Оновлення: Чиста нейтральність знижена! Повторюю, Чистий нейтралітет знижений!

FCC зробив те, чого ми всі боялися, вони скасували мережеву нейтральність користувачів Kodi, і ми знаємо, що це страшенно. Спекуляції щодо цього набули все більшої інтенсивності, і всі інтернет-гуру почали викладати свою думку на різних форумах. Вік безкоштовного Інтернету, рівний розподіл пропускної здатності та необмежений доступ закінчився. В очах провайдерів користувачі вже не рівні. Це сама по собі соціальна розрив.

Незважаючи на все обурення, яке спостерігали в Інтернеті проти цього рішення, ніхто не уявляв, що це станеться. Це торкнулося багатьох інтернет-спільнот та користувачів коді. Головними жертвами всього цього фіаско є малий інтернет-бізнес та потоковий вундеркінг Kodi. Ми знаємо одне, що це серйозний удар для користувачів Kodi. Потокова пропускна здатність, конфіденційність та безпека користувачів Kodi знаходяться під загрозою. Зараз провайдери будуть зменшувати пропускну здатність для бажаних клієнтів, а інші страждають.

Користувачам Kodi доведеться використовувати VPN для Kodi, оскільки це вже не варіант, а потреба. Тому що це приховає ваше місцезнаходження та надасть вам доступ до потоків Kodi з кращою пропускною здатністю. Ви також зможете отримати доступ до обмежених потоків.

Тенденція чистої нейтральності Kodi в 2017 році

чистий нейтралітет kodi

Скасування нейтральності мережі вплине на користувачів Kodi безпосередньо, оскільки їм доведеться платити за потокове онлайн. Швидка та безкоштовна онлайн-трансляція вийде з рівняння, і конфіденційність користувачів буде поставлена ​​під загрозу. Постачальники провайдерів зможуть взагалі без жодних причин обмежувати доступ користувачів Kodi або переплачувати їх за підписку на певні сайти, що містять вміст. Найгірше, що може статися, це те, що користувачі Kodi можуть бути заблоковані до доступу до потоків.

Голосування за скасування нейтралітету мережі відбудеться 14 грудня 2017 року серед членів FCC. Обурення проти нього поширилося по всьому світу, і всі нетизи виступили проти цього. Однак протест не вдався змінити позицію комітету у здійсненні цього плану.

Не важливо, наскільки ви його аналізуєте, ми можемо перерахувати лише кілька результатів цього плану. Точна інтенсивність його наслідків ще не піддається аналізу. Ми знаємо одне, що це стосуватиметься не лише користувачів, але й малих чи нових організацій.

Якщо Пай зробить крок проти нейтралітету мережі, то Інтернет зміниться:

Безкоштовні плани даних

Провайдери широкосмугового доступу дозволять споживачам отримувати доступ до певного контенту, не рахуючи їх з обмеженнями даних. Наприклад, споживачам Verizon дозволено передавати деякі ігри NFL із платою за передачу даних.

Навіть незважаючи на те, що безкоштовні плани даних здаються популярною ідеєю серед споживачів з низьким рівнем доходу, оскільки вони отримають можливість побачити більше безкоштовного контенту, але, коли колишній голова FCC Том Уілер висловлює аргументи, для менших творців вмісту буде складніше залучати увагу.

Користувачі Kodi, з іншого боку, – це користувачі безкоштовного контенту, яким, можливо, доведеться зіткнутися з обмеженнями у перегляді кожного вмісту, який доступний у Kodi. Інтернет-компанії, такі як Netflix та HBO, заплатять величезну суму грошей за більш високі швидкості Інтернету, тоді як користувачам Kodi доведеться надходити на низьких швидкостях Інтернету..

Інтернет швидкі доріжки

Широкосмугові компанії матимуть змогу забезпечити більш високі швидкості Інтернету компаніям, які платять більшу суму, в той час як це сповільнить швидкість Інтернету для компаній, які не могли дозволити собі.

Він відомий як платна пріоритетність, коли гігантські потокові відео, такі як Netflix, повинні будуть платити великі гроші за забезпечення високої швидкості завантаження.

Збільшення викликів для малих компаній

Відмова від нейтралітету мережі сприятиме домінуючим компаніям, таким як Google, Verizon та Comcast. В результаті сотні інвесторів та стартапів написали лист до Пая та порадили йому збитки, які його пропозиція матиме для галузі.

