Co to są filmy 123?

123movies to internetowa witryna do strumieniowego przesyłania filmów, która pozwala użytkownikom na swobodny streaming i pobieranie popularnych i najnowszych filmów. Ma ogromną bibliotekę z tysiącami filmów i programów telewizyjnych różnych gatunków. 123 filmy nie wymagają rejestracji konta, logowania ani opłaty członkowskiej.

Istnieją różne kategorie treści dostępnych w 123movie, takie jak filmy, programy telewizyjne, anime itp. Użytkownicy mogą bardzo łatwo przesyłać strumieniowo wybrane filmy, wchodząc na stronę i klikając tytuł treści, którą chcą obejrzeć. Film jest odtwarzany natychmiast (kilka wyskakujących okienek otwiera się po kliknięciu, ignoruj ​​je), a użytkownicy mogą wyszukiwać żądane treści, jeśli nie są wyświetlane na stronie głównej.

Inną wielką cechą 123movies jest to, że jeśli użytkownik nie może znaleźć żadnego filmu na stronie, może kliknąć kartę Żądanie i wypełnić formularz żądania filmu. Właściciele witryny sprawdzą go i prześlą ten konkretny film na stronie na żądanie użytkownika.

Filmy 123 można kategoryzować jak strony z torrentami, takie jak Yify, Kickass, 1337x z wieloma tytułami treści gotowymi dla użytkowników. Różnica polega jednak na tym, że witryna działa, ponieważ witryny z torrentami przechowują dostarczaną przez nich treść, natomiast strona 123movies nie hostuje żadnych treści. Chociaż treść można łatwo przesyłać strumieniowo na stronie, źródła podają, że te pliki nie są faktycznie hostowane na serwerach witryny.

Jeśli jesteś użytkownikiem Kodi, możesz być zaskoczony, wiedząc, że istnieje również dodatek 123movies Kodi. Pozwala na bezpłatne przesyłanie strumieniowe wszystkich ulubionych filmów z biblioteki. Upewnij się, że pobierasz dodatek z niezawodnego repozytorium, ponieważ istnieje wiele fałszywych aplikacji i dodatków 123movies dostępnych online.

123movies spotkało się z dużym upałem ze strony władz w USA i Wielkiej Brytanii, co spowodowało zamknięcie ich oficjalnej domeny, czyli „123movies.to”. Domena została od tej pory nieużywana, a witryna nigdy więcej nie została uruchomiona.

Czy 123 filmy są wyłączone??

Oryginalna domena 123movies, czyli „123movies.to”, przestała istnieć po tym, jak właściciele witryn stanęli przed sądowymi zarzutami władz. Na początku tego roku MPAA (Motion Picture Association of America) wymieniło 123 filmy jako najpopularniejszą nielegalną stronę wśród „znanych witryn”.

123 filmy w dół

Każdego miesiąca odwiedza tę niesławną stronę około 98 milionów użytkowników, co wzbudziło obawy władz. Nielegalna witryna, która uzyskuje taki ruch, jest zawsze przedmiotem poważnych obaw.

Obecnie oficjalna domena 123movies jest wyłączona, ale jej witryny lustrzane nadal działają. Kolejną plotką w branży jest to, że 123movies nadal działa z innymi nazwami, takimi jak hub 123movies. Jednak niektórzy twierdzą, że są to strony klonujące, a oficjalna strona 123movies nie działa.

Próbowałem uzyskać dostęp do stron lustrzanych i zauważyłem, że te witryny lustrzane mają aktualną treść i myślę, że plotki mogą być prawdziwe.

Czy 123 filmy są bezpieczne / legalne?

Nie, 123movies jest niezgodne z prawem, ponieważ już wspomniałem, że MPAA działa po nim, ponieważ zapewnia piracką zawartość. Przeglądanie lub pobieranie takich treści jest nielegalne i możesz wpaść w poważne kłopoty, jeśli się w nie zaangażujesz.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, takie witryny zawierają złośliwe oprogramowanie i wirusy na miejscu. 123movies było w przeszłości przedmiotem złośliwego oprogramowania i hostingu wirusów i dlatego nazwałbym to niebezpiecznym. Teraz, gdy witryna jest wyłączona, nie możemy sprawdzić, czy witryna nadal zawiera potencjalne zagrożenia, ale gdy sprawdziłem jej witryny lustrzane, wyniki wykazały, że nie są one również bezpieczne.

Wiadomości Fifa WorldcupZdecydowanie zaleca się połączenie z siecią VPN podczas przesyłania strumieniowego filmów przez 123 filmy. 123 Filmy zostały uznane za nielegalne, ponieważ transmitują filmy za darmo. Oprócz niezrównanych korzyści bezpieczeństwa, jakie zapewnia VPN, VPN zapewni bezpieczeństwo, anonimowość i odblokowanie treści ograniczonych geograficznie.kat cta

123 filmy niebezpieczne zgodnie z prawem

Zawsze lepiej jest unikać takich potencjalnych zagrożeń, jeśli nie masz na swoim urządzeniu żadnych programów antywirusowych, które mogłyby chronić Cię przed takimi zagrożeniami. Bez względu na to, jak fajne mogą się wydawać takie witryny, lepiej zachować bezpieczeństwo niż żałować.

