те, що швидкість посилань дуже швидка на відміну від інших додатків.

Завантажте Falcon Sports.

2. DAZN

Ми можемо назвати DAZN (Da Zone) новою категорією Netflix для спорту в додатках Kodi. Це додаткова версія, яка пропонує високоякісні посилання на спортивні події для користувачів лише за низьку плату в розмірі 20 доларів США. Користувачі можуть завантажувати, встановлювати та передплачувати цей додаток, щоб насолоджуватися безшовними спортивними розвагами на Kodi. DAZZN заслужив повагу від громади Kodi за дуже короткий час.

  Jak oglądać Lucas Matthysse kontra Manny Pacquiao Live Online ZA DARMO na ESPN +

3. Player Eurosport

Гравець Eurosport Player Kodi addon – чудова добавка для трансляції футбольних подій по всьому світу. Найкраще в цьому додатку те, що він також має доступний вміст за запитом. Однак користувачі повинні зареєструватися, щоб отримати доступ до цього додатка. Цей додаток можна використовувати на ПК, Mac, Fire TV / Fire Stick, Android або Raspberry Pi.

Завантажте програвач EuroSport Player зараз!

Кращі доповнення в Прем’єр-лізі англійської трансляції

1. NBC Спорт

NBC Sports – одна з найбільших спортивних мереж у світі, яка існує вже більше 70 років. Штаб-квартира якої розташована в Стамфорді, США, вона належить спортивній групі NBC. NBC висвітлює всі найбільші спортивні змагання у всьому світі, такі як англійська Прем’єр-ліга, НФЛ, НХЛ, НАСКАР, НБА, РГК та Олімпіада.

2. FOX Sports GO

Fox Sports є офіційним мовником Чемпіонату світу з футболу 2023 року. На щастя, у нього є доповнення Kodi для всіх футбольних фанатиків, які прагнуть в ефір футбольного кубка світу. Цей аддон вважається найкращим доповненням для Коді для передачі футболу.

Завантажити Fox Sports Go.

3. Футбольні повтори

Є багато футбольних вболівальників, які, можливо, не зможуть спостерігати за матчами, коли вони починаються в прямому ефірі. Football Replays – найкращий додаток для коді, який надає усі основні моменти ігрових змагань у головних лігах (EPL, La Liga, Bundes Liga). Тож якщо ви запізнюєтесь на матчі чемпіонату світу з футболу, не хвилюйтесь, що футбольні повтори нададуть усі основні моменти вашого Kodi.

Завантажити Футбольні повтори.

4. Футбол сьогодні

Футбол Сьогодні головний аддон для Kodi має основні категорії, такі як Прем’єр-ліга, Ігри, Ліга чемпіонів УЄФА, основні моменти, Ла Ліга, Прем’єр Леагу та багато іншого.

Цей аддон можна знайти у сховищі Колосса і навіть у сховищі Kodil. Однак Колосс є найбільш рекомендованим для трансляції Чемпіонату світу з футболу 2023 року

Завантажити Футбол сьогодні

5. Старт Коді Аддон

Дуже багато футбольних маніяків хочуть спостерігати за грою улюбленої команди. Цей найкращий додаток для коді в спортивній категорії забезпечить безліч безкоштовних шматочків дивовижних моментів Чемпіонату світу з футболу. Початок коді аддону в значній мірі зосереджений на англійській Прем’єр-лізі. Однак ви можете передавати змагальні поєдинки кубків світу з комфортом в потоковому режимі HD.

Завантажити Старт

6. Спорт DC

DC Sports в достатній мірі схожий на верхній kodi addon Sports Devil. Цей третій учасник коді-аддон має багато що запропонувати всім любителям спортивних мерців. Оскільки Чемпіонат світу з футболу 2023 року знаходиться за кутом, DC Sports – це обов’язково слід спостерігати за цими дивовижними цілями і перерізати суперництво серед кращих футбольних сторін світу.

