Contents

Co to jest Kodi Skin?

Kodi Skin zmienia wygląd Twojego Kodi. Skórki Kodi nadają Twojemu Kodi nowy wygląd i styl, w którym możesz zmieniać kolory, motywy, pozycję menu i dzięki temu korzystać z nowej Skóry Kodi. Krótko mówiąc, używając Kodi Skin, możesz wprowadzić nową iskrę do swojej wersji Kodi z błyszczącymi kolorami i ogromną ilością opcji, które można dostosować.

W tym przewodniku przedstawiamy różne skórki Kodi dostępne dla każdego urządzenia.

Aeon Nox jest najlepszą skórką Kodi na marzec 2023 r., Zgodnie z wynikami ankiety KodiVPN

najlepsza skórka Kodi na luty 2023 r

Najlepsze skórki Kodi na marzec 2023 r

Każdego roku Kodi jest wypełnione nowymi skórkami, które przejmują świat Kodi. Niektóre z najlepszych Skórek Kodi 2023 są wymienione poniżej:

 1. Aeon Nox
 2. Arktyczny Zefir
 3. tytan
 4. Czarna szklana Nova
 5. Przezroczysty
 6. Aeon MQ5
 7. Bursztyn
 8. Back Row (Pobierz Back Row http://srp.nu/krypton/repositories/superrepo/)
 9. AppTV
 10. Xperience 1080

29 Najlepsze skórki Kodi Krypton w wersji 17 lub wyższej

1. Aeon Nox

aeon nox jest najlepszą skórką kodi dla wersji Krypton 17 lub wyższej

Aeon Nox znajduje się na szczycie listy naszych najlepszych skórek Kodi na rok 2023. Głównym powodem jest szeroki zakres dostosowanych ustawień, które można wykonać, w tym kolorów, motywu skóry, a nawet czcionek. Zmiana wyglądu menu głównego przemawia do większości użytkowników Kodi w Skórze Kodi. Jest to prawdopodobnie najlepsza skórka zarówno dla nowych, jak i doświadczonych użytkowników Kodi.

2. Czarna szklana Nova

czarna skóra nova kodi skin

Gdy spojrzysz na Kodi Skin Black Glass Nova, przypomni Ci o Windows Vista ze względu na szklane okna. Przekonasz się, że dostępne są dwa tryby, tj. Tryb Czarnego szkła, w którym motyw Kodi zmienia się w czarne szkło. Drugi tryb nazywa się trybem Czarnego szkła Nova, w którym płytki są znacznie mniejsze.

3. Box

Skórka Box Kodi

Box Kodi Skin ma wiele konfigurowalnych menu głównego, podmenu i wielu różnych widżetów do wyboru. To dodatkowo zmienia akcenty kolorystyczne Skórek Kodi, co czyni ten motyw jeszcze bardziej atrakcyjnym. Skórki tej można używać na wielu urządzeniach, ponieważ zapewnia ona także obsługę dotykową. Jest to zaawansowana skóra Kodi i najprawdopodobniej znajdziesz ją w tej kategorii.

4. Omni

skóra omni kodi

W wielu przypadkach prawdziwa funkcja każdego produktu lub usługi jest ukryta za jego nazwą. Podobnie główna cecha tej skóry Kodi w dużej mierze opiera się na wszechobecnych menu. Jednak na początku możesz znaleźć podobieństwo do Mimic Kodi Skin. Jednak nie ma wielu dostosowanych opcji ustawień niż dla Mimic. Główne menu i podmenu są dostępne z każdego okna, które jest nową dodaną funkcją.

5. Pellucid

Skórka Pellucid Kodi

Pellucid to prosta, ale elegancka skóra Kodi. Menu główne Kodi tej skórki zawiera plakaty znajdujące się na dole ekranu i blaknie wraz z animacją. Dla osób, które często używają Kodi w celu oglądania na żywo kanałów IPTV, Kodi musi wypróbować tę skórkę, ponieważ będzie najbardziej zabawna. Użytkownicy Kodi Jarvis muszą poczekać, ponieważ Pellucid jest dostępny tylko w Kodi Krypton.

6. Jedność

jedność-kodi-skóra

Unity Kodi kin jest nieco taki sam jak skin Confluence Kodi, z wyjątkiem nośników interfejsu. Ma bardzo proste menu poziome, ale nadal wygląda świetnie, ponieważ plakaty filmowe pojawiają się na ekranie głównym. Użytkownicy, którzy wolą mieć bardzo przyzwoitą skórę; ten jest dla nich wysoce zalecany. Skórki są używane do ulepszania ogólnego interfejsu Kodi, a ta skórka poszła o krok dalej, zapewniając również pewną swobodę.

