На даний момент Netflix є найбільшим ім’ям в індустрії розваг. Мільйони користувачів покладаються на цю послугу для задоволення своїх розважальних потреб. Багато користувачів роблять це за допомогою кращого VPN для Netflix як вирішення для отримання американських Netflix у своїй країні. Тоді як багато глядачів просто не користуються безкоштовними VPN, які працюють з Netflix, оскільки таких немає.

Netflix поширив свою мережу в більш ніж 190 країнах світу, і це допомогло їй завоювати велику частку ринку. Тим не менш, незважаючи на те, що всі ці країни є частиною мережі Netflix, вони не мають спільної бібліотеки контенту.

Це означає, що заголовки вмісту, доступні та доступні в Netflix із Сполучених Штатів, можуть бути недоступні в інших регіонах, таких як Індія, ОАЕ чи Японія. Причина полягає в тому, що кожен розповсюджувач контенту має деякі обмеження, а деякі проблеми з ліцензією заважають Netflix пропонувати кожен вміст у кожному регіоні.

У кожному регіоні є своя бібліотека Netflix, яка має майже такі самі назви вмісту, що й інші бібліотеки, за винятком тих, які обмежені розповсюджувачами вмісту через проблеми з ліцензуванням.

Іншими словами, у вас є оригінали Netflix, доступні в усьому світі в бібліотеці Netflix у кожному регіоні, але деякі шоу обмежуються лише певними регіонами. Це геообмеження можна обійти лише через надійний сервіс VPN, який пропонує повну анонімність, інакше VPN для Netflix не працюватиме.

На сьогоднішній день Netflix – це найпоширеніший онлайн-сервіс потокового потоку в усьому світі, і це не сумнівається, що це попередній вибір кожного спостерігача. Основна причина такої популярності Netflix полягає в тому, що він пропонує велику різноманітність контенту для кожного регіону, а якість потокової передачі є видатною.

Ось список кількох відомих країн зі 190+ країн, які мають доступ до Netflix:

Великобританія (Великобританія)БангладешІзраїльШрі Ланка
Сполучені ШтатиБельгіяІталіяШвеція
АвстраліяБразиліяМалайзіяШвейцарія
НімеччинаБолгаріяМексикаТуреччина
АфганістанКанадаНідерландиОб’єднані Арабські Емірати
ІндіяДаніяРумуніяШрі Ланка
ФранціяЄгипетСаудівська АравіяШвеція
ПакистанГреціяСінгапурШвейцарія
ЯпоніяГонконгПівденна Корея (Республіка Корея)Туреччина
АргентинаІндонезіяІспаніяОб’єднані Арабські Емірати

Це перевага, яку Netflix має перед іншими конкурентами!

Що таке помилка Sreaming Netflix?

Гео-обмеження Netflix – це єдине, що спостерігач від запою ненавидить, тому що крім цього, на що скаржитися нема чого.!

На початку багато користувачів намагалися обійти гео обмеження доступу до бібліотеки Netflix США (яка має найкращі та найбільші кількості заголовків вмісту) через проксі-сервери, приватний доступ до Інтернету Netflix та безкоштовні VPN-сервіси.

Спочатку вони успішно намагалися вирішити це рішення, але це серйозно пошкодило репутацію Netflix та доходи та цілісність розповсюджувачів контенту..

Коли використання проксі-серверів та VPN стало визначною практикою, Netflix був змушений вжити серйозних заходів проти цього. Тому Netflix придумав блокатор VPN, який міг виявляти та обмежувати доступ проксі-серверів та VPN-серверів до доступу до Netflix.

Блокування VPN виявилося позитивно для Netflix, оскільки більше не можна використовувати проксі-сервери та безкоштовні VPN, щоб обходити обмеження.

Багато популярних VPN-сервісів, як приватний доступ до Інтернету, який вважав себе найкращим VPN для Netflix, мали свої сервери у чорному списку. Коли користувачі намагаються отримати доступ до потоків Netflix, вони обійдуть обмеження бібліотеки через сервери, що перебувають у чорному списку або навіть з новими серверами, але коли вони намагаються відтворити потік, Netflix відображає помилку, яка виглядає приблизно так:

netflix vpn не працює

Ця помилка – останнє, що хоче бачити будь-який користувач VPN!