Завантажити DC Спорт

Кращі UFC Kodi Addons для перегляду поєдинків UFC

Передавати найкращі бойові види спорту – це вже не проблема. Дивіться улюблені матчі UFC у високій якості з цими найкращими добавками UFC Kodi.

 1. UFC Finest / Planet MMA

UFC Finest / Planet MMA – це, мабуть, найкраще підходить серед списку для перегляду подій UFC на Kodi. Окрім подій, таких як поєдинки UFC, він також показує документальні фільми, телевізійні шоу та минулі події UFC. Цей додаток Kodi розроблений спеціально для ПВВ UFC, оскільки він вловлює весь вміст, пов’язаний з UFC, безпосередньо на коробку Kodi або програмне забезпечення Kodi.

Найкращі змагання з боротьби з коді

Kodi – це дивовижне місце для мільйонів любителів боротьби по всьому світу, що дозволяє їм випивати свої улюблені змагання з боротьби..

 1. Боротьба на вимогу:

Тепер, якщо ви любитель боротьби і хочете спіймати всі дії від WWE, то WWE on Demand – ідеальний додаток Kodi для вас. Завдяки популярним платним переглядам, таким як Royal Rumble та WrestleMania, аддон пропонує захоплюючі дії від World Wrestling Entertainment. Так само легко передавати старі збіги через доступ до розділу архіву.

Завантажте боротьбу на вимогу

 Kodi Android Addons

Перестаньте шукати далі і вибирайте ці додатки Kodi для Android, які найкраще працюють на пристроях Android, включаючи смартфони, планшети та ПК.

1. Собаки Боллоки

Не обманюйте його ім’я, цей додаток є дивовижним для Kodi. Він має широкий спектр категорій, такі як фільми, підхоплення телебачення, документальні фільми, розділ для дітей, музика, радіо, спорт та телешоу. Цей додаток також можна назвати одним у всіх додатках Kodi. Існує не так багато додатків, що забезпечують таку різноманітність та якість потоків, як ця надбудова.

2. Нічні страхи

Ви шанувальник вмісту Horror? Якщо так, то ця надбудова дуже рекомендується для вас. Night Terror – це дивовижна добавка Kodi з сховища Illuminati, яка містить різноманітний вміст для шанувальників жахів, як-от паранормальні фільми, телепередачі, документальні фільми, фільми про справжню злочинність, реалістичні шоу та документальні фільми True Crime.

 Xbox One Kodi Addons

1. FireCat Kodi Addon

Кожен хоче доповнити все в одному Kodi, щоб уникнути клопоту знайти інший аддон для всього. Firecat Kodi addon – це все в одному додатку Kodi, що містить категорії вмісту, такі як фільми, телешоу, телевізійне шоу, музика в прямому ефірі, документація, налаштування тощо.

Додаток FireCat Kodi доступний у Великобританії у сховищі Kodi. Для завантаження натисніть посилання.

Додавання FireCat Kodi: Завантажте Firecat

2. Кратос Коді Аддон

Кратос був міфологічною істотою з відомої у всі часи відеоігри «Бог війни». Kratos Kodi addon може бути не богом адонів Коді, але він, безумовно, відрізняється від інших завдяки розділам вмісту, які в ньому є.

Категорії, які він містить, включають фільми, телешоу, колекції, інструменти, а цей додаток також має функцію інтеграції Trakt. Без сумніву, що Аддон Кратос Коді є одним з найкращих адонів Коді. Ви можете завантажити додаток Kratos Kodi, натиснувши посилання нижче: Завантажити Kratos

Найкращі доповнення Kodi для PPV

PPV – це найкраще, що слід спостерігати, коли ви перебуваєте в потоковому і випиваючому напої. Однак користувачі завжди стикаються з проблемами. Ось чому ми обговорили деякі найкращі коді-аддони для PPV.

