Repozytoria Kodi to zbiór kanałów, które fascynują użytkowników godzinami rozrywki i streamingu online. Niektóre z najlepszych repozytoriów Kodi mogą zawierać dużą bazę danych, podczas gdy inne mogą składać się z jednego lub dwóch kanałów.

Istnieją pewne repozytoria, które są ograniczone w szczególności, które mogą wymagać użycia płatnego VPN na Kodi lub nawet najlepszego darmowego VPN na Kodi. Czytaj dalej, aby zobaczyć naszą listę najlepszych repozytoriów Kodi!

Najlepsze repozytoria Kodi to te, które zawierają nie tylko dużą bazę kanałów, ale także te, które cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników Kodi.

10 najnowszych repozytoriów Kodi – zaktualizowano w kwietniu 2023 r

1. Repozytorium Kodi Israelkodi israel top repozytorium kodi

Kodi Israel jest jak wielka biblioteka, w której można znaleźć wszystkie popularne i najlepsze dodatki Kodi do strumieniowego przesyłania filmów, programów telewizyjnych, kreskówek, anime, sportów na żywo, wiadomości, IPTV, muzyki, treści dla dorosłych i wielu innych. Niektóre z najlepszych dodatków Kodi dostępnych w repozytorium Kodi Israel to Exodus, Covenant, Poseidon, Live Hub, Kick-off, Gurzil, Sports World, Incursion, iPlayer WWW, IPTV Bonanza, Kids Tube, Kiss Anime, USTVnow, DeathStar, FireCat itp.

Kodi Israel niedawno upadł, ale wkrótce pojawił się nowy adres URL i teraz działa świetnie. Ma wszystkie dodatki na bieżąco, a do jego biblioteki dodano kilka innych świetnych dodatków.

  Як встановити i4atv на Kodi Leia, Krypton та Jarvis менше ніж за 3 хвилини

2. Repozytorium Maverick dla Kodirepozytorium Maverick Kodi

Repozytorium Maverick obsługuje głównie własny dodatek Maverick Kodi, który umożliwia użytkownikom strumieniowe przesyłanie filmów i programów telewizyjnych. Ma jednak także inne popularne nazwy, takie jak Joker Sports, dodatek The Magic dragon Kodi itp. Repozytorium Maverick zostało przetestowane i polecone przez wielu użytkowników na całym świecie.

3. Repozytorium wszystkich Eyez On Me Kodiwszystkie oczy na mnie repozytorium kodi

Repozytorium All Eyez on Me stało się popularne dzięki dodatkowi Kodi All Eyez on me, który umożliwia strumieniowe przesyłanie programów telewizyjnych na żywo, programów telewizyjnych, filmów, filmów dokumentalnych, treści dla dzieci, muzyki, sportu i wielu innych. Poza tym to repozytorium zawiera również jedne z najlepszych dodatków Kodi, takie jak Indigo, Genesis Reborn, FilmON, UKTV Play, YouTube, Disney Junior itp..

4. Kodi BaeRepozytorium Kodi Bae 2023

Repozytorium KodiBae zyskało sympatię w branży Kodi wkrótce po wydaniu, ponieważ jest jednym z głównych dodatków Kodi, które obsługuje. Ma ograniczoną liczbę dodatków Kodi w swojej bibliotece, ale wszystkie z nich są świetnymi dodatkami Kodi, z których wielu użytkowników lubi korzystać, takich jak Ultimate IPTV, PrimeWire, 9Anime, Sportie, Sports365, cCloud TV itp..

Repozytorium Kodi Bae od czasu do czasu aktualizuje swoje dodatki, dzięki czemu jest niezawodnym repozytorium.

5. Supremacy Kodi Repositorynajlepsza repozytorium Kodi repo

Repozytorium Supremacy Kodi zaczęło hostować swój własny dodatek, ale stopniowo stało się domem świetnych dodatków Kodi. Repozytorium Supremacy Kodi ma jedne z najlepszych dodatków Kodi, takie jak Plane MMA, SportsDevil, Night Terrors, Aspis, Atriox itp., Które pozwalają użytkownikom oglądać filmy, sport, IPTV i wiele więcej.

6. Po prostu Caz Repo Po prostu repozytorium Caz-kodi

W ciągu kilku miesięcy od premiery Simply Caz Repo podbiła świat Kodi z burzą. Powodem, dla którego Simply Caz Repo stało się najlepszym repozytorium Kodi, jest kolekcja dużych kanałów, z których szeroko korzystają użytkownicy Kodi. Na przykład możesz znaleźć Exodus, Castaway, SportsDevil i inne najlepsze dodatki w jego repozytorium.

  11 Коді в прямому ефірі телевізора Kodi додає потокові онлайн-канали на Kodi (включена інсталяційна установка)

7. Repozytorium DK-XBMCDK_XBMC

Repozytorium DK-XBMC to świetne nowe repozytorium, które zawiera różnorodne dodatki do języków. Możesz uzyskać dostęp do dodatków udostępniających treści w różnych językach, takich jak angielski, tajski, indyjski, kantoński itp. Te dodatki są również nieco rzadkie, ale z pewnością są fajne. Te dodatki obejmują animego, animehere, AsianHorror, bharatmovies, cartoongo, Dkevents, DramaCrazy, Drama Go, Filipino On Demand v3, vidics itp..

8. Zomboided Repository Zomboided repozytorium kodi

Zomboided Repository zostało niedawno dodane do nowego repozytorium Kodi, które ma jeden, ale przydatny kanał, który jest wart instalacji tego repozytorium. Menedżer OpenVPN Kodi znajduje się w tym repozytorium Kodi, gdzie stanowi platformę dla użytkowników Kodi do zainstalowania usługi VPN na swoim oprogramowaniu Kodi, gdzie mogliby z łatwością korzystać z nielegalnych dodatków.