Блокування VPN викликало занепокоєння провайдерів VPN та надало їм новий піддомен, на який можна зануритися. Ось чому; провідні VPN-провайдери почали додавати більше серверів, а деякі провайдери навіть придумали спеціальну функцію розблокування Netflix.

Як дивитися Netflix за допомогою VPN?

Netflix і Chill! Раніше це була популярна ловля фрази, але тепер її замінили на Netflix та VPN!

VPN для Netflix став найважливішим інструментом для спостерігачів за напій у всьому світі, оскільки без нього вони не можуть отримати доступ до найкращого з Netflix. Провідні постачальники VPN сильно зосереджені на наданні найкращих серверів для пропарювання в Інтернеті, щоб обійти гео-обмеження Netflix, не виявляючи їх, і вони в цьому були досить успішними..

Щоб переглянути Netflix з VPN, виконайте наступні дії:

Примітка. Припустимо, ви хочете отримати доступ до бібліотеки Netflix US з-за меж США за допомогою VPN.

 1. Зареєструйтесь у службі VPN, створивши обліковий запис на офіційному веб-сайті постачальника VPN та придбайте план передплати. Існують щомісячні, щорічні та дворічні плани, пропоновані постачальниками VPN, бачити, який із них відповідає вашим потребам.
 2. Завантажте клієнт VPN з офіційного веб-сайту провайдера.
 3. Встановіть клієнт VPN на свій пристрій.
 4. Відкрийте встановлену програму та увійдіть у свій обліковий запис VPN, ввівши облікові дані, які ви зареєстрували на веб-сайті постачальника.
 5. Тепер клієнт покаже вам меню функцій, вибере функцію, яка виправдовує використання VPN. Наприклад, якщо ви використовуєте для розблокування бібліотеки Netflix, тоді вибирайте такі функції, як потокове передавання в Інтернеті, анонімний перегляд чи анонімність або будь-яку подібну функцію. Деякі VPN позначають функції розблокування Netflix, якщо VPN, який ви використовуєте, має цю функцію, тоді перейдіть на цю функцію.
 6. Після підключення до американського сервера відкрийте браузер і перейдіть на Netflix.com.
 7. Увійдіть до свого облікового запису Netflix, і ви побачите повну бібліотеку Netflix США перед вами.

Там у вас розблокована бібліотека Netflix US за допомогою VPN. Це дуже проста процедура, оскільки ви бачите, що в цій процедурі не потрібні будь-які апаратні чи програмні налаштування.

Ось ще один приклад для вас щодо послуги VPN, яка розблокує Netflix за допомогою хромованого розширення браузера, а не клієнта для настільних ПК.

PureVPN – один з найпопулярніших постачальників VPN, і він дуже віддав перевагу онлайн-потоковим гікам завдяки своєму чудовому сервісу. Однак найцікавіше в PureVPN – це те, що він може обійти обмеження Netflix лише через розширення свого браузера.

Виконайте наступні дії, щоб встановити та обійти обмеження Netflix, якщо ви користувач PureVPN:

 1. Зареєструйтесь / підпишіться на будь-який план передплати PureVPN.
 2. Завантажте розширення для браузера PureVPN (Chrome або Firefox).
 3. Після того як ви додали його до свого браузера, увійдіть у свій обліковий запис PureVPN та просто натисніть підключити. Ви підключитесь до оптимального сервера США.
 4. Тепер відкрийте веб-сайт Netflix та увійдіть у свій обліковий запис Netflix.
 5. Шукайте будь-який фільм чи телешоу, який ви хотіли переглянути, але не були доступні у вашому регіоні.

Простий!

Netflix блокує VPN

Netflix має розумний спосіб зафіксувати всіх зловмисників обмеження через свій блокатор VPN. Коли користувач підключається до VPN-сервера, IP-адреса сервера маскується, що дозволяє йому обходити гео обмеження.

Однак деякі VPN можуть змінювати вашу IP-адресу, але не вашу DNS-адресу, що дозволяє блокатору Netflix VPN виявити, що ви використовуєте проксі або VPN для розблокування. Блокатор Netflix VPN перевіряє та порівнює вашу IP-адресу та DNS-адресу, і якщо вони не відповідають, це обмежує ваш доступ до потоків.

З цією проблемою стикаються здебільшого проксі, безкоштовні VPN та посередні користувачі VPN, оскільки ці провайдери можуть стверджувати, що вони пропонують повну анонімність, але насправді у них є помилки, які викликають витоки DNS та багато інших проблем. Використовувати такі сервіси завжди ризиковано, оскільки такі VPN-сервіси роблять вас вразливими для злому атак та зловмисних програм.