1. Вейдерські потоки

Vader Streams – це задоволення для всіх шанувальників PPV по всьому світу, оскільки пропонує посилання плати за перегляд подій з усього світу. Це платне доповнення, і користувачі повинні сплатити передплату перед тим, як отримати доступ до будь-яких посилань. Vader Streams завоював велику репутацію серед усіх інших доповнень завдяки якості, яку він надає.

Завантажте потоки Vader.

Кращі Коді Ігри Додані

Kodi пропонує все, що не можуть інші! Встановіть найкращі перелічені додатки Kodi Game, перелічені нижче та насолоджуйтесь улюбленими іграми на Kodi.

1. Twitch Gaming

Ігровий додаток Twitch дозволяє переглядати потоки людей, які грають в ігри по всьому світу. Це професійні геймери, які грають в ігрові події марафону і їх ігри цікаво спостерігати.

Цей додаток можна знайти в офіційному сховищі Kodi і є хорошим вибором проводити вільний час і спостерігати за грою професіоналів.

2. YouTube Gaming

YouTube Gaming схожий на Twitch, де користувачі Kodi можуть спостерігати, як інші люди грають у гру та проходять весь ігровий марафон.

Цей додаток можна знайти в додатку YouTube, який знаходиться в офіційному сховищі Kodi. Існує окремий розділ для ігор, і потоки будуть доступні для ігрових відео.

Kodi Addons для MAC

Найкраще в Kodi – це те, що він працює майже на всіх пристроях, а якщо цього немає, то вун завжди знайдуть спосіб запустити його. Ви можете налаштувати Kodi на iPad, Коді на Apple TV і більше.

1. Гравці Клубу

YouTube Gaming схожий на Twitch, де користувачі Kodi можуть спостерігати, як інші люди грають у гру та проходять весь ігровий марафон.

Цей додаток можна знайти в додатку YouTube, який знаходиться в офіційному сховищі Kodi. Існує окремий розділ для ігор, і потоки будуть доступні для ігрових відео. Дотримуйтесь нашої інструкції “Як встановити Клуб гравців ”.

2. Flux It Kodi Addon

Flux – це доповнення Kodi Live TV, яке дуже добре працює з Kodi на MacOS. За допомогою цього додатка користувачі можуть передавати Flexus TV, Flexus Radio, Stratus TV та багато іншого. Flux Kodi addon доступний у сховищі Aliunde.

Кращі гео-обмежені коді-доповнення

Є численні доповнення, які працюватимуть лише у певних місцях. Якщо ви хочете обійти гео обмеження та насолоджуватися необмеженою трансляцією на Kodi, обов’язково використовуйте VPN. Ось кілька VPN-сервісів на вибір:

 1. Кінцева IPTV

Ultimate IPTV надбудова є відносно новим доповненням до сімейства доповнень IPTV, але залишається обмеженим географічним режимом. Цей додаток вимагає Kodi VPN, щоб розблокувати географічні обмеження для передачі багатьох каналів IPTV по всьому світу. Його відео має високу якість HD, але користувальницький інтерфейс здається дещо складним, без конкретних категорій. Його можна знайти в сховищі Kodil і TK Norris Repo.

  Jak oglądać Avengers Infinity War w Kodi Free Online Stream

Кращі юридичні / платні доповнення Kodi

Ви завжди знайдете перевагу всього, коли будете використовувати додаткові додатки. Офіційні додатки безпечні у використанні, і вони мають гарну якість потокових посилань.

Виберіть бажані з цих найкращих юридичних / платних аддонів Kodi, оплатіть його передплату і насолоджуйтесь безперервним потоковим досвідом.

1. Відео із каналу Buzz

Buzzfeed здобув велику репутацію у всьому світі завдяки своєму новинному та розважальному контенту, який публікував на своєму веб-сайті та в соціальних мережах. Buzzfeed – це інтернет-медіа-компанія, яка має мережу чудових виробників контенту, чудово підкреслюючи їх журналістські якості.

