Кращий VPN для Kodi

Як користувач Kodi, ви, ймовірно, регулярно переглядаєте безкоштовний контент, оскільки тепер ви домашні. Це означає, що вам потрібна найкраща VPN для Kodi, яка повинна приховувати вашу активність в Інтернеті.

VPN, використовуючи Kodi, повинен мати швидку швидкість з’єднання, потужну безпеку, розблокувати додатки та не вести журнали активності користувачів.

Ми протестували понад 100+ VPN як безкоштовних, так і платних лише для того, щоб принести вам найкращий VPN для списку Kodi, який дозволить вам передавати будь-який вміст приватно та анонімно.

У цьому посібнику також розповідається про те, як встановити VPN на Kodi та як перевірити, чи працює VPN під час трансляції.

6 кращих VPN для Kodi в 2020 році

Перегляд усіх найкращих VPN, які найкраще відповідають потребам Kodi, є вичерпним завданням. Ми тестували кожну VPN на основі таких факторів:

  • Швидка швидкість з’єднання
  • Не зберігає журнали
  • Потужне шифрування
  • Простий в установці

Ось перелік найкращих VPN для Kodi, які ви можете використовувати у 2020 році:

1. PureVPN – має виділений додатковий додаток Kodi VPN

Purevpn-best-vpn-for-kodi

PureVPN – це наше №1 вибір для користувачів Kodi оскільки він має власний аддіон Kodi VPN. Він простий в установці і працює досить добре в розблокуванні аддонів.

З над 2000 серверів які поширюються поперек 140+ країн, Ви можете отримати доступ до будь-якого безкоштовного вмісту з будь-якої точки світу. Плюс, у нього є 256-бітове шифрування що повністю приховує ваш трафік Kodi.

Ще одна добра річ щодо PureVPN – це те, що він підтримує Обмін файлами P2P, яких не вистачає багатьом VPN. Ви можете підключити PureVPN до 10 пристроїв одночасно.

PureVPN працює майже з будь-якою операційною системою та подібними пристроями Windows, Android, iOS, macOS, Linux, FireStick, Roku, Raspberry Pi, і більше.

Це не найдешевше, але він пропонує доступну ціну $ 2,91 / місяць з 31-денна гарантія повернення грошей. 

Отримайте гарантію повернення грошей PureVPN31 днів

2. Surfshark – найдешевший VPN для Kodi

Surfshark-best-vpn-for-kodi

Surfshark – один із найдешевший VPN для Kodi доступно всього за $ 1,99 / місяць. Це не просто доступно, але й несе велику швидкість.

Мені подобається все щодо цього VPN, але те, що робить його найкращим для Kodi, – це те, що його можна використовувати необмежену кількість пристроїв одночасно. За допомогою одного облікового запису використовуйте Surfshark на будь-якому пристрої.

це є базується на Британському острові Віргінія не має законів щодо збереження даних. Навіть якщо уряд запитує дані користувачів, він не зможе надати їм нічого не зберігає журналів.

Це єдиний VPN, який має a функція перемикання вбити на Amazon Fire TV Stick. Якщо ви використовуєте Kodi на Fire TV, то краще ввімкнути цю функцію, оскільки вона зберігає вашу справжню IP-адресу прихованою, навіть якщо VPN-з’єднання перестане.

Додаток Surfshark доступний на всіх пристроях, таких як Windows, Mac, Linux, iOS, Android, маршрутизатори, Року та інше. Навіть за доступною ціною ви також отримуєте 30-денна гарантія повернення грошей так само.

Отримайте гарантію повернення грошей у 30 днів від Surfshark

3. ExpressVPN – найбезпечніший VPN під час трансляції

ExpressVPN-Kodi

ExpressVPN, безсумнівно, є найшвидший і найбезпечніший VPN серед цього списку. Коли ви використовуєте ExpressVPN з Kodi, він ледве завантажується або має проблеми з потоковою передачею.

Тут використовується найсильніше шифрування, тобто. 256-бітове шифрування AES це дозволить зберегти вашу інтернет-активність над Kodi повністю прихованою, а також зберегти вашу оригінальну IP-адресу.

ExpressVPN має дивовижний захист конфіденційності, функції безпеки 3000+ швидкісних серверів та дивовижні функції потоку, як-от розділений тунель і вбити перемикач.

Незважаючи на те, що це незначно дороге, тобто доступне за $ 8,32 / місяць, це все-таки найбезпечніша VPN, яку ви коли-небудь знайдете.

Він сумісний з багатьма іншими операційними системами на кшталт Windows, Mac, Android, iOS, Linux, Chromebook, Amazon FireStick, тощо.

