Najlepsza sieć VPN dla Kodi

Jako użytkownik Kodi prawdopodobnie regularnie oglądasz darmowe treści, ponieważ teraz utkniesz w domu. Oznacza to, że potrzebujesz najlepszej sieci VPN dla Kodi, która powinna ukrywać Twoją aktywność online.

Sieć VPN, używana z Kodi, musi mieć dużą szybkość połączenia, potężne zabezpieczenia, odblokowywać dodatki i nie przechowywać dzienników aktywności użytkowników.

Przetestowaliśmy ponad 100 sieci VPN zarówno darmowych, jak i płatnych, aby zapewnić Ci najlepszą sieć VPN dla listy Kodi, która pozwoli Ci przesyłać dowolne treści prywatnie i anonimowo.

W tym przewodniku dowiesz się również, jak zainstalować VPN na Kodi i jak sprawdzić, czy VPN działa podczas przesyłania strumieniowego.

6 najlepszych sieci VPN dla Kodi w 2020 r

Przejrzenie wszystkich najlepszych sieci VPN, które najlepiej odpowiadają potrzebom Kodi, jest wyczerpującym zadaniem. Testowaliśmy każdą sieć VPN w oparciu o następujące czynniki:

  • Szybka prędkość połączenia
  • Nie przechowuje dzienników
  • Potężne szyfrowanie
  • Łatwe do zainstalowania

Oto lista najlepszych VPN dla Kodi, z których możesz korzystać w 2020 roku:

1. PureVPN – ma dedykowany dodatek Kodi VPN

Purevpn-best-vpn-for-kodi

PureVPN jest nasz Wybór nr 1 dla użytkowników Kodi ponieważ ma swój własny dodatek Kodi VPN. Jest łatwy w instalacji i działa całkiem dobrze w odblokowywaniu dodatków.

Z ponad 2000 serwerów które są rozproszone 140+ krajów, możesz uzyskać dostęp do dowolnej bezpłatnej treści z dowolnego miejsca na świecie. Plus ma 256-bitowe szyfrowanie co całkowicie ukrywa ruch w Kodi.

Kolejną dobrą rzeczą w PureVPN jest to, że obsługuje Udostępnianie plików P2P, których brakuje wielu sieci VPN. Możesz połączyć PureVPN z 10 urządzeń jednocześnie.

PureVPN działa z prawie każdym systemem operacyjnym i podobnymi urządzeniami Windows, Android, iOS, macOS, Linux, FireStick, Roku, Raspberry Pi, i więcej.

Nie jest najtańszy, ale oferuje przystępną cenę 2,91 USD / miesiąc z 31-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. 

Uzyskaj PureVPN31-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy

2. Surfshark – najtańszy VPN dla Kodi

Surfshark-best-vpn-for-kodi

Surfshark jest jednym z najtańsza sieć VPN dla Kodi dostępne tylko za 1,99 USD / miesiąc. Jest to nie tylko niedrogie, ale zapewnia także niesamowitą szybkość.

Podoba mi się wszystko w tej sieci VPN, ale faktem, że najlepsze dla Kodi jest to, że można z niej korzystać nieograniczona liczba urządzeń jednocześnie. Za pomocą jednego konta możesz korzystać z Surfshark na dowolnym urządzeniu.

To jest z siedzibą na Brytyjskiej Wyspie Dziewiczej który nie ma przepisów o zatrzymywaniu danych. Nawet jeśli rząd poprosi o dane użytkowników, nie będzie w stanie im nic dać, ponieważ to nie prowadzi żadnych dzienników.

Jest to jedyna sieć VPN, która ma funkcja zabicia przełącznika na Amazon Fire TV Stick. Jeśli używasz Kodi w Fire TV, lepiej włącz tę funkcję, ponieważ ukrywa Twój prawdziwy adres IP, nawet jeśli połączenie VPN zostanie zerwane.

Aplikacja Surfshark jest dostępna na wszystkich urządzeniach takich jak Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Routery, Roku i nie tylko. Nawet w przystępnej cenie otrzymasz również 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy także.

