Aktualizacja: Kreator echa nie jest już dostępny z powodu roszczeń dotyczących praw autorskich. Doprowadziło to do upadku wielu najlepszych kreatorów kodi, popularnych dodatków Kodi, najlepszych repozytoriów kodi, w tym Echo Wizard. Odkąd przybył Puchar Świata FIFA 2018, zaleca się zainstalowanie dodatków sportowych, aby streamować Puchar Świata FIFA online.

Czy nie zastanawiałeś się, czy instalować osobne kompilacje i motywy trochę czasochłonne i jednocześnie gorączkowe? Co zrobić, jeśli wszystkie popularne kompilacje i dodatki do echa można uzyskać w ramach jednego procesu instalacji? Tutaj, w tym przewodniku, przedstawiamy szczegółowy krok po kroku, jak zainstalować Echo Wizard na Kodi. Więc czytaj dalej!

Co to jest Echo Wizard?

Echo Wizard prezentuje kolekcję kompilacji, motywów i dodatków echa, w których można znaleźć najlepsze dodatki Kodi do oglądania filmów, programów telewizyjnych, transmisji na żywo i innych kanałów rozrywkowych. Posiada również wiele różnych narzędzi konserwacyjnych, które utrzymują Kodi w najlepszym stanie, zapobiegając powolnemu strumieniowaniu filmów.

Oto przewodnik instalacji dla Echo Wizard:

Jak zainstalować Echo Wizard na Kodi Krypton wersja 17.6

 1. Uruchomić Kodi z twojego systemu > Kliknij Ustawienia ikona (umieszczona u góry ekranu) > Wybierz Menedżer plików.Jak zainstalować Echo Wizard na Kodi Krypton wersja 17
 2. Podwójne kliknięcie Dodaj źródło > Pojawi się okno, w którym musisz kliknąć ‘Żaden’ > Wpisz adres URL http://echocoder.com/repo/ > Teraz kliknij dobrze > Wpisz Imię dla źródła medialnego „Echo Wizard” > Kliknij dobrze.plik zip kreatora echa
 3. Teraz musisz wrócić do Ekran główny Kodi uderzając dalej „Backspace” klawisz na klawiaturze wiele razy > Kliknij Dodatki > Teraz kliknij Instalator pakietów ikona w lewym górnym rogu.dodatek kreatora echa
 4. Kliknij Zainstaluj z pliku zip > Znajdź i kliknij Kreator echa > repository.echo-1.0.4.zip > Poczekaj na zainstalowanie repozytorium.Konfiguracja kreatora echa na Kodi
 5. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium > Iść do Repozytorium echa > Dodatki programowe > Kreator echa > Kliknij zainstalować.ustawienia kodi eco kreatora
 6. Teraz poczekaj na zainstalowanie dodatku Echo Wizard.
 7. Od Menu główne Kodi > Iść do Dodatki > Dodatki programowe > Kreator echa > Korzystaj ze wszystkich narzędzi zawartych w Echo Wizard.

Kreator echa na Kodi

Jak zainstalować Echo Wizard na Kodi Jarvis w wersji 16 lub niższej

 1. Uruchom Kodi > Idź do Systemu > Menedżer plików > Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło.
 2. Pojawi się pole kliknięcia ‘Żaden’ > Wpisz adres URL http://echocoder.com/repo/ > Kliknij OK > Wpisz nazwę „Echo Wizard” > Kliknij OK.
 3. Z ekranu głównego Kodi przejdź do System > Dodatki > Zainstaluj z pliku zip > Kreator echa > repository.echo-1.0.4.zip.
 4. Przejdź do Instaluj z repozytorium > Repozytorium echa > Dodatki programowe > Kreator echa > zainstalować.
 5. Ekran główny Kodi > Dodatki > Dodatki programowe > Kreator echa > Cieszyć się!

