Po co biegać za najlepszymi dodatkami Kodi i najlepszymi kompilacjami Kodi jeden po drugim, skoro możesz mieć do tego najlepszego kreatora Kodi? Ustawiliśmy niektóre z nich najlepsi kreatory Kodi 2020 dla użytkowników w stosunku do najczęściej używanych platform. Spójrz na nie i nie zapomnij wypróbować ich przy użyciu najlepszej sieci VPN dla Kodi.

Bez ograniczeń to najlepszy kreator Kodi na kwiecień 2020 r. Zgodnie z wynikami ankiety KodiVPN

najlepszy kreator kodi na luty 2018 r

Najlepsze kreatory Kodi z kwietnia 2020 r. *** Lista robocza ***

  1. Kreator SpinzTV
  2. Man Cave Wizard
  3. Kreator bez ograniczeń
  4. StreamHub Wizard
  5. Kreator Goodfellas
  6. Smash Wizard
  7. Kreator echa
  8. Kreator Brettów
  9. CellarDoorTV Wizard
  10. Kreator Durex

1) Kreator SpinzTV

najlepsi czarodzieje z kodi

Link do pobrania: Możesz pobrać kreatora SpinzTV stąd.

SpinzTV Wizard ma wszystkie swoje sieci pod jednym dachem, takie jak SpinzTV Premium Lite, Hardnox, 4kids, SpinzFlix itp. SpinzTV jest niezaprzeczalnie wysoce polecanym czarodziejem, podobnie jak jego dodatki do spinz. Ma kilka dodatkowych funkcji, takich jak APK, emulatory, gry itp.

Możesz pobrać SpinzTV z własnego repozytorium. Należy jednak pamiętać, że nie jest to oficjalny kreator, dlatego należy rozważyć skorzystanie z usługi Kodi VPN. Jeśli szukasz bezpłatnego rozwiązania do odblokowywania strumieni, skorzystaj z VPN dla Kodi bezpłatnie i zachowaj ochronę i przesyłaj strumieniowo bez żadnych ograniczeń.

2) Man Cave Wizard

Czarodziej jaskini Kodi

Link do pobrania: Pobierz Man Cave Wizard

Man Cave Wizard jest uważany za jednego z najlepszych czarodziei Kodi. Jest to kreator programów i oferuje wiele funkcji, takich jak kompilacje, narzędzia itp. Mimo tych wszystkich funkcji jest zwykle określany jako osoba zajmująca się konserwacją Kodi (zobacz nasze szczegółowe najlepsze narzędzia konserwacji wymienione na liście). Powodem jest jego niezwykłe zastosowanie do czyszczenia pamięci podręcznej i czyszczenia miniatur, a także tworzenia kopii zapasowych itp.

Man Cave Wizard to coś, co każdy maniak Kodi ma na myśli w swojej bibliotece. Można go również nazwać jednym z najlepszych kreatorów Kodi 2018.

3) Kreator bez ograniczeń

Kreator kodi bez ograniczeń

Kliknij tutaj, aby pobrać kreatora No Limits Wizard.

Jeśli szukasz najlepszych kreatorów Kodi 2018, to jak możesz przegapić kreatora No Limits. No Limits Magic Wizard ma atrakcyjny interfejs, który jest również bardzo szybki w wypełnianiu poleceń. Wszystkie dołączone do niego kreatory są całkowicie zaktualizowane i niezawodne. Ma kategorie dla wszystkich i wszystko, czy to filmy, programy telewizyjne, a nawet treści dla dorosłych, kreator No Limits ma wszystko.

4) StreamHub Wiz

Kreator Streamhub Kodi

Pobierz StreamHub Wiz, klikając ten link.

StreamHub Wiz należy do najlepszych kreatorów Kodi. To, co czyni go doskonałym czarodziejem, to szeroki zakres kategorii programów. Znajdziesz dodatki do kodi dla programów sportowych, na żywo, filmów i programów dla dzieci itp. Ma również świetne skórki z niesamowitym interfejsem.

Nie przegap najlepszych kreatorów Kodi 17.6.

5) Kreator GoodFellas

Kreator Goodfellas Kodi

Możesz pobrać i zainstalować najnowszą wersję GoodFellas z tego linku.

Goodfellas Kodi Wizard może być trochę ciężki, ale nie spowalnia systemu. Zawiera jedne z najpopularniejszych dodatków. Możesz mieć wszystkie programy sportowe, IPTV i filmy itp. GoodFellas należy do najpopularniejszych kreatorów Kodi.