Найкращий VPN для Netflix забезпечить відсутність витоків IP або витоків DNS, щоб ви могли насолоджуватися потоком без проблем. Ось чому я завжди рекомендую людям користуватися відомими та надійними постачальниками VPN, а не такими VPN-послугами, що може поставити під загрозу вашу безпеку та конфіденційність.

Як обійти Netflix VPN Ban?

Обхід заборони для VPN Netflix вже не є легким завданням, оскільки Netflix негайно блокує доступ до VPN, і не тільки це, він також перераховує саме цей сервер у своєму списку блоків. Багато постачальників VPN досі намагаються покращити свої послуги, тоді як провідні постачальники VPN вже створили потужну основу для себе, підвищивши свої послуги, щоб їх називали найкращими VPN для Netflix.

Якщо у вас виникли проблеми щодо обміну заборони VPN Netflix, вам дійсно потрібно змінити свого VPN-провайдера!

Виберіть VPN, який дійсно може обійти заборону для VPN Netflix і має різні сервери на вибір, оскільки, коли сервери обмежені, шанси отримати заборонені вище.

Для полегшення ваших проблем ми вишикували п’ять постачальників VPN, якими ви можете користуватися без будь-яких турбот. Ми також надали результати їх тестування на швидкість, щоб довести їх достовірність.

Найкращий VPN для Netflix, який працює у 2018 році

Я вишикував 5 провайдерів VPN після тестування їх заборони Netflix VPN, минаючи можливості та швидкість передачі потоків їх серверів..

Surfshark – №1 VPN для Netflix

Surfshark – це дивовижний постачальник VPN, що володіє чудовими можливостями та похвальним сервісом. Він працює гладко, без будь-яких перерв, і миттєво підключається до будь-якого потрібного сервера, з будь-якого регіону. Його швидкість – головний фактор, який я рекомендував би комусь.

Навіть якщо ви використовуєте Netflix на Kodi, ви можете використовувати цю VPN для Kodi.

netflix cta

Плюси

Швидке з’єднання

Вбудований блокатор оголошень і відстежувачів

500+ серверів у 50 країнах

Розширення браузера Chrome та Firefox

Швидкі сервери, що забезпечують прекрасний потоковий досвід

Немає витоків DNS або IP

Сувора політика без журналів

Мінуси

х Без вмикача

Розблоковано бібліотеку США Netflix

Я підключився до сервера Surfshark US і спробував отримати доступ до бібліотеки Netflix США, шоу, яке я шукав, було “Penny Dreadful”, яке обмежене лише регіоном США і не може бути передане за межі США.

прибій акули з netflix

VPN підключився до сервера мить очей, і я був підключений до сервера Surfshark US Лос-Анджелес (як ви бачите на зображенні вище). Я зміг отримати доступ до цього шоу без зайвих клопотів, і якість трансляції була ідеальною. У мене не виникло проблем із буферизацією чи збоями, а також Netflix не виявив використання VPN.

Мені сподобався цілий епізод у якості HD і так, я використовував 20-мегабітне з’єднання через Інтернет. Я проходив тест на швидкість під час трансляції шоу на Netflix з SurfShark, і я був шокований, коли побачив результати:

швидкість потокового пошуку акул за допомогою мережі netflix

ExpressVPN – №2 Кращий VPN Netflix

ExpressVPN Netflix завжди вважається найкращим, але дещо дорогим VPN-провайдером серед усіх інших провайдерів. Особливості ExpressVPN видатні, а його продуктивність просто приголомшлива. Ось деякі факти, які кваліфікують це як оптимальний Netflix VPN:

Плюси

Він має понад 2000 серверів приблизно в 94 країнах

Сувора політика без журналів

Швидке з’єднання

3 одночасне з’єднання

Немає обмеження пропускної здатності

Включена функція перемикача

Мінуси

х Плани з високою ціною

ExpressVPN претендує на першокласну службу VPN, і я ніколи не стикався з такою проблемою, використовуючи ExpressVPN, що я міг би подумати інакше. Однак, намагаючись отримати доступ до US Netflix Library з ExpressVPN, сталося щось несподіване:

Чикаго-сервер ExpressVPN для netflix

ExpressVPN Чикагський сервер

Так, ви правильно вгадали!

