Contents

Живий телевізор Kodi

Кабельне телебачення стало настільки застарілим, що люди почали переходити на кращі альтернативи, тому що різання кабелів – це нова тенденція. По-друге, чому люди вважають за краще платити за кабельне телебачення, коли вони можуть передавати улюблений вміст наживо, не сплачуючи жодної копійки?

Додатки Kodi надають безмежні можливості користувачам у всьому світі. Kodi – це потокове програмне забезпечення, яке не обмежується потоковою передачею фільмів і телепередач. Він також дозволяє користувачам дивитися телевізор та спорт у прямому ефірі, тому ми називаємо це повноцінним розважальним рішенням. Існує чимало додатків Kodi для трансляції телебачення в прямому ефірі на Kodi. Але деякі з них обмежені географічними можливостями і можуть потребувати найкращої VPN для потокового передавання.

Kodi оснащений дивовижними функціями телевізора, що робить весь досвід ще кращим.

Чому додатки Kodi Live TV настільки популярні?

Kodi є головним гравцем в індустрії потокового онлайн, і його популярність пояснюється своїми особливостями та дивовижними додатками Kodi. Додатки для телевізора Kodi Live TV користуються великою популярністю, ніж його додатки для потокового перегляду фільмів. Причина такої популярності додатків у прямому ефірі полягає в тому, що користувачі можуть насолоджуватися потоковою трансляцією HD улюблених шоу, занять спортом, подіями та багато іншого, не сплачуючи жодної абонентської плати.

Зазвичай користувачі повинні платити за їх передплату за кабель, PPV або навіть за онлайн-потокові платформи. Однак, через сумнозвісні сторонні додатки Kodi, користувачі можуть насолоджуватися усім, що хочуть, не витрачаючи нічого, навіть реєстрація не потрібна..

Як налаштувати пряме телебачення на Kodi?

Виконайте наступні кроки, щоб зрозуміти, як дивитися телевізор у прямому ефірі на Kodi:

 1. Запуск Коді
 2. Натисніть на Телевізор з лівої стовпця.
 3. Натисніть на Введіть браузер надбудови
 4. Натисніть на Простий клієнт PVR IPTV зі списку
 5. Натисніть на Налаштувати варіант
 6. Натисніть на Загальні вкладка
 7. Виберіть Місцезнаходження> Встановіть його Віддалений шлях (Інтернет-адреса) варіант
 8. Тепер натисніть на, URL-адреса списку відтворення M3U > Введіть URL-адресанадані вам нашим постачальником послуг IPTV > Клацніть
 9. Тепер натисніть гаразд щоб закрити діалогове вікно
 10. Клацніть Увімкнути і чекати сповіщення.

Тепер ви можете передавати прямий телевізор Kodi зі свого домашнього екрана, просто перейшовши в розділ телевізора.

 1. cCloud TV

cCloud TV – це одне з найпопулярніших додатків Live TV Kodi, як воно є на ринку вже давно. У ньому є сотні дивовижних телевізійних каналів з таких країн, як США, Великобританія, Канада, Австралія та багато інших. Однак слід розуміти одне, що це додаток до IPTV; отже, вам може знадобитися служба VPN для розблокування її служби.

cCloud TV – це безкоштовна додатка Kodi, що означає, що ви можете передавати пряме телебачення без жодної плати. У ньому всі потоки найкращої якості, і рекламне повідомлення працює без будь-яких перерв. Ви також можете вибрати власний сервер із списку серверів у додатку, де відображаються всі живі сервери.

 1. BBC iPlayer

Ще одна популярна шапка для доповнення IPTV Kodi не потребує введення. Однак для тих із вас, хто не знає про iPlayer BBC, це дивовижний додаток IPTV Kodi. Це дозволяє користувачам передавати прямі телевізійні канали з будь-якої точки світу, не витрачаючи грошей.

