Contents

Що таке Kodi Skin?

Kodi Skin змінює спосіб вигляду вашого Kodi. Шкіри Kodi надають вашому Kodi новий вигляд та відчуття, де ви можете змінити кольори, теми, положення меню і так добре використовувати новий Kodi Skin. Коротше кажучи, використовуючи Kodi Skin, ви можете привнести нову іскру у вашу версію Kodi з яскравими кольорами та величезною кількістю настроюваних параметрів.

У цьому посібнику ми надаємо вам досвід роботи різних скінів Kodi, доступних для кожного вашого пристрою.

Aeon Nox – найкраща шкіра Kodi для березня 2019 року за результатами опитування KodiVPN

краща шкіра kodi за лютий 2018 року

Найкращі шкури Kodi для березня 2019 року

Щороку Kodi наповнюється новими Скінами, які переймають світ Kodi. Нижче наведено кілька найкращих скінів Kodi 2018:

 1. Еон Нокс
 2. Арктичний Зефір
 3. Титан
 4. Чорне скло Нова
 5. Пелюцид
 6. Aeon MQ5
 7. Бурштин
 8. Задній рядок (Завантажити рядок http://srp.nu/krypton/repositories/superrepo/)
 9. AppTV
 10. Xperience 1080

29 Найкращі шкури Kodi Krypton версії 17 або вище

1. Еон Нокс

aeon nox - найкраща шкіра коді для криптону версії 17 або вище

Aeon Nox очолює список найкращих скінів Kodi за 2017 рік. Основна причина – широкий спектр налаштувань налаштувань, які можна виконувати, включаючи кольори, тему шкіри та навіть шрифти. Зміна вигляду головного меню – це те, що подобається більшості користувачів Kodi у програмі Kodi Skin. Це, мабуть, найкраща шкіра як для нових, так і для досвідчених користувачів Kodi.

2. Чорне скло Нова

чорна скляна шкіра Нова Коді

Якщо ви подивитеся на Kodi Skin Black Glass Nova, це нагадує вам про Windows Vista через її скляні вікна. Ви побачите, що є два режими, тобто режим «Чорне скло», де тема Kodi перетворюється на чорне скло. Другий режим називається режимом Black glass Nova, де плитки значно менше.

3. Коробка

Шкіра коді коді

Box Kodi Skin має різноманітне налаштоване головне меню, підменю та безліч різних віджетів для вибору. Це також змінює кольорові акценти скінів Kodi, що робить тему ще більш привабливою. Ця шкіра може використовуватися на багатьох пристроях, оскільки вона також забезпечує підтримку дотику. Це вдосконалений Kodi Skin і, швидше за все, ви можете потрапити в цю категорію.

4. Омні

omni kodi шкіри

У багатьох випадках справжня особливість будь-якого товару чи послуги ховається за його назвою. Так само головна особливість цієї Kodi Skin значною мірою базується на її всюдисущому меню. Однак спочатку ви можете виявити контрастну схожість з Mimic Kodi Skin. Однак у нього не так багато налаштованих параметрів налаштування, ніж у Mimic. Основне меню та підменю можна отримати з кожного вікна, що є новою додатковою функцією.

5. Пелюцид

Пелюцидна Коді шкіра

Pellucid – це проста, але елегантна шкіра Kodi. Домашнє меню Kodi цієї шкіри має плакати, розташовані в нижній частині екрана, і зникає з анімацією. Люди, які часто використовують Kodi для перегляду прямих IPTV каналів Kodi, повинні спробувати цю шкіру, оскільки вам це здасться найсмішнішим. Користувачам Kodi Jarvis потрібно чекати, оскільки Pellucid доступний лише у Kodi Krypton.

6. Єдність

єдність-коді-шкіра

Unity Kodi kin дещо такий же, як і шкіра Confluence Kodi, за винятком інтерфейсу. У нього дуже просто горизонтальне меню, але воно все ще чудово виглядає завдяки плакатам фільмів, що виходять на головний екран. Користувачі, які віддають перевагу дуже пристойній шкірі; цей вкрай рекомендується для них. Шкіра використовується для поліпшення загального інтерфейсу Kodi, і ця шкіра зробила крок далі, забезпечивши трохи зручності і для неї.