9. Perflix TVRepozytorium Kodi Perflix TV

Perflix TV to także nowe repozytorium Kodi, które zawiera tylko kanały wideo. To repozytorium nie miałoby nic do pokazania na żywo, ale bawi swoich użytkowników najlepszymi klipami z całego świata z areny bokserskiej, paranormalnych aktywności, obwodów komediowych i YouTube.

10. Repozytorium bąbelków strumień bąbelków addon na kodi

Bubbles Repository to nowe repozytorium Kodi w mieście, które może zastąpić Exodus. Strumieniowe przesyłanie programów telewizyjnych i filmów wraz z kilkoma listami kanałów programowych dla oprogramowania i urządzeń Kodi.

6 starych i najlepszych repozytoriów Kodi

1. Super RepoNajlepsze repozytoria Kodi

Nie ma repozytorium Kodi, które mogłoby pokonać niezrównane Super Repo. Jest to największe na świecie repozytorium Kodi z ponad 3000 kanałów. Super Repo ma wszystko – od sportów na żywo po filmy, granie w gry i oglądanie kreskówek. Fanatycy Kodi zajęliby ponad 6 miesięcy surfowanie po wszystkich kanałach i wciąż byliby zakłopotani.

2. Noobs and NerdsRepozytorium kodi Noobs and Nerds

Noobs and Nerds to najlepsze repozytorium Kodi po Super Repo, które z pewnością wywoła uśmiech na twojej twarzy dzięki mnóstwu kanałów. Jest to stabilne repozytorium, chociaż ostatnio zmieniono jego adres URL z nieznanych przyczyn, ale nie zmienia to faktu, że jest to kompletny pakiet rozrywkowy dla Twojej rodziny. W repozytorium znajdują się również kanały dla dzieci, w których mogliby oglądać ulubione programy.

  Jak zainstalować dodatek Yoda Kodi na Kodi Leia, Krypton i Jarvis (aktualizacja 2023)

3. Oficjalne repozytorium KodiRepozytorium dodatków Kodi

Kodi ma swoje oficjalne repozytorium, które można znaleźć w Kodi i które można łatwo odzyskać. Ponieważ jest to oficjalne repozytorium, możesz nie znaleźć żadnego kanału, który przesyła strumieniowo filmy lub programy telewizyjne. Jednak pokazuje dużą bazę kanałów online, w których można oglądać wiadomości, sport na żywo, grać w gry, słuchać muzyki i wiele wspaniałych rzeczy, aby spędzić czas dobrej jakości.

4. Repozytorium Bass FoxRepozytorium Bass Fox Kodi

Repozytorium Bass Fox zapewni ci dostęp do kanałów, z których możesz z łatwością przesyłać strumieniowo filmy i programy telewizyjne. Oferuje także użytkownikom transmisję strumieniową sportów na żywo, której wiele popularnych kanałów nie zapewniłoby. Jest to bez wątpienia jedno z najlepszych repozytoriów Kodi dla rozrywki rodzinnej.

5. Repozytorium TV GenieGenie Talk TV Repozytorium Kodi

Genie TV istnieje już od kilku lat, ale nawet niektórzy poważni fani Kodi często go nie słyszeli. To repozytorium Kodi jest warte opowiedzenia ze względu na kanały, które oferują programy telewizyjne, filmy, filmy dokumentalne i wiele więcej.

6. Repozytorium K3l3vraRepozytorium K3l3vra kodi

To repozytorium może mieć najmniejszą bazę danych spośród najlepszych list repozytoriów Kodi, ale jest również najbardziej efektywne. Zawiera jedne z najbardziej klasycznych kanałów, które warto zrzucić. Strumieniuje filmy, programy telewizyjne i sport.

Pliki zip Repozytoria Kodi Pobierz

Linki do plików zip do pobierania plików repozytoriów Kodi znajdują się poniżej:

 • Link do pobrania Super Repo: http://srp.nu
 • Link do pobierania Noobs and Nerds: Pobierz plik zip
 • Link do repozytorium dyskusji Xunity Link do pobrania: http://bit.ly/2z2xvuG
 • Link do pobrania Dandy Media: Http://bit.ly/2xA4JOu
 • Bass Fox: http://bit.ly/2wyMZWu
 • Link do pobrania Genie TV: http://genietv.co.uk/repo/
 • Link do pobrania repozytorium K3l3vra: http://bit.ly/2xdZXKv
 • Link do repozytorium wskazówek Kodi: http://repo.koditips.com/
 • Link do repozytorium Good Fellas: http://bit.ly/2dRJk9D
 • Ares: Pobierz plik zip
 • Link do pobrania repozytorium Caz: Pobierz plik zip
 • Zomboided: http://bit.ly/2czmHFu
 • Link do pobrania Merlin: http://bit.ly/2z2OHA9
 • Link do pobrania Perflix TV: http://perflix.16mb.com/repo/
 • Link do pobierania bąbelków: https://bubbles4kodi.com/

Podsumowując

Łatwiej jest znaleźć najlepsze repozytoria Kodi z tego artykułu, w którym sprawdziliśmy wszystkie główne repozytoria Kodi i wybraliśmy najlepsze z nich. Ze względu na niedawne ataki na Kodi nie ma gwarancji, że te repozytoria będą działać w przyszłości. Niektóre z najlepszych repozytoriów Kodi tajemniczo zniknęły w ciągu ostatnich kilku tygodni i nie można zaprzeczyć faktom, że może być więcej do naśladowania.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me