Uzyskaj Surfshark 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

3. ExpressVPN – najbezpieczniejszy VPN podczas przesyłania strumieniowego

ExpressVPN-Kodi

ExpressVPN to bez wątpienia najszybszy i najbezpieczniejszy VPN wśród tej listy. Gdy używasz ExpressVPN z Kodi, ledwo buforuje lub ma problemy ze strumieniowaniem.

Wykorzystuje najsilniejsze szyfrowanie, tj. 256-bitowe szyfrowanie AES dzięki temu Twoja aktywność online w Kodi będzie całkowicie ukryta, a Twój oryginalny adres IP będzie ukryty.

ExpressVPN ma niesamowitą ochronę prywatności, funkcje bezpieczeństwa, z Ponad 3000 szybkich serwerów i niesamowite funkcje przesyłania strumieniowego, takie jak dzielone tunelowanie i wyłącznik awaryjny.

Chociaż jest to nieco kosztowne, tj. Dostępne za 8,32 USD miesięcznie, wciąż jest najbezpieczniejszym VPN, jaki kiedykolwiek znajdziesz.

Jest kompatybilny z wieloma innymi systemami operacyjnymi, takimi jak Windows, Mac, Android, iOS, Linux, Chromebook, Amazon FireStick, itp.

Uzyskaj ExpressVPN 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy

4. CyberGhost – Najlepsza niezawodna sieć VPN

Cyberghost-VPN-Kodi

CyberGhost jest łatwo najbardziej niezawodnym VPN, ponieważ ma najsilniejsze szyfrowanie, duża prędkość, a nawet nie prowadzi żadnych dzienników.

Kiedy próbowałem użyć CyberGhost VPN na Kodi, jego aplikacja zasugerowała, który serwer będzie miał najlepsza optymalna prędkość. Aplikacja informuje Cię o szybkości i obciążeniu każdego z serwerów.

Jeśli znajdziesz serwer o dużej prędkości i mniejszym obciążeniu, zawsze możesz spróbować połączyć się z tym serwerem w celu uzyskania większej prędkości. Obecnie ma 5900 serwerów i dostępność w 89+ krajów.

CyberGhost może być używany na prawie wszystkich głównych platformach takich jak Windows, Mac, iOS, Android, Fire TV, Apple TV, Xbox, Linux, itp.

Za pomocą jednego konta CyberGhost możesz się połączyć 7 urządzeń jednocześnie. To kosztuje tylko 2,75 USD / miesiąc z 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Uzyskaj Cyberghost 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy

5. NordVPN – Najlepsza przyjazna dla użytkownika sieć VPN

NordVPN-best-kodi-vpn

NordVPN to jedyna sieć VPN, która oferuje podwójne szyfrowanie VPN. Oznacza to, że szyfruje ruch internetowy nie raz, ale dwa razy.

Daje dostęp do wszystkich kanałów telewizyjnych na żywo w Kodi, a także odblokowuje niektóre niesamowite dodatki do bezpłatnych filmów i programów telewizyjnych. To ma Ponad 5500 serwerów dostępne w 60 krajów.

Ponieważ ma swoją siedzibę główną w Panama, w Panamie nie ma przepisów dotyczących zatrzymywania danych. Również to nie przechowuje Twojej historii przeglądania lub śledzi twój adres IP.

Dostajesz 100% prywatna transmisja strumieniowa gwarantowana a prędkość jest również bardzo duża. Jest dostępny na wielu różnych urządzeniach, takich jak Windows, Mac, Android, iOS, Fire TV Stick, i więcej.

Jest to również stosunkowo niedrogie. To kosztuje tylko 3,49 $ / miesiąc z 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej sieci VPN, przeczytaj nasz przewodnik NordVPN Kodi.

