Репозиторії Kodi – це сукупність каналів, яка зачаровує своїх користувачів годинами розваг та онлайн-потоків. Деякі з кращих сховищ Kodi можуть містити велику базу даних, а інші можуть складатися з одного або двох каналів.

Існують певні сховища, які обмежені в певних, які можуть вимагати використання платного VPN на Kodi або навіть найкращого безкоштовного VPN для Kodi. Читайте далі, щоб переглянути наш список найкращих сховищ Kodi!

Найкращі сховища Kodi – це ті, що містять не лише велику базу даних каналів, але й ті, які користуються величезною популярністю серед користувачів Kodi.

Contents

10 останніх сховищ Kodi – оновлено квітень 2023 року

1. Сховище Коді Ізраїльверхнє сховище коді

Kodi Israel – це велика бібліотека, де ви можете знайти всі популярні та найкращі додатки Kodi для трансляції фільмів, телевізійних шоу, мультфільмів, аніме, спортивних програм, новин, IPTV, музики, вмісту для дорослих та багато іншого. Одні з найкращих додатків Kodi, доступні у сховищі Kodi Israel, – це Exodus, Covenant, Poseidon, Live Hub, Kick-off, Gurzil, Sports World, Incursion, iPlayer WWW, IPTV Bonanza, Kids Tube, Kiss Anime, USTVnow, DeathStar, FireCat тощо.

Kodi Ізраїль нещодавно знизився, але незабаром він знову зайнявся новою URL-адресою, і зараз він працює чудово. У ньому є всі сучасні доповнення, а до його бібліотеки додано ще кілька чудових доповнень.

2. Репозиторій Maverick для Kodiсховище maverick kodi

В сховищі Maverick в основному розміщений власний додаток Maverick Kodi, який дозволяє користувачам передавати фільми та телепередачі. Однак у нього також є деякі інші популярні назви, такі як Joker Sports, Додаток Magic dragon Kodi тощо. Репортаж Maverick був протестований і рекомендований багатьма користувачами по всьому світу..

3. Весь сховище Kodi Kodiвсе око на мене сховище коді

Усі сховища Eyez on Me стали популярними завдяки додатку All Eyez on me Kodi, який дозволяє передавати трансляцію для прямого телебачення, телевізійних шоу, фільмів, документальних фільмів, дитячого контенту, музики, спорту та багато іншого. Крім цього, у цьому сховищі також є кілька найкращих додатків Kodi, такі як Indigo, Genesis Reborn, FilmON, UKTV Play, YouTube, Disney junior тощо..

4. Коді БеСховище Kodi bae 2023

Репозиторій KodiBae заробив приємне місце в індустрії Kodi незабаром після його виходу через основні додатки Kodi, які розміщені у ньому. У бібліотеці є обмежена кількість додатків Kodi, але всі вони – чудові додатки Kodi, які багато користувачів люблять використовувати, як Ultimate IPTV, PrimeWire, 9Anime, Sportie, Sports365, cCloud TV тощо..

Репозиторій Kodi Bae постійно оновлює свої додатки, що робить його надійним сховищем.

5. Сховище Superiocy Kodiкращі верховенства kodi repo

Репозиторій Supremacy Kodi розпочав розміщення власної надбудови, але він поступово став домом для деяких чудових додатків Kodi. У сховищі Supremacy Kodi є одні з найкращих додатків Kodi, такі як Plane MMA, SportsDevil, Night Terrors, Aspis, Atriox тощо, які дозволяють користувачам дивитися фільми, Спорт, IPTV та багато іншого.

6. Просто Caz Repo Просто-Caz-kodi-сховище

Протягом місяців з моменту запуску, просто Caz Repo штурмом захопив світ Kodi. Причина просто Caz Repo стала найкращим сховищем Kodi через його колекцію великих каналів, які широко використовуються користувачами Kodi. Наприклад, ви можете знайти Exodus, Castaway, SportsDevil та інші найкращі додатки у своєму сховищі.

7. сховище DK-XBMCDK_XBMC

DK-XBMC Repository – це чудове нове сховище, яке має різноманітні додатки, якими користується мова. Ви можете отримати доступ до додатків, що містять вміст на різних мовах, таких як англійська, тайська, індійська, кантонська тощо. Ці додатки теж дещо рідкісні, але вони, безумовно, цікаві. Ці додатки включають анімего, анімехер, AsianHorror, bharatmovies, cartoongo, Dkevents, DramaCrazy, Drama Go, Filipino On Demand v3, vidics тощо.

8. Зомбідований сховище Зомбідований сховище коді

Нещодавно додано Zomboided Repository до нового сховища Kodi, яке має єдиний, але корисний канал, який варто встановити у цьому сховищі. Менеджер OpenVPN Kodi знаходиться в цьому сховищі Kodi, де він пропонує платформу для користувачів Kodi, щоб встановити службу VPN на його програмне забезпечення Kodi, де вони могли легко використовувати незаконні додатки.

