Щоб насолоджуватися безперервним потоковим передаванням із швидкісними серверами та вищою безпекою, виберіть ExpressVPN для Kodi. Пройдіться цим посібником, щоб побачити все, що вам потрібно знати про ExpressVPN та його сумісність з Kodi.

Чому ExpressVPN – найкращий сервіс навколо VPN

ExpressVPN вважається тираном, оскільки він забезпечує високоякісні протоколи безпеки, і його ніколи не викликали для витоків DNS або IP. Вибір найкращого VPN для потокової передачі Kodi – це як стрибок віри для користувачів та забезпечення того, щоб вони не втрачали віру, є першочерговим завданням будь-якого постачальника послуг. Отже, рекомендується вибрати постачальника VPN, який би був надійним з точки зору безпеки та швидкості.

Одне з найкращих речей щодо ExpressVPN – це те, що він миттєво підключається до сервера, який ви вибрали зі списку. Інші VPN-провайдери потребують певного часу для підключення до серверів, але сервери ExpressVPN надзвичайно швидко. Це важлива річ, яку слід враховувати при виборі VPN для Kodi.

Усі ці вищезгадані якості підтверджують, що ExpressVPN – найкращий сервіс навколо інших VPN. Форма відгуків користувачів ExpressVPN позитивна, що свідчить про те, що люди дуже задоволені його послугою. У цьому посібнику ви можете ознайомитися з деякими відгуками користувачів.

ExpressVPN для тесту на швидкість Kodi

Оскільки ExpressVPN отримав високу оцінку як найшвидший VPN для Kodi, я повинен був переконатися, що ця заява справдилася, перш ніж рекомендувати її вам людям. Отже, я підключився до американського сервера і почав потокувати на Kodi.

ExpressVPN для тесту на швидкість Kodi

Це була швидкість, яку я отримував через сервер ExpressVPN (NewYork), в той час як я протікав по 2 Мбіт / с, що справді дивовижно. Я підключився до сервера ExpressVPN протягом 3 – 4 секунд. Потік був плавним, і я не стикався з затримками та перебоями (відключеннями).

ExpressVPN для тесту на герметичність Kodi IP

Надійний VPN повинен мати сильний протокол шифрування, і він повинен забезпечувати відсутність витоків OP або DNS. Тому під час підключення до сервера ExpressVPN я взяв тест на витік IP та DNS, і результати такі:

ExpressVPN для тесту на герметичність Kodi IP

Тест на герметичність ExpressVPN IP

Ніяких витоків IP або витоків DNS не виявлено, що підтверджує, що ExpressVPN справді є надійним і надійним постачальником послуг.

ExpressVPN для перевірки додаткових додатків для Kodi Geo

Однією з головних причин використання VPN на Kodi є доступ до геодоступних додатків та потоків. Практично всі додатки в прямому ефірі телевізора обмежені геологічно, оскільки їх потоки не можуть бути доступні в будь-якому іншому регіоні, крім авторизованих.

Ми намагалися використовувати ExpressVPN для обходу гео-обмежень телебачення Maverick, і ось що сталося:

ExpressVPN для перевірки додаткових додатків для Kodi Geo

Ми змогли отримати доступ до потоків без будь-яких проблем, і трансляція була бездоганною, жодних проблем із буферизацією чи затримками.

Сумісний з ExpressVPN з Kodi?

Так, ExpressVPN сумісний з Kodi, хоча він не має спеціального додатку Kodi, але він працює у фоновому режимі. ExpressVPN – це справді один з найкращих VPN для Kodi, оскільки він має високошвидкісні сервери, і він обходить гео-обмеження добре, не протікаючи IP або DNS.

Неважливо, ви використовуєте Kodi в Windows, Android або будь-якій іншій платформі, наприклад iOS, macOS, Linux, FireStick і FireTV, Roku, RaspberryPi, ExpressVPN можна використовувати майже на всіх основних операційних системах.

Як користуватися Kodi з ExpressVPN на Android

Велика кількість людей використовує пристрої Android у всьому світі для потокових цілей. Оскільки використання пристроїв Android для потокового транзиту зросло, проблеми з кібербезпекою також почали зростати згодом. Конфіденційність стала серйозною турботою для користувачів Android, особливо для тих, хто використовує свої пристрої для потокових цілей.

Використовуйте Kodi за допомогою ExpressVPN на пристроях Android, щоб забезпечити безпеку в Інтернеті, поки ви насолоджуєтесь потоком. Для встановлення ExpressVPN на своєму пристрої Android виконайте вказану нижче процедуру:

 1. Йти до Google Play Store і пошук ExpressVPN.
 2. Натисніть на ExpressVPN – найкращий VPN для Android з результатів пошуку.
 3. Тепер натисніть Встановити і завантаження почнеться. Додаток буде автоматично встановлено після завершення завантаження.
 4. Клацніть Відкрити.
 5. Після того, натисніть Увійти з інтерфейсу програми.
 6. Введіть ваш облікові дані облікових записів до увійдіть у ExpressVPN. (Вас запитають, чи хочете ви поділитися звітами про збої тощо. Натисніть Гаразд або Ні, дякую, залежно від ваших уподобань.0
 7. Тепер натисніть Гаразд налаштувати VPN > Клацніть Гаразд при спливаючому вікні запиту на з’єднання.
 8. Тепер виберіть потрібне розташування сервера та натисніть кнопку живлення, щоб увімкнути VPN і підключитися до сервера.