Uzyskaj NordVPN 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy

6. IPVanish – Łatwy w użyciu i konfiguracji

Best-VPN-for-Kodi-IPVanish

IPVanish jest dość popularny w społeczności Kodi i słusznie, ponieważ dzięki temu można uzyskać dostęp do wszystkich dodatków Kodi 1300 serwerów które są umieszczone w poprzek Ponad 75 lokalizacji.

Szyfruje twój ruch Kodi lub dowolną darmową zawartość, którą oglądasz z Kodi przy pomocy 256-bitowe szyfrowanie AES. 

Za pomocą jednego konta IPVanish możesz bezpiecznie oglądać Kodi z 10 jednoczesnych urządzeń. Jeśli obawiasz się, że będzie przechowywać dzienniki lub historię przesyłania strumieniowego, nie musisz się martwić, ponieważ to NIE przechowuje żadnych dzienników.

IPVanish jest dostępny na wszystkich urządzeniach, w tym Windows, Mac, iOS, Linux, Android, i więcej. Cena jest nieco droga i jest dostępna za 3,25 USD miesięcznie za jedyne 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. 

Uzyskaj 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy IPVanish

Jak zainstalować VPN na Kodi (5 prostych kroków)

Aby zainstalować VPN na Kodi, użyję PureVPN jako przykładu. Wystarczy wykonać 5 prostych kroków:

Krok 1: Zarejestruj się za pomocą PureVPN (nasza najlepsza rekomendowana sieć VPN)

Krok 2: Pobierz i zainstalować Aplikacja PureVPN na dowolnym preferowanym urządzeniu

Pobierz aplikację PureVPN-for-Kodi

Krok 3: otwarty Aplikacja PureVPN i wybierz Serwer amerykański lub dowolny inny serwer

Aplikacja PureVPN-Kodi

Krok 4: Kliknij Połączyć na zielonej ikonie

Aplikacja PureVPN

Krok 5: Teraz Otwórz Kodi i zacznij przesyłać strumieniowo filmy lub programy telewizyjne

Przesyłanie strumieniowe kodi

Uzyskaj PureVPN31-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy

Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem, który pokazuje wiele różnych sposobów instalacji VPN na Kodi.

Jak sprawdzić, czy VPN działa na Kodi

Pomimo ludzi instalujących VPN na Kodi, wciąż ciekawi ich, czy to w ogóle zadziała. Pojawiają się najczęściej zadawane pytania: „Czy jesteśmy bezpieczni podczas przesyłania strumieniowego?” „Skąd wiemy, że nasz ruch jest szyfrowany?”.

Odpowiem na wszystkie te pytania, po prostu wykonując prosty test, który poinformuje Cię, czy VPN działa z Kodi, czy nie. Wypróbuj te proste kroki:

Krok 1: Połącz do serwera VPN w aplikacji VPN

Krok 2: otwarty Kodi w twoim urządzeniu

sprawdź-jeśli-VPN-działa-krok-2

Krok 3: Kliknij na Ustawienia Ikona

sprawdź-jeśli-VPN-działa-krok-3

Krok 4: Wybierz Informacje o systemie

sprawdź-jeśli-VPN-działa-krok-4

Krok 5: Teraz możesz zobaczyć, że twój adres IP został zmieniony

sprawdź-jeśli-VPN-działa-krok-5

Dlaczego potrzebujesz VPN dla Kodi??

Tak! Bardzo potrzebujesz VPN podczas przesyłania strumieniowego na Kodi. Jest wiele powodów, o których omówię wkrótce, ale najważniejszym z nich jest ochrona tożsamości.

Oto 3 powody, dla których potrzebujesz VPN z Kodi:

ochrona tożsamościOchrona tożsamości

Twój dostawca usług internetowych zna Twój prawdziwy adres IP. Jeśli oglądasz darmowe treści na Kodi, Twój dostawca usług internetowych albo zmniejszy prędkość Internetu, albo wyśle ​​Ci powiadomienia o naruszeniu praw autorskich.

