BEST-KODI-BUILDS

Po zainstalowaniu Kodi nie możesz przestać z nim coraz więcej odkrywać. Dostosowanie go za pomocą jednej z najlepszych wersji Kodi poprawia wrażenia użytkownika i przenosi go na nowy poziom.

Powodem jest to, że dodatki do kodi są instalowane w kompilacji. Kompilacja Kodi nie jest oficjalna i została opracowana przez niezależnych programistów.

Umożliwia użytkownikom korzystanie z nowego interfejsu i dostęp do ulubionych dodatków bez instalowania ich jeden po drugim. Dobra wersja miałaby również dodatki sportowe, które pozwolą ci przesyłać strumieniowo wiele akcji sportowych.

Jednak zdecydowanie zaleca się korzystanie z VPN obsługiwanego przez Kodi, aby zachować prywatność i trzymać się z dala od szpiegujących oczu.

Ekskluzywne oferty specjalne KodiVPN.co 2020
PureVPN

 10,95 USD 2,91 USD miesięcznie

Skorzystaj z tej oferty

surfshark

 11,95 USD 1,99 USD na miesiąc

Skorzystaj z tej oferty (3 miesiące za darmo)

Ivacy

 9,95 USD 2,75 USD miesięcznie

Skorzystaj z tej oferty

Procedura instalacji kompilacji jest prawie podobna do instalacji dodatku. Istnieje wiele kompilacji dostępnych online, z których możesz wybrać najlepsze kompilacje Kodi zgodnie z własnymi potrzebami. Każdy użytkownik ma swoje własne wymagania i dlatego może łatwo wyszukiwać, pobierać i instalować odpowiednią kompilację Kodi.

To powiedziawszy, głównym problemem jest duży rozmiar kompilacji i ilość pamięci, którą przechwytuje po zainstalowaniu. Ostatecznie rozszerza twój plik tymczasowy / pamięć podręczną i zaczyna tworzyć opóźnienia w strumieniach i wykorzystaniu systemu.

Te problemy irytują użytkowników, ale za to winien. Dlatego, aby ci pomóc, oto kompletny przewodnik po najlepszych kompilacjach Kodi.

Bez ograniczeń Magia jest najlepszą wersją Kodi na kwiecień 2020 r. Zgodnie z wynikami ankiety KodiVPN

No-Limits-Magic-Build-is-the-best-Kodi-Build

Kompilacja No Limits Magic jest wysoce zalecaną kompilacją w społeczności Kodi ze względu na atrakcyjny, ale prosty interfejs. Wszystkie dodatki, które zapewnia kompilacja No Limits Magic, działają i to sprawia, że ​​kompilacja ta wyprzedza innych.

Kolejną wielką zaletą kompilacji No Limits Magic jest to, że ta kompilacja nie wymaga żadnych danych logowania, takich jak PIN lub nazwa użytkownika, aby zainstalować kompilację lub uzyskać dostęp do dodatków.

Przegląd wideo bez ograniczeń

Magiczna kompilacja bez ograniczeń WIDEO Przejrzeć

Najlepsze wersje Kodi na kwiecień 2020 r

Każda kompilacja jest wyjątkowa pod względem interfejsu, wydajności i dodatków, które ma w swojej bibliotece. Konkurencja była trudna, ponieważ liczba użytkowników Kodi rosła z dnia na dzień. Spośród wszystkich dostępnych kompilacji, oto najlepsze kompilacje Kodi, które zalecamy użyć:

 1. BK Links Build
 2. Xanax Kodi Build
 3. Magiczna kompilacja bez ograniczeń
 4. Blue Magic Kodi Build
 5. Pył diamentowy
 6. Kompilacja Khaos Kodi
 7. Kompilacja Turbo Kodi
 8. Diggz XENON Build Fire Stick Edition
 9. Grind Kodi Build
 10. Guru Fire TV
 11. Kompilacja Nephilim
 12. Kompilacja Hard Nox Kodi
 13. Kompilacja Dominus Kodi
 14. Bestia
 15. Misfit Mods Lite Kodi Build
 16. Xbox Alpha

Najlepsze kompilacje Kodi dla Kodi Leia w wersji 18 lub wyższej

1. Kompilacja linków BK

Ta wersja Kodi ma w sobie coś niezwykłego. Ma nie tylko wstępnie zainstalowane dodatki, ale także umożliwia oglądanie filmów, programów telewizyjnych nawet bez dodatku.

Ta kompilacja została nam dostarczona przez programistę Masona B jest instalowany z kreatora Stream Digital Wizard. Kompilacja BK Links zawiera łatwy w obsłudze interfejs z niektórymi najpopularniejszymi dodatkami, takimi jak Neptune Rising, Maverick TV, Planet MMA i wiele więcej.