6) Smash Wizard

Kreator smash kodi

Pobierz go stąd.

Smash Wizard ma wszystko, dodatki, narzędzia do konserwacji, skórki, kompilacje i wiele więcej. W bibliotece znajdują się znane wersje, takie jak Skyllar, Colossus, Horizon, Rolling Steel itp.

Kreator Smash musi znajdować się w bibliotece Kodi.

7) Kreator echa

Kreator Echo Kodi

Kliknij tutaj, aby pobrać Echo Wizard.

Kreator Echo ma wiele fajnych dodatków, atrakcyjnych motywów i kompilacji. Możesz łatwo zainstalować żądany dodatek i przesyłać strumieniowo filmy, programy telewizyjne i wydarzenia sportowe. Oprócz tej funkcji ma także narzędzia do utrzymywania wydajności Kodi.

8) Czarownik Brettus

Kreator Brettus Kodi

Pobierz Kreator Brettus

Kreator Brettus jest bardzo polecany i doceniany przez użytkowników ze względu na kompilacje, które oferuje. Poza wersjami Kodi, ma wiele różnych dodatków, które są podzielone na kategorie dla wszystkich płci i grup wiekowych.

9) Kreator CellarDoorTV

cellardoor tv kodi wizard

Pobierz CellarDoorTV Wizard

CellarDoorTV Wizard to kompletny pakiet najlepszych kompilacji i skórek. Jest to szybki i łatwy w użyciu kreator, który ma również wiele popularnych dodatków. Najlepszą rzeczą w kreatorze CellarDoorTV jest jego kompatybilność z wieloma platformami.

10) Kreator Durex

Kreator Durex Kodi

Aby pobrać Durex Wizard, kliknij tutaj.

Durex Wizard to tak naprawdę dodatek do programu, który ma popularny dodatek Durex i kompilację Durex. Jest to jeden z najbardziej niezawodnych i polecanych kreatorów. Nie ma wątpliwości, że jest to jeden z najlepszych czarodziei Kodi.

Najlepsze kreatory Kodi dla Fire Stick

11) Kreator ewolucji

Najlepsze kreatory Kodi dla Fire Stick

Pobierz Evolution Wizard

Jest to jeden z najlepszych kreatorów Kodi na Fire Stick, ponieważ pozwala użytkownikom instalować ulubione dodatki i kompilacje. Posiada dodatki do przesyłania strumieniowego transmisji sportowych na żywo, kanałów informacyjnych, filmów i programów dla dzieci.

Jednak wcześniej skupiał się na rozrywce dla całej rodziny. Nawet własna wersja ewolucyjna jest przyjemną wersją dla rozrywki rodzinnej.

Zobacz nasz szczegółowy przewodnik, jak zainstalować kodi na firestick.

12) Kreator TV Halow

kreator halow tv kodi

Kliknij tutaj, aby pobrać Kreator TV Halow

Kreator TV Halow zapewnia własny dodatek; Halow TV, który jest jednym z dobrych dodatków do strumieniowego przesyłania wydarzeń sportowych. Możesz także przesyłać strumieniowo filmy, programy telewizyjne i nie rozczarujesz się dzięki doskonałej jakości przesyłania strumieniowego. A jeśli napotkasz jakiekolwiek ograniczenia geograficzne, spróbuj użyć Firestick VPN, aby zainstalować Kreatora TV Halow.

13) Kreator HyperTT

hypertt tt kodi wizard

Pobierz Kreator HyperTT dla Kodi

Kreator HyperTT zapewnia własną kompilację HyperTT, która zawiera wszystkie popularne i bardzo pożądane dodatki, takie jak Bob Unleashed, Pyramid, brytyjska playlista Turek itp. Teraz masz pomysł, że ten kreator to uczta rozrywkowa.

14) Kids Wizard

Kreator Kodi dla dzieci

Pobierz Kids Wizard przez SuperRepo

Nazwa mówi sama za siebie, ponieważ jest niesamowitym czarodziejem dla dzieci, które uwielbiają streamować swoje ulubione programy i bajki na Kodi. Ma wszystkie najlepsze dodatki Kodi do rozrywki dla dzieci.

15) Kodi Build IL Wizard

IL Kodi Wizard

Pobierz Kodi Build IL Wizard za pośrednictwem Kodil Repo.

