Навіщо бігати за найкращими коді-аддонами та найкращими побудовими коді, одна за одною, коли для цього можна мати найкращого майстра коді? Ми вишикували деякі з них кращі майстри Kodi 2020 року для користувачів щодо платформ, які в основному використовуються. Погляньте на них і не забудьте спробувати їх, використовуючи найкращий VPN для Kodi.

Без обмежень – найкращий майстер Kodi для квітня 2020 року за результатами опитування KodiVPN

найкращий майстер з коді на лютий 2018 року

Кращі майстри Kodi квітня 2020 року *** Робочий список ***

  1. Майстер SpinzTV
  2. Майстер печери
  3. Майстер без обмежень
  4. Майстер StreamHub
  5. Майстер Goodfellas
  6. Майстер Smash
  7. Echo Wizard
  8. Бретт-майстер
  9. Майстер CellarDoorTV
  10. Durex Wizard

1) Майстер SpinzTV

кращі майстри коді

Посилання для завантаження: Ви можете завантажити майстра SpinzTV звідси.

SpinzTV Wizard має всі свої мережі під одним дахом, як SpinzTV Premium Lite, Hardnox, 4kids, SpinzFlix і т.д. SpinzTV, безперечно, дуже рекомендований майстер, так само як і його спіндз-доповнення. Він має деякі додаткові функції, такі як APK, емулятори, ігри тощо.

Ви можете завантажити SpinzTV через власне сховище. Однак майте на увазі, що це не офіційний майстер, і тому ви повинні розглянути можливість використання сервісу Kodi VPN. Якщо ви шукаєте безкоштовне рішення для розблокування потоків, скористайтеся VPN для Kodi безкоштовно і будьте захищені та стрімуйте без будь-яких обмежень.

2) Чарівник людини Печера

Майстер печери Коді майстер

Посилання для завантаження: Завантажити Майстра печери

Печера Майстра Печери вважається однією з найкращих майстрів Коді. Це майстер програми і пропонує безліч функцій, таких як збірки, інструменти тощо. Незважаючи на всі ці функції, його зазвичай називають особою технічного обслуговування Kodi (Дивіться наші перелічені найкращі інструменти технічного обслуговування коді, перелічені в списку). Причиною цього є його надзвичайне використання для очищення кешу та мініатюр, а також створення резервних копій тощо.

Майстер печери людини – це те, про що згадує кожен видовище Коді у своїй бібліотеці. Його також можна назвати одним із найкращих майстрів Kodi 2018.

3) Майстер без обмежень

Немає обмежень майстра коді

Натисніть тут, щоб завантажити майстра без обмежень.

Якщо ви шукали найкращих майстрів Kodi 2018, то як ви могли пропустити майстра No Limits. Майстер без обмежень Magic Wizard має привабливий інтерфейс, який також дуже швидко виконує команди. Усі ці майстри, які постачаються з ним, є абсолютно оновленими та надійними. У ньому є категорії для всіх і все, будь то фільми, телепередачі або навіть вміст для дорослих, у майстра No Limits є все.

4) Wiz StreamHub

Майстер Streamhub kodi

Завантажте програму StreamHub Wiz, натиснувши на це посилання.

StreamHub Wiz – один з найкращих майстрів Kodi. Що робить його відмінним майстром – це широкий спектр програмних категорій. Ви знайдете коді-доповнення для спорту, шоу в прямому ефірі, фільмів та дитячих шоу тощо. У ньому є чудові скіни, а також із вражаючим інтерфейсом.

Не пропустіть найкращих майстрів Kodi 17.6.

5) Майстер GoodFellas

Майстер Goodfellas kodi

Ви можете завантажити та встановити останню версію GoodFellas за цим посиланням.

Майстер Goodfellas Kodi може бути трохи важким, але це не сповільнює роботу системи. У ньому є одні з найпопулярніших адонів. Ви можете мати усі програми для спорту, IPTV та фільмів тощо. GoodFellas – один з найпопулярніших майстрів Kodi.

6) Майстер Smash

Майстер Smash Kodi

Завантажте його звідси.

Smash Wizard отримав все це, аддони, інструменти технічного обслуговування, скіни, версії та багато іншого. У своїй бібліотеці є кілька відомих конструкцій, таких як Skyllar, Colossus, Horizon, Rolling Steel тощо.

Майстер Smash повинен мати свою бібліотеку Kodi.

7) Ехо-майстер

Ехо-майстер коді

Натисніть тут, щоб завантажити Echo Wizard.

Ехо-майстер має багато класних доповнень, привабливих тем та версій. Ви можете легко встановити додаток, який хочете, і передати фільми, телепередачі та спортивні події. Окрім цієї функції, у неї є і деякі інструменти для підтримки продуктивності вашого Kodi.

8) Майстер Бреттуса

майстер brettus kodi

Завантажте майстра Бреттуса

Brettus Wizard користувачі настійно рекомендують та цінують із-за конструкцій, які він пропонує. Крім побудови Коді, він має велику різноманітність аддонів, які класифіковані для будь-якої статі та віку.

9) Майстер CellarDoorTV

майстер підвального телевізора з коді

Завантажити майстер CellarDoorTV

Майстер CellarDoorTV – це повний пакет для найкращих складок та скінів. Це швидкий і простий у користуванні майстер, який також має багато популярних додатків. Найкраще, що майстер CellarDoorTV – це сумісність з кількома платформами.

10) Майстер Дюрекса

Майстер Durex kodi

Щоб завантажити майстра Durex, натисніть тут.

Durex Wizard – це власне програмний аддон, який має в ньому популярний Durex addon та Durex. Це один з найнадійніших і рекомендованих майстрів серед інших. Немає сумнівів, що це один з найкращих майстрів Kodi.