Najlepsze skórki Kodi Leia w wersji 18 Beta

7. Aeon MQ5

Aeon MQ5 jest najlepszą skórką Kodi Leia dla wersji 18 beta

Jest tylko kilka Skórek Kodi, które pasują do Kodi Leia, a Aeon MQ5 jest jednym z nich. Kodi Leia jest nadal w wersji Beta i przechodzi różne eksperymenty, ale Aeon MQ5 jest prostą skórką Kodi, która doskonale pasuje do nowej lub najnowszej wersji. Ma uprawnienia do modyfikowania każdej części Skóry, dlatego jest to szczegółowa Skórka Kodi, ponieważ możesz wprowadzać wiele zmian.

8. Siatka

grid-kodi-skin

Nie ma wielu skórek Kodi, które działają na Kodi Leia Alpha 1, ponieważ jest to nowa wersja i nie opracowano dla niej zbyt wielu zmian. Jednak skóra Grid Kodi jest jedną z najlepszych skór Kodi do stylizacji interfejsu Kodi Leia 18 i poprawienia jego wyglądu. Ma bardzo atrakcyjny i elegancki interfejs użytkownika, dzięki czemu korzystanie z Kodi jest znacznie bardziej ekscytujące. Pomimo ograniczonej liczby funkcji programiści Grid dobrze pracowali nad jakością jego funkcjonalności niż liczbą jej funkcji.

9. Rapier

Skórka Rapi Kodi

Często mówi się, że ta skóra Kodi jest często pełną wersją skóry, którą kiedykolwiek znajdziesz. Cechą, która sprawia, że ​​jest tak kompletny, jest szeroka gama opcji konfiguracji sportu, które są rozmieszczone na ekranie, ale nie znajdziesz tych opcji zaśmieconych. Jest to jedna z najstarszych dostępnych Kodi Skin i pasuje do prawie każdej wersji Kodi.

10. ReFocus

ReFocus skin kodi

Ta skóra Kodi często stanowi najlepszy wybór dla użytkowników Kodi, którzy używają Kodi na ekranie dotykowym lub smartfonie. Ponadto zapewnia ci bieżące informacje o programach telewizyjnych i filmach, które obecnie oglądałeś, a na podstawie tych treści medialnych zapewni ci podobne rekomendacje.

11. Eminencja

Eminence skin kodi

Eminence ma prosty interfejs użytkownika, ale jednocześnie na dole ekranu znajduje się wiele małych ikon. Chociaż skóra może nie być tak dostosowana jak inne, ale jest szybka jak błyskawica. Działa również znacznie płynniej niż jakakolwiek inna skóra i jest zalecana dla użytkowników, którzy wypchali Kodi wieloma dodatkami Kodi.

12. FTV

ftv-kodi-skin

Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie integrację Kodi i Amazon Fire TV, nie? Tak, skorzystaj z interfejsu użytkownika Fire TV na Kodi Leia 18 dzięki FTV Kodi Skin, które zapewnia wygląd Fire TV na Kodi. Skórka jest dostępna w oficjalnym repozytorium dodatków Kodi, a zatem nie jest wymagane pobieranie nadmiernej ilości.

Najlepsze skórki Kodi Jarvis w wersji 16 lub niższej

13. Chroma

chroma jest najlepszą skórką kodi dla wersji jarvis 16 lub niższej

Chroma Kodi Skin dostosowuje kolory swojego motywu do elementów obecnych na ekranie. Niektóre skórki Kodi używają tych samych folii w tle, w wyniku czego niektóre elementy nie są wyraźnie widoczne. Chroma, dlatego dostosowuje kolory tła i działa kojąco na oczy.

14. KOver

Skórka Kover Kodi

KOver Kodi Skin to w pełni spersonalizowana skóra, która pozwala użytkownikom Kodi na stworzenie własnej skóry zgodnie z ich upodobaniami. Może nie być uważany za preferowaną skórkę dla użytkowników Kodi, ponieważ wielu chciałoby oglądać media, unikając wszelkich problemów. Jednak warto używać tej skórki Kodi.

15. Mimic

Naśladuj skórę kodi

Mimic jest dostępny w prawie każdym urządzeniu, które jest lżejsze i szybko przesyła strumieniowo. Posiada dodatkową funkcję, która pozwala dostosować niektóre kolory i edytować stronę główną za pomocą grafiki fanowskiej. Wśród wielu funkcji Mimic Skin ma wbudowaną obsługę urządzeń z ekranem dotykowym.

16. Eunique

Eunique kodi skin

Jak sama nazwa wskazuje, Eunique zapewnia użytkownikom Kodi wyjątkowe wrażenia, w tym jasne kolory i łatwo dostępne treści multimedialne. Ma prawie wszystko, co jest obecne w Kodi Home, co czyni go prostym interfejsem użytkownika.