Отримайте гарантію повернення грошей ExpressVPN30 днів

4. CyberGhost – найкращий надійний VPN

Cyberghost-vpn-kodi

CyberGhost легко є найнадійнішим VPN, оскільки він має найсильніше шифрування, швидка швидкість, і це навіть не зберігає журналів.

Коли я спробував використовувати CyberGhost VPN на Kodi, його додаток запропонував, який сервер матиме найкраща оптимальна швидкість. Додаток повідомляє вам про швидкість і завантаження на кожному з його серверів.

Якщо ви знайдете сервер, який має швидку швидкість з меншим навантаженням, ви завжди можете спробувати підключитися до цього сервера для більш швидкої швидкості. В даний час вона є 5900 серверів та наявність у 89+ країн.

CyberGhost можна використовувати майже на всіх основних платформах Windows, Mac, iOS, Android, Fire TV, Apple TV, Xbox, Linux, тощо.

За допомогою одного облікового запису CyberGhost ви можете підключитися 7 пристроїв одночасно. Це коштує лише $ 2,75 / місяць з a 45-денна гарантія повернення грошей.

Отримайте гарантію повернення грошей у Cyberghost за 45 днів

5. NordVPN – найкраща зручна VPN

NordVPN-best-kodi-vpn

NordVPN – єдиний VPN, який пропонує подвійне шифрування VPN. Це означає, що він шифрує ваш інтернет-трафік не один раз, а двічі.

Він надає вам доступ до всіх телевізійних каналів в прямому ефірі на Kodi, а також розблокує деякі дивовижні доповнення до безкоштовних фільмів та телешоу. Це має 5500+ серверів доступний в 60 країн.

Оскільки штаб-квартира розташована в с Панама, в Панамі немає законів про збереження даних. Також, це не зберігає історію перегляду або відслідковує вашу IP-адресу.

Ви отримуєте 100% приватна трансляція гарантована і швидкість теж дуже швидка. Він доступний на багатьох різних пристроях Windows, Mac, Android, iOS, Fire TV Stick, і більше.

Це також порівняно доступно. Це коштує лише $ 3,49 / місяць з a 30-денна гарантія повернення грошей. Якщо ви хочете дізнатися більше про цю VPN, тоді прочитайте наш посібник NordVPN Kodi.

Отримайте гарантію повернення грошей на 30 днів NordVPN30

6. IPVanish – простий у використанні та налаштування

Best-vpn-for-Kodi-IPVanish

IPVanish досить популярний у спільноті Kodi, і це справедливо, тому що ви можете отримати доступ до всіх додаткових додатків Kodi 1300 серверів які розміщені поперек 75+ місць.

Він шифрує ваш трафік Kodi або будь-який безкоштовний вміст, який ви переглядаєте від Kodi за допомогою 256-бітове шифрування AES. 

За допомогою одного облікового запису IPVanish ви можете сміливо дивитися Kodi з 10 одночасних пристроїв. Якщо ви побоюєтесь, що вони зберігатимуть журнали чи історію потокової передачі, вам не потрібно буде турбуватися, оскільки це НЕ зберігає журналів.

IPVanish доступний на всіх пристроях, включаючи Windows, Mac, iOS, Linux, Android, і більше. Ціна трохи дорожча і доступна за $ 3,25 / місяць лише з a 7-денна гарантія повернення грошей. 

Отримайте гарантію повернення грошей за 7 днів IPVanish

Як встановити VPN на Kodi (5 простих кроків)

Щоб встановити VPN на Kodi, я буду використовувати приклад PureVPN. Просто виконайте ці 5 простих кроків:

Крок 1: Зареєструйтесь за допомогою PureVPN (нашого найкращого рекомендованого VPN)

Крок 2: Завантажте і Встановити Додаток PureVPN на будь-якому бажаному пристрої

Завантажити-PureVPN-для-Kodi-додаток

Крок 3: відчинено Програму PureVPN та виберіть Американський сервер або будь-який інший сервер

Додаток PureVPN-Kodi

Крок 4: Клацніть Підключення на зелений значок

PureVPN-додаток

Крок 5: Тепер Відкрийте Kodi і розпочати трансляцію фільмів або телепрограм

Kodi-потокове

Отримайте гарантію повернення грошей PureVPN31 днів

Ви також можете переглянути наш посібник, який показує вам багато різних способів встановлення VPN на Kodi.

Як перевірити, чи VPN працює над Kodi

Незважаючи на те, що люди встановлюють VPN на Kodi, вони все ще цікаво дізнатися, чи це навіть працює. Деякі поширені запитання виникають: “Чи безпечні ми під час трансляції?”, “Як ми знаємо, що наш трафік зашифрований?”.

Я відповім на всі ці питання, просто виконавши простий тест, який дозволить вам знати, чи VPN працює з Kodi чи ні. Спробуйте виконати наступні прості дії:

Крок 1: Підключення на VPN-сервер у додатку VPN

Крок 2: відчинено Kodi на вашому пристрої

check-if-vpn-is-working-step-2

Крок 3: Натисніть на Налаштування значок

check-if-vpn-is-working-step-3

Крок 4: Виберіть Інформація про систему

check-if-vpn-is-working-step-4

Крок 5: Тепер ви можете бачити, що ваша IP-адреса була змінена

check-if-vpn-is-working-step-5

Для чого вам потрібен VPN для Kodi?

Так! Вам дуже потрібен VPN під час трансляції на Kodi. Є багато причин, з яких я незабаром обговорю, але найважливіша – захист ідентичності.

Ось 3 причини, чому вам потрібен VPN з Kodi:

захист ідентичностіЗахист особи

Ваш постачальник послуг Інтернету знає вашу справжню IP-адресу. Якщо ви переглядаєте безкоштовний вміст на Kodi, ваш Інтернет-провайдер або зменшить швидкість вашого Інтернету, або надішле вам повідомлення про порушення авторських прав.

Щоб уникнути всього цього, VPN шифрує ваш інтернет-трафік або все, що ви потоково передаєте на Kodi. Ваш Інтернет-провайдер не визнає, що ви передаєте безкоштовний вміст, оскільки його весь зашифрований зараз.

брандмауерГеообмеження навколо

Деякі з додатків Live TV, наприклад, cCloud TV та інші, можуть безкоштовно передавати 100 каналів з усього світу. Хоча вони безкоштовні, ви не можете переглядати всі ці канали, якщо у вас немає VPN.

Наприклад, якщо ви перебуваєте в Сполучених Штатах і хочете дивитись іспанський телеканал, ви, швидше за все, помилитеся “перевірте журнал на отримання додаткової інформації”.

Але якщо ви підключитесь до іспанського VPN-сервера, а потім переглянете той самий телевізійний канал, він би передавався ідеально.

захист від зловмисних програмЗахистіться від шкідливих програм

Як я вже говорив багато разів, Kodi – це програмне забезпечення з відкритим кодом. Це означає, що будь-яка людина може створити надбудову та поширити вірус на комп’ютері.

Оскільки щодня створюються тони доповнень, неможливо визначити, який з них зрозумілий з будь-якої шкідливої ​​програми. Ви просто отримаєте URL-адресу та завантажите її.

Це робить ваш пристрій вразливим до злому. VPN забороняє хакерам входити у ваш пристрій або красти важливу особисту інформацію.

Для отримання додаткової інформації ви завжди можете прочитати наш посібник про те, навіщо мені потрібен VPN для Kodi.

VPN так само корисний в Windows, Mac, iOS та Android, як і для FireStick. Ви також можете переглянути наш найкращий список VPN для Amazon FireStick, щоб захистити ваш Fire TV під час трансляції.

Часті запитання

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN Kodi?

Я б лише запропонував використовувати лише ті безкоштовні VPN для Kodi, які не реєструють ваші дані. Вам також доведеться перевірити, чи є у них обмеження обмеження даних, оскільки, якщо вони є, це скоро закінчиться через потокове передавання.

Чи потрібно мені VPN вдома?

Незалежно від того, перебуваєте ви вдома чи десь публічно, вам знадобиться VPN для передачі потоку з Kodi, щоб захистити ваші особисті дані. Оскільки ми всі вдома застрягли, потрібно більше використовувати VPN, ніж будь-коли раніше.

Чи має Kodi VPN?

У Kodi немає офіційного додатка VPN. Ось чому важливо встановити найкращий VPN для Kodi під час трансляції.

Ключові вивезення

Kodi може передавати будь-який безкоштовний вміст, який ви можете знайти в Інтернеті сьогодні. Він передає фільми, телевізійні шоу, телебачення та спорт.

Насправді це найкращий спосіб відпустити провайдерів преміум-кабелю та перейти на Kodi. Але щоб приховати свою інтернет-активність від постачальника послуг Інтернету, вам потрібно буде використовувати VPN.

У цьому посібнику наведено список і пояснюється найкращий VPN для Kodi, який зберігає вашу онлайн-діяльність прихованою, щоб ви могли безпечно передавати весь безкоштовний вміст.

Нагадаю, що нашою головною рекомендацією є використання PureVPN. Незважаючи на те, що у вас є аддіон Kodi VPN, воно має сильне шифрування, яке повністю приховує ваш інтернет-трафік або все, що ви передаєте на Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me