Wybór najlepszej sieci VPN dla Kodi może być trudny, ponieważ prawie każdy inny dostawca VPN twierdzi, że jest najlepszy. Polecam CyberGhost dla Kodi, ponieważ uważam go za niezawodnego dostawcę usług z niektórymi specjalnymi funkcjami przesyłania strumieniowego, umożliwiającymi użytkownikom odblokowanie treści ograniczonych geograficznie przez zachowanie anonimowości.

Przejrzyj ten przewodnik i zobacz, jak zainstalować CyberGhost na urządzeniach takich jak Windows, Android i inne platformy.

Czy CyberGhost VPN to dobra usługa VPN dla Kodi?

Tak! CyberGhost jest naprawdę najlepszym VPN do przesyłania strumieniowego, ponieważ ma kilka wspaniałych funkcji, takich jak:

 1. Obsługuje prawie każdy system operacyjny, taki jak Windows, Android, iOS, macOS, Linux, FireStick i FireTV, Roku, RaspberryPi itp.
 2. Ścisła polityka braku dzienników
 3. Wiele ponad 3500 serwerów na całym świecie
 4. Umożliwia 7 jednoczesnych połączeń
 5. Funkcja Kill Switch

Są to wszystkie główne funkcje tej sieci VPN, a najlepsze w tym jest to, że możesz uzyskać wszystko za 2,75 USD miesięcznie.

CyberGhost jest bardzo renomowanym dostawcą VPN w branży bezpieczeństwa cybernetycznego ze względu na stale ulepszaną usługę. Nigdy nie był przedmiotem żadnego skandalu, ponieważ zapewnia protokół szyfrowania klasy wojskowej i nie narusza prywatności użytkowników. Jest to niezawodny dostawca usług, który jest poparty faktem, że opublikował on raport przejrzystości w Internecie.

CyberGhost ma niesamowity interfejs użytkownika, a wszystkie jego wspaniałe funkcje są dostępne z góry, umożliwiając użytkownikom dostęp bez żadnych problemów. Uruchamianie go z Kodi to wspaniałe doświadczenie, ponieważ pozwala użytkownikom na dostęp do wszystkich ograniczonych geograficznie dodatków Kodi, takich jak dodatek DeathStar Kodi.

CyberGhost do testu prędkości Kodi

Aby przetestować szybkość serwera CyberGhost dla Kodi, wziąłem test prędkości podczas przesyłania strumieniowego na Kodi z połączeniem 2 Mb / s. Oto wyniki:

CyberGhost do testu prędkości Kodi

Szybkość serwera CyberGhost przy połączeniu 2 Mb / s była naprawdę dobra, jak widać na zrzucie ekranu powyżej. Nie spotkałem żadnych opóźnień ani problemów podczas przesyłania strumieniowego z podłączonym CyberGhost.

CyberGhost do testu szczelności Kodi IP

Najważniejszym powodem, dla którego osoba decyduje się na korzystanie z VPN, jest ukrywanie swojego adresu IP i anonimowe surfowanie po Internecie. Ale jeśli ten jedyny cel zostanie naruszony przez dostawcę VPN, nie ma sensu z niego korzystać.

Aby sprawdzić, czy CyberGhost jest pod tym względem wiarygodny, wykonałem test szczelności IP i nie wykryłem żadnego wycieku IP ani wycieku DNS. Dowodzi to, że ma silny protokół szyfrowania i można mu ufać.

CyberGhost IPleak test na kodi

CyberGhost IPleak test na kodi

CyberGhost do sprawdzania dodatków z ograniczeniami geograficznymi Kodi

Jaką zaletą jest dowolna sieć VPN dla Kodi, jeśli nie może odblokować dodatku IPTV Kodi?

Aby sprawdzić, czy CyberGhost odblokowuje dodatek DeathStar Kodi, który jest dodatkiem IPTV Kodi, ponieważ mieszkam w Kuwejcie, a dodatek jest ograniczony w tym regionie. Połączyłem się z serwerem CyberGhost w Nowym Jorku w USA i dodatek zaczął działać natychmiast, a strumień zaczął się idealnie w ciągu 7 do 8 sekund.

instalacja cyberghost dla kodi

Program telewizyjny transmitowany przez dodatek DeathStar Kodi to Czarna lista, która jest emitowana w NBC, co dowodzi, że CyberGhost VPN dla Kodi jest niezawodnym dostawcą usług.

Jest kompatybilny z CyberGhost z Kodi?

CyberGhost nie ma dedykowanego dodatku Kodi, takiego jak PureVPN, co jest wadą, ale nadal można używać CyberGhost w tle. Wystarczy uruchomić klienta CyberGhost i połączyć się z wybranym serwerem, a następnie uruchomić Kodi do przesyłania strumieniowego.

Jeśli mówimy o systemach operacyjnych, powinieneś wiedzieć, że jest on zgodny z systemami Windows, Android, iOS, macOS, Linux, FireStick i FireTV, Roku, RaspberryPi.

Jak korzystać z Kodi z CyberGhost na Androidzie

Jeśli jesteś użytkownikiem Androida i chcesz zainstalować CyberGhost na swoim urządzeniu, wykonaj następujące kroki:

 1. Przejdź do sklepu Google Play > Wyszukaj CyberGhost > Kliknij Wyszukaj.
 2. Kliknij CyberGhost VPNSzybki & Bezpieczna ochrona WiFi.
 3. Kliknij zainstalować
 4. Kliknij otwarty.
 5. Teraz kliknij Zaloguj się.
 6. Zaloguj się do aplikacji przy użyciu swoich poświadczeń.
 7. Połącz się z dowolnym wybranym serwerem i rozpocznij transmisję strumieniową.

Dowiedz się, jak zainstalować Kodi na urządzeniach z Androidem i cieszyć się strumieniowaniem w urządzeniu bez żadnych ograniczeń.

Jak korzystać z Kodi z CyberGhost w systemie Windows

Aby zainstalować CyberGhost VPN w systemie Windows, wykonaj następujące kroki:

 1. Kup abonament CyberGhost i zarejestruj się w serwisie.
 2. Pobierz klienta pulpitu Windows CyberGhost.
 3. Zainstaluj klienta stacjonarnego.
 4. Uruchom klienta po instalacji.
 5. Zaloguj się do klienta.
 6. Wybierz serwer, którego chcesz użyć.
 7. Teraz kliknij przycisk zasilania, aby aktywować protokół.

To takie proste!

Jak korzystać z CyberGhost dla Kodi na FireStick

Bez wątpienia FireStick to niesamowite urządzenie do przesyłania strumieniowego, które ewoluowało w branży przesyłania strumieniowego online. Instalacja VPN na Firestick jest dość prosta, po prostu:

 1. Idź do sklepu Amazon
 2. Wyszukaj CyberGhost, kliknij pierwszy wynik i wybierz FireStick jako urządzenie.
 3. Zainstaluj aplikację na swoim urządzeniu.
 4. Zaloguj się do aplikacji i połącz z serwerem, który odpowiada Twoim potrzebom.
 5. Otwórz Kodi i rozpocznij streaming

Alternatywne usługi VPN dla Kodi

Cena i funkcje są ważnymi aspektami, o których należy pamiętać przy wyborze VPN. Ponadto istnieją osoby, dla których interfejs użytkownika aplikacji jest nieco skomplikowany do zrozumienia. Jeśli jesteś jednym z tych użytkowników i szukasz alternatywnych usług VPN dla Kodi niż CyberGhost, możesz wypróbować te:

 1. PureVPN dla Kodi
 2. ExpressVPN dla Kodi
 3. NordVPN dla Kodi

CyberGhost dla Kodi Reddit Recenzje

Opinie użytkowników mają znaczenie, ponieważ zapewniają wgląd w rzeczywistość naziemną i pomagają w podjęciu decyzji, czy zdecydować się na to, czy nie. Właśnie dlatego ustawiłem kilka recenzji poniżej:

Komentarz z dyskusji Komentarz riteflyer27 z dyskusji "CyberGhost VPN od HumbleBundle Speed ​​Warning".

Ten użytkownik chwali CyberGhost VPN dla Kodi, twierdząc, że streaming był płynny, a VPN dobrze podłączony.

Komentarz z dyskusji Komentarz destructor_rph z dyskusji "Czy Cyberghost to bezpieczny VPN??".

Spójrz na to, użytkownik jest spokojny i wie, że CyberGhost nie prowadzi żadnych dzienników. Wspomnieli o tym również w swoim repozytorium przejrzystości.

Wniosek

CyberGhost z czasem poprawił jakość usług i stanowi silną konkurencję dla tyranów rynkowych. CyberGhost dla Kodi wydaje się być optymalnym wyborem ze względu na jego funkcje oraz fakt, że nie przechowuje i nie rejestruje, dzięki czemu jest bardziej godny zaufania.

CyberGhost jest jedną z najlepszych sieci VPN dla Kodi, ponieważ nie ma przeciwko temu skandali, a opinie użytkowników są pozytywne. Ma szeroką gamę serwerów i doskonałe funkcje przesyłania strumieniowego, dzięki czemu jest tak wyjątkowy. Co więcej, jest kompatybilny z Kodi, który ma największe znaczenie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me