ExpressVPN newyork-сервер для netflix

Сервер ExpressVPN NewYork

Я намагався отримати доступ до Netflix за допомогою двох різних серверів ExpressVPN; Нью-Йорк і Чикаго. Обидва вони обійшли гео обмеження, і я зміг шукати шоу “Закон і порядок” (гео-обмежене шоу). Однак вони не спромоглися в ефір шоу, оскільки вони не змогли обійти заборону VPN Netflix.

Це те, чого я ніколи не очікував, але коли я намагався отримати доступ до потоку через сервер ExpressVPN Washington DC, це спрацювало!

Потік працював досить добре, і я не стикався зі швидкістю чи обмеженнями через цей сервер. Я переглянув повний епізод і зовсім не стикався з буферизацією або перебоями.

Розблоковано ExpressVPN Netflix з сервером Washington DC

Сервер ExpressVPN Washington DC

Під час трансляції шоу я перевірив швидкість сервера ExpressVPN (Washington DC), і результати були досить вражаючими.

Швидкість потоку Expressvpn

Цей тест на швидкість показує, що сервери ExpressVPN досить швидкі, як ви самі бачите. Одне, що я зрозумів після спроби ExpressVPN з Netflix, це те, що якщо ви використовуєте хороший Netflix VPN і ви стикаєтеся із забороною VPN, вам не слід відмовлятися і продовжувати перетасовувати через сервери.

PureVPN – №3 VPN, який працює з Netflix

PureVPN входить до числа провідних постачальників VPN, і він користується великою популярністю через свої дивовижні функції та високу якість. PureVPN був найкращим вибором спостерігачів за випивками та онлайн-стримерів через велику різноманітність роботи сервера та їх серверів.

Плюси

Більше 2000 серверів у 180 регіонах

Функція перемикання вбивства

Дозволено до 5 одночасних реєстрацій

Функція розділення тунелів

24 години підтримки в чаті

Немає політики журналів

Мінуси

х Повільне підключення

х Зустрілися пінгси

Щоб перевірити, чи PureVPN працює з Netflix чи ні, я перевірив послугу PureVPN і спробував отримати доступ до шоу Кримінальні розуми з бібліотеки Netflix США, оскільки це шоу недоступне в інших бібліотеках Netflix.

Тут слід відзначити одне, що PureVPN обминає заборону та географічні обмеження Netflix VPN, але не через свого настільного клієнта. Для доступу до Netflix вам доведеться встановити розширення браузера PureVPN.

Тому я встановив хромоване розширення браузера PureVPN і підключився до сервера США. На підключення знадобилося 20-30 секунд, що не так швидко порівняно з VPN SurfShark. Як би там не було, після підключення до сервера я спробував отримати доступ до Netflix і в першому Go я досяг успіху!

Я шукав шоу, знайшов його, а потім почав його трансляцію. Потокове передавання було безперебійним, і якщо чесно, у мене не виникло жодних проблем із буферизацією. Навіть якість потоку була чудовою, оскільки якість зображення не пікселювала, що дає зрозуміти, що PureVPN має швидкі сервери.

Розблоковано PureVPN Netflix

Я проходив тест на швидкість, продовжуючи трансляцію, і результати були такими:

швидкість потоку pureVPN для netflix

Як ви бачите, швидкість завантаження сервера була дуже хорошою за умови, що я використовую 20 Мбіт / с. Однак я був здивований, побачивши велику кількість пінгів, виявлених інструментом тестування, і в той же час я був здивований, оскільки не стикався з жодними проблемами буферизації.

NordVPN – №4 VPN, який працює з Netflix

NordVPN – тиран в галузі VPN і один з небагатьох постачальників VPN, які ніколи не підводили своїх користувачів через те, що вони постійно вдосконалюють свої послуги..

Плюси

Шифрування високого класу

До 6 одночасних з’єднань

Миттєве з’єднання

5000+ серверів у 62 країнах

Розширення для браузера

Немає політики щодо журналів

Мінуси

х Абонентські плани дещо завищені

х Повільна швидкість сервера для потокового передавання

Продуктивність NordVPN Netflix завжди була високо оцінена користувачами з усього світу, і немає сумнівів, що вона є одним з найнадійніших VPN-провайдерів. Однак я повинен був переконатися, що він працює з Netflix, перш ніж рекомендувати його користувачам, тому я перевірив NordVPN з Netflix для доступу до бібліотеки Netflix у США..