Jak zainstalować BK Links Kodi Build

 1. otwarty Kodi.
 2. Kliknij naUstawienia Ikona > Teraz w tym menu kliknij Menedżer plików.
 3. Teraz kliknij dwukrotnie Dodaj źródło.
 4. Otworzy się nowe okno dialogowe, kliknij tam, gdzie jest napisane i wpisz ten adres URL http://streamdigital.org/wiz/ > Kliknij dobrze
 5. Nazwij to źródło multimediów jako Streamdigi i kliknij dobrze > Kliknij dobrze ponownie, aby zamknąć okno dialogowe.
 6. Teraz wróć do Ekran główny Kodi i kliknij Dodatki zakładka z menu po lewej stronie.
 7. Kliknij na Ikona pola z lewego górnego rogu > Wybierz Zainstaluj z pliku zip opcja.
 8. WybierzStreamdigi > Kliknij program.sdwiz.zip > Poczekaj na powiadomienie.
 9. Możesz teraz uzyskać dostęp do tej wersji z Dodatki programowe sekcja w Menu dodatków > KliknijStream Digital Wizard.
 10. Z dostępnych opcji znajdź i otwórz Linki BK
 11. Kliknij zainstalować.
 12. Po zainstalowaniu uruchom ponownie Kodi a kompilacja załaduje się automatycznie.

2. Xanax

xanax-kodi-build

Xanax Kodi Build to rozwinięta wersja popularnej wersji Durex Kodi, która została niedawno zamknięta. Ma dodatki dobrze skategoryzowane w różnych sekcjach, takich jak filmy, programy telewizyjne, sport na żywo itp.

Jedną z rzeczy, które można wywodzić z jego nazwy, jest to, że ta wersja naprawdę zadowala cię zaktualizowanymi dodatkami. Posiada wiele różnych zaktualizowanych dodatków Kodi w swojej bibliotece, podobnie jak Durex Kodi Build ;. Ma zintegrowany przewodnik po telewizji kablowej, a także świetne dodatki sportowe.

Jak zainstalować Xanax Kodi Build

 1. otwarty Kodi > Iść do Ustawienia menu >otwarty Plik Menedżer > Podwójne kliknięcie Dodaj Źródło.
 2. Kliknij tam, gdzie jest napisane <Żaden> i wpisz to URL: http://xanaxrepo.com/repo/ .
 3. Nazwij to źródło mediów jako „Xanax > Wróć do menu głównego i otwórz Dodajons Sekcja.
 4. Kliknij na Pudełko Ikona z lewego górnego rogu > Kliknij Zainstaluj z pliku zip opcja.
 5. Kliknij Xanax > Wybierz Xanax-repo.zip > Poczekaj na powiadomienie.
 6. Teraz wybierz Zainstaluj z repozytorium opcja > Xanax Magazyn > otwarty Dodatki programowe > Wybierz Xanax > Wybierz Xanax  > Kliknij zainstalować.

Pobierz Xanax

3. Magiczna kompilacja bez ograniczeń

brak ograniczeń kompilacji kodi

Poznaj Kodi jak nigdy dotąd. Pobierz kompilację Bez ograniczeń teraz!

No Limits to bez wątpienia jedna z najbardziej atrakcyjnych wersji dla Kodi. Od wspaniałego interfejsu po dodatki, wszystko jest wow. Oferuje transmisję strumieniową IPTV na żywo i do 100 popularnych dodatków. Ta kompilacja na pewno jest chora, jak w dobrym!

Pobierz bez ograniczeń

4. Blue Magic Kodi Build

Blue Magic Kodi Build nie jest zbyt dużą wersją Kodi, ale nadal jest świetną wersją Kodi, ponieważ ma kilka bardzo popularnych dodatków Kodi. Jednak od czasu do czasu aktualizuje usuwając swoje błędy i dodaje wszystkie najnowsze dodatki do swojej biblioteki.

Blue Magic Kodi ma bardzo dobrze zorganizowany interfejs, który nie stwarza żadnych problemów dla użytkowników. Ponadto ta kompilacja działa całkiem dobrze, bez żadnych błędów instalacji lub przesyłania strumieniowego.
Sekcje, które ma w menu, to: filmy, sport, programy telewizyjne, dzieci, telewizja na żywo, system, muzyka itp. Blue Magic to z pewnością świetna kompilacja na Kodi.

Pobierz Blue Magic Kodi Build

5. Diamentowy pył

Pył diamentowy

Dla tych, którzy chcą mieć wszystko i wszystko w zasięgu ręki, kompilacja Diamond Dust Kodi jest najlepszą opcją. Jest to optymalna wersja Kodi, ponieważ oferuje szeroką gamę popularnych i nowych dodatków Kodi, takich jak TubiTV, Death Star, Cloud TV itp..
Możesz cieszyć się transmisją strumieniową swoich ulubionych filmów, programów telewizyjnych i sportu dzięki wysokiej jakości linkom do transmisji strumieniowej oferującym jakość 720p do 1080p. Ta kompilacja zawiera również wiele dodatków IPTV Kodi, ale do korzystania z niej musisz mieć Kodi VPN, który może odblokować strumienie ograniczone geograficznie.