Він має чудову фан-базу по всьому світу, і найкращий прорив, який він заробив, – це те, що зараз Netflix прийматиме сезон коротких стосів, зроблених журналістами Buzzfeed. Переконайтеся, що ви не пропускаєте чудовий вміст, яким вони поділяються, тому встановіть офіційний додаток Buzzfeed Kodi з офіційного сховища додатків Kodi та насолоджуйтесь щоденними відео Buzzfeed.

2. КоледжГумор

Якщо ви наркоман в соціальних мережах, який любить гумор і сарказм на ходу, то ви б неодмінно чули про CollegeHumor. Цей веб-сайт комедії відомий у соціальних мережах завдяки гумористичному та сатиричному вмісту, який вони виробляють самі, та вмісту, яким вони поділяються, зробленому іншими.

Вміст CollegeHumor – це цукерки для очей, і ми знаємо, що вам сподобається дивитися його на Kodi. Отже, встановіть доповнення CollegeHumor Kodi з офіційного сховища додатків Kodi та починайте дивитися найсмішніші відео та найкращі підробки, доступні в Інтернеті.

3. ACE IPTV

ACE IPTV – це преміальний додаток для Kodi, який пропонує широкий спектр контенту. Дивіться популярні види спорту, такі як NFL, NBA, NHL, MLB та багато іншого. ACE IPTV приносить потоки з популярних каналів, таких як BT Sport і Sky Sports.

Крім того, глядачі можуть насолоджуватися тисячами фільмів і телевізійних передач за допомогою ACE IPTV. Додавши цей додаток до Kodi, ви маєте доступ до таких каналів, як BBC, ABC, Fox, HBO, Sky Movies та багато іншого. Таким чином, у преміум-додатку Kodi є все для всіх.

4. Спортивний доступ

SportsAccess – це преміальний додаток Kodi, який пропонує спорт з усього світу. Підписавшись на послугу, стримери можуть отримати доступ до своїх улюблених матчів з НБА, НХЛ, футболу (футболу) та багато іншого.

Аддон приносить контент із численних каналів, таких як SkySports. Як спосіб оплати SportsAccess приймає лише біткойн. Це може здатися незручним для багатьох, але це краще для вашої конфіденційності.

5. Mania HD

SportsAccess – це преміальний додаток Kodi, який пропонує спорт з усього світу. Підписавшись на послугу, стримери можуть отримати доступ до своїх улюблених матчів з НБА, НХЛ, футболу (футболу) та багато іншого.

Аддон приносить контент із численних каналів, таких як SkySports. Як спосіб оплати SportsAccess приймає лише біткойн. Це може здатися незручним для багатьох, але це краще для вашої конфіденційності.

Мультфільми Додсон

Мультфільми-адони – це щось не тільки для розваг дітей, але й для дорослих. Тому, якщо ви дорослий, ви пірнаєте в море ностальгії та випиваєте улюблені мультфільми з усього світу. Спробуйте цей додаток з мультфільмів на Коді зараз!

 1. Нікелодеон та Нікелодеон-молодший

Якщо вам потрібна надбудова, яка показує телевізійні шоу як Nickelodeon, так і Nickelodeon Jr., тоді немає кращого додатку, ніж цей. Ваші діти можуть бути одержимі Nickelodeon, оскільки він підводить їх до того, куди вони переходять сірий, коли вони отримують улюблені програми.

Коді Аддонс для індійських каналів

Було б удачею, якби вам вдалося знайти будь-яке робоче посилання в Інтернеті для індійських каналів та контенту Боллівуду. Однак користувачам Kodi пощастило, що вони можуть переглянути улюблений вміст Боллівуду, використовуючи ці додатки Kodi для індійських каналів.

1. Переглядач

Viewster – офіційний додаток Kodi для пропарювання фільмів і телешоу в Інтернеті. У ньому є різні категорії, такі як Бойовик, Романс, Драма та окремі розділи для фільмів та телешоу в кожній категорії. Він доступний у розділі відеодоповнення в офіційному сховищі додатків Kodi.