Кращі скіни Kodi Leia Версія 18 Beta

7. Aeon MQ5

Aeon MQ5 - найкраща шкіра Lei kodi для бета версії 18

Є лише декілька скінів Kodi, які добре поєднуються з Kodi Leia, а Aeon MQ5 – одна з них. Kodi Leia все ще знаходиться у своїй бета-версії та проходить різні експерименти, але Aeon MQ5 – це проста програма Kodi Skin, яка буде чудово поєднуватися як з новою, так і з останньою версією. Він має право змінювати кожну частину шкіри, тому це детальна шкіра Kodi, оскільки ви можете внести багато змін.

8. Сітка

сітка-коді-шкіра

Немало скінів Kodi, які працюють на Kodi Leia Alpha 1, оскільки це нова версія, і для неї не було зроблено особливих розробок. Однак шкіра Grid Kodi – одна з найкращих шкір Kodi для стилізації інтерфейсу Kodi Leia 18 та покращення її зовнішнього вигляду. Він має дуже привабливий та стильний користувальницький інтерфейс, що робить досвід Kodi набагато цікавішим. Незважаючи на обмежену кількість функцій, розробники Grid добре попрацювали над якістю її функціональності, ніж кількістю її функцій.

9. Рапіра

Рапір коді шкіри

Часто кажуть, що ця шкіра Kodi часто є повною версією шкіри, яку ви коли-небудь знайдете. Особливістю, яка робить її такою повною, є широкий вибір параметрів спортивної конфігурації, які розповсюджуються по вашому екрану, але ви не зможете знайти ці функції захаращеними. Він є одним з найстаріших доступних для Kodi Skin та чудово поєднується з практично будь-якою версією Kodi.

10. Перефокусуйте

Шкіра ReFocus kodi

Цей Kodi Skin часто робить найкращий вибір для користувачів Kodi, які використовують Kodi на сенсорному екрані або на своїх смартфонах. Крім того, він постійно інформує вас про телепередачі та фільми, які ви переглядали, і на основі цього медіа-контенту він надасть вам аналогічні рекомендації.

11. Високопреосвященство

Видатність коді шкіри

Високопреосвященство має простий інтерфейс користувача, але в той же час ви знайдете безліч маленьких піктограм, розташованих у нижній частині екрана. Хоча шкіра може бути не такою налаштованою, як інші, але її швидка, як блискавка. Він також працює більш гладко, ніж будь-яка інша шкіра, і рекомендується користувачам, які наповнили свої Kodi багатьма додатками коді.

12. FTV

ftv-kodi-skin

Ви коли-небудь уявляли інтеграцію Kodi та Amazon Fire TV, ні? Так, тоді відчуйте дотик інтерфейсу користувачів Fire TV на Kodi Leia 18 тепер із FTV Kodi Skin, який забезпечує зовнішній вигляд Fire TV на Kodi. Шкіра доступна в офіційному сховищі додатків Kodi, і тому зайве завантаження не потрібно.

Кращі скіни Kodi Jarvis версії 16 або нижче

13. Хром

chroma - найкраща шкіра коді для jarvis версії 16 або нижче

Chroma Kodi Skin коригує кольори своєї теми відповідно до елементів, які присутні на екрані. Деякі шкури Kodi використовують однакові прозорі фони на фоні, внаслідок чого деякі елементи не є чітко візуальними. Таким чином, Chroma коригує кольори фону, а також заспокоює очі.

14. КОвер

Ковер коді шкіри

KOver Kodi Skin – це повністю налаштована шкіра, яка дозволяє користувачам Kodi робити власну шкіру за своїм смаком. Це може не вважатися бажаною шкірою для користувачів Kodi, оскільки багато хто хоче дивитись засоби масової інформації, уникаючи зайвих проблем. Однак користуватися цією шкірою Kodi повністю варто.

15. Міміка

Мімічна шкіра шкіри

Mimic доступний майже на кожному пристрої, який має легшу вагу і швидкий у потоковому режимі. Він має додаткову функцію, яка дозволяє налаштувати деякі кольори та редагувати домашню сторінку за допомогою фан-арту. Серед багатьох функцій Mimic Skin має вбудовану підтримку пристроїв з сенсорним екраном.

16. Евнік

Шкіра Юніке Коді

Як випливає з назви, Eunique надає унікальний досвід користувачам Kodi, включаючи яскраві кольори та легкодоступний медіа-контент. У ньому майже все, що є у Kodi Home, що робить його простим користувальницьким інтерфейсом.

