Хабіб Нурмагомедов, незважаючи на те, що він є чемпіоном та великим іменем галузі, не був дуже відомий багатьма людьми по всьому світу порівняно з Конором Макгрегором. Однак, оскільки боротьба проти Макгрегора проти Хабіба була оголошена минулого місяця, люди почали шукати більше про Хабіба Нурмагомедова, щоб побачити, хто насправді Орел. Це збільшило багато шанувальників пошуку найдешевшого варіанту оплати за перегляд.

Ми сміливо повідомили вам людей про деякі найцікавіші факти про Хабіба Нурмагомедова.

1. Грубе дитинство

ДРУГИЙ ДИТИНА --- Хабіб-батько

Хабіб Нурмагомедов народився і виріс в надзвичайно жорстких і суворих оточеннях і в географічному, і в політичному плані. Він народився в холодних і суворих горах Дагестану, місця поблизу Росії, яке стало жертвою тероризму та бідності..ДРУГИЙ-ДИТЯЧИЙ

Батько Хабіб Нурмагомедов був сам чемпіоном з самбо, бойовим артистом і борцем з вільного стилю. У нього був власний тренажерний зал та тренажерний зал, де він тренував самого Хабіба.

2. Він добре оформлений спортсмен

Хабіб не тільки досягнув восьмикутника UFC, але і підкорив ці речі:

  1. Був дворазовим золотим призером на чемпіонаті світу з самбо.
  2. Двічі золотий призер у національних чемпіонатах Росії з самбо.
  3. Виграв два турніри No-Gi Grappling у Північній Америці
  4. Переможець чемпіонату Європи з рук в армію
  5. Чемпіон Європи з панкратіону

У Хабіба є історія перемоги в кожному виді спорту, в якому він брав участь, і саме це робить його справжнім воїном.

3. Став батьком у день його бою UFC 219

ЗАВЕРШИТИСЯ

Ніч UFC 219 була не лише визначальним моментом його кар’єри в UFC, а й його особистим життям. На UFC 219 він здійснив великий стрибок у своїй кар’єрі, перемігши Барбозу і в ту ж ніч він став батьком лише за кілька годин до свого матчу.

Іронічно було бачити, як він поводиться так недбало, коли його запитували про його емоції та чи шкодує він, що не був там із сім’єю, на яку він відповів холодно.

4. Ніколи не програвав жодного раунду

НІКОЛИ-НЕ РОЗКРИТИ

Так! Це правда, що Хабіб Нурмагомедов не тільки вигравав кожен біт, він також ніколи не програвав жодного раунду. Саме це відрізняє його від інших бійців, і саме тому його переможна серія 26-0 настільки особлива.

Це інтригуючий факт, який Конор МакГрегор повинен мати на увазі, оскільки Хабіб – рішучий боєць, який нічого не дозволяє йому зупинити.

5. Він є одним з найпопулярніших спортсменів у Росії

Шарапова-інста

Ви можете пам’ятати час, коли Хабіб хвалив свою батьківщину ірландцям (Макгрегор) у післяматчевому матчі на UFC 205 після поєдинку, де говорилося: «Ірландці 6 мільйонів, Росія – 1250 мільйонів». класу, але він швидше розповів кількість людей, які стоять за ним.

хабіб-інста

Хабіб – національний герой у цьому виді спорту для російського народу, і куди б він не поїхав, там росіяни підтримують його. Ще одне чудове ім’я, яке з’являється в нашій свідомості, коли ми думаємо про всесвітньо відомого російського спортсмена, – Марія Шарапова, яка є тенісною зіркою та чемпіонкою на багатьох етапах. Кількість шанувальників Хабіба Нурмагомедова залишила далеко позаду навіть її популярність у соціальних медіа. Можна сказати, що в даний час Хабіб Нурмагомедов – найпопулярніший спортсмен Росії.

6. Зустрівшись лише з двома вершинами суперників Барбоса і RDA

ФАСОВАНО-ТІЛЬКИ-ДВІ ТОП-АТЛЕТИ-2

Одне, що слід помітити, аналізуючи кар’єру Хабіба Нурмагомедова в UFC, – це те, що він змагався лише за два великих імені за всю свою кар’єру.

ФАСОВАНО-ТІЛЬКИ-ДВІ ТОП-АТЛЕТИ - habibn-barboza-ufc-219

Едсон Барбоза в UFC 219 та Рафаель дос Анйос – єдині два найвидатніших імені у списку конкурентів Хабіба, яких можна назвати жорсткими супротивниками. Однак Конор Макгрегор буде щось надто вищий за цих бійців. Конор Макгрегор – тиран, який має свій унікальний стиль боротьби. Це, безумовно, буде найсуворішим опонентом для Хабіба Нурмагомедова за всю його кар’єру.

7. Повернувся з травм після дворічної перерви

БЕЗКОШТОВНИЙ

Хабіб любить цей вид спорту, і це видно по його рішучості всередині та поза ринком. Однак одне, про що багато людей не знають, – це те, що Хабіб був у відсутності UFC два роки; Квітень 2014 по квітень 2016 року. Дворічна перерва, яку він взяв, стався через повторювані кар’єри загрози травм, які він зазнав під час тренувань.

За даними джерел, в один момент він майже здався і вирішив піти з UFC, але його батько є причиною повернення до восьмикутника.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me