Jeśli chodzi o przesyłanie strumieniowe wideo, Kodi zawstydza każdą inną platformę! Niezależnie od tego, czy chcesz oglądać mecze UFC, NFL lub cokolwiek innego, czy to programy telewizyjne, czy grać w gry, dodatki sportowe Kodi zapewniają Ci ochronę!

Będąc fanem sportu, odkrywanie Kodi było jak znalezienie cennego klejnotu, ponieważ niestety wiele wydarzeń sportowych ogranicza się do określonych lokalizacji geograficznych.

Co lepsze, w Kodi masz możliwość wyboru jakości swojego strumienia. Może to być bardzo pomocne, szczególnie jeśli prędkość Internetu jest niestabilna.

Pomaga także oglądać ekskluzywne mecze na kanałach premium, więc jeśli chcesz oglądać krykieta, piłkę nożną, Formułę 1, golf lub inne sporty, Kodi to miejsce, do którego należy się udać.

Jak więc Kodi zdoła dostarczyć Ci takie treści?

Używał różnych dodatków do Kodi, w tym darmowych i płatnych.

Ostrzeżenie: dostawca usług internetowych może zobaczyć Twoje strumienie Kodi

Oto haczyk!

Twój dostawca usług internetowych wie, co robisz online. Jeśli więc korzystasz z dodatków Kodi innych firm, upewnij się, że znasz lokalne przepisy dotyczące piractwa i praw autorskich.

Oficjalni nadawcy płacą miliony dolarów za prawa do prac dyplomowych. Pobieranie takich nielegalnych treści może sprawiać kłopoty, ale … tutaj przydaje się wykorzystanie jako VPN!

Możesz siedzieć na skałach na afrykańskiej pustyni i wydawać się cyfrowo w Nowym Jorku.

pobierz kodi VPN VPN

Najlepsze oficjalne dodatki sportowe Kodi

1. Fox Sports Go

fox-sports-kodi-add-on

FOX SPORTS GO to najlepszy wybór dla fanów sportu, którzy chcą streamować MLS Soccer, MLB Baseball, UFC, NBA i Supercross. Jest to jeden z wiodących kanałów sportowych w Stanach Zjednoczonych.

  Jak oglądać HBO, HBO Go i HBO teraz na Kodi

Dzięki minimalnemu buforowaniu i strumieniowaniu HD jest to jeden z najlepszych sposobów na oglądanie praktycznie wszystkich relacji sportowych.

2. Sportsnet teraz

dodatek sportowy-kod-kodi

Kanadyjska platforma oferuje różnorodne relacje sportowe. Miesięczna subskrypcja kosztuje tylko 25 USD miesięcznie, co pozwala na przeglądanie ogromnej ilości świetnych treści sportowych. Dodatek jest dostępny za pośrednictwem oficjalnego repozytorium dodatków Kodi.

To kolejny świetny wybór MLB, NHL, NBA, i NFL mecze.

3. ORF TVthek

orftv-sports-add-on-kodi

Jeśli mieszkasz poza Austrią, musisz połączyć się z VPN, ponieważ ORF TV jest ograniczony geograficznie. Zaletą jest jednak to, że dostępnych jest wiele bezpłatnych stacji telewizyjnych w Austrii.

ORF TVthek należy do wielu opcji przesyłania strumieniowego online, które oferują telewizję na żywo i zadowalającą liczbę opcji na żądanie. Możesz łatwo uzyskać do nich dostęp za pośrednictwem dodatku Kodi, w tym dużej liczby programów sportowych dostępnych za pośrednictwem kanału.

4. Xumo

xumo-sports-add-on-kodi

Dostępny za pośrednictwem oficjalnego repozytorium dodatków Kodi, XUMO.TV jest bezpłatnym dodatkiem Kodi. Xumo ma kanały związane ze sportem, które są łatwo dostępne dla użytkowników Kodi. Dzięki ponadprzeciętnej jakości przesyłania strumieniowego jest to świetny wybór dla piłka nożna, lacrosse, surfing, wędkarstwo, MMA, piłka nożna, i nawet więcej.

