Kodi Live TV

Telewizja kablowa stała się tak przestarzała, że ​​ludzie zaczęli wybierać lepsze alternatywy, ponieważ przecinanie kabli jest nowym trendem. Po drugie, dlaczego ludzie wolą płacić za telewizję kablową, skoro mogą przesyłać strumieniowo swoje ulubione treści na żywo bez płacenia ani grosza?

Dodatki Kodi zapewniły nieograniczone możliwości użytkownikom na całym świecie. Kodi to oprogramowanie do przesyłania strumieniowego, które nie ogranicza się do przesyłania strumieniowego filmów i programów telewizyjnych. Pozwala również użytkownikom oglądać telewizję na żywo i sport, dlatego nazywamy to kompletnym rozwiązaniem rozrywkowym. Istnieje wiele dodatków Kodi do przesyłania strumieniowego Live TV na Kodi. Ale niektóre z nich są ograniczone geograficznie i mogą wymagać najlepszej sieci VPN do przesyłania strumieniowego.

Kodi oferuje niesamowite funkcje telewizji na żywo, dzięki czemu całe doświadczenie jest jeszcze lepsze.

Dlaczego dodatki Kodi Live TV są tak popularne??

Kodi jest ważnym graczem w branży streamingu online, a jego popularność wynika z jego funkcji i niesamowitych dodatków Kodi. Dodatki Kodi Live TV są znacznie bardziej popularne niż dodatki do przesyłania strumieniowego filmów. Powodem tej popularności dodatków na żywo jest to, że użytkownicy mogą cieszyć się transmisją strumieniową na żywo w jakości HD swoich ulubionych programów, wydarzeń sportowych i innych wydarzeń, nie płacąc żadnej opłaty abonamentowej.

Zwykle użytkownicy muszą płacić za abonament kablowy, PPV, a nawet za platformy strumieniowe na żywo online. Jednak z powodu niesławnych dodatków Kodi innych użytkowników użytkownicy mogą cieszyć się wszystkim, czego chcą, nie wydając nic, nawet rejestracja nie jest wymagana.

Jak skonfigurować telewizję na żywo w Kodi?

Wykonaj następujące kroki, aby zrozumieć, jak oglądać telewizję na żywo w Kodi:

 1. Uruchomić Kodi
 2. Kliknij telewizja z lewej kolumny.
 3. Kliknij Wejdź w przeglądarkę dodatków
 4. Kliknij Prosty klient PVR IPTV z listy
 5. Kliknij na Konfiguruj opcja
 6. Kliknij Generał patka
 7. Wybierz Lokalizacja> Włącz to Ścieżka zdalna (adres internetowy) opcja
 8. Teraz kliknij, Adres URL listy odtwarzania M3U > Wpisz URLdostarczone przez naszego dostawcę usług IPTV > Kliknij
 9. Teraz kliknij dobrze aby zamknąć okno dialogowe
 10. Kliknij Włączyć i czekaj na powiadomienie.

Teraz możesz przesyłać strumieniowo programy TV Kodi na żywo z ekranu głównego, po prostu przechodząc do sekcji TV.

 1. cCloud TV

cCloud TV jest jednym z najpopularniejszych dodatków Live TV Kodi, ponieważ istnieje na rynku od dłuższego czasu. Ma setki niesamowitych kanałów telewizyjnych na żywo z takich krajów, jak USA, Wielka Brytania, Kanada, Australia i wiele innych. Należy jednak zrozumieć, że jest to dodatek do IPTV; dlatego może być potrzebna usługa VPN, aby odblokować jej usługę.

  Jak oglądać HBO, HBO Go i HBO teraz na Kodi

cCloud TV to bezpłatny dodatek Kodi, co oznacza, że ​​możesz przesyłać strumieniowo telewizję na żywo bez żadnych opłat. Ma wszystkie strumienie w najlepszej jakości, a reklama działa bez żadnych zakłóceń. Możesz także wybrać własny serwer z listy serwerów w dodatku, która pokazuje wszystkie serwery na żywo.

 1. BBC iPlayer

Kolejny popularny kapelusz IPTV Kodi nie wymaga wprowadzenia. Jednak dla tych, którzy nie znają BBC iPlayer, jest to niesamowity dodatek do IPTV Kodi. Umożliwia użytkownikom strumieniowe przesyłanie kanałów telewizyjnych na żywo z dowolnego miejsca na świecie bez wydawania pieniędzy.