Бінго! Це працює.

NordVPN успішно пройшов тест на анонімність, отримавши доступ до бібліотеки Netflix США і не був виявлений блокатором Netflix VPN. Отже, наступне – це передача гео-обмеженого шоу, тому я вибрав для передачі дивовижний фільм Ex-Machina. Це геофізичний фільм і його немає в інших бібліотеках Netflix.

Nordvpn з Netflix

Потік почався добре, але я зіткнувся з деякою затримкою на сервері, оскільки він продовжував буферизуватись і вимикався. Простіше кажучи, мені не сподобалось передавати Netflix з NordVPN через відставання в потоках. Однак швидкість продовжувала коливатися, і потік було порушено тричі.

netflix nordvpn

Тест на швидкість під час потокової передачі Netflix з сервера NordVPN показує, що швидкість, запропонована сервером, була дуже низькою.

nord vpn швидкість потоку

Ця швидкість сервера є причиною того, що потокове передавання з NordVPN не виявилося чудовим досвідом. Тим не менш, це стосується не кожного сервера, деякі сервери виявляються повільними, а інші можуть забезпечити велику швидкість. Сервер, який я намагався вночі, не зможе запропонувати хорошу пропускну здатність, але, безумовно, знайдуться сервери, які можуть запропонувати кращу швидкість.

CyberGhost – №5 VPN для Netflix US

CyberGhost – ще один постачальник VPN, який щодня вдосконалює своє обслуговування та робить собі грунт серед кращих постачальників VPN. Ось декілька деталей, чому я рекомендую CyberGhost користувачам Netflix VPN.

Плюси

Більше 3000 серверів у 61 країні

Виділена функція розблокування Netflix

Більше 500 серверів лише в США

Функція Kill Switch

45 днів гарантії повернення грошей

До 7 одночасних з’єднань

Немає політики журналів

Мінуси

х Питання підтримки в реальному часі

х Повільні сервери

Найкраще, що ви помітите про CyberGhost, це те, що у нього є спеціалізована функція розблокування Netflix у своєму клієнті. Однак, коли я спробував отримати доступ до бібліотеки Netflix US через його спеціальну функцію підключення, підключившись до сервера Dallas, блокатор Netflix VPN виявив це.

cyberghost netflix

Тому я подумав про те, щоб спробувати виділену функцію Netflix, яка доступна в розділі Розблокувати веб-сайти, і вона успішно підключилася. Мені вдалося обійти гео-обмеження бібліотеки і спробував трансляцію шоу “Фостер” (який доступний лише у Бібліотеці Netflix США) і потокове розпочате без жодних проблем.

cyberghost netflix сприяє розблокуванню

Однак швидкість підключення CyberGhost дещо викликає занепокоєння, оскільки для підключення до послуги потрібно близько 3 – 4 хвилин. CyberGhost повинен заповнити цю прогалину якомога швидше.

Що стосується швидкості потоку, то це було нормально, бо я стикався із проблемами буферизації двічі. Я перевіряв швидкість сервера під час потокової передачі, і це виправдовує, чому потік був таким повільним.

швидкість потоку кібергосту

Окрім його швидкості, продуктивність була хорошою, оскільки я не стикався з найвищими проблемами заборони VPN після цього, і одне, що мені найбільше сподобалось – це інтерфейс його клієнта, який дуже простий.

В цілому, він може бути одним з перших п’яти провайдерів Netflix VPN, і якщо він покращить свою ефективність, він може піти далі.

Безкоштовний VPN, який працює з Netflix

Як я вже говорив раніше, проксі та безкоштовні VPN не дорівнюють до заборони Netflix VPN заборони, тому пробувати будь-яку безкоштовну послугу – це просто марна трата часу. Ви знайдете ряд статей в Інтернеті, де обговорюються безкоштовні VPN для доступу до Netflix, але не всі постачальники VPN, про які вони згадують, насправді безкоштовні. Вони рекомендують користувачам пробувати пробні періоди, а не купувати їх, і вони заявляють про це як безкоштовні VPN.