17. Przejrzystość

Przezroczystość skóry kodi

Przezroczystość jest skórką dla fanów, co oznacza, że ​​można ją dostosować zgodnie z życzeniem użytkowników Kodi. Obsługuje każdą nową funkcję, którą oferuje Kodi Jarvis i bardzo łatwo ją dostosować. Nowi użytkownicy Kodi Jarvis, którzy nie są zaznajomieni ze skórkami Kodi, mogą również używać przezroczystości Kodi Skin.

Najlepsze skórki Kodi dla Amazon Fire Stick / Fire TV

18. Zefir arktyczny

Arctic Zephyr to najlepsza skóra kodi do amatorskiego firetv i firestick

Arctic Zephyr to najlepsze urządzenie Kodi Skin do Fire Stick i Fire TV, ponieważ oferuje wiele informacji na tak małym ekranie. Ma różne warianty, jaśniejsze i ciemniejsze. Mimo że nie oferuje opcji urządzenia dotykowego, ale nigdy nie zaniedbuje użytkowników Firestick dzięki szczegółowej modyfikacji i dostosowaniu.

19. Mgławica

Skórka Mgławicy Kodi

Mgławica jest skórką Kodi, która została zbudowana głównie dla Smart TV, ponieważ obsługuje dotyk. To centrum muzyczne wyróżnia tę skórkę, ponieważ zapewnia wszystkie losowe i zalecane opcje dla Twojego gustu muzycznego. Ponadto oferuje opcje, które można dostosować do urządzenia Firestick.

20. Xperience 1080

Skórka Kodi Xperience 1080

Ta skóra Kodi została zaprojektowana do oglądania w jakości HD. Spośród najlepszych dodatków Kodi zainstalowanych na urządzeniu Kodi, zbierze on wszystkie łącza do oglądania w jakości HD i zaprezentuje Ci w twoim domu Kodi. Jest to również bardzo lekka skóra, dzięki której wszystkie twoje dodatki staną się lżejsze.

Najlepsze skórki Kodi na urządzenia z systemem iOS / Mac

21. SiO2

Sio2 jest najlepszą skórką kodi dla urządzeń iOS / Mac

Ta skóra Kodi jest dokładną repliką interfejsu Apple TV i dlatego najlepiej pasuje do iOS. Ponadto oferuje podobną funkcjonalność, ponieważ jej programiści zapewnili kilka kliknięć między treściami, które chcesz obejrzeć. Oglądanie ulubionych treści na Kodi nie zajmuje prawie czasu. Może nie mieć wiele dostosowań do zaoferowania, ale został stworzony, aby ułatwić obsługę użytkownikom Kodi.

22. AppTV

Skórka Apptv Kodi

AppTV to kolejna zalecana skóra Kodi dla użytkowników Apple, która została zaprojektowana specjalnie z myślą o wykorzystaniu potrzeb konkretnego użytkownika. Nawet styl ikony i jej układ są podobne do graficznego interfejsu użytkownika Apple TV. Cechą, która zadziwia każdego użytkownika Kodi, jest jego szybki interfejs. Można go dodatkowo dostosować do upodobań użytkowników Apple.

23. As

Ace kodi skin

Ace to wszechstronna skórka Kodi, która jest również odpowiednia dla Apple iOS. Chociaż może obsługiwać konfigurowalne funkcje, ale z pewnością rozczarowuje fakt, że nie obsługuje telewizji na żywo. Jest to jednak bogata skóra Kodi, a także jedna z najszybszych.

Najlepsze skórki Kodi na urządzenia z Androidem

Zanim będziesz mógł skonfigurować skórki na kodi, musisz skonfigurować kodi na Androidzie. Instalując Kodi na Androidzie, będziesz narażony na wiele treści przesyłanych strumieniowo za pomocą kilku kliknięć.

24. Zbieg

Confluence to najlepsza skóra kodi dla urządzeń z systemem Android

Konfluencja może być domyślną skórką Kodi, ale z pewnością jest preferowaną skórką Kodi, jeśli chodzi o urządzenia z Androidem. Konfluencja jest powodem, dla którego wiele osób nadal kocha Kodi Jarvis, a to ze względu na prosty, ale skuteczny interfejs.

25. Tytan

Skóra Titan Kodi

Skóra Titan Kodi jest pełna kolorów, ale ma charakter informacyjny. Biorąc pod uwagę pliki multimedialne, zapewnia szczegółowy szkic treści przesyłanych strumieniowo. Dlatego pozwala wybrać film lub program telewizyjny zgodnie z zainteresowaniami. Jest idealny dla urządzeń z Androidem ze względu na prosty interfejs użytkownika.

26. Tytan

Skóra tytanowego kodi

Titanium nie jest najnowszą skórką Kodi, ale z pewnością działa na każdym urządzeniu z Androidem. Działa dla wszystkich dodatków wideo, dodatków programowych i dodatków muzycznych. Zapewnia wspaniałe wrażenia podczas strumieniowego przesyłania filmów i muzyki.