BBC iPlayer має оригінальні програми BBC, доступні для прямої трансляції. Користувачі, які проживають у Великобританії, можуть легко передавати прямий ефір телевізора через BBC iPlayer, але користувачі з інших країн не можуть використовувати цей додаток. Це геодоступне доповнення, і щоб використовувати його в будь-якому іншому місці, крім Великобританії, вам знадобиться VPN або ви також можете придбати його підписку.

 1. Чарівний Дракон

Для всіх користувачів Kodi, які шукають надмірно надійний додаток Kodi для телевізора в прямому ефірі на Kodi, тоді ви можете спробувати доповнити Magic Dragon Kodi. Це стало популярним ім’ям у громаді Kodi незабаром після виходу через її високоякісні потоки. Спочатку він був популярний завдяки потокам фільмів, але поступово користувачі зрозуміли, що це відмінна добавка для прямого трансляції телевізора на Kodi..

Додаток Magic Dragon Kodi можна встановити через сховище Supremacy Kodi. Він встановлюється за хвилину, і при запуску цього додатка він відкривається миттєво. Навіть під час пошуку потоку вам не доведеться чекати, як і інші додатки.

 1. Вовча зграя

Якщо ви шукаєте додаткову програму для телевізора Kodi, яка має робочі потоки для каналів Великобританії та США, то Wolf Pack – це оптимальний вибір для вас. Wolf Pack завоював популярність у громаді завдяки своїм надійним потокам, які завжди працюють, та їх якості.

У ньому є всі популярні канали з вищезгаданих двох регіонів. Ви можете транслювати прямі спортивні, новинні та інші телепередачі в прямому ефірі з різних каналів, що пропонуються в його бібліотеці. Ви можете легко завантажити та встановити надбудову Wolf Pack Kodi з сховища Midian.

 1. Безкорисливо жити

Безкорисливий додаток Kodi – це чудове додаткове програмне забезпечення Kodi, яке містить численні канали з усього світу. Більшість людей знають про цей додаток через його дивовижну сучасну бібліотеку фільмів і телешоу. Однак це чудова добавка для прямого ефіру телепередач, і тепер люди почали це усвідомлювати.

Одне з найкращих, що ви помітите у додатку Selfless Kodi, – це те, що в ньому є всі канали, сегментовані відповідно до їх жанрів. Користувачі можуть легко шукати улюблені канали відповідно до їх смаку та переваг, а не прокручувати змішаний список.

 1. Phoenix Reborn IPTV

Phoenix Reborn IPTV – це повноцінне доповнення для телевізійного програмного забезпечення Kodi, яке містить телевізійні канали з усього світу. У ньому є канали, віднесені до Великобританії та США, та канали з решти країн світу. Користувачі можуть переглядати потрібні канали для перегляду прямих трансляцій, перейшовши прямо у відповідну папку.

У ньому є різноманітні канали з усього світу для музики, спорту, музики та багато іншого. Phoenix Reborn IPTV також має багатомовні канали з інших регіонів світу.

 1. TV One

TV One – це дуже пристойний додаток IPTV Kodi, і він зарекомендував себе останнім часом, забезпечуючи високу якість прямих трансляцій. У ньому більше сотні робочих каналів, доступних для трансляції. Ці канали розподіляються за категоріями, до складу яких входять Документальні, Розваги, Їжа, Діти, Фільми, Музика, Новини, Спорт, Канали США.

Однак якість потоків, які ви можете знайти, становить 480p мінімум та 720p HD максимум. Я особисто спробував встановити та використовувати цей додаток і вважав це досить захоплюючим. Потоки були безперебійними, тому що я не стикався з жодними проблемами буферизації. Ви можете завантажити цей додаток із сховища Skymashi TV.

 1. Хронос

Додаток Chronos Kodi відомий не лише трансляцією останніх фільмів і телевізійних шоу, але і цим користується високою популярністю. У Chronos є прямі телевізійні канали для прямого спорту, музики, прямих подій, новин, радіо тощо. Встановлення Chronos не є великим клопотом, оскільки він встановлюється протягом 30 секунд, і він працює дуже добре.

