Wiele razy zadawano mi pytanie „Czy potrzebuję VPN dla Kodi”? A moja odpowiedź brzmi zawsze „Tak”, powinieneś używać VPN podczas przesyłania strumieniowego na Kodi.

To po prostu nie oznacza, że ​​Kodi nie będzie działać bez VPN. Oznacza to tylko, że wiele zależy od tego, co transmitujesz.

Na przykład, 70% użytkowników Kodi przesyła strumieniowo bezpłatne treści które są dostępne za dużo pieniędzy.

Ale ponieważ oglądanie bezpłatnych treści może wpędzić Cię w kłopoty, użycie najlepszej sieci VPN dla Kodi to sprawdzony sposób na ukrycie swojej działalności online przed dostawcami usług internetowych i rządem.

Aby o tym pamiętać, omówiłem 7 dobrych powodów, dla których potrzebujesz VPN z Kodi.

Co to jest VPN?

VPN (Virtual Private Network) to internetowe narzędzie do prywatności lub oprogramowanie, które utrzymuje wszystkie Twoje dane zaszyfrowane w tunelu, który przepływa przez Internet.

Po nawiązaniu połączenia z VPN wszystkie twoje dane pozostają anonimowe dla dostawców usług internetowych, hakerów, instytucji rządowych i wszystkich osób z zewnątrz.

Wszystko zaczyna się od twojego adresu IP. VPN całkowicie ukrywa twój adres IP i przypisuje ci adres IP z jednego ze swoich serwerów.

Jednocześnie tysiące użytkowników korzysta z tego samego adresu IP. Nie można więc śledzić tego, co robisz online, co technicznie uniemożliwia hakowanie.

  Kodi nie działa? Typowe błędy i poprawki (2020)

7 powodów, dla których potrzebujesz VPN dla Kodi

Powód nr 1 utrzymuje prywatność transmisji

anonimowe przesyłanie strumienioweJak powiedziałem wcześniej, Kodi pomaga przesyłać strumieniowo bezpłatne filmy, programy telewizyjne, telewizję na żywo i transmisje sportowe na żywo dzięki dodatkom innych firm tworzonym przez niezależnych programistów.

Teraz, jeśli oglądasz jakąś darmową treść, co według Ciebie zrobi Twój dostawca usług internetowych? Oczywiście wyśle ​​ci ostrzeżenia.

Aby zachować prywatność przesyłania strumieniowego Kodi, potrzebujesz sieci VPN. Po zainstalowaniu VPN, a następnie użyciu Kodi, będzie on przesyłany strumieniowo tak jak wcześniej, ale tym razem tylko prywatny.

Powód # 2 Bądź anonimowy w cokolwiek robisz online

anonimowy-onlineJeśli streamujesz za darmo na Kodi, zrób to z całkowitą anonimowością. Jeśli przeglądasz Internet, rób to z całkowitą prywatnością.

Krótko mówiąc, dlaczego ktokolwiek miałby wiedzieć, co robisz przez Internet? Zgadza się! Przejmij kontrolę nad swoją prywatnością w Internecie i pozostań całkowicie anonimowy przez Internet.

Niezależnie od tego, czy jest to konsola mobilna, komputerowa czy konsola do gier, VPN zapewnia ci ochronę. Surfshark VPN ma aplikacje na wszystkie urządzenia i platformy.

Powód # 3 Odblokuj dodatki TV Kodi na żywo

odblokuj dodatkiIstnieją dodatki Kodi do przesyłania strumieniowego filmów i programów telewizyjnych, a następnie dodatki Live TV do przesyłania strumieniowego kanałów telewizyjnych z całego świata.

Chociaż kanały te można oglądać bezpłatnie, są one ograniczone geograficznie. Na przykład, jeśli chcesz uzyskać dostęp do kanałów z Hiszpanii i mieszkasz w USA, nie będziesz mógł przesyłać strumieniowo.

Potrzebujesz do tego VPN. Po połączeniu się z serwerem w Hiszpanii uzyskasz dostęp do wyświetlania tego kanału. To samo dotyczy każdego kanału kraju, który chcesz transmitować.

Powód # 4 Ciesz się lepszą prędkością przesyłania strumieniowego

duża prędkośćPowszechnie wiadomo, że VPN spowalnia prędkość Internetu. Ale dlaczego mówię, że pomaga w szybkim przesyłaniu strumieniowym?

  Jak oglądać sezon NFL 2020-2021 w Kodi Live Free Online Streaming

Cóż, faktem jest, że gdy przesyłasz strumieniowo darmowe treści, twój dostawca usług internetowych zmniejsza prędkość, abyś mógł napotkać problemy z buforowaniem.

