To była szokująca wiadomość dla miłośników torrentów anime, kiedy ich ulubiona strona z torrentami z anime NYAA odpowiedziała komunikatem o błędzie. Ten błąd spowodował dezaktywację domeny NYAA. Jednak nie jest niczym nowym dla stron takich jak torrenty Yify lub Nyaa do zamknięcia (jednak YTS jest aktywny). Osoby, które uwielbiają filmy przesyłane strumieniowo, odblokowują witryny takie jak Nyaa, dodatkowe torrenty lub limetorrenty i uzyskują do nich dostęp nawet za pośrednictwem witryn proxy lub serwerów lustrzanych.

Korzystanie z takich witryn lub dodatków może być ryzykowne, ponieważ Twoja tożsamość jest narażona na ataki hakerów i władz. Dlatego też należy zainstalować na urządzeniu dodatek VPN Kodi. Chroni twoją prawdziwą tożsamość i pozwoli ci cieszyć się streamingiem bez obaw.

Najpopularniejsza i najbardziej popularna witryna z torrentami anime straciła kontrolę nad wszystkimi nazwami domen, w tym nyaa.se, nyaa.eu i nyaa.org. Przyczyna zamknięcia strony jest nadal nieznana. Ale pomimo zastanowienia się nad tym, „jak” i „dlaczego” witryna się trafiła, omówmy niektóre z najlepszych Alternatywy NYAA.

Najlepsze alternatywy NYAA

 1. Horrible Subs – Anime Fansub
 2. Udostępnianie anime – Anime
 3. Anime Bytes – Anime Fansub
 4. Pirate Bay – General
 5. Extra Torrent – Ogólne
 6. AniDEX – Ogólne
 7. Sukebei NYAA – klon
 8. SallySubs – Down
 9. AniSearch – wygasł
 10. BakaBT – wygasł

Klient NYAA

Nyaa Client był klientem Torrent, który obsługiwał odbiorców z Azji Wschodniej. Dostarczył dużą liczbę torrentów anime i ostatecznie stał się popularny. Ale z powodu problemów prawnych i obaw deweloperzy zostali zmuszeni do zamknięcia go i dlatego został odkurzony.

alternatywy dla Nyaa

Jednak wkrótce po zamknięciu jedna z jej domen uruchomiła się ponownie za kilka tygodni i zaczęła publikować informację, że zdecydowała się pracować pod ziemią i zachęcała odwiedzających witrynę do pobrania klienta binarnego. Zobacz migawkę poniżej:

klient Nyaa

To oczywiście było oszustwo, ponieważ programiści potwierdzili, że go zamknęli, podczas gdy oszust próbował spróbować zarabiać poprzez kliknięcia partnerskie. Takie próby oszustwa stały się normą w Internecie.

Oto wątek Reddit użytkownika zgłaszającego oszustwo:

Komentarz z dyskusji Komentarz Hpezlina z dyskusji "Czy mogę nadal używać NYAA MIRROR?".

Takie fałszywe strony zawierają tylko linki partnerskie lub pliki .exe, które oczywiście są czymś, z czego chciałbyś się trzymać. Ponadto nie są bezpieczne z powodu programów szpiegujących i innych zagrożeń bezpieczeństwa.

  Jak oglądać Disney Plus na Kodi

10 alternatyw dla witryny anime NYAA

Jeśli chcesz wypróbować inne alternatywy dla witryny NYAA, być może powinieneś rozważyć obejrzenie następujących witryn:

1) Horrible Subs

horriblesubs.info

Być może najbardziej odpowiednią alternatywą dla strony internetowej NYAA, jaką mógłby wymyślić przemysł torrentowy, jest Horrible Subs. Był zaciekłym konkurentem 1 miliona odwiedzających dziennie NYAA i rankingu Alexa na 2 797 osób. Jest to przyjazna dla użytkownika strona internetowa, na której można pobrać najnowsze treści z anime.

2) Udostępnianie anime

udostępnianie animacji

Jak sama nazwa wskazuje, Anime Sharing to serwis do udostępniania multimediów, który ma podobny układ do PirateBay. Ma wiele treści anime do oglądania. Witryna ma również możliwość natychmiastowego pobierania i przesyłania seriali anime. Ma ocenę Alexa 3445.

3) Anime Bytes

animebajty

Inną alternatywą dla strony NYAA są Anime Bytes z obecnością dużej ilości treści anime, ale nie dorównuje NYAA. Ta strona wymaga rejestracji, zanim będzie można wyświetlić zawartość. Minusem tej witryny może być zapobieganie nowym użytkownikom, gdy rejestracja jest pełna.

4) Pirate Bay

zatoka piratów

Biorąc pod uwagę największe centra torrentów, istnieje tylko jedna nazwa, która natychmiast pojawia się w Twojej głowie, tj. PirateBay. Chociaż witryna napotkała różne zamknięcia, wciąż udaje się jej stać popularną stroną z torrentami. Zawiera również ogromną ilość treści anime, które można pobrać.