9. Телевізор PerflixРепозиторій Kodi TV Perflix

Perflix TV – це також нове сховище Kodi, яке містить лише відеоканали. Цей репозиторій не мав би нічого показувати в прямому ефірі, але він розважає своїх користувачів найкращими кліпами по всьому світу з боксерської арени, паранормальних заходів, комедійних схем та YouTube.

10. Сховище бульбашок потік бульбашок Аддон на коді

Bubbles Repository – це нове сховище Kodi у місті, яке може замінити Exodus. Він посилає телевізійні шоу та фільми поряд із поданням кількох переліків програмних програм для програмного забезпечення та коробки Kodi.

6 старих і найкращих сховищ Kodi

1. Супер РепоКращі сховища Kodi

Немає сховища Kodi, яке могло б обіграти неперевершене Супер Репо. Це найбільше у світі сховище Kodi з більш ніж 3000 каналами. Від спорту на живо до фільмів, ігор до перегляду мультфільмів, Super Repo має все. Фанатикам Kodi знадобиться понад 6 місяців, щоб переглядати всі його канали і все ще залишатись здивованими.

2. Нуби і ботанікиСховище Noobs and Nerds kodi

Noobs and Nerds – найкраще сховище Kodi після Super Repo, яке неодмінно покладе посмішку на обличчя своїм навантаженням каналів. Це стабільний сховище, хоча нещодавно він змінив свою URL-адресу з невідомих причин, але це не змінило того факту, що це повний розважальний пакет для вашої родини. У сховищі також є кілька каналів для дітей, де вони могли насолоджуватися улюбленими шоу.

3. Офіційний сховище KodiРепозиторій додатків Kodi

Kodi має власне офіційне сховище, яке можна знайти у Kodi та його легко знайти. Оскільки це офіційний сховище, ви можете не знайти жодного каналу, який би передавав фільми чи телешоу. Однак він показує велику базу даних онлайн-каналів, де ви можете дивитись новини, спортивні ігри, грати в ігри, слухати музику та багато чудових речей, щоб провести якісний час.

4. сховище Бас ФоксСховище Bass Fox Kodi

Репозиторій Bass Fox надасть вам доступ до каналів, де ви можете легко передавати фільми та телепередачі. Він також пропонує своїм користувачам трансляцію прямих видів спорту, які багато популярних каналів не могли б надати. Це, без сумніву, одне з найкращих сховищ Kodi для сімейних розваг.

5. Репозиторій Genie TVGenie Talk ТВ-сховище Kodi

Genie TV існує вже кілька років, але його часто не чули навіть серйозні шанувальники Kodi. Про це сховище Kodi варто розповісти через його канали, які пропонують телепередачі, фільми, документальні фільми та багато іншого.

6. сховище K3l3vraСховище K3l3vra kodi

У цьому сховищі може бути найменша база даних серед кращих списків сховищ Kodi, але вона також є найбільш ефективною. Він містить кілька найбільш класичних каналів, на які варто пролити вогні. Він передає фільми, телепередачі та спорт.

Завантажити Zip-файли сховищ Kodi

Посилання на завантаження zip-файлів у сховищах Kodi наведено нижче:

 • Посилання для завантаження Super Repo: http://srp.nu
 • Noobs and Nerds Посилання для завантаження: Завантажте Zip-файл
 • Посилання для завантаження репозиторію Xunity: http://bit.ly/2z2xvuG
 • Посилання для завантаження засобів масової інформації Dandy: Http://bit.ly/2xA4JOu
 • Бас Фокс: http://bit.ly/2wyMZWu
 • Genie TV Посилання для завантаження: http://genietv.co.uk/repo/
 • Посилання для завантаження у сховище K3l3vra: http://bit.ly/2xdZXKv
 • Посилання для завантаження сховища Kodi: http://repo.koditips.com/
 • Посилання для завантаження хорошого Fellas: http://bit.ly/2dRJk9D
 • Ares: Завантажте Zip-файл
 • Просто посилання на завантаження сховища Caz: Завантажте Zip-файл
 • Зомбід: http://bit.ly/2czmHFu
 • Merlin Посилання для завантаження: http://bit.ly/2z2OHA9
 • Perflix TV Посилання для завантаження: http://perflix.16mb.com/repo/
 • Посилання для завантаження бульбашок: https://bubbles4kodi.com/

Згорнути речі

Простіше знайти найкращі сховища Kodi з цієї статті, де ми проаналізували всі основні сховища Kodi та відібрали вручну найкращі з них. Через недавню репресію на Kodi немає гарантії, що ці сховища працюватимуть у майбутньому. Деякі з найкращих сховищ Kodi таємниче зникли за останні кілька тижнів, і не можна заперечувати фактів, за якими можна було б більше слідкувати.