Ale jeśli korzystasz z VPN, możesz ukryć swoją aktywność internetową przed dostawcą usług internetowych. Nie będą wiedzieć, czy oglądasz jakieś treści, czy są one bezpłatne, czy nie.

Jeśli nie wiedzą, co oglądasz, nie będą w stanie zmniejszyć prędkości.

Powód # 5 Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem

ochrona przed złośliwym oprogramowaniemPonieważ jesteś tak głęboko zaangażowany w instalowanie dodatku innej firmy, prawie zapominasz, że istnieje prawdopodobne złośliwe oprogramowanie lub wirus, który można zainstalować za pomocą tych dodatków.

Gdy to złośliwe oprogramowanie dostanie się do twojego systemu, wszystkie informacje zostaną naruszone.

Najlepszym sposobem ochrony przed złośliwym oprogramowaniem jest uzyskanie VPN. VPN nie zezwoli na żadne złośliwe oprogramowanie przedostające się do twojego systemu, niezależnie od tego, czy jest to dodatek.

Powód # 6 Ochrona przed hakerami

ochrona przed hakeramiZa każdym razem, gdy instalujesz aplikację innej firmy, Twój system staje się podatny na ataki hakerskie. Pierwszą bronią dla każdego hakera jest dostanie się do systemu lub urządzenia poprzez oszukanie ciebie, aby kliknąć lub pobrać podejrzane rzeczy.

Gdy przejmie kontrolę nad Twoim systemem, Twoje dane są zagrożone, podobnie jak Twoje dane osobowe, informacje bankowe i inne.

Aby zapobiec hakerom, ponownie będziesz potrzebować VPN. VPN stworzy zaporę ogniową, której penetracja będzie niemożliwa nawet dla wykwalifikowanego hakera.

Powód # 7 Unikaj informacji prawnych

unikaj informacji prawnychJeśli korzystasz z Kodi z oficjalnymi dodatkami Kodi, nie powinieneś martwić się o kwestie prawne. Jednak użytkownicy Kodi korzystający z dodatków Kodi innych firm mogą napotkać problemy prawne.

Większość dodatków Kodi innych firm zapewnia bezpłatne treści, które w innym przypadku byłyby dostępne za opłatą, dlatego korzystanie z nich stanowi znaczne ryzyko.

  Przewodnik krok po kroku, jak zainstalować Kodi Krypton v18, 17.6 lub 16 w systemie Windows

Wielu użytkowników Kodi w Stanach Zjednoczonych zostało aresztowanych, a niektórzy otrzymali informacje prawne. Aby tego uniknąć, po prostu zdobądź VPN i gotowe.

Czy korzystanie z darmowego VPN z Kodi jest bezpieczne??

Darmowe VPN są wszędzie. Wszyscy twierdzą, że mają najlepsze zabezpieczenia i twierdzą, że odblokowują każdy dodatek, ale to nieprawda.

Problem z darmową siecią VPN polega na tym, że prowadzą dzienniki i sprzedają dane stronom trzecim w celu wymiany pieniędzy.

Korzystając z Kodi i próbując odblokować ograniczoną zawartość, będziesz potrzebować darmowego VPN dla Kodi, który ma zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i nie przechowuje twoich logów.

Zaleca się korzystanie z sieci VPN, która pokrywa wszystkie potrzeby w zakresie bezpieczeństwa i przesyłania strumieniowego. Nawet niektórzy z bezpłatnych dostawców VPN są faktycznie płatnymi dostawcami VPN, posiadającymi bezpłatny abonament z ograniczonymi funkcjami.

Inni darmowi dostawcy VPN nie są wiarygodni za wszelką cenę. Prowadzą dzienniki, mają adres IP i problemy z wyciekiem DNS i nie mogą uzyskać dostępu do ograniczonej zawartości.

Mogą również spowolnić Twój odtwarzacz multimedialny lub telewizor, powodując frustrację. Ponadto nie możesz używać Kodi z zainstalowanym bezpłatnym dodatkiem VPN i zawsze będziesz musiał uruchomić go w tle.

Możesz również napotkać pewne problemy z odtwarzaczem multimediów, ponieważ może on zacząć opóźniać się lub zawieszać.

Kluczowe dania na wynos

Istnieje rosnące zapotrzebowanie na VPN, jak nigdy dotąd. Przestępstwa związane z cyberbezpieczeństwem wzrosły w niezwykłym stopniu, dlatego utrzymanie tożsamości online stało się niezbędne.

Korzystanie z Kodi lub przesyłanie strumieniowe jego zawartości zwykle nie wymaga VPN, ale jeśli chcesz zachować ochronę online i ukryć swój adres IP, potrzebujesz VPN.

VPN utrzymuje twój ruch internetowy ukryty w zaszyfrowanym tunelu i pozostaje chroniony przed oczami dostawców usług internetowych, hakerów i rządu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me