5) Dodatkowy torrent

extratorrent

Wreszcie, ExtraTorrent jest kolejnym produktem PirateBay, który oferuje szeroką gamę seriali animowanych, filmów i programów do pobrania. Wyszukiwarka jest dobrze zaprojektowana w celu ułatwienia nawigacji.

6) AniSearch

anisearch

AniSearch to alternatywa słynnego Nyaa Torrent, który został zamknięty w 2023 roku, który koncentruje się na agregacji torrentów Anime. Możesz łatwo uzyskać do niego dostęp, klikając tutaj: AniSearch

7) BakaBT

BakaBT

BakaBT jest również bardzo dobrą alternatywą dla Nyaa.se i jest bardzo polecana przez fanów anime. Jest to prywatny tracker torrentów zapewniający wysokiej jakości treści anime. Możesz odwiedzić stronę BakaBT stąd: BakaBT

8) AniDex

anidex

AniDex to narzędzie do śledzenia i indeksowania torrentów Anime, które koncentruje się na anime w języku angielskim, głównie w innych językach. Można uzyskać do niego dostęp poprzez: AniDex

9) Sallysubs

sallysubs

Sallysubs pobiera torrenty Anime w jakości HD z innych grup, wprowadza pewne modyfikacje i wydaje je. Gdy Nyaa została zamknięta, zaczęła pobierać z różnych stron i jest to bardzo dobra alternatywa dla Nyaa.se. Odwiedź Sallysubs, klikając tutaj: Sallysubs

10) Sukebei NYAA

sukebei nyaa

Zamiennik Sukebei nyaa składa się z części dla dorosłych w Nyaa.se. Wielu użytkowników preferowało Nyaa ze względu na jego zawartość dla dorosłych, a zastępstwo Sukebei Nyaa pokryło tę próżnię. Możesz uzyskać dostęp do tego torrenta, klikając link: Sukebei Nyaa

  Jak zainstalować Deceit Kodi Addon na Leia, Krypton, Jarvis przy użyciu One Nation Repo

5 Najlepszy klon / zamiennik NYAA

 1. Anirena
 2. Tokyo Toshokan
 3. AcgnX Torrent
 4. Anime Tosho
 5. Shana Project   

Jeśli chcesz znaleźć dokładną witrynę klonowania / wymiany NYAA, to trafiłeś we właściwe miejsce. Poniższa lista zawiera 5 witryn klonowania / wymiany NYAA:

1) Anirena

Witryna AniRena Torrent to klon znanej witryny torrentów z anime NYAA. Ma podobne zakładki multimedialne ułożone poziomo na stronie głównej, która umożliwia użytkownikom łatwe poruszanie się po stronie.

Obecnie strona ma 14 360 dostępnych torrentów, ponieważ jest na skraju wzrostu, podczas gdy w sumie 6 354 przesyłających na swojej stronie internetowej. AniRena informuje również użytkowników o ich aktualnym statusie w zakresie danych, które zostały przekazane użytkownikom. Przejrzystość i wierność użytkownikom jest kluczem do tego, aby AniRena mogła iść naprzód za zgodą użytkownika.

wymiana anirena nyaa

2) Tokyo Toshokan

Tokyo Toshokan to kompleksowa witryna z torrentami anime, która jest także klonem / zamiennikiem NYAA. Od filmów po dramaty, od muzyki po teledyski – ta strona ma to wszystko. Oferuje także treści w języku innym niż angielski dla użytkowników obecnych na całym świecie.

Możesz spersonalizować bibliotekę multimediów po rejestracji w witrynie. Miłośnicy anime mogą wyszukiwać treści multimedialne na podstawie rozmiaru pliku, który pozwala im pobrać określoną zawartość. Firma twierdzi, że dodała 2 nowe serwery DB, co wydłużyło czas ładowania strony.

tokyo toshokan nyaa klon zastępczy

3) AcgnX Torrent

Anime Comics Games Novel X-Project (AcgnX) to witryna klonów / zamienników NYAA z zaawansowanymi funkcjami. Jest bardziej zaawansowany niż jakakolwiek strona z anime wymienionymi na liście.

Od czasu upadku witryny NYAA, duży ruch internetowy przeniósł się na tę stronę. To jest powód, dla którego przesyłający potrzebują rozszerzyć swój rozwój.

Informuje również, czy na stronie internetowej zostały osadzone jakieś nowe funkcje, czy też wiadomości dotyczące fanów anime. AcgnX rozkwita dzięki nowej zawartości medialnej i dlatego zachowała tę stronę jako atrakcyjną opcję po NYAA.

lusterko zapasowe acgnx nyaa

4) Anime Tosho

Anime Tosho podąża za podobnym projektem i nawigacją, podobnie jak zawartość medialna, jak na stronie internetowej NYAA. Anime Tosho jest całkowicie darmowy i oferuje zautomatyzowaną usługę, w której hostuje usługi DDL, a także Usenet.