Pobierz Diamond Dust

Najlepsze kompilacje Kodi dla Kodi Krypton w wersji 17.6 lub starszej

6. Kompilacja KHAOS

Kompilacja Khaos Kodi jest nowym graczem w grze, ale jest naprawdę niesamowitą kompilacją w bibliotece. Możesz to ocenić po tym, że odcisnęło ono wielki ślad w społeczności, w krótkim czasie.

Khaos Build ma wiele najnowszych i popularnych dodatków Kodi do filmów, programów telewizyjnych, sportu, telewizji na żywo, kreskówek itp. Ponadto, jeśli korzystasz z usługi Real Debrid, pokochasz tę wersję, ponieważ ma ona dedykowaną sekcję Real Debrid. Jest to bardzo lekka wersja Kodu, ponieważ waży tylko około 140 MB i jest optymalną opcją dla użytkowników Androida Kodi.

Pobierz KHAOS Kodi Build 

 7. Kompilacja Turbo Kodi

turbo-kodi-build

Turbo Kodi Build to nowość w społeczności Kodi, która przyciąga uwagę wszystkich dzięki swoim niesamowitym funkcjom. Rozmiar tej wersji Kodi wynosi tylko 260 Mb / s i pomimo tego, że jest tak lekki, ta wersja Kodi ma mnóstwo wspaniałych, aktualnych dodatków Kodi.

Możesz oglądać swoje ulubione filmy, sport, programy telewizyjne, a nawet telewizję na żywo przez dodatki, które ma w swojej bibliotece.

Pobierz Turbo Kodi Build

Najlepsze kompilacje Kodi dla FireStick i Fire TV

8. Kompilacja Diggz XENON

Ta kompilacja została stworzona specjalnie dla użytkowników kodi w FireStick, którzy lubią mieć atrakcyjny interfejs oraz niesamowite i niezawodne dodatki Kodi.

Diggz XENON Build to szybka kompilacja pod względem wydajności i ma wszystkie najnowsze dodatki, które są od czasu do czasu aktualizowane. Pozwala użytkownikom oglądać ulubione treści, takie jak programy telewizyjne, telewizja na żywo, sport i filmy w jakości HD.

Ma również dodatki IPTV Kodi, które działają naprawdę dobrze, jeśli masz VPN dla Kodi, ponieważ zawartość nad nimi jest ograniczona geograficznie

Pobierz Diggz XENON Build

9. Grind Kodi Build

grind-kodi-build

Grind build ma bardzo przyjazny interfejs, który użytkownik może dostosować do własnych potrzeb. Grind Kodi Build będzie wymagał VPN dla firesticksa, ponieważ jest to build pełen nieoficjalnych dodatków.

Ponadto ma wszystkie popularne i najnowsze dodatki, które plasują go wśród najlepszych kompilacji Kodi FireStick. Grind pozwala oglądać filmy, sport, programy telewizyjne i wiele więcej.

Kolejną wielką zaletą tej wersji jest to, że jest lekka i łatwa w instalacji..

Pobierz Grind Kodi Build

10. Guru Fire TV

Fire TV guru kodi build

Kliknij tutaj, aby pobrać jedną z najlepszych wersji Kodi Krypton dla FireStick. Jako nieoficjalna wersja Kodi zalecamy skonfigurowanie PureVPN na Firestick lub innej usłudze VPN, którą lubisz.

Guru Fire TV jest bez wątpienia najlepszą wersją Kodi dla FireStick Krypton 17.6. Ta kompilacja została wysoko oceniona na całym świecie ze względu na jej czysty układ, użycie i szybkość. Ale jedną rzeczą, której użytkownicy nie uważają za dobrą, jest rozmiar jego pliku, tj. Około 600 MB. Ale z liczbą i jakością dodatków, które oferuje, są one warte tego rozmiaru.

Wyszukaj najlepsze kompilacje Kodi FireStick, a na pewno znajdziesz ją wśród 10 najlepszych. Jeśli nawet szukasz najlepszej wersji Kodi dla firestick krypton 17.6, zauważysz, że jest to najlepsza opcja. Ta wersja nie jest jeszcze stara, ale zyskała reputację jednej z najlepszych wersji Kodi dla FireStick w wersji Krypton.

Pobierz Fire TV Guru

11. Kompilacja Nephilim

Kompilacja Nephilim Kodi

Kliknij tutaj, aby pobrać jedną z najlepszych kompilacji Kodi FireStick.