У листі йдеться про те, що без правила нейтралітету мережі Інтернет-провайдери матимуть право вибирати переможців та переможених у цій галузі. Тоді провайдери віддають перевагу тим користувачам, які можуть платити за платний вміст або за його преміум-користувачів. Kodi пропонує сторонні додатки, які залишатимуться в центрі уваги провайдерів. Результат призведе до обмеженого використання контентом користувачів Kodi.

Нове регулювання для телекомунікаційних компаній

Широкосмугові компанії більше не контролюватимуться FCC, але вони будуть контролюватися Федеральною комісією з торгівлі FTC, які не мають довіри регулювати телекомунікаційні компанії.

Критики зазначили, що FTC не має бажаних повноважень на внесення змін у правила, а також не має можливості обробляти велику кількість даних.

Чи може VPN обійти мережеву нейтральність на Kodi?

Очевидно, що кожен користувач Kodi зараз обурений цим розвиваючим сценарієм. Кожного користувача хвилює питання про те, як обійти нейтралітет мережі.

Ми завжди рекомендуємо використовувати сервіс Kodi VPN, щоб захистити вашу конфіденційність під час трансляції в Інтернеті. Однак у випадку скасування нейтральності мережі використання VPN – це не просто рекомендація, вона стане необхідною.

Люди стурбовані; чи може VPN обійти мережевий нейтралітет? Так, це може. Використання VPN мережі нейтралітету приховає ваш IP-адресу, а отже, ваш Інтернет-провайдер більше не може вас обмежувати. Таким чином, відновлення нейтральності мережі VPN стане вашим останнім рятівником.

Без витоків DNS і жодної реєстрації не буде захищено конфіденційність користувачів від вашого провайдера і дасть змогу користувачеві Kodi передавати без проблем.

VPN ProvidersPriceOfferWebsite
PureVPN $ 10,95 $ 2,91місячний місяць

Спеціальна пропозиція: знижка 73%

Відвідайте сайт
Прочитайте огляд
Surfshark $ 11,91 $ 1,99Per місяць

Спеціальна пропозиція: знижка 83%

Відвідайте сайт
Прочитайте огляд
CyberGhost $ 12,99 $ 2,75Per місяць

83% знижка

Відвідайте сайт
Прочитайте огляд
ExpressVPN $ 12,95 $ 8,32За місяць

Знижка 35%

Відвідайте сайт
Прочитайте огляд

Як обійти мережеву нейтральність за допомогою TOR

TOR – це мережа однорангових мереж, яка забезпечує анонімність веб-серверів. Використання TOR допоможе вам, якщо ви все ще думаєте, чи може VPN обійти мережевий нейтралітет, то спробуйте TOR. Він може допомогти користувачам Kodi, забезпечивши підключення до тунелю p2p.

Тим не менш, TOR має деякі лазівки, які можуть виявитися ризикованими для користувача.

Торгові або сіткові VPN-адреси нейтральності?

TOR має перевагу в тому, що забезпечує анонімність краще, ніж VPN нейтральності мережі, оскільки він з’єднується через ряд тунелів, паралельно з’єднаних. Однак VPN надає інший геосервер та підключається безпосередньо. Отже, витоки DNS – найнижчі. VPN має перевагу над TOR через кількість серверів та функцію шифрування.

Тим не менш, якщо ви хочете закрити всі лазівки, то найкращим вибором є використання TOR з VPN. Краще шифрування, анонімність IP, велика кількість серверів та захист конфіденційності; все буде висвітлено.

Думки / огляди користувачів Kodi Net Neutrality Reddit

Вся ця скорбота викликала велику дискусію у всьому світі, і Reddit став гарячим столом для обговорення. Є люди за і проти цього відкоту. Один з користувачів поділився своєю думкою щодо цієї ситуації:

нейтралітет мережі

Інший користувач поділився дуже законною точкою зору:

чистий нейтралітет reddit

Однак цей користувач вважає, що наслідки, передбачені всіма нейтральністю мережі, не є правильними, і вони не мають нічого спільного з мережевою нейтральністю..

огляд reddit чистоти нейтралітету

Наслідки ще не розгортаються, і до цього часу у нас всі пальці схрещені!

Фінальні думки

Наразі FCC ще не виступила з пропозицією проти нейтралітету мережі, яка б офіційно вивела цю справу на обговорення. Але, незважаючи на ці міркування, ніхто не знає, що станеться, як тільки FCC запропонує крок проти нейтральності мережі.

Користувачі Kodi фактично опиняться на радарі, коли FCC відмовиться від правил нейтральності мережі. Єдина їхня надія – це наявність на їхньому боці великих інтернет-компаній, які також загрожують новим положенням, яке буде встановлено.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me