Я не прагну вводити в оману своїх читачів, і тому я кажу, що якщо ви дійсно хочете спробувати безкоштовний VPN для Netflix, то або ви можете спробувати пробні періоди вищезгаданих постачальників V PN, або ви можете спробувати цих трьох постачальників VPN, які також пропонуємо пробні періоди:

 1. HotSpot Shield
 2. Тунельний ведмідь
 3. Кіноу

Це не надійний постачальник VPN Netflix, але вони можуть бути використані з Netflix певною мірою. Однак я не гарантую, що ці провайдери VPN не зможуть обійти Netflix гео-обмеження та блокатор Netflix VPN чи ні.

Найгірший VPN для Netflix – VPN та Smart DNS, які вже не працюють з Netflix

Якщо я б назвав найгіршого постачальника VPN, який взагалі не працює з Netflix, то це повинен бути приватний доступ до Інтернету (PIA), оскільки блокатор Netflix VPN перебуває в чорному списку всіх своїх серверів, які можуть використовуватися для доступу до Netflix. Цей постачальник VPN більше не може використовуватися для доступу до Netflix, отже, виведення PIA з рівняння Netflix. PIA надала сервери Silicon Valley користувачам для доступу до Netflix, і всі вони тепер заблоковані Netflix.

Що стосується Smart DNS, то, на мою думку, це щось ненадійне, оскільки сервіс може обходити обмеження іноді, але не кожен раз. Незважаючи на заявки SmartDNS щодо надання доступу до американських Netflix, його послуга є не зовсім послідовною.

Ви можете отримати доступ до американської бібліотеки Netflix на кілька днів, якщо вам пощастить, але ця удача час від часу не вистачає. Ось чому SmartDNS не є рекомендованою службою з моєї сторони.

Як змінити область Netflix або перейти до улюбленої бібліотеки

У системі Netflix немає такої функції, яка дозволяє змінювати бібліотеку відповідно до вашого вибору. Для цього вам знадобиться VPN, який має сервери певного регіону, до якого ви хочете отримати доступ до бібліотеки, і він повинен бути досить хорошим, щоб обійти обмеження Netflix.

Простіше кажучи, ви можете змінити свою область Netflix через VPN!

Я вже проілюстрував усі деталі, зверніться до них, і ви знайдете процедуру підключення до потрібної бібліотеки регіонів.

Netflix VPN Reddit

Коментар із дискусії коментар cheeseburgerwaffles з обговорення "Як отримати все на Netflix?…. Не лише Бібліотека США".

Цей хлопець поділився своїм досвідом, що намагався отримати доступ до Netflix за допомогою PVN, але блокатор Netflix VPN виявив це. Ми не знаємо, який VPN він використовував для обходу обмежень Netflix, тому що він нічого про це не згадував. Однак, судячи з того, що його VPN виявлено, він повинен бути безкоштовним VPN або будь-яким посереднім постачальником VPN.

Коментар із обговорення .

Цей користувач намагається отримати доступ до Netflix через PureVPN, але йому не пощастило. Ну, як я вже говорив раніше, PureVPN є прекрасним вибором для обходу географічних обмежень Netflix, але це можна зробити лише за допомогою розширення його браузера.

Висновок

Сьогодні Netflix – гігант розваг, але багато людей не знають того, що Netflix – це не те, що почалося кілька років тому. Це було протягом останніх 21 років, як це було розпочато в 1997 році, коли не було ні знаку, ні ідеї цифрових розваг.

Тоді він стартував як послуга оренди фільмів в Інтернеті, і тепер він є правлячим королем індустрії цифрових розваг. Netflix дійсно змінив індустрію розваг завдяки своїм високим стандартам.

Не тільки це, Netflix також вжив сміливих кроків у підтримці своєї цілісності, наприклад, блокування доступу до VPN та проксі, а також розумне розділення регіонів бібліотек вмісту. З одного боку, це щось перешкоджає користувачам, але якість вмісту Netflix також змусив користувачів дотримуватися цього..

Користувачі настільки одержимі Netflix, що вони намагаються знайти всі можливі шляхи обходу обмежень Netflix, просто щоб отримати доступ до найкращого з Netflix. Цей привід для користувачів дав великий поштовх для галузі VPN та створив конкуренцію в самій галузі VPN.

Лише декілька постачальників VPN змогли досягти стандарту обходу заборони VPN Netflix та надання доступу до вмісту з обмеженим географічним вмістом для користувачів. Netflix блокує доступ до VPN не тому, що має щось проти користувача, а через тиск, з яким стикається з дистрибуторів вмісту.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me