Nephilim to płynna kompilacja, szczególnie dla urządzeń takich jak FireStick. Jak każda inna kompilacja, również ma popularne dodatki. Ta wersja została stworzona przez Man Cave i na pewno zaspokoi wszystkie Twoje pragnienia bogatej rozrywki.

Pobierz Nephilim

Najlepsze kompilacje Kodi dla urządzeń z Androidem

12. Trudne Nox

Najlepsze kompilacje Kodi Krypton

Kliknij tutaj, aby pobrać Hard Nox Build dla Kodi.

Hard Nox to bardzo dobrze zorganizowana kompilacja z podmenu i popularnymi dodatkami, które są regularnie aktualizowane. Ta wersja nie jest przeznaczona dla urządzeń z ograniczoną lub małą ilością pamięci.

Dlatego nazwalibyśmy to najlepszą wersją Kodi Krypton na PC. Urządzenia takie jak FireStick lub urządzenia z Androidem nie będą w stanie pomieścić ilości pamięci, którą pokrywa, więc lepiej jest uruchamiać kompilację na platformach, na których jest nadmiar pamięci.

Pobierz Hard Nox

13. Dominus

kompilacja dominus kodi

Tę kompilację można pobrać za pomocą Kreatora Ares. Jest to kompilacja CCDTV i zawiera ulubione wtyczki i dodatki. Najlepszą rzeczą w tej wersji jest jej szybkość – jest po prostu niesamowita. Działa płynnie na każdym urządzeniu, bez żadnych zakłóceń i opóźnień.

Pobierz Dominus

14. Bestia

Kompilacja kodi Bestii

Jak sama nazwa mówi, Bestia jest wściekła i twarda jak u wielkich. To bez wątpienia najlepsza wersja Kodi Krypton do uprawiania sportu. Najlepsze jest to, że szybkość tego kompilacji jest niezrównana. W metaforyczny sposób nie można zatrzymać Bestii.

Pobierz Bestię

15. Misfit Mods Lite Kodi Build

misfit-mods-lite-kodi-build

Ta jedna wersja jest bardzo popularna wśród użytkowników FireStick i Androida. Ta lekka wersja Kodi oferuje również wiele dodatków i wzbudza wiele emocji wśród użytkowników Kodi. Aby wymienić tylko niektóre z najlepszych dostępnych dodatków, to Covenant, Cartoons8, Made in Canada IPTV i inne.

16. Xbox Alpha

xbox alpha build dla wersji Leia 18 Kodi

Kolejną nadchodzącą wersją Kodi jest Xbox Alpha, która wciąż znajduje się w fazie rozwoju Alpha. Jednak nadal można go zainstalować na Kodi 18 Leia. Ta kompilacja jest obecna w repozytorium Lockdown. Niektóre z popularnych dodatków tej wersji to Neptune Rising, Pure Sports, Maverick TV itp. Użytkownicy mogą zainstalować tę wersję na Kodi Leia 18, aby oglądać filmy, telewizję na żywo itp..

Najlepsze kompilacje Kodi dla komputerów Mac i tabletów

Możliwość korzystania z Kodi na różnych urządzeniach sprawia, że ​​jest to najlepszy wybór dla wszystkich maniaków streamingu. Zdecydowana większość miłośników transmisji strumieniowych korzysta z Kodi na komputerach osobistych i telefonach komórkowych. Jednak niektórzy użytkownicy wolą używać Kodi na komputerze Mac i tablecie. Jeśli jesteś fanem przesyłania strumieniowego na komputery Mac i tablety, wypróbuj następujące kompilacje Kodi:

 1. Zmowa Kodi
 2. Cosmic Saints 4K
 3. Emby

Są to wszystkie nowe wersje Kodi i są one kompatybilne z urządzeniami Mac i tabletami.

Najlepsze kompilacje Kodi dla Jarvis v16

Pomimo tego, że Jarvis jest starą wersją Kodi, nadal jest szeroko stosowany na całym świecie przez streaming maniaków. Szereg niesamowitych kompilacji Kodi jest dostępnych online dla każdej wersji Kodi, spośród których umieściliśmy kilka, które zapewnią najlepsze wrażenia użytkownika Kodi. Spójrz i te i upewnij się, że je wypróbujesz:

 1. Duff-X Kodi 18
 2. Labirynt
 3. Niebo

Bez ograniczeń Magiczna kompilacja Recenzja i konfiguracja wideo Przewodnik

Przewodnik po konfiguracji Magic Build bez ograniczeń

Zapakować

To kończy nasz przewodnik. Mamy nadzieję, że znajdziesz najlepszą wersję Kodi w naszym przewodniku dla preferowanego urządzenia. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy z konfiguracją tych wersji Kodi lub nie możesz znaleźć linków do pobrania, które działają, napisz do nas komentarz poniżej.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me