Нещодавно розробники додатків Chronos Kodi оновили його, і, схоже, вони додали до нього ще декількох постачальників. Ось чому ви завжди знайдете робочі потоки, а не зламані, що раніше було проблемою.

 1. Зевс

На відміну від згаданих додатків на телебаченні в прямому ефірі, Зевс насправді є багатомовним португальським додатком Kodi. У ньому є канали з усього світу англійською, іспанською, португальською та багатьма іншими мовами. У багатьох каналах є англійський вокал, але вони мають субтитри на інших мовах, тоді як в інших сценарій навпаки.

У Зевса є велика бібліотека із сотнями телевізійних каналів на вибір, але одне, що я помітив, – якість потоків не відповідає. Багато каналів мають хорошу якість потокової передачі, хоча є канали, які працюють на чіткості 420p. Вам доведеться самостійно спробувати канали, щоб побачити якість.

 1. ULTRA TV

Ultra TV – один з найкращих додатків телевізора Kodi, який ви можете мати у вашій бібліотеці, якщо ви з нетерпінням чекаєте безкоштовного трансляції супутникових каналів. У ньому є канали з усього світу, напр. США, Великобританія, Іспанія, Франція, Індія. Ще одна чудова річ у цьому додатку – це те, що в його бібліотеці є багато багатомовних каналів, таких як французька, іспанська, хінді, арабська тощо.

Ultra TV не є важким додатком Kodi, як інші, і він займає дуже мало місця і працює дуже плавно. Небагато допоміжних пристроїв IPTV – це таке світло, оскільки їхні функції займають багато місця порівняно з іншими додатками Kodi.

 1. Телевізор СуперТуга

TV SuperTuga – одне з найкращих додатків Kodi для всіх тих користувачів Kodi, які бажають передавати різноманітний вміст з усього світу. У ньому є велика бібліотека каналів з різних регіонів по всьому світу, а також багато багатомовних каналів. Однак канали з Великобританії та США, очевидно, є у його бібліотеці.

TV SuperTuga має всі канали, класифіковані в різні секції, і ви можете передавати спорт, фільми, VOD, новини, музику, документальні фільми, наукові канали та багато іншого.

Чи можете ви дивитись прямий телевізор з FireStick?

FireStick – це один з найкращих варіантів для прямого трансляції, оскільки він має всі найпопулярніші функції та програми потокового потоку. Користувачі можуть легко підписатися на будь-яку послугу прямого телебачення, наприклад HBO Now, ESPN або Hulu, на своєму пристрої FireStick та розпочати трансляцію прямого телебачення.

Окрім преміум-послуг прямого телебачення, для FireStick також є безкоштовні послуги прямого телебачення, як-от:

 1. Пряма трансляція NetTV
 2. Швидкий Стрімз
 3. TV Catchup

Крім цих додатків, ви також можете вибрати Kodi на FireStick і почати трансляцію кращих програмних програм, що додаються в реальному часі для Kodi. Kodi дуже добре працює на FireStick, і дивовижний досвід розрізання шнура піднімається на новий рівень, коли ці двоє поєднуються.

Заключні слова

Потокове телебачення в прямому ефірі на Kodi – це справді дивовижний досвід, і немає сумнівів, що це майбутнє розваг. Однак у розпалі всієї цієї дискусії важливо враховувати одне, що – конфіденційність та безпека в Інтернеті.

Онлайн-трансляція може здатися цікавою і все, але це завжди ризикована річ, і ви завжди вразливі до кіберзагроз. Мало того, що безкоштовна трансляція піддається піратству у багатьох регіонах та залучення до неї може спричинити юридичні проблеми.

Тому я рекомендую всім використовувати постачальника VPN для захисту вашої конфіденційності та присутності в Інтернеті. Передавайте анонімно через VPN-сервери та насолоджуйтесь телевізійним досвідом Kodi Live, не ризикуючи.