Кращі майстри Kodi для Fire Stick

11) Майстер еволюції

Кращі майстри Kodi для Fire Stick

Завантажте майстра еволюції

Це один з найкращих майстрів Kodi, який має на Fire Stick, оскільки він дозволяє користувачам встановлювати свої улюблені додатки та версії. У ньому є доповнення для трансляції прямих видів спорту, каналів новин, фільмів та дитячих шоу.

Однак її попередня увага зосереджена на сімейних розвагах. Навіть власна еволюційна побудова – це приємна побудова для сімейних розваг.

Дивіться наш докладний посібник про те, як встановити kodi на firestick.

12) Майстер телевізора Халоу

майстер телевізора halow

Натисніть тут, щоб завантажити майстра телевізора Halow

Майстер телебачення Halow надає власний адон; Телевізор Halow, який є одним з хороших доповнень для трансляції спортивних змагань. Ви також можете транслювати фільми, телевізійні шоу за допомогою нього, і ви не будете розчаровані через його чудову якість трансляції. І якщо ви зіткнулися з будь-яким гео-обмеженням, спробуйте використовувати VPN Firestick, щоб встановити майстра телевізора Halow.

13) Майстер HyperTT

майстер гіпертопта коді

Завантажте майстер HyperTT для Kodi

Майстер HyperTT надає власну версію HyperTT, яка містить усі популярні та дуже затребувані доповнення, такі як Bob Unleashed, Pyramid, UK Turk playlist тощо. Тепер ви зрозуміли, що цей майстер – це свято розваг.

14) Діти-майстри

діти майстер коді

Завантажте дитячий майстер через SuperRepo

Назва говорить сама за себе, оскільки це дивовижний майстер для дітей, які люблять передавати улюблені шоу та мультфільми на Kodi. У ньому є всі найкращі коді-доповнення для дитячих розваг.

15) Майстер побудови Коді IL

Майстер Іллі Коді

Завантажте майстер Kodi Build IL через Kodil Repo.

Kodi Senyor розробив цього майстра Kodi, і він має всі найкращі інструменти, доповнення та конструкції, щоб тримати вас у дорозі. Завантажте та встановіть цього майстра та відчуйте величезну бібліотеку адонів та найкращі якості та надійні потоки.

Кращі майстри Kodi для Android

Налаштування майстра Kodi простіше, ніж налаштування kodi на android. Завжди пропонується пройти повну установку для установки коді на android, щоб уникнути зайвих проблем.

16) Майстер APK Tantrum

Майстер Tantrum TV Kodi

Завантажте Tantrum APK 

Це один з найнадійніших і найцікавіших майстрів для Android пристроїв. У ньому є все необхідне, спорт, фільми, фітнес тощо. Найкраще, що потрібно помітити про цього майстра, – це те, що він періодично оновлюється. Це найкраще, що потрібно мати під час використання Kodi.

Ви можете завантажити та встановити всі улюблені програми для Android за допомогою майстра Tantrum. Його бібліотека повна додатків для андроїд. Це дійсно один з найкращих майстрів налаштування Kodi.

17) Майстер Маверик

майстер Маверик Коді

Maverick, який здобув велику репутацію завдяки додатку Maverick, придумав майстра Maverick Kodi. Це зробило міцний грунт для себе серед популярних чарівників. Це дійсно дивовижний майстер, який має одні з найкращих програм, програм побудови та обслуговування.

18) Митрополит Чарівник

столичний майстер коді

Клацніть тут, щоб завантажити майстра метрополії

Bugatsinho розробив цього майстра, і він має багато доповнень для трансляції IPTV та новинних каналів на пристроях Android. Він належить до числа кращих майстрів із налаштування Kodi.

19) Чарівник Джині

майстер джені телевізора

Завантажте майстра телебачення Genie

Ще один майстер серед кращих майстрів Kodi – майстер Genie TV. Майстер Genie існує вже досить давно і в ньому є приємні доповнення, ігри та програми для андроїд-пристроїв. Цей майстер є надійним і не зник, незважаючи на ситуацію, коли треті сторони розгортаються.

20) Громадський портал

Майстер порталу коді спільноти

Портал спільноти – це чудовий програмний аддон, який має більшість популярних аддонів у своїй бібліотеці. Ще одна інноваційна річ цього майстра – це те, що користувачі можуть створювати власні побудови за допомогою нього. У ньому є хороший розділ технічного обслуговування та деякі підручники теж. Його можна встановити через сховище Noobs та Nerds.

Кращі майстри налаштування Kodi для Leia Version 18

21) Майстер KodiMaster

майстер кодімастер коді

Завантажте майстер KodiMaster

Найкраще в цьому майстрі – його привабливий інтерфейс; дуже організований і простий. У ньому є додатки, віднесені належним чином до кінофільмів, телевізійних шоу, телевізійного телебачення, спорту тощо.

22) Чарівник Макі Качок

Майстер Маккі Дак Коді

Mucky Duck вже давно є найпопулярнішим майстром, оскільки він є домом кращих плагінів і створюється вже давно. Користувачі завжди довіряли Mucky Duck завдяки якості, що надається ним. Немає шансів нехтувати нею, дуже рекомендується спробувати. Він займає тверду позицію серед кращих майстрів Kodi.

Заключні слова

Kodi Wizards 17.6 – кращий варіант вибору, а не біг після одного додатка. Причина полягає в тому, що майстер надає ряд додаткових варіантів на вибір, що дозволяє заощадити час та зусилля. Ми перерахували кілька кращих майстрів налаштування Kodi для вас, хлопці, не забудьте перевірити їх. Щоб дізнатися про безпечну трансляцію, перегляньте наш посібник “Як встановити VPN на Kodi”.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me