Kodi Senyor opracował ten kreator Kodi i ma wszystkie najlepsze narzędzia, dodatki i kompilacje, abyś był w podróży. Pobierz i zainstaluj tego kreatora i poznaj ogromną bibliotekę dodatków oraz najlepszej jakości i niezawodnych strumieni.

Najlepsze kreatory Kodi dla Androida

Konfigurowanie kreatora Kodi jest łatwiejsze niż konfigurowanie kodi na Androidzie. Zawsze zaleca się przeprowadzenie pełnej konfiguracji instalacji kodi na Androidzie, aby uniknąć problemów.

16) Tantrum APK Wizard

Kreator Tantrum TV Kodi

Pobierz Tantrum APK 

Jest to jeden z najbardziej niezawodnych i ekscytujących kreatorów dla urządzeń z systemem Android. Ma wszystko, czego potrzebujesz, sport, filmy, fitness itp. Najlepszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę w tym kreatorze, jest to, że regularnie aktualizuje się od czasu do czasu. To najlepsza rzecz, jaką można mieć podczas korzystania z Kodi.

Możesz pobrać i zainstalować wszystkie swoje ulubione aplikacje na Androida za pomocą kreatora Tantrum. Jego biblioteka jest pełna aplikacji dla Androida. Jest to rzeczywiście jeden z najlepszych kreatorów konfiguracji Kodi.

17) Maverick Wizard

maverick kodi Wizard

Maverick, który zyskał doskonałą reputację dzięki dodatkowi Maverick, wymyślił Maverick Kodi Wizard. Ugruntował się wśród popularnych czarodziejów. To naprawdę niesamowity kreator posiadający jedne z najlepszych programów, kompilacji i narzędzi do konserwacji.

18) Metropolitan Wizard

kreator metropolii kodi

Kliknij tutaj, aby pobrać Metropolitan Wizard

Bugatsinho opracował ten kreator i ma wiele dodatków do przesyłania strumieniowego IPTV i kanałów informacyjnych na urządzeniach z Androidem. Jest oceniany jako jeden z najlepszych kreatorów konfiguracji Kodi.

19) Genie Wizard

Genie TV Kodi Wizard

Pobierz Genie TV Wizard

Kolejnym czarodziejem wśród najlepszych kreatorów Kodi jest Genie TV Wizard. Kreator Genie istnieje już od dłuższego czasu i ma fajne dodatki, gry i aplikacje na urządzenia z Androidem. Ten kreator jest niezawodny i nie zniknął, pomimo obecnej sytuacji rozpadu dodatków innych firm.

20) Portal społeczności

portal społecznościowy kreator kodi

Portal społeczności to świetny dodatek do programu, który ma większość popularnych dodatków w swojej bibliotece. Kolejną innowacyjną cechą tego kreatora jest to, że użytkownicy mogą tworzyć własne niestandardowe kompilacje. Ma ładną sekcję dotyczącą konserwacji i kilka samouczków. Można go zainstalować za pośrednictwem repozytorium Noobs and Nerds.

Najlepsze kreatory konfiguracji Kodi dla Leia, wersja 18

21) Kreator KodiMaster

kreator kodimaster kodi

Pobierz Kreator KodiMaster

Najlepszą rzeczą w tym kreatorze jest atrakcyjny interfejs; bardzo zorganizowany i prosty. Ma odpowiednio skategoryzowane dodatki do filmów, programów telewizyjnych, telewizji na żywo, sportu itp.

22) Mucky Duck Wizard

Kreator Mucky Duck Kodi

Mucky Duck jest najpopularniejszym czarodziejem, ponieważ od dawna jest domem najlepszych wtyczek i kompilacji. Użytkownicy zawsze ufali Mucky Duck ze względu na zapewnianą przez nią jakość. Nie ma szans, że możesz to zaniedbać, zdecydowanie zalecamy wypróbowanie go. Zajmuje mocną pozycję wśród najlepszych kreatorów Kodi.

Ostatnie słowa

Kodi Wizards 17.6 to lepsza opcja niż uruchamianie po pojedynczym dodatku. Powodem jest to, że Kreator zapewnia wiele dodatkowych opcji do wyboru, oszczędzając czas i wysiłek. Wymieniliśmy dla was jedne z najlepszych kreatorów konfiguracji Kodi, nie zapomnijcie ich sprawdzić. Aby dowiedzieć się więcej na temat bezpiecznego przesyłania strumieniowego, zapoznaj się z naszym przewodnikiem „Jak zainstalować VPN na Kodi”.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me