2. Ерітусан

Ерітусан – без сумніву, найдивовижніша добавка фільмів у Боллівуді для всіх фанатів Боллівуду. Основна причина – це вміст у восьми різних мовах, таких як тамільська, телугу, каннада, хінді, малаялам, бенгальська, маратхі та пенджабі. Хіба це не чудово?

Крім того, у цьому додатку є фільми добре категорії за геном, роком тощо. Це не офіційний додаток Kodi, і ми рекомендуємо використовувати хороший сервіс Kodi VPN для захисту вашої конфіденційності в Інтернеті. Цей додаток доступний у сховищі додатків SuperRepo Kodi.

Завантажте Ерінзусан

3. Телевізор на зоні Дезі

Телевізор у зоні Дезі – обов’язковий додаток для Kodi для всіх любителів індійського контенту / телешоу. У ньому є різноманітні телеканали та телепередачі. Користувачі можуть легко переглядати та відтворювати все, що завгодно, оскільки надбудова має дуже гарне розташування. Користувачі отримують доступ до всіх найбільших каналів, таких як Sony, NDTV, IBN, Sahara тощо.

4. SnagFilms

SnagFilms – це офіційний додаток Kodi з величезною бібліотекою вмісту з усього світу. Маючи близько 30 категорій фільмів і телешоу, цей додаток є пакетом для всіх. У ньому є спеціалізований розділ для фільмів та телешоу Боллівуда. Її можна легко знайти в розділі відеодоповнення офіційного сховища додатків Kodi.

5. Болівудські фільми

Bollywood Movies – це доповнення Kodi, спеціально орієнтоване на фільми з Боллівудом та індійський контент. Цей додаток можна завантажити та встановити через Super Repo. У ньому є гарна колекція фільмів тамілів та хінді.

Завантажити фільми про Болівуд

Кращі Коді Аддонс для Канади

Канадські глядачі, які проживають за кордоном, можуть легко отримати доступ до улюбленого канадського вмісту, вибравши будь-який з цих кращих додатків Kodi для Канади. Ці доповнення призначені для місцевих новин, місцевих телепрограм та інших подій.

1. CanTV Live

CanTV Live – це доповнення до телевізора в прямому ефірі для канадських стрімерів, які проживають за кордоном, рідко проживають у Канаді, але не мають доступу до місцевих каналів новин. Це дозволяє глядачам дивитись місцеві новини та інші телепередачі та спорт у прямому ефірі.

2. Зроблено в Канаді

Зроблено в Канаді IPTV – це найпопулярніший додаток IPTV Kodi, причому не лише серед канадської аудиторії, а й у всьому світі..

Незважаючи на те, що його названо зроблено в Канаді, він не забезпечує лише канадський вміст, а також має широкий спектр американських та англійських контент-парів. Ось чому це доповнення було оцінено у всьому світі через спільноту Kodi.

Тим не менш, цей додаток став найкращим вибором для канадської аудиторії. Цей додаток доступний у сховищі Kodi Israel.

3. Канада на вимогу

Canada on Demand – це приголомшливий додаток для користувачів, які бажають дивитись улюблених шоу та телеканалів. Канада на додаток до запиту пропонує потоки для більш ніж 30 канадських телеканалів, і якість наданих потоків є чудовою. Цей додаток дуже рекомендується користувачам, які бажають передавати канадський вміст.

Коді іспанські доповнення

1. Додаток Pelisalacarta Kodi

Pelisalacarta – іспанська добавка Kodi для перегляду всіх іспанських фільмів і телешоу. Він доступний у Супер Репо. Пелісалакарта має велику різноманітність іспанського змісту, і її часто називають скарбом іспанського змісту.

Найбільшою особливістю цього додатка, який можна назвати його USP, є те, що цей додаток не тільки передає вміст, але й дозволяє користувачам завантажувати улюблений контент. Але використання надійної VPN з цим доповненням дійсно необхідно.

2. Latino TVChopo Addon

Можливо, ви бачили багато додатків Kodi для спорту та фітнесу, але всі вони розроблені на основі англійської мови на основі Kodi.