5. Pluto TV

kodi-plutotv-sports-add-on

Podobnie jak Xumo, Pluto TV zapewnia również długą listę bezpłatnych kanałów telewizyjnych. Będąc bezpłatną usługą, nie będziesz w stanie znaleźć najnowszych ani popularnych treści, jednak oferuje duży wybór Aktualności, zabawa, i sport kanały.

Musisz utworzyć bezpłatne konto i zarejestrować się w przeciwieństwie do innych dodatków Kodi.

6. CBC

cbc-sports-add-on-kodi

CBC to całkowicie bezpłatna usługa telewizyjna w Kanadzie, oferująca świetne treści na żądanie i treści na żywo, takie jak Igrzyska Olimpijskie i Noc Hokeja. Jeśli nie mieszkasz w Kanadzie, nie martw się, nadal możesz łatwo odblokować transmisję CBC za pomocą VPN i podłączyć ją do kanadyjskiego serwera.

Dodatek działa jak urok i nigdy nie zawiódł podczas naszego procesu testowania.

7. iTV

iTV-sports-addon-kodi

iTV to brytyjska usługa przesyłania strumieniowego, która jest prawie darmowa, ale niestety jest ograniczona do Wielkiej Brytanii. Na platformie dostępna jest duża liczba kanałów. Jednak zgodnie z przepisami obowiązującymi w Wielkiej Brytanii musisz posiadać abonament telewizyjny, ale nie weryfikuje go w żaden sposób.

  Jak zainstalować Alluc na Kodi w mniej niż 7 minut

Kanał nadaje szeroką gamę transmisji sportowych, w tym również niektóre mecze piłki nożnej. Jeśli jesteś poza Wielką Brytanią, będziesz potrzebować VPN.

8. Tablo

tablo-spports-add-on-kodi

Ta opcja na naszej liście różni się nieco od innych. Dodatek działa jako interfejs dla sygnałów telewizji naziemnej.

Telewizja naziemna jest niezwykle popularną opcją, biorąc pod uwagę fakt, że dziś rynek telewizji OTA rośnie. Często uzyskują i transmitują na żywo treści sportowe.

Tablo to także rejestrator, który umożliwia zapisywanie strumieni na żywo i dostęp do nich później na urządzeniu Tablo.

9. SVT Play

svt-play-kodi-sports-add-on

Jeśli potrafisz pozbyć się barier językowych lub rozumiesz szwedzki, SVT Play jest bardzo wykonalną opcją do oglądania sportu. SVT Play to opcja transmisji na żywo i na żądanie szwedzkiej sieci telewizyjnej. Jest całkowicie bezpłatny, a przez cały rok można znaleźć dużą pulę transmisji sportowych za pośrednictwem SVT Play.

Podobnie jak niektóre z wyżej wymienionych dodatków, będziesz potrzebować VPN, ponieważ strumienie zapewniane przez ten dodatek są ograniczone tylko do Szwecji.

10. SR Mediathek

srmediathek-sports-add-on-kodi

SR Mediathek to niemiecka sieć telewizyjna spośród wielu opcji dostępnych w tym kraju. Wyróżnia go to, że jest świetnym funkcjonalnym dodatkiem Kodi i oferuje treści sportowe zarówno na żywo, jak i na żądanie, dostępne w SR Mediathek.

Jest również objęty ograniczeniami geograficznymi, więc do tego również będziesz potrzebować VPN!

11. Telewizja NHL

nhl-tv-kodi-addon

Usługa przesyłania strumieniowego telewizji NHL jest prawdopodobnie jedną z najlepszych opcji oglądania hokeja na lodzie.

Po rejestracji możesz przesłać go strumieniowo przez Kodi, ponieważ zoptymalizuje on proces, oferując prostą opcję nawigacji po treści. Oferuje również niektóre bezpłatne treści, takie jak kluczowe momenty i najważniejsze wydarzenia z różnych meczów.