Pobierz Kreator echa

Aby bezpośrednio pobrać repozytorium Echo Wizard na Kodi, musisz kliknąć Tutaj i postępować zgodnie z instrukcjami, jak zainstalować kreator echa wyróżniony poniżej:

 1. Pobierz Echo Repository do swojego systemu.Pobierz Kreator echa
 2. Otwórz Kodi > Kliknij Dodatki > Ikona instalatora pakietu > Zainstaluj z pliku zip > Przejdź do pliku pobranego w systemie.
 3. Wybierz Zainstaluj z repozytorium > Repozytorium echa > Dodatki programowe > Kreator echa > zainstalować > Cieszyć się!

Jak zainstalować Echo Wizard Kodi na Fire Stick

 1. Zainstaluj Kodi na Fire Stick.
 2. otwarty Kodi na Fire Stick
 3. Iść do Opcje programistyczne > Włącz debugowanie ADB i aplikacje z nieznanych źródeł.
 4. Pozostała część procedury instalacji ad-on jest dokładnie taka, jak opisano wcześniej w celu instalacji tego ad-on w Kodi Krypton.

Kreator echa / repozytorium kodera echa nie działa / błędy / problemy

Brak dostępnego strumienia

Podczas próby uzyskania dostępu do dowolnej zawartości po instalacji może pojawić się komunikat wyskakujący z informacją „Brak dostępnych strumieni”. Użytkownicy dodatków wideo zwykle napotykają ten błąd. Przyczyną tego błędu może być pamięć podręczna dodatku, który może być pełny, lub dodatek musi zostać zaktualizowany, aby mógł pobrać niektórych dostawców.

Naprawić

Aby rozwiązać ten problem, najpierw zaktualizuj repozytorium dodatków lub spróbuj ponownie zainstalować dodatek ze zaktualizowanego repozytorium. Możesz także spróbować wyczyścić pamięć podręczną; może to również rozwiązać błąd.

Nie udało się zainstalować zależności

Jest to bardzo rzadki błąd i występuje tylko wtedy, gdy brakuje niektórych plików w repozytorium lub jeśli repozytorium stało się przestarzałe lub zostało zamknięte.

Naprawić

Przed zainstalowaniem jakiegokolwiek dodatku najpierw sprawdź, czy źródło repozytorium dodatków jest aktywne. Po drugie, upewnij się, że repozytorium, którego używasz, ma zaktualizowaną wersję dodatku.

Kreator Echo Kodi nie działa

Kreator echa był wcześniej dostępny w repozytorium TDB. Ale odkąd stworzył własne repozytorium, przeniósł się do repozytorium Echo Wizard. Kreator echa będzie działał do momentu wydania nowej aktualizacji przez kreatora echa. Po wydaniu kreator przestanie działać w swoim poprzednim repozytorium. Dlatego wielu użytkowników Kodi narzeka na „Kreator echa nie działa”.

Naprawić

Aby Echo Wizard działał płynnie, musisz odinstalować repozytorium TDB i Echo Wizard. Następnie musisz ponownie zainstalować Kreatora echa z repozytorium echa, podobnie jak kroki opisane w tym przewodniku. Będziesz w stanie rozwiązać problem.

Alternatywy Echo Wizard

Z powodu zamknięcia popularnych repozytoriów i kreatorów z powodu naruszeń praw autorskich istnieje prawdopodobieństwo, że Echo Wizard może zostać objęty kontrolą organów ścigania. Może to uniemożliwić prawidłowe działanie Kreatora echa.

Dlatego wymieniliśmy 3 zamienniki Kreatora echa, które mogą poprowadzić społeczność Kodi po jej odrzuceniu:

 1. Kreator Ares
 2. Supreme Builds Wizard
 3. Wookie Wizard

Podsumowując

Echo Wizard pozwala uzyskać wszystkie najnowsze kompilacje, motywy i dodatki echa za pomocą jednej instalacji. Następnie możesz oglądać filmy, programy telewizyjne i sport, a wszystko to bezproblemowo. W tym przewodniku przedstawiamy szczegółowe informacje na temat instalacji Echo Wizard na Kodi. Wymieniliśmy również alternatywy dla Echo Wizard, na wypadek gdyby Echo Wizard podlegał organom ścigania.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me