Kodi – це не просто ще один медіаплеєр; але, скоріше, це повноцінний розважальний пакет. Користувачі можуть передавати потокове відео що завгодно і де завгодно. Уявіть, що користувачі користуються свободою в цій програмі, але її репутація дуже сильно затьмарена.

Завдяки виникненню всіх проблем із піратством та порушенням авторських прав, Kodi / XBMC була дуже обговорюваною темою в Інтернеті. Ці дискусії та новини підняли багато брів, і люди почали цікавитись, чи законний Коді чи ні? яка законність коді аддонів та коді впн

Не хвилюйтесь, ми знаємо ваші занепокоєння, тому ми вирішили раз і назавжди очистити повітря від помилок.

Що таке Kodi XBMC?

Kodi – це програмне забезпечення для медіаплеєрів з відкритим кодом, яке було відоме як XBMC у попередні дні. XBMC розшифровується як Xbox Media Center, який був випущений у 2004 році, але змінив назву на Kodi у 2014 році. Кодування джерела цього додатку засноване на Python та C ++, які дуже легко копіюються, оскільки це програма з відкритим кодом.

Kodi використовується для трансляції фільмів, телепередач у прямому ефірі, подій з оплатою за перегляд, мультфільмів, аніме, спортивних подій та яскравих показів, музичних шоу тощо. Це дуже високо оцінене, рекомендоване та бажане додаток серед усіх спостерігачів за випивками та потокових вун..

Чи Коді законно?

є коді законним чи незаконним

Потокові ноуби та нові користувачі час від часу ставлять це питання. Відповідь на нього така; Так, Kodi абсолютно законний. Випадок законності у випадку Kodi є предметом доповнень та джерел, які ви використовуєте для передачі вмісту. Медіа-контент, наданий Kodi через офіційне сховище додатків, жодним чином не бере участі у порушенні авторських прав або піратстві, що робить його законним для використання.

Взаємовідносини Неофіційних Аддонів з Коді

Потік, що надається Kodi, безперечно, чудовий, але очевидно, що користувачі повинні платити за той вміст, який вони хочуть передати. Додатки, доступні в Kodi за замовчуванням, – це всі додаткові додатки, що очевидно – це те, що не вітається кожним шанувальником потоку.

Ось чому деякі незалежні розробники зробили сторонні неофіційні додатки Best Kodi, які скребкують потокові посилання та надають їх користувачам безкоштовно. Ці неофіційні доповнення Kodi не заохочують, не підтримують та не рекомендують, оскільки вони беруть участь у порушенні конфіденційності.

В Інтернеті доступні сотні неофіційних додатків, які використовуються мільйонами користувачів лише тому, що вони безкоштовні. Багато додатків сторонніх розробників вимикаються щодня, але вони знову з’являються в Інтернеті, розміщені через інші сховища.

Незаконність Коді?

Ні, сам Коді не є незаконним! Однак використання неофіційних (сторонніх) доповнень у Kodi є незаконним, оскільки вміст, який надають сторонні додатки, є піратським, і ця практика суперечить правилам DMCA. Простота налаштування на багатьох платформах, таких як kodi на android, iOS, Linux та багато іншого, робить його навіть популярним.

Чи безпечно Kodi? – Відносини офіційних аддонів з Коді

У офіційному сховищі додатків Kodi за замовчуванням доступна кількість доповнень, класифікованих за типом вмісту, який вони передають. Якщо ви використовуєте надані офіційні додатки, то це, безумовно, безпечно.

Крім того, користувачі також можуть завантажувати додаткові додатки безпосередньо з офіційного веб-сайту Kodi, відповідно до своїх потреб та вподобань. “Ці доповнення є етапами легальними, оскільки вони повністю відповідають правилам щодо авторських прав та протидії піратству, наданим DMCA.

Приклад офіційних додатків Kodi

Нижче наведено декілька офіційних додатків Kodi, які законно використовувати:

 1. Плекс
 2. Плутон.TV
 3. TubeCast
 4. NBC Sports Live Extra
 5. Наживо
 6. Фокс спорт ГО
 7. Сім’я ABC
 8. Ледачий телевізор
 9. BBC iPlayer WWW
 10. TVDB

Неофіційний приклад додатків Kodi

Ось кілька неофіційних; Додатки для Kodi, які незаконно використовувати у Kodi:

 1. Угода
 2. Вихід
 3. Некодований
 4. Гурзіль
 5. Підйом Нептуна
 6. Посейдон
 7. Кінцева IPTV
 8. Титан
 9. Фантастичний
 10. Бенну

Є Kodi Legal в США?

Kodi є законним у США, але сторонні додатки не є законними для використання в країні. Насправді кілька повідомлень було видано користувачам через використання неофіційних додатків Kodi. У США був представлений законопроект, а саме S. 978, який передбачав порушення авторських прав як серйозне порушення. Однак цей законопроект було згодом скасовано, але США є частиною комітету з питань боротьби з піратством, в якому знаходяться основні країни.