17. Прозорість

Прозорість шкіри шкіри

Прозорість – це фан-арт, що означає, що її можна налаштувати відповідно до бажання користувачів Kodi. Він підтримує кожну нову функцію, яку пропонує Kodi Jarvis, та її дуже легко налаштувати. Нові користувачі Kodi Jarvis, які не знайомі зі скінами Kodi, також можуть використовувати Transparent Kodi Skin.

Кращі скіни для Kodi для Amazon Fire Stick / Fire TV

18. Арктичний Зефір

Арктичний Зефір - найкраща шкіра коді для амазонської фіретки та вогню

Arctic Zephyr – найкращий пристрій Kodi Skin для Fire Stick і Fire TV, оскільки він пропонує вам багато інформації на такому маленькому екрані. Він має різні варіанти, більш світлий і темніший варіанти. Хоча він не пропонує опцію сенсорного пристрою, але ніколи не розважає користувачів Firestick своєю детальною модифікацією та налаштуванням.

19. Туманність

Шкіра туманності

Туманність – це шкіра Kodi, яка була побудована головним чином для Smart TV, оскільки має сенсорну підтримку. Цей музичний центр виділяється музичним центром, оскільки він надасть усі випадкові та рекомендовані варіанти на ваш смак музики. Крім того, він пропонує налаштування параметрів для вашого пристрою Firestick.

20. Досвід 1080 року

Xperience 1080 шкіри

Ця шкіра Kodi була розроблена для перегляду у форматі HD. З-поміж найкращих додатків Kodi, встановлених на пристрої Kodi, він збиратиме всі посилання для перегляду у форматі HD та представлятиме вам у своєму будинку Kodi Home. Це також дуже легка шкіра, яка зробить все ваші додатки світлішими.

Кращі скіни Kodi для пристроїв iOS / Mac

21. SiO2

Sio2 - найкраща шкіра коді для пристроїв ios / mac

Цей Kodi Skin є точною копією інтерфейсу Apple TV, і саме тому він найкраще підходить для iOS. Крім того, він пропонує аналогічну функціональність, оскільки його розробники забезпечили, що між вмістом, який ви хочете переглянути, має бути кілька кліків. Перегляд улюбленого вмісту на Kodi майже не займає часу. Можливо, не так багато можливостей запропонувати, але це було спрощено у використанні для користувачів Kodi.

22. AppTV

Apptv kodi шкіри

AppTV – це ще одна рекомендована програма Kodi Skin для користувачів Apple, спеціально розроблена з урахуванням використання потреб конкретного користувача. Навіть стиль піктограми та її компонування схожий на графічний інтерфейс Apple TV. Особливістю, яка вражає кожного користувача Kodi, є його швидкий інтерфейс. Крім того, він може бути налаштований на смак користувачів Apple.

23. Туз

Туз шкіри

Ace – це всебічна Kodi Skin, яка також підходить для Apple iOS. Незважаючи на те, що він може підтримувати налаштовані функції, але він, безумовно, розчарує той факт, що він не підтримує телебачення в прямому ефірі. Однак це багата шкіра Kodi, а також одна з найшвидших.

Кращі скіни Kodi для пристроїв Android

Перш ніж ви зможете встановити скіни на коді, вам знадобиться налаштувати kodi на android. Встановивши Kodi на android, ви будете піддані великій кількості потокового вмісту з легкістю в кілька кліків.

24. Злиття

Злиття найкраще для шкіри коді для андроїд-пристроїв

Конфлуенс може бути типовою шкірою для Kodi, але він впевнений, що це краща шкіра Kodi, якщо мова йде про ваші Android пристрої. Злиття є причиною того, що багато людей все ще люблять Kodi Jarvis, і це через її простий, але ефективний інтерфейс.

25. Титан

Титан коді шкіри

Титан Коді Шкіра насичена кольорами, але вона є інформативною. Розглядаючи медіафайли, він надає детальний ескіз потокового вмісту. Тому він дозволяє вибирати кіно- або телешоу відповідно до вашого інтересу. Він ідеально підходить для пристроїв Android через простого користувальницького інтерфейсу.

26. Титан

Титан коді шкіри

Титан – не найновіша версія Kodi Skin, але вона впевнено працює на будь-якому пристрої Android. Він працює для всіх відео-доповнень, програмних додатків та музичних додатків. Це приносить вам чудовий досвід, коли справа стосується потокового відео та музики.

