Що стосується потокового перегляду відео, Kodi ганьбить всі інші платформи! Незалежно від того, чи хочете ви дивитися матчі UFC, NFL в реальному часі чи будь-що інше, будь то телевізійні шоу або грати в ігри, Kodi sports addons вас охоплює!

Бути любителем спорту відкрити для себе Коді – це як знайти дорогоцінний камінь, тому що, на жаль, багато спортивних подій обмежено певними географічними місцями.

Що краще – це те, що в Kodi ви можете вибрати якість потоку. Це може бути дуже корисно, особливо якщо швидкість вашого Інтернету нестабільна.

Це також допомагає вам дивитися ексклюзивні матчі на преміум-каналах, тому якщо ви хочете дивитися крикет, футбол, Формула-1, гольф чи будь-які інші види спорту, Kodi – це саме місце.

Тож як Kodi вдається принести вам такий контент?

Він використовував різні додатки для Kodi, які включають безкоштовні та платні.

Попередження: Інтернет-провайдер може бачити ваші потоки Kodi

Ось тут улов!

Ваш Інтернет-провайдер знає, що ви робите в Інтернеті. Тож, використовуючи сторонні додатки Kodi, переконайтеся, що ви знаєте місцеві закони про піратство та авторські права.

Офіційні мовники платять мільйони доларів за права на тези. Завантаження такого нелегального вмісту може у вас виникнути проблеми, але…. ось тут корисне використання VPN!

Ви можете сидіти на скелях в африканській пустелі і, здається, знаходитесь в Нью-Йорку цифровим шляхом.

отримати kodi vpn cta

Кращі офіційні спортивні додатки Kodi

1. Fox Sports Go

лисиця-спорт-коді-доповнення

FOX SPORTS GO – найкращий вибір для любителів спорту, які бажають стримувати MLS Soccer, MLB Бейсбол, UFC, NBA та Суперкрос. Це один з провідних каналів спортивного покриття в Сполучених Штатах Америки.

З мінімальними буферизаціями та потоковою передачею HD – це один з найкращих варіантів перегляду будь-якого спортивного покриття.

2. Sportsnet Now

спортивна мережа-коді-доповнення

Канадська платформа пропонує різноманітне спортивне покриття. Щомісячна передплата коштує лише 25 доларів США на місяць, що дозволяє переглядати величезний набір прекрасного спортивного контенту. Додаток доступний через офіційний сховище додатків Kodi.

Це ще один чудовий вибір, який ти маєш MLB, NHL, NBA, і НФЛ сірники.

3. ORF TVthek

orftv-sports-add-on-kodi

Якщо ви живете за межами Австрії, вам потрібно буде підключитися до VPN, оскільки телебачення ORF обмежене географією. Хороша ж частина полягає в тому, що в Австрії доступна велика кількість безкоштовних телевізійних станцій.

ORF TVthek є одним з безлічі варіантів онлайн-трансляції, які пропонують пряме телебачення та задовільну кількість варіантів за запитом. Ви можете легко отримати доступ до всього цього за допомогою додатку Kodi, включаючи велику кількість спортивних програм, доступних через канал.

4. Xumo

xumo-sports-доповнення-коді

Доступний через офіційний сховище додатків Kodi, XUMO.TV – це безкоштовна надбудова Kodi. Xumo має спортивні канали, доступні для користувачів Kodi. З вищезгаданою якістю потокової передачі це чудовий вибір футбол, лакрос, серфінг, риболовля, ММА, футбол, і навіть більше.

5. Плутонове телебачення

kodi-plutotv-sports-надбудова

Як і Xumo, Pluto TV також пропонує довгий список безкоштовних телеканалів. Будучи безкоштовним сервісом, ви не зможете знайти найсвіжіший або популярний контент, однак він пропонує великий вибір новини, розваги, і спорт канали.

Вам потрібно буде зробити безкоштовний обліковий запис і зареєструватися на відміну від інших додатків Kodi.

6. ЦБС

cbc-sports-add-on-kodi

CBC – це абсолютно безкоштовна телевізійна послуга в Канаді, і вона відрізняється великим запитом та прямим контентом, таким як Олімпіада та Хокейна ніч. Якщо ви не живете в Канаді, не хвилюйтеся, ви все одно можете розблокувати трансляцію CBC за допомогою VPN та підключити його до канадського сервера.

Додаток працює як шарм і ніколи не працював під час нашого тестування.

7. iTV

iTV-спорт-аддон-коді

iTV – послуга потокового потоку у Великобританії, яка майже безкоштовна, але, на жаль, вона обмежена у Великобританії. На платформі доступне гарне завантаження каналів. Однак, згідно із законами Великобританії, вам потрібно мати ліцензію на телебачення, але це жодним чином не підтверджує це.

Канал транслює широкий спектр спортивних передач, включаючи деякі футбольні матчі. Якщо ви перебуваєте за межами Великобританії, вам знадобиться VPN.

8. Табло

tablo-spports-add-on-kodi

Цей варіант у нашому списку дещо інший, ніж інші. Аддон виконує роль переднього кінця для ефірних телевізійних сигналів.