Прискорення дії США проти сторонніх користувачів додатків та людей, які продають повністю завантажені Коробки із встановленими сторонніми додатками, зараз на піку і набула певної інтенсивності за останні кілька місяців.

Чи Коді незаконно у Великобританії?

Мільйони жителів Великобританії використовують Kodi у своїх будинках, і ця кількість поступово збільшується. Однак Kodi не є незаконним у використанні, але головне занепокоєння – використання неофіційних сторонніх додатків. Влада активно приймає заходи щодо сторонніх користувачів додатків.

Оскільки у Великобританії є багато футбольних фанів, сторонні користувачі додаткових потокових програм значно почали збільшуватися. У цьому випадку УЄФА та Прем’єр-ліга прийняли рішення у Великобританії про припинення неофіційних доповнень та незаконних потоків. Ряд арештів було здійснено проти людей, що торгують завантаженими коробками для Android.

Чи законний Kodi в Канаді?

Kodi є законним у Канаді, але використання сторонніх додатків заборонено в будь-якому випадку. Влада Канади сприймає піратство в Інтернеті як серйозну стурбованість і має суворі закони щодо перегляду авторських прав безкоштовно.

Чи безпечно використовувати Kodi в Австралії?

Австралія також входить до числа країн, які утворили альянс проти піратства. Як і всі члени цього альянсу, Kodi є законним в Австралії, але використовувати кодові коробки, оснащені сторонніми додатками, категорично заборонено.

Чому Коді законний??

Kodi є законним, оскільки це лише програма з програмою медіаплеєра з відкритим кодом, яка використовується для передачі вмісту через додатки. Додатки, які у Kodi є у своєму сховищі, не беруть участь у порушенні конфіденційності, і тому вони є законними для використання. Питання про незаконність стосується сторонніх доповнень лише тому, що вони причетні до порушення авторських прав.

Сама Коді проти цих сторонніх додатків, оскільки вони завдали серйозної шкоди репутації Kodi в усьому світі. Kodi підтримав владу у закритті деяких основних сховищ, таких як Colossus, Ares Wizard, Super repo тощо..

Є онлайн безкоштовна трансляція легальною?

Це суб’єктивний випадок; відповідь на це питання залежить від характеру потоків.

Кілька сайтів онлайн-потоків надають легальні безкоштовні потоки подій. Як котушка хороша; який витягує потоки з інших юридичних джерел, таких як MTV, Crackle тощо.

Однак якщо ви намагаєтесь передавати потокове джерело з джерела, яке надає піратські потоки будь-якого каналу чи джерела без прав на потокове передавання, то, на жаль, це незаконно.

Чи поле Коді легальне?

Так, поле Kodi законно використовувати так само, як і сам Kodi, але стурбованість та межі законності, що стосуються Kodi, аналогічно стосуються і кодів Kodi. Поле Kodi у своєму сховищі має офіційні додатки Kodi, які є законними для використання.

Тим не менше, на ринку також є кілька кодів Kodi, завантажених сторонніми додатками, які, очевидно, нелегальні. Нещодавно було повідомлено про ще одну аферу, що роздрібні продавці стягують додаткову плату за встановлені за замовчуванням додатки, змушуючи дурня з громадськості.

Чи законний вихід Kodi

Ні, вихід Kodi Exodus не є законним, оскільки це стороннє доповнення, яке забезпечує потоки для фільмів та телешоу. Це одне з найпопулярніших додатків Kodi в Інтернеті, яке віддають перевагу в усьому світі за допомогою потокового вишукування.

В Інтернеті також є численні вилки Exodus, які були випущені після припинення оновлення. Один з найвідоміших вил Коді Виходу – Завіт.

Чи законний Genesis Kodi?

Найбільшим конкурентом Виходу був Genesis; одне з найповажніших сторонніх додатків Kodi для трансляції фільмів, телевізійних передач та телебачення в прямому ефірі. Коли рік генезису Коді був закритий рік тому.

Чи є юридичні питання щодо Kodi

Чи можете ви отримати вірус від Kodi?

Так, ви вразливі до отримання вірусу, лише якщо ви використовуєте підозрілі сховища. Крім цього, вам нічого не турбуватися.

Чи Коді незаконне на пожежній палиці?

Ні, Kodi є законним для всіх пристроїв, що не мають вогню, якщо ви не використовуєте неофіційні додатки третьої частини.

Чи незаконно дивитись фільм онлайн безкоштовно?

Перегляд фільмів в Інтернеті незаконно, якщо потоки піратські з джерела без придбання прав. Є легальні веб-сайти для потокового перегляду фільмів, наприклад, добре, як котушка, яку користувачі можуть використовувати.

Заключні слова

Kodi – це дивовижний розвиток у цифровому світі, але негатив, який він отримав завдяки стороннім додаткам, – це те, чого він не заслуговував. Вони справді призвели до компенсації репутації Коді у всьому світі.

Якщо яскравіше, було прийнято багато суворих законів, і влада проти розробників вживає ефективних кроків. Давайте просто зачекаємо і подивимося, що майбутнє має перед Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me