BBC iPlayer ma oryginalne programy BBC dostępne do transmisji na żywo. Użytkownicy mieszkający w Wielkiej Brytanii mogą łatwo przesyłać strumieniowo telewizję na żywo przez BBC iPlayer, ale użytkownicy z innych krajów nie mogą korzystać z tego dodatku. Jest to dodatek objęty ograniczeniami geograficznymi i do użycia z dowolnego miejsca poza Wielką Brytanią potrzebujesz VPN lub możesz też kupić jego subskrypcję.

 1. Magiczny smok

Wszystkim użytkownikom Kodi, którzy szukają wysoce niezawodnego dodatku Kodi do telewizji na żywo w Kodi, możesz wypróbować dodatek Magic Dragon Kodi. Stało się popularną nazwą w społeczności Kodi wkrótce po wydaniu z powodu wysokiej jakości strumieni. Początkowo był popularny ze względu na strumienie filmowe, ale stopniowo użytkownicy zaczęli zdawać sobie sprawę, że jest to doskonały dodatek do strumieniowego przesyłania telewizji na żywo na Kodi.

Dodatek Magic Dragon Kodi można zainstalować za pośrednictwem repozytorium Supremacy Kodi. Instaluje się w niecałą minutę, a po uruchomieniu tego dodatku otwiera się natychmiast. Nawet podczas wyszukiwania strumienia nie musisz czekać jak inne dodatki.

 1. Wolf Pack

Jeśli szukasz dodatku do telewizji na żywo Kodi, który ma działające strumienie dla kanałów w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, Wolf Pack jest dla Ciebie optymalnym wyborem. Wolf Pack zyskał popularność w społeczności dzięki niezawodnym strumieniom, które zawsze działają i ich jakości.

Ma wszystkie popularne kanały z wyżej wymienionych dwóch regionów. Możesz przesyłać strumieniowo transmisje sportowe, wiadomości i inne programy telewizyjne na żywo z różnych kanałów oferowanych w bibliotece. Możesz łatwo pobrać i zainstalować dodatek Wolf Pack Kodi z repozytorium Midian.

 1. Bezinteresowne życie

Bezinteresowny dodatek Kodi to świetny dodatek telewizyjny na żywo Kodi mający wiele kanałów z całego świata. Większość ludzi wie o tym dodatku ze względu na niesamowitą bibliotekę filmów i programów telewizyjnych. Jest to jednak świetny dodatek do transmisji telewizyjnych na żywo, a teraz ludzie zaczęli sobie z tego zdawać sprawę.

  Kodi na Samsung Smart TV - Dowiedz się, jak zainstalować w 6 łatwych metodach

Jedną z najlepszych rzeczy, które zauważysz w dodatku Selfless Kodi, jest to, że ma on wszystkie kanały podzielone na segmenty według ich gatunków. Użytkownicy mogą łatwo wyszukiwać ulubione kanały zgodnie z ich gustem i preferencjami, zamiast przewijać pomieszaną listę.

 1. Phoenix Reborn IPTV

Phoenix Reborn IPTV to kompletny dodatek TV na żywo Kodi, który ma kanały telewizyjne na żywo z całego świata. Ma kanały sklasyfikowane jako brytyjskie i amerykańskie oraz kanały z reszty świata. Użytkownicy mogą przeglądać wybrane kanały do ​​oglądania transmisji na żywo, przechodząc bezpośrednio do odpowiedniego folderu.

Ma wiele kanałów z całego świata dla muzyki, sportu, muzyki i wielu innych. Phoenix Reborn IPTV ma również wielojęzyczne kanały z innych regionów na całym świecie.

 1. TV One

TV One to bardzo przyzwoity dodatek Kodi do IPTV, który ostatnio udowodnił swoją wartość, dostarczając wysokiej jakości transmisje na żywo. Ma ponad sto działających kanałów, które są łatwo dostępne do przesyłania strumieniowego. Kanały te są podzielone na kategorie, które obejmują filmy dokumentalne, rozrywkowe, spożywcze, dla dzieci, filmy, muzyczne, wiadomości, sport, kanały USA.

Jednak jakość strumieni, które można znaleźć, to minimum 480p i maksimum 720p HD. Osobiście próbowałem zainstalować i używać tego dodatku i uważam, że jest to dość ekscytujące. Strumienie były płynne, ponieważ nie napotkałem żadnych problemów z buforowaniem. Możesz pobrać ten dodatek ze Skymashi TV Repository.

 1. Chronos

Dodatek Chronos Kodi słynie nie tylko z przesyłania strumieniowego najnowszych filmów i programów telewizyjnych, ale jest również bardzo znany z funkcji IPTV. Chronos ma kanały telewizyjne na żywo dla sportu na żywo, muzyki, wydarzeń na żywo, wiadomości, radia itp. Instalacja Chronos nie jest trudna, ponieważ instaluje się w ciągu 30 sekund i działa naprawdę dobrze.