Кращі шкури Kodi для телевізійних потокових коробок

27. Бурштин

Бурштин - найкраща шкіра коді для передачі телевізійних скриньок

Бурштин, безумовно, не відрізняється від шкіри лиману Kodi Krypton Skin, яка є типовою шкірою для Kodi Krypton. Однак, встановивши Amber на коробки Kodi, ви помітите легший ефект дуже скоро. Ще одна особливість, яка абсолютно захоче полюбити Амбер – це її інтерфейс та вибір кольорів, заспокійливих для очей.

28. Запобіжник Neue Skin

Запобіжник Neue kodi шкіри

Запобіжник Neue Kodi Skin призначений для всіх фанатиків фільмів, який має можливість елегантно представляти ваші медіа-файли. Він не представить вам безліч налаштованих варіантів, але все ще набагато краще, ніж шкіра Estuary Kodi Krypton за замовчуванням. Настійно рекомендується через свою простоту.

29. Задній рядок

Задня рядок kodi шкіри

З першого погляду ви можете відчути, що інтерфейс трохи схожий на iOS та OS X, але він впевнено доступний для всіх потокових вікон. Кращі користувачі Kodi Boxes можуть вважати цю шкіру унікальною завдяки досвіду домашнього кінотеатру.

30. Максиміналізм

максиміналізм-коді-шкіра

Для користувачів Kodi, які хочуть налаштувати свій користувальницький інтерфейс, але хочуть зробити його простим та безпроблемним, ця шкіра для них обов’язкова. Максиміналізм – це дуже легкий і гладкий шкірний покрив, який забезпечує дуже просту у використанні інформаційну панель для користувачів. Шкіру Maximiimalism Kodi настійно рекомендують багато користувачів Kodi, і ми пропонуємо її всім користувачам, оскільки це хороший варіант.

Кращі огляди Kodi Skins Reddit

огляд кращих скинів коді

До використання Arctic Zephyr, MQ Kodi скіни були популярними серед користувачів Kodi. Однак після використання Arctic Zephyr вони отримали чудовий досвід, який дозволив їм пристати до конкретної шкіри Kodi. Це подобається багатьом користувачам Kodi і очевидно, що Арктика набагато перевершує MQ Skins.

кращі огляди коді reddit огляд

Titan Kodi Skin також є бажаною шкірою багатьох користувачів Kodi, і причиною цього є її інтерфейс у стилі Netflix. Netflix має гладкий інтерфейс, де ви можете переглянути список фільмів та телепередач на вашому екрані.

Як змінити скін Kodi

Щоб змінити скіни Kodi, потрібно виконати наступні кроки:

 1. відчинено Коді > Йти до Налаштування (значок шестірні) > Натисніть на Налаштування інтерфейсу.
 2. У меню зліва натисніть на Шкіра > Тепер виберіть праворуч Шкіра параметри під Дивитися і відчувати категорія.
 3. З’явиться вікно з двома варіантами, тобто. Естучі і Лиман. Це дві шкури Kodi за замовчуванням. Щоб отримати більше скінів Kodi, натисніть на Отримати більш варіант справа.
 4. Клацніть на будь-яку шкіру Kodi, яка вам подобається, і вона зміниться.

Яка різниця між скінами та складами?

Kodi Builds – це сукупність доповнень, тоді як шкіра Kodi змінює інтерфейс та макет програмного забезпечення Kodi. Різні доповнення автоматично встановлюються у поле Kodi під час встановлення Kodi Build.

Kodi Skins змінює меню, шпалери Kodi та теми Kodi, які неможливо буде розпізнати, якщо це ваше старе програмне забезпечення Kodi. Якщо ви хочете змінити те, як виглядає Kodi, краще отримайте Kodi Skin. Однак якщо ви хочете отримати нові кращі сховища коді, вам слід придбати Kodi Build.

Згортаючи все це

Kodi Skin надає вашому Kodi абсолютно новий вигляд із усіма новими темами, яскравими кольорами та дивовижними місцями розташування меню. Це робить ваш Kodi легко доступним, переносячи свій медіа-контент у програму Kodi Home. У цьому посібнику ми детально пояснили кожен з перерахованих найкращих програм Kodi Skin, щоб користувачі Kodi отримали найкращий досвід потокової передачі.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me