Latino TVChopo Addon – це латиноамериканський (іспанський) додаток Kodi для трансляції спорту та фітнесу з іспанських телеканалів. Цей додаток містить більше 10 категорій, і він чудово працює.

Завантажте Latino TVChopo Addon

Кращі додатки для фітнесу для здоров’я та тренувань Kodi

Фітнес-вундерки у всьому світі можуть отримати доступ до своїх улюблених навчальних лекцій та інших занять з фітнесу на Kodi. Нижче перелічені найкращі додатки для фітнесу та фітнес-оздоровлення Kodi, які надають найкращі відео для вас.

1. Пульс-фітнес

Серед списку найкращих додатків для фітнесу та тренувань Kodi, Pulse Workout, мабуть, найвідоміший із них. Цей додаток – це посібник до вашої фітнес-програми, оскільки він інформує читачів про підняття ваги, йогу, поради щодо дієти, вправи та багато іншого.

Колекція мотиваційних відео також допоможе вам продовжувати жити здоровіше. Він надалі поінформує своїх глядачів про те, як схуднути та бути у хорошій формі. Цей додаток можна знайти на Kodil Repo.

2. Фізичність

Доповнення для фізичності – це те, що пропонують відео мотиваційних програм та тренувань, що добре для людей, які перебувають у початковій стадії тренування.

У ньому є окремий розділ для UFC, де стримери отримують всю інформацію про поєдинки UFC та постійно інформуються про те, що відбувається в житті спортсменів. Тому це чудовий додаток і для любителів UFC. Її можна знайти на Dandy Media та Kodil Repo.

Кращі погоди в Коді

Будьте в курсі всіх останніх прогнозів погоди з усього світу за допомогою Kodi. Встановіть ці найкращі погодні добавки Kodi та стежте за погодою на ходу.

1. Зустріч офісу

Met Office – це доповнення Kodi, яке надає інформацію про погоду, отримуючи дані з тисяч місць Великобританії. Такі функції, як 5-денне передбачення, автоматичне розташування, мінімальний час відгуку та надійні спостереження, допомогли цьому додатку розвинути хорошу репутацію.

Однак обмеження вибору лише однієї локації одночасно є недоліком у цьому додатку. В цілому цей додаток є одним із найкращих погодних додатків у Коді.

Завантажити: Met Office Zip File

2. OpenWeatherMap Extended

Цей додаток має для нього дещо буквальне значення; Як і будь-яка карта, вона надає детальну інформацію про погоду.

Цей додаток забезпечує точні прогнози погоди та карти погоди від 36 годин до 14 днів. Ще одна відмінність цього додатка полягає в тому, що для нього потрібен персональний ключ API. Це допомагає у частих оновленнях.

Завантажити: Zip-файл OpenWeatherMap

3. Yahoo Weather: Завантажити

Хто ще не чув про Yahoo? У кожного є, правда! Yahoo раніше був найпопулярнішим постачальником веб-послуг. Yahoo вірив у легкість та використання, і те саме стосується його надбудови погоди.

Проста налаштування, використання та розуміння, надбудова погоди Yahoo, без сумніву, є настійною рекомендацією. Користувачі Kodi, безумовно, повинні спробувати це, оскільки це один великий аддіон Kodi. Жодні такі вимоги для входу, відсутність клопоту в установці та зручний інтерфейс не визначають його якість.

Завантажити: Yahoo! Погода поштовий файл

Коротко

Сподіваємось, вам сподобався наш список із кращих 107 аддонів Kodi. Насолоджуйтесь поєднанням чудового відео & музичні сервіси з усього світу з нашими переліченими додатками та повідомте нам, як вам сподобалися Якщо ми пропустили будь-яке, повідомте про це, і ми додамо їх до зворотного відліку.

Про будь-яку допомогу щодо встановлення чи налаштування додатків повідомте про це у розділі коментарів нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me