Podczas przesyłania treści multimedialnych na tę stronę zwykle zajmuje to kilka minut i jest przesyłana tak szybko, jak to możliwe. Anime Tosho twierdzi, że około 300 MB pliku zajmie kilka minut i zostanie dublowane na co najmniej jednym hoście. Jest bez wątpienia silnym konkurentem na liście stron z torrentami anime.

anime tosho nyaa klon zastępczy

5) Projekt Shana

Shana Project to stosunkowo nowa strona z torrentami z anime z niesamowitą funkcją automatyzującą pobieranie anime.

  Jak zainstalować SuperRepo Kodi na Leia, Krypton i Jarvis w 3 minuty

Shana Project to stosunkowo nowa strona z torrentami z anime, ale ma niesamowitą funkcję, która pozwala zautomatyzować pobieranie anime. Dzięki tej funkcji możesz ustawić klienta bittorent na automatyczne pobieranie ulubionych treści multimedialnych.

Shana Project jest klonem / zamiennikiem NYAA, ale ponieważ jest to nowa strona internetowa, nie oferuje różnorodnych treści medialnych.

Mimo że strona nie oferuje karty menu dla różnych gatunków, miłośnicy anime mogą wyszukiwać ręcznie.

Projekt Shana jest ostatnim zamiennikiem Nyaa

5 najlepszych dodatków Kodi Anime

Wielu miłośników anime może twierdzić, że NYAA była najpopularniejszą stroną z torrentami z anime. Jednak nie zgodziliby się mniej niż fakt, że istnieją różne inne konkurencyjne platformy, na których można pobrać torrent anime.

Kodi to najlepsze rozwiązanie do wszystkiego, co obejmuje przesyłanie strumieniowe multimediów i treści sportowych po pobieranie torrentów. Jest to program typu open source, który działa na różnych urządzeniach, które odtwarzają zarówno treści wideo, jak i audio, od torrentów, transmisji na żywo lub plików statycznych.

Kodi to twój kolejny duży wybór dla treści torrentowych w anime. Kodi to oprogramowanie typu open source i istnieje wiele dodatków do anime Kodi, które można pobrać na Kodi. To bogate źródło funkcji sprawia, że ​​jest to idealne oprogramowanie dla wszystkich fanów na całym świecie. Miłośnicy anime mogą przesyłać strumieniowo lub pobierać dowolny torrent, który podziwiają.

Oferujemy 5 najlepszych dodatków do anime Kodi, które najprawdopodobniej zastąpią stronę z torrentami z anime NYAA:

KissAnime

Dzięki KissAnime możesz znaleźć ponad 130 stron najlepszych programów telewizyjnych anime, filmów i torrentów. Jest to najbardziej preferowany dodatek do anime dla Kodi, ponieważ oferuje ponad 6000 anime seriali i filmów.

Animego

Animego to kolejny dodatek do anime dla Kodi, który oferuje szerokie kategorie i dobrze rozwinięte opcje anime dla fanów anime. Przesyłanie strumieniowe może zająć niewiele czasu, ale dzięki w pełni funkcjonalnemu systemowi menu może wyświetlać mnóstwo treści rozrywkowych.

Animehere

Animehere to idealna opcja dla każdego, kto szuka wysokiej jakości filmów anime i programów telewizyjnych. Ten dodatek do anime usuwa ogromną liczbę treści anime o niskiej jakości. Obecność dobrze rozwiniętej struktury menu ułatwi fanom anime przewijanie najnowszych aktualizacji z napisami.

Anime-IPTV

Anime-IPTV to współpraca kilku podobnych usług, które łączą się, tworząc główny dodatek anime Kodi. Oferuje setki treści audio i wideo z anime. Jest łatwy w nawigacji i być może najbardziej zaradny dodatek do anime.

Funimation

Jeśli po raz pierwszy spotkałeś się z dodatkiem do anime Kodi, to Funimation to najlepszy wybór, jaki kiedykolwiek podejmiesz. Układ dodatku do anime ułatwi ci znalezienie dowolnych materiałów anime otaczających internet. Ponadto nie będziesz mieć żadnych problemów związanych z legalnością dostępu do treści. Sprawdź inne najlepsze dodatki Kodi.

Końcowe przemyślenia

Chociaż witryna anime NYAA może zniknąć, użytkownicy mają możliwość zbadania różnych innych potencjalnych źródeł, które mogłyby zastąpić NYAA. Dodatki anime Kodi mogą wydawać się odpowiednią opcją dla fanów anime, którzy mogą przesyłać strumieniowo i pobierać różne treści anime. Dodatki anime Kodi są łatwiejsze do zainstalowania i nie powodują żadnych komplikacji.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me