Khabib Nurmagomedov, mimo że jest mistrzem i sławą branży, nie jest zbyt dobrze znany wielu ludziom na całym świecie w porównaniu z Conorem McGregorem. Ponieważ jednak w zeszłym miesiącu ogłoszono walkę przeciwko McGregorowi przeciwko Khabibowi, ludzie zaczęli szukać więcej informacji na temat Chabiba Nurmagomedowa, aby zobaczyć, kim naprawdę jest Orzeł. Zwiększyło to liczbę fanów, którzy szukają najtańszej opcji płatności za wyświetlenie.

Pozwoliliśmy wam dać znać najciekawsze fakty na temat Chabiba Nurmagomedowa.

1. Szorstkie dzieciństwo

ROUGH-CHILDHOOD --- Khabib-ojciec

Khabib Nurmagomedov urodził się i wychował w niezwykle trudnym i trudnym otoczeniu, zarówno pod względem geograficznym, jak i politycznym. Urodził się w zimnych i trudnych górach Dagestanu, w pobliżu Rosji, która była ofiarą terroryzmu i ubóstwa.ROUGH-CHILDHOOD

Ojciec Khabib Nurmagomedov sam był mistrzem Sambo, artystą sztuk walki i zapaśnikiem freestyle. Miał własną siłownię i ośrodek treningowy, w którym sam trenował Khabib.

2. Jest dobrze zdobionym sportowcem

Khabib nie tylko osiągnął ośmiokąt UFC, ale także podbił te rzeczy:

  1. Dwukrotnie złoty medalista mistrzostw świata w sambo.
  2. Dwukrotnie złoty medalista krajowych mistrzostw Rosji w Sambo.
  3. Wygrał dwa turnieje No-Gi Grappling w Ameryce Północnej
  4. Zwycięzca mistrzostw Europy w armii
  5. Mistrz Europy Pankration

Khabib ma historię zwycięstwa w każdym sporcie, w którym brał udział, i to czyni go prawdziwym wojownikiem.

3. Został ojcem w dniu swojej walki UFC 219

ZOSTAŁ OJCEM

Noc UFC 219 była nie tylko decydującym momentem jego kariery UFC, ale także jego życia osobistego. Na UFC 219 dokonał wielkiego skoku w swojej karierze pokonując Barbozę i tej samej nocy został ojcem zaledwie kilka godzin przed swoim meczem.

  Sports Matrix Kodi Addon: Instrukcja instalacji krok po kroku dla Kodi Krypton 17.6

Ironiczne było to, że zachowywał się tak swobodnie, gdy zapytano go o jego emocje i czy żałuje, że nie było go tam z rodziną, na co miał zimną odpowiedź.

4. Nigdy nie przegrał ani jednej rundy

NEVER-LOST-A-ROUND

Tak! To prawda, że ​​Khabib Nurmagomedov nie tylko wygrał każdą bitwę, ale także nigdy nie przegrał ani jednej rundy. Właśnie to odróżnia go od innych wojowników i dlatego jego zwycięska seria 26-0 jest tak wyjątkowa.

To intrygujący fakt, który Conor McGregor powinien wziąć pod uwagę, ponieważ Khabib jest zdeterminowanym wojownikiem, który niczego nie powstrzymuje.

5. Jest jednym z najpopularniejszych sportowców w Rosji

Sharapova-insta

Być może pamiętasz czasy, kiedy Chabib wychwalał swoją ojczyznę Irlandczykom (McGregor) w rozmowie po meczu na UFC 205 po walce, mówiąc: „Irlandczycy 6 milionów, Rosja 1250 milionów”. Cóż, Khabib nie przedstawił faktu geograficznego klasa, ale raczej mówił, ile osób za nim stoi.

khabib-insta

Chabib jest narodowym bohaterem w tym sporcie dla narodu rosyjskiego i gdziekolwiek się pojawi, Rosjanie są tam, aby go wspierać. Inną świetną nazwą, która pojawia się w naszych myślach, gdy myślimy o światowej sławy rosyjskiej sportowcowej jest Maria Sharapova, która jest gwiazdą tenisa i mistrzem na wielu etapach. Liczba fanów Khabib Nurmagomedov pozostawiła daleko w tyle nawet jej popularność w mediach społecznościowych. Można powiedzieć, że obecnie Khabib Nurmagomedov jest najpopularniejszym sportowcem w Rosji.

6. Zmierzył się tylko z dwoma najlepszymi przeciwnikami Barbosa i RDA

TYLKO DLA DWÓCH TOPÓW ATLETÓW-2

Analizując karierę Khabiba Nurmagomedova w UFC, należy zauważyć, że w całej swojej karierze rywalizował tylko z dwoma wielkimi nazwiskami..

TYLKO DLA DWÓCH ATLETÓW - Khabibn-Barboza-UFC-219

Edson Barboza na UFC 219 i Rafael dos Anjos to jedyne dwa wybitne nazwiska na liście konkurentów Khabib, które można nazwać twardymi przeciwnikami. Jednak Conor McGregor będzie czymś znacznie wyższym od tych wojowników. Conor McGregor jest tyranem, który ma swój własny unikalny styl walki. Z pewnością będzie to najtrudniejszy przeciwnik dla Khabiba Nurmagomedova w całej jego karierze.

  Jak naprawić błędy związane z Covenant Kodi

7. Wrócił z powodu kontuzji po dwuletniej przerwie

PRAWIE WYCOFANE

Khabib uwielbia ten sport, co widać po determinacji w ringu i poza nim. Jednak jedna rzecz, o której wiele osób nie zdaje sobie sprawy, to fakt, że Khabib był z dala od UFC od dwóch lat; Od kwietnia 2014 r. Do kwietnia 2016 r. Dwuletnia przerwa, którą zrobił, była spowodowana powtarzającymi się karierami, które zagrażały urazom odniesionym podczas treningów.

Według źródeł, w pewnym momencie prawie się poddał i postanowił przejść na emeryturę z UFC, ale jego ojciec jest powodem, dla którego wrócił do ośmiokąta.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me