Deweloperzy dodatków Chronos Kodi niedawno go zaktualizowali i wygląda na to, że dodali do niego kilku innych dostawców. Dlatego zawsze znajdziesz działające strumienie, a nie zepsute, co wcześniej było problemem.

 1. Zeus

W przeciwieństwie do wyżej wymienionych dodatków do telewizji na żywo, Zeus jest w rzeczywistości wielojęzycznym portugalskim dodatkiem Kodi. Ma kanały z całego świata w języku angielskim, hiszpańskim, portugalskim i wielu innych językach. Wiele kanałów ma angielski wokal, ale mają napisy w innych językach, podczas gdy w drugim scenariusz jest odwrotny.

Zeus ma dużą bibliotekę z setkami kanałów telewizyjnych na żywo, ale zauważyłem, że jakość strumieni nie jest spójna. Wiele kanałów ma dobrą jakość przesyłania strumieniowego, podczas gdy istnieją kanały działające w rozdzielczości 420p. Będziesz musiał spróbować kanałów samodzielnie, aby zobaczyć jakość.

 1. ULTRA TV
  Kodi не працює? Поширені помилки та виправлення (2020)

Ultra TV to jeden z najlepszych programów telewizyjnych Kodi na żywo w bibliotece, jeśli nie możesz się doczekać darmowych transmisji satelitarnych na żywo. Ma kanały z całego świata, np. USA, Wielka Brytania, Hiszpania, Francja, Indie. Kolejną wielką zaletą tego dodatku jest to, że w jego bibliotece znajduje się wiele wielojęzycznych kanałów, takich jak francuski, hiszpański, hindi, arabski itp..

Ultra TV nie jest ciężkim dodatkiem Kodi jak inne i zajmuje bardzo mało miejsca i działa bardzo płynnie. Niewiele dodatków IPTV jest tak lekkich, ponieważ ich funkcje zajmują dużo miejsca w porównaniu z innymi dodatkami Kodi.

 1. TV SuperTuga

TV SuperTuga jest jednym z najlepszych dodatków Kodi dla wszystkich użytkowników Kodi, którzy chcą strumieniować różnorodne treści z całego świata. Ma szeroką bibliotekę kanałów z różnych regionów na całym świecie, a także wiele kanałów wielojęzycznych. Jednak kanały z Wielkiej Brytanii i USA są oczywiście obecne w jego bibliotece.

TV SuperTuga ma wszystkie kanały podzielone na różne sekcje i możesz przesyłać strumieniowo transmisje sportowe, filmy, VOD, wiadomości, muzykę, filmy dokumentalne, kanały naukowe i wiele więcej.

Czy możesz oglądać telewizję na żywo za pomocą FireStick?

FireStick jest jedną z najlepszych opcji przesyłania strumieniowego na żywo, ponieważ ma wszystkie najlepsze funkcje i aplikacje do przesyłania strumieniowego. Użytkownicy mogą łatwo subskrybować dowolne usługi telewizji na żywo, takie jak HBO Now, ESPN lub Hulu na swoim urządzeniu FireStick i rozpocząć transmisję telewizyjną na żywo.

Oprócz płatnych usług telewizji na żywo dostępne są również bezpłatne usługi telewizji na żywo dla FireStick, takie jak:

 1. Live NetTV
 2. Swift Streamz
 3. TV Catchup

Oprócz tych aplikacji możesz także wybrać Kodi w FireStick i rozpocząć strumieniowanie za pośrednictwem najlepszych dodatków telewizyjnych na żywo dla Kodi. Kodi działa naprawdę dobrze w FireStick, a niesamowite cięcie przy sznurku wznosi się na nowy poziom, gdy zostaną połączone.

Ostatnie słowa

Transmisje telewizyjne na żywo w Kodi to naprawdę niesamowite doświadczenie i nie ma wątpliwości, że to przyszłość rozrywki. Jednak w trakcie całej tej dyskusji należy wziąć pod uwagę prywatność i bezpieczeństwo online.

Streaming online może wydawać się zabawny, ale zawsze jest to ryzykowna rzecz i zawsze jesteś podatny na zagrożenia cybernetyczne. Co więcej, bezpłatne przesyłanie strumieniowe jest przedmiotem piractwa w wielu regionach, a udział w nim może powodować problemy prawne.

Dlatego zalecamy wszystkim skorzystanie z usług dostawcy VPN w celu ochrony prywatności i obecności online. Przesyłaj anonimowo przez serwery VPN i ciesz się telewizją na żywo Kodi, nie ryzykując niczego.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me