Після того як ви підключились до сервера ExpressVPN, відкрийте Kodi на своєму пристрої та починайте потокове передавання. Якщо ви ще не встановили Kodi на своєму пристрої Android, відвідайте наш посібник “Як встановити / налаштувати Kodi на пристроях Android”..

Як користуватися Kodi з ExpressVPN у Windows

Більшість потокових вундовців використовують Kodi у Windows, і немає сумнівів, що він чудово працює у Windows. Виконайте наведену нижче процедуру, щоб дізнатися, як використовувати Kodi з ExpressVPN для Windows:

 1. Перейдіть на сторінку замовлення ExpressVPN і підпишіться на будь-який план пакету, який вам найбільше підходить.
 2. Завантажте настільний клієнт ExpressVPN Windows.
 3. Після завантаження встановіть додаток на свій пристрій.
 4. відчинено то Клієнт ExpressVPN після установки і введіть свої дані для входу надається вам ExpressVPN після підписки.
 5. Тепер виберіть потрібне місце сервера зі списку 160 локацій.
 6. Клацніть на кнопка живлення значок повернутися VPN ON.
 7. Там ви встановили та підключили свій ExpressVPN. Тепер запустіть Kodi та почніть безпечну трансляцію в Windows, тоді як ExpressVPN працює у фоновому режимі. Якщо ви не встановили Kodi у Windows, дотримуйтесь цього посібника “Як встановити Kodi в Windows”.

Встановіть ExpressVPN на Kodi через VPN Manager

Якщо ви хочете встановити ExpressVPN безпосередньо на Kodi, ви можете зробити це через VPN Manager. Просто виконайте наступні дії:

 1. Йти до VPN Manager> Натисніть на Конфігурація VPN > Натисніть на Налаштування
 2. Введіть свої облікові дані для входу у свій рахунок ExpressVPN.
 3. Натисніть на VPN-з’єднаннявкладка > Виберіть Перше VPN-з’єднання.
 4. Виберіть зі списку будь-який сервер, до якого потрібно підключитися.
 5. Ви підключитесь, і тепер ви можете насолоджуватися потоковою передачею на Kodi з інтегрованою в неї ExpressVPN.

Як користуватися Kodi з ExpressVPN на FireStick

Amazon FireStick – це справді один з найкращих потокових пристроїв, особливо коли на ньому встановлено Kodi. Найкраще, що ви можете використовувати Kodi з Express VPN на FireStick, виконавши наступні дії:

 1. Завантажте свій пристрій FireStick > Натисніть на панель пошуку на головному екрані.
 2. Шукати “ExpressVPN”.
 3. Натисніть “Отримати » > Додаток буде завантажено та встановлено.
 4. Після завершення встановлення натисніть «відчинено“.
 5. Тепер Увійти до програми, за допомогою вашого Вхідні дані ExpressVPN.
 6. Клацніть гаразд для завершення конфігурації та налаштування VPN-з’єднання
 7. Виберіть бажане розташування сервера і натисніть кнопку Кнопка живлення повернутися VPN ON.

Це все просто! Тепер насолоджуйтесь трансляцією за допомогою Kodi та захищеною конфіденційністю через ExpressVPN на FireStick.

Альтернативні послуги VPN для Kodi

Незважаючи на те, що є найкращим постачальником послуг VPN в галузі, багато людей скаржилися на його ціну, тобто 8,32 дол. США на місяць. Якщо ви шукаєте службу VPN, яка коштує нижче, ніж ExpressVPN, ви можете спробувати наступні альтернативні VPN-послуги для Kodi:

 1. PureVPN
 2. NordVPN
 3. CyberGhost

ExpressVPN для Kodi Reddit Відгуки

Я не вірю в оману своїх читачів, і саме тому я подумав про те, щоб ви, хлопці, побачили відгуки користувачів щодо ExpressVPN. Ось подивіться:

Коментар із обговорення Коментар ieswideopen з обговорення "Експрес-VPN".

Ця особа використовувала ExpressVPN для перегляду Netflix через сервер Великобританії, і відгуки позитивні. Як я вже згадував раніше, ExpressVPN має велику швидкість сервера, що є великим плюсом для потокової передачі.

Коментар із дискусії geffenizlude коментар із обговорення "Шукаєте аддона менеджера VPN, Kodi працює на ОС AndroidTV".

Занепокоєння цього користувача про відсутність спеціального додатку Kodi є досить актуальним, оскільки це справді створює клопоту. Однак доступність та захист не будуть порушені, якщо ви використовуєте найкращий VPN для Kodi.

Висновок

На сьогоднішній день ви повинні мати чітке уявлення про те, що пропонує ExpressVPN для Kodi і чому це найкращий VPN для Kodi. Я спробував охопити всі основні аспекти, пов’язані з ExpressVPN для Kodi, від його установки до сумісності. ExpressVPN – це справді чудовий варіант для користувачів Kodi, і я особисто рекомендую його всім, особливо для потокової передачі.

VPN більше не є можливістю, а сьогодні є потребою через зростаючі кіберзагрози та проблеми конфіденційності. Індустрія потокової передачі в Інтернеті зростає з кожним днем, і, враховуючи це