Najlepsze skórki Kodi do strumieniowych transmisji telewizyjnych

27. Bursztyn

Bursztyn jest najlepszą skórką kodi do strumieniowego przesyłania telewizji

Bursztyn z pewnością nie różni się od skórki ujścia Kodi Krypton, która jest skórką domyślną dla Kodi Krypton. Jednak po zainstalowaniu Amber na pudełkach Kodi już wkrótce zauważysz jaśniejszy efekt. Kolejną cechą, która absolutnie zechce zakochać się w Amber, jest jej interfejs i wybór kolorów, które są kojące dla oczu.

28. Fuse Neue Skin

Fuse Neue kodi skin

Fuse Neue Kodi Skin jest dla wszystkich fanatyków filmowych, którzy mają możliwość prezentacji plików multimedialnych w elegancki sposób. Nie będzie oferować wielu opcji, które można dostosować, ale nadal jest znacznie lepszy niż domyślna skórka ujścia Kodi Krypton. Jest wysoce zalecane ze względu na swoją prostotę.

29. Tylny rząd

Skórka Kodi tylnego rzędu

W pierwszym wyglądzie może się wydawać, że interfejs jest podobny do iOS i OS X, ale z pewnością jest dostępny dla wszystkich urządzeń do przesyłania strumieniowego. Najlepsi użytkownicy skrzynek Kodi mogą uznać tę skórkę za wyjątkową ze względu na wrażenia kina domowego.

30. Maksymalizm

maksymalizm-kodi-skin

Dla użytkowników Kodi, którzy chcą dostosować interfejs użytkownika, ale chcą, aby był on prosty i bezproblemowy, ta skóra jest dla nich koniecznością. Maksymalizm to bardzo lekka i gładka skóra, która zapewnia użytkownikom łatwy w użyciu pulpit nawigacyjny. Maksymalizm Minimalizm skórki Kodi jest wysoce zalecany przez wielu użytkowników Kodi i zalecamy wszystkim użytkownikom, ponieważ jest to dobra opcja.

Najlepsze skórki Kodi Reddit Recenzje

najlepsza recenzja skórek Kodi

Przed użyciem Arctic Zephyr skórki MQ Kodi były popularne wśród użytkowników Kodi. Jednak po użyciu Arctic Zephyr mieli wspaniałe doświadczenie, które pozwoliło im pozostać przy konkretnej skórze Kodi. Jest atrakcyjny dla wielu użytkowników Kodi i widać, że Arktyka jest znacznie lepsza niż skórki MQ.

najlepsze recenzje skórki Kodi

Skóra Titan Kodi jest również preferowaną skórą przez wielu użytkowników Kodi, a powodem tego jest interfejs w stylu Netflix. Netflix ma płynny interfejs, w którym na ekranie możesz zobaczyć listę filmów i programów telewizyjnych.

Jak zmienić skórki Kodi

Aby zmienić skórki Kodi, wykonaj następujące czynności:

 1. otwarty Kodi > Iść do Ustawienia (ikona w kształcie koła zębatego) > Kliknij Ustawienia interfejsu.
 2. W menu po lewej stronie kliknij Skóra > Teraz po prawej stronie wybierz Skóra opcje pod Widzieć i czuć Kategoria.
 3. Pojawi się okno z dwiema opcjami, tj. Estouchy i Ujście. Są to dwie domyślne skórki Kodi. Aby uzyskać więcej skórek Kodi, kliknij Dostać więcej opcja po prawej stronie.
 4. Kliknij dowolną skórkę Kodi, którą lubisz, a to się zmieni.

Jaka jest różnica między skórkami a kompilacjami?

Kompilacje Kodi to zbiór dodatków, natomiast skórka Kodi zmienia interfejs i układ oprogramowania Kodi. Różne dodatki są automatycznie instalowane na twoim pudełku Kodi podczas instalowania kompilacji Kodi.

Kodi Skins zmienia menu, tapetę Kodi i motywy Kodi, których nie można rozpoznać, jeśli jest to stare oprogramowanie Kodi. Jeśli chcesz zmienić wygląd Kodi, lepiej zdobądź Kodi Skin. Jeśli jednak chcesz mieć nowe najlepsze repozytoria kodi, powinieneś zdobyć kompilację Kodi.

Zawijanie wszystkiego

Kodi Skin nadaje Twojemu Kodi zupełnie nowy wygląd dzięki nowym motywom, żywym kolorom i niesamowitym menu. To sprawia, że ​​Kodi jest łatwo dostępny dzięki zawartości multimedialnej w Kodi Home. W tym przewodniku szczegółowo wyjaśniliśmy każdą z wymienionych najlepszych skór Kodi, aby użytkownicy Kodi mogli cieszyć się najlepszą transmisją strumieniową.