Телевізор в прямому ефірі – надзвичайно популярний варіант, враховуючи той факт, що сьогодні ринок OTA TV зростає. Вони часто отримують і живуть потоковий спортивний контент.

Tablo – це також відеореєстратор, який дозволяє зберігати прямі потоки та отримувати доступ до них пізніше на пристрої Tablo.

9. SVT Play

svt-play-kodi-sports-надбудова

Якщо ви можете відмовитись від мовних бар’єрів або зрозуміти шведську мову, SVT Play – це дуже здійсненний варіант для занять спортом. SVT Play – це програма прямого трансляції та запиту на замовлення шведської телевізійної мережі. Це абсолютно безкоштовно, і ви можете знайти великий басейн спортивного мовлення через SVT Play цілий рік.

Як і деякі з вищезгаданих додатків, вам знадобиться VPN, оскільки потоки, надані цим доповненням, обмежуються лише Швецією.

10. С.Р. Медіатек

srmediathek-спорт-додаток-коді

SR Mediathek – це німецька телевізійна мережа з числа багатьох доступних в країні варіантів. Це відрізняє те, що це чудовий функціональний додаток Kodi, який пропонує як спортивний вміст, що живуть, так і на замовлення, доступний на SR Mediathek.

Це також обмежено географічно, тому вам буде потрібен VPN і для цього!

11. NHL TV

nhl-tv-kodi-аддон

Служба трансляції телеканалів NHL – це, мабуть, один із найкращих варіантів перегляду хокею на льоду.

Після реєстрації ви можете передати його через Kodi, оскільки це оптимізує процес для вас, запропонувавши простий варіант навігації за вмістом. Він також пропонує безкоштовний контент, наприклад ключові моменти та яскраві моменти різних матчів.

Знову ж таки, цей додаток також заблокований, і вам знадобиться VPN, також врахуйте, що він вимагає платіжної інформації в США.

12. ESPN 3

espn3-sports-add-on-kodi

ESPN – це велике ім’я в галузі спортивних розваг:

  1. Міжнародний футбол
  2. Європейський клубний футбол
  3. MLB Бейсбол
  4. Баскетбол НБА
  5. Крикет
  6. Гольф
  7. Коледж спорту

За допомогою неофіційного додатку ESPN для медіа-центру Kodi ви можете отримати доступ до преміум-вмісту безпосередньо з ESPN на Kodi. ESPN також доступний на різних платформах, включаючи Android TV, Apple TV тощо.

13. Іскра

іскрометний спорт-додаток-коді

Один з моїх улюблених доповнень, що стосується неофіційних доповнень. Виділіть скребки додатків Kodi Reddit для посилань Acestreams. Acestreams пропонує живі види спорту з різних регіонів, а reddit – найкраще місце для пошуку активних посилань.

Але замість того, щоб ви вручну шукали посилання Acestreams, додаток Sparkle виконує цю роботу за вас. Просто виберіть посилання на вашу улюблену спортивну подію і дивіться живі дії.

14. Спорти

sportie-add-on-kodi

Найвідоміший з футболу та регбі, Sportie також включає вміст з NFL та інших джерел, що робить його чудовим вибором для різних інших спортивних подій.

Ви можете знайти цей додаток від lazykodi у сховищі ANDROIDABA. Тут також може бути доступна Прем’єр-ліга, хоча залежно від країни, в якій ви перебуваєте. Ну, незалежно від ситуації, VPN – це наша золота картка для зняття гео-обмежень.

15. Додаток до телевізора Zattoo Live

zattoo-tv-sports-надбудова

Додаток Zattoo Live TV – це ще одне неофіційне доповнення, яке є прекрасним вибором для любителів спорту, оскільки загалом пропонує понад 190 каналів. Ви можете легко знайти потоки різних видів спорту, таких як футбол, гольф чи боротьба.

16. Ліга НБА Пас Коді Аддон

nba-leugue-спорт-доповнення

Присвячений повністю НБА, додаток охоплює всі події НБА. Він пропонує прямі трансляції, архіви та телебачення НБА. Однак це офіційний додаток, і вам буде потрібна підписка на нього.

Якщо ви зіткнулися з гео обмеженнями, переконайтеся, що увімкніть сервіс VPN та підключіться до сервера США. Таким чином ви можете отримати доступ до будь-якого контенту в NBA League Pass Kodi addon без клопоту.

Висновок

Якщо ви любитель спорту, як і я, який накопичує більше кукурудзяних корнів, ніж їжі у своєму кошику, ніж це найкращі додатки, які ви можете знайти для Kodi в Інтернеті.

Якби не KOD, я серйозно не знаю, чим би займався зі своїм життям. Ну а завдяки коханим нетизенам, які поширюються на пошук кращих і кращих рішень, Kodi – це благо.

Я можу спостерігати за будь-якими спортивними подіями в прямому ефірі в Інтернеті, де б я не знаходився. І якщо гео обмеження є проблемою, я вдаюся до послуги VPN.

Напишіть нам коментар, якщо ви спробували будь-яке з цих доповнень і повідомте нам вашу ціннісну думку.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me