123Movies Proxy / Clones and Mirror / Podobne do stron

Obecnie istnieje ponad 50 lustrzanych witryn 123 filmów, a wszystkie mają prawie taką samą zawartość w swojej bibliotece. Wymieniłem 50 najlepszych stron lustrzanych, na które możesz uważać:

Adres URL witrynyStatusPrędkość
1. https://123movies.co/ONLINEBardzo szybki
2. https://gostream.is/ONLINEBardzo szybki
3. http://123movies.gsONLINESzybki
4. http://123movies.net/ONLINENormalna
5. http://123-movie.ruONLINEBardzo szybki
6. http://123movies.toONLINESzybki
7. http://123movieshd.toONLINEBardzo szybki
8. http://gomovies.isONLINENormalna
9. https://gomovies.com.ru/ONLINESzybki
10. https://gomovies.pet/ONLINENormalna
11. https://gomovies.space/ONLINEBardzo szybki
12. https://gomovies.tech/ONLINENormalna
13. https://123movie.space/ONLINENormalna

123 Filmy odblokowane w Wielkiej Brytanii?

Na wniosek MPA (Europa) brytyjski Sąd Najwyższy nakazał zamknięcie kilkunastu nielegalnych stron. Wśród tych stron strona 123movies znajdowała się na szczycie listy, ponieważ była najczęściej używaną piracką witryną. Oto strony, które sąd nakazał zamknąć:

123movies.toThemovie4u.com
Geektv.isMoviesub.net
Genvideos.orgMovietubenow.biz
Gowatchseries.bizSeries-cravings.me
Hdmovies14.netSpacemov.com
Hdmovieswatch.netStreamallthis.is
Watchmovies.ms

123 filmy zostały zamknięte, ale jak mówią plotki, nadal są dostępne online za pośrednictwem stron lustrzanych. Jednak nie jest już dostępny w Wielkiej Brytanii ze względu na surowe przepisy antypirackie wzięte pod uwagę przez władze.

Niemniej jednak, jeśli chcesz odblokować 123 filmy w Wielkiej Brytanii, możesz korzystać z VPN i uzyskać do niego dostęp, łącząc się z dowolnym neutralnym regionem, w którym strona jest dostępna.

Wiadomości Fifa Worldcup123 Filmy są niedostępne w Wielkiej Brytanii z powodu problemów z prawami autorskimi. Aby uzyskać dostęp do 123Movies w Wielkiej Brytanii, można go odblokować za pomocą VPN. Oprócz niezrównanych korzyści bezpieczeństwa, jakie zapewnia VPN, VPN zapewni bezpieczeństwo, anonimowość i odblokowanie treści ograniczonych geograficznie.kat cta

123movies alternatywy lub witryny takie jak 123movies

Oficjalna strona 123movies nie jest już online, ale istnieją podobne strony internetowe, których można używać do przesyłania strumieniowego bezpłatnych filmów. Strony te nie wymagają logowania ani opłaty członkowskiej, podobnie jak 123 filmy. Oto 10 najlepszych najlepszych alternatywnych filmów 123, które zaspokoją głód streamingu:

  1. Tak, filmy
  2. Vumoo
  3. ShowBox
  4. VexMovies
  5. Saletra
  6. Movie25
  7. Oglądaj za darmo
  8. GoMovies
  9. PopcornFlix
  10. Zmovies

Ostatnie słowa

Piractwo internetowe jest poważnym problemem dla producentów i dystrybutorów treści od kilku lat, ponieważ trend piractwa gwałtownie wzrósł. Zaczęło się od stron z torrentami, a następnie witryny takie jak 123movies zaczęły pojawiać się w Internecie. 123 filmy pozwoliły użytkownikom na strumieniowe przesyłanie filmów bez płacenia ani grosza, a ten trend rozprzestrzenił się jak pożar.

Jednak w ciągu ostatnich kilku lat władze stały się bardzo uważne w Internecie, a represje wobec takich usług są coraz szybsze. Takie witryny, które mają miliony odwiedzających, bardzo łatwo rysują linię autorytetu i tak się stało z 123movie.

Władze zauważyły ​​jego popularność i dlatego musiał ugryźć pył. Jednak jego witryny lustrzane są nadal online, ale użytkownicy zawsze niechętnie korzystają z tych witryn, ponieważ mogą być złośliwe i szkodliwe.

Użytkownicy decydujący się na korzystanie z takich witryn powinni pamiętać, że strony te są nielegalne, a korzystanie z nich może z łatwością narazić ich na niebezpieczeństwo, ponieważ mogą zostać pociągnięci do odpowiedzialności prawnej za dostęp do pirackich treści. Jeśli nadal chcesz korzystać z takich witryn, najlepszym sposobem na to jest zachowanie anonimowości. Użyj usługi VPN, aby zapewnić sobie prywatność i surfować po Internecie anonimowo, ale wybierz niezawodnego dostawcę VPN, który ma najlepsze szyfrowanie i usługę.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me