Ponownie, ten dodatek jest również blokowany geograficznie i będziesz potrzebować VPN, pamiętaj również, że wymaga on informacji o płatnościach w USA.

  Як встановити SuperRepo Kodi на Leia, Krypton And Jarvis за 3 хвилини

12. ESPN 3

espn3-sports-add-on-kodi

Znana w branży rozrywki sportowej ESPN oferuje:

  1. Międzynarodowa piłka nożna
  2. European Club Soccer
  3. MLB Baseball
  4. NBA Basketball
  5. Krykiet
  6. Golf
  7. College Sports

Dzięki nieoficjalnemu dodatkowi ESPN do centrum medialnego Kodi możesz uzyskać dostęp do treści premium bezpośrednio z ESPN na Kodi. ESPN jest również dostępny na różnych platformach, w tym Android TV, Apple TV itp.

13. Sparkle

sparkle-sports-add-on-kodi

Jeden z moich ulubionych dodatków, jeśli chodzi o nieoficjalne dodatki. Dodatek Sparkle Kodi usuwa zadrapania linków Reddit for Acestreams. Acestreams oferuje sporty na żywo z różnych regionów, a Reddit jest najlepszym miejscem do znalezienia aktywnych linków.

Ale zamiast ręcznie szukać linków Acestreams, dodatek Sparkle wykonuje to za Ciebie. Wystarczy wybrać link do ulubionego wydarzenia sportowego i obejrzeć akcję na żywo.

14. Sportie

sportie-add-on-kodi

Najbardziej znana z piłki nożnej i rugby, Sportie zawiera również treści z NFL i innych źródeł, dzięki czemu jest doskonałym wyborem do różnych innych wydarzeń sportowych.

Możesz znaleźć ten dodatek od lazykodi w repozytorium ANDROIDABA. Premier League może być również dostępna tutaj, w zależności od kraju, w którym się znajdujesz. Cóż, bez względu na sytuację, VPN jest naszą złotą kartą do zniesienia ograniczeń geograficznych.

15. Dodatek Zattoo Live TV

zattoo-tv-sports-add-on

Dodatek Zattoo Live TV to kolejny nieoficjalny dodatek, który jest doskonałym wyborem dla miłośników sportu, ponieważ oferuje łącznie ponad 190 kanałów. Możesz łatwo znaleźć strumienie różnych dyscyplin sportowych, takich jak piłka nożna, golf lub zapasy.

16. NBA League Pass Kodi Addon

nba-leaugue-sports-add-on

Dodatek całkowicie dedykowany NBA, obejmuje wszystkie wydarzenia NBA. Oferuje transmisje na żywo, archiwa i telewizję NBA. Jest to jednak oficjalny dodatek i będziesz potrzebować subskrypcji.

W przypadku napotkania ograniczeń geograficznych włącz usługę VPN i połącz się z serwerem w USA. W ten sposób możesz bez problemu uzyskać dostęp do dowolnej zawartości dodatku NBA League Pass Kodi.

Wniosek

Jeśli jesteś fanem sportu, tak jak ja, który gromadzi w swoim koszyku więcej popcornów niż jedzenia, to są to najlepsze dodatki, jakie można znaleźć w Kodi online.

Gdyby nie KOD, poważnie nie wiem, co zrobiłbym ze swoim życiem. Cóż, dzięki upowszechnianiu się internautów w poszukiwaniu coraz lepszych rozwiązań, Kodi jest błogosławieństwem.

Jestem w stanie oglądać każdą imprezę sportową na żywo online, bez względu na to, gdzie się znajduję. A jeśli problemem są ograniczenia geograficzne, korzystam z usługi VPN.

Napisz do nas komentarz, jeśli wypróbowałeś któryś z tych dodatków i daj nam znać swoją cenną opinię.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me