Aby tego uniknąć, VPN szyfruje ruch internetowy lub cokolwiek, co przesyłasz strumieniowo na Kodi. Twój dostawca usług internetowych nie rozpoznaje, że przesyłasz strumieniowo bezpłatne treści, ponieważ są one teraz zaszyfrowane.

zapora ogniowaObejście ograniczeń geograficznych

Niektóre dodatki Live TV, takie jak cCloud TV, a inne mogą przesyłać strumieniowo ponad 100 kanałów z całego świata. Mimo że są bezpłatne, nie możesz oglądać wszystkich tych kanałów, chyba że masz VPN.

Na przykład jeśli jesteś w Stanach Zjednoczonych i chcesz oglądać hiszpański kanał telewizyjny, najprawdopodobniej wystąpi błąd „sprawdź dziennik, aby uzyskać więcej informacji”.

Ale jeśli połączysz się z hiszpańskim serwerem VPN, a następnie oglądasz ten sam kanał telewizyjny, transmisja będzie przebiegać idealnie.

zabezpieczenie przed złośliwym oprogramowaniemBądź bezpieczny przed złośliwym oprogramowaniem

Jak już wielokrotnie mówiłem, Kodi jest oprogramowaniem typu open source. Oznacza to, że każda osoba może utworzyć dodatek i rozprzestrzeniać wirusa na twoim komputerze.

Ponieważ każdego dnia powstaje mnóstwo dodatków, nie można stwierdzić, które z nich jest wolne od szkodliwego oprogramowania. Wystarczy pobrać adres URL i pobrać go.

To naraża twoje urządzenie na ataki hakerskie. VPN uniemożliwia hakerom wejście do twojego urządzenia lub kradzież ważnych informacji osobistych.

Aby uzyskać więcej informacji, zawsze możesz przeczytać nasz przewodnik, dlaczego potrzebuję VPN dla Kodi.

VPN jest tak samo przydatny w systemach Windows, Mac, iOS i Android, jak jest przydatny w FireStick. Możesz także przejrzeć naszą listę najlepszych VPN dla Amazon FireStick, aby zabezpieczyć Fire TV podczas przesyłania strumieniowego.

Często Zadawane Pytania

Czy mogę korzystać z bezpłatnego VPN Kodi?

Sugeruję tylko, abyś używał tylko tych darmowych VPN dla Kodi, które nie rejestrują twoich danych. Będziesz także musiał sprawdzić, czy mają limit limitu danych, ponieważ jeśli tak, wkrótce skończy się z powodu przesyłania strumieniowego.

Czy potrzebuję VPN w domu?

Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w miejscu publicznym, potrzebujesz VPN do przesyłania strumieniowego z Kodi w celu zabezpieczenia swoich danych osobowych. Ponieważ wszyscy tkwimy w domu, korzystanie z VPN jest większe niż kiedykolwiek wcześniej.

Czy Kodi ma VPN?

Kodi nie ma oficjalnej aplikacji VPN. Dlatego ważne jest, aby zainstalować najlepszą sieć VPN dla Kodi podczas przesyłania strumieniowego.

Kluczowe dania na wynos

Kodi jest w stanie przesyłać strumieniowo dowolne bezpłatne treści, które można dziś znaleźć w Internecie. Streaming filmów, programów telewizyjnych, telewizji na żywo i sportu.

W rzeczywistości jest to najlepszy sposób na zwolnienie dostawców najlepszych kabli i przejście na Kodi. Ale aby ukryć swoją aktywność online przed dostawcą usług internetowych, musisz użyć VPN.

W tym przewodniku wymieniono i objaśniono najlepszą sieć VPN dla Kodi, która ukrywa Twoją aktywność online, dzięki czemu możesz bezpiecznie przesyłać strumieniowo całą darmową zawartość.

Przypomnę, że naszą najlepszą rekomendacją jest używanie PureVPN. Pomimo posiadania dodatku Kodi VPN, ma silne szyfrowanie, które całkowicie ukrywa Twój ruch online lub cokolwiek, co przesyłasz strumieniowo na Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me