Оновлення: Echo Wizard більше не доступний через претензії на авторські права. Це призвело до падіння багатьох кращих майстрів коді, популярних додатків Kodi, кращих сховищ коді, включаючи Echo Wizard. Оскільки Чемпіонат світу з футболу 2018 року прийшов, рекомендується встановити спортивні доповнення, щоб передавати онлайн кубок світу в Інтернеті.

Чи не всі ви замислювалися над тим, щоб встановлювати окремі збірки та теми, які займають трохи часу та нерозумно одночасно? Що робити, якщо ви можете отримати всі популярні збірки та доповнення ехо за один процес встановлення? Тут, у цьому посібнику, ми надаємо детальний покроковий процес, як встановити Echo Wizard на Kodi. Тож читайте далі!

Що таке Echo Wizard?

Echo Wizard представляє колекцію побудов, тем та ехо-доповнень, де ви можете знайти найкращі додатки Kodi для перегляду фільмів, телевізійних шоу, спортивних програм та інших розважальних каналів. Він також має велику різноманітність інструменту обслуговування, який підтримує ваш Kodi в найкращому стані, запобігаючи повільному потоковому перегляду відео.

Ось посібник з установки майстра Echo:

Як встановити Echo Wizard на Kodi Krypton версії 17.6

 1. Запуск Коді з вашої системи > Натисніть на Налаштування значок (розміщений у верхній частині екрана) > Виберіть Файловий менеджер.Як встановити Echo Wizard на Kodi Krypton Версія 17
 2. Подвійне клацання Додати джерело > З’явиться вікно, в якому потрібно натиснути “Ніхто” > Введіть URL-адресу http://echocoder.com/repo/ > Тепер натисніть гаразд > Введіть Ім’я для джерела ЗМІ “Echo Wizard” > Клацніть гаразд.zip-файл майстра ехо
 3. Тепер вам потрібно повернутися до Домашній екран Kodi ударом на “Резервна область” клавішу на клавіатурі кілька разів > Натисніть на Додатки > Тепер натисніть на Установник пакунків значок у верхньому лівому куті.ехо-майстер Аддон
 4. Натисніть на Встановити з Zip File > Знайдіть і натисніть на Echo Wizard > сховище.echo-1.0.4.zip > Зачекайте, коли сховище встановиться.налаштування майстра ехо на коді
 5. Тепер натисніть на Встановити з сховища > Йти до Ехо-сховище > Додатки програми > Echo Wizard > Клацніть Встановити.налаштування еко-майстра
 6. Тепер дочекайтеся встановлення додатка Echo Wizard.
 7. З Головне меню Kodi > Йти до Додатки > Додатки програми > Echo Wizard > Насолоджуйтесь усіма інструментами, що входять до “Echo Wizard”.

ехо-майстер на коді

Як встановити Echo Wizard на Kodi Jarvis версії 16 або нижче

 1. Запустіть Kodi > Перейдіть до системи > Файловий менеджер > Двічі клацніть Додати джерело.
 2. З’явиться вікно клацання “Ніхто” > Введіть URL-адресу http://echocoder.com/repo/ > Натисніть кнопку ОК > Введіть назву “Echo Wizard” > Натисніть кнопку ОК.
 3. З домашнього екрану Kodi перейдіть до системи > Додатки > Встановити з Zip File > Echo Wizard > сховище.echo-1.0.4.zip.
 4. Перейдіть до «Встановити з сховища» > Ехо-сховище > Додатки програми > Echo Wizard > Встановити.
 5. Домашній екран Kodi > Додатки > Додатки програми > Echo Wizard > Насолоджуйтесь!

Завантажити Echo Wizard

Щоб безпосередньо завантажити сховище Echo Wizard на Kodi, вам потрібно натиснути тут і виконувати кроки щодо встановлення майстра ехо, виділеного нижче:

 1. Завантажте сховище Echo у вашу систему.Завантажити Echo Wizard
 2. Відкрийте Kodi > Клацніть на Додатки > Піктограма встановлення пакета > Встановити з Zip File > Перейдіть до файлу, який ви завантажили у вашу систему.
 3. Виберіть Встановити з сховища > Ехо-сховище > Додатки програми > Echo Wizard > Встановити > Насолоджуйтесь!

Як встановити Echo Wizard Kodi на Fire Stick

 1. Встановіть Kodi на Fire Stick.
 2. відчинено Коді на Fire Stick
 3. Йти до Налаштування виробника > Увімкніть налагодження ADB та програми з невідомих джерел.
 4. Інша процедура встановлення рекламного модуля точно така, як вона була розроблена раніше для встановлення цього додатка в Kodi Krypton.

Echo Wizard / сховище Echo Coder не працює / Помилки / проблеми

Потоку немає

Під час спроби отримати доступ до будь-якого вмісту після встановлення може з’явитися помилка із зазначенням “Немає потоків доступних”. Користувачі додатків до відео зазвичай стикаються з цією помилкою. Або причиною цієї помилки може бути кеш надбудови, який може бути повним, або надбудову потрібно оновити, щоб вона могла захопити деяких постачальників.

Виправити

Щоб вирішити цю проблему, спочатку оновіть своє сховище додатків або спробуйте повторно встановити надбудову з оновленого сховища. Ви також можете спробувати очистити кеш; це може також усунути помилку.

Не вдалося встановити залежність

Це дуже рідкісна помилка, і вона виникає лише в тому випадку, якщо в сховищі відсутні деякі файли або якщо сховище застаріло або було закрито.

Виправити

Перш ніж встановлювати будь-який надбудову, спочатку перевірте, чи активне джерело репозиторію надбудови. По-друге, переконайтесь, що у вашому сховищі є оновлена ​​версія додатка.

Echo Wizard Kodi не працює

Echo Wizard раніше був доступний на TDB Repo. Але оскільки він створив власне сховище, він перейшов до сховища майстра ехо. Майстер ехо продовжить роботу, поки Echo Wizard не випустить нове оновлення. Після його виходу майстер припинить роботу над своїм попереднім сховищем. Тому багато користувачів Kodi скаржаться на “Echo Wizard не працює”.

Виправити

Для того, щоб Echo Wizard працював безперебійно, вам потрібно видалити TDB Repository та Echo Wizard. Тоді вам потрібно знову встановити Echo Wizard з Echo Repository, як і ті кроки, про які ми згадували в цьому посібнику. Ви зможете вирішити проблему.

Альтернативи Ехо Майстра

Через вимкнення популярних сховищ та майстрів через порушення авторських прав є ймовірність, що Echo Wizard також може потрапити під перевірку правоохоронних органів. Це може завадити Echo Wizard працювати належним чином.

Тому ми перерахували 3 замінника Echo Wizard, які можуть стати лідером спільноти Kodi після її занепаду:

 1. Майстер Ареса
 2. Верховний майстер побудови
 3. Wookie Wizard

Згорнути речі

Echo Wizard отримує всі найновіші збірки, теми та доповнення відлуння за допомогою єдиного фрагмента інсталяції. Потім ви можете переглядати фільми, телепередачі та спорт, і все там є без проблем. У цьому посібнику ми надаємо детальну інформацію про те, як встановити Echo Wizard на Kodi. Ми також перерахували альтернативи Echo Wizard, про всяк випадок, якщо Echo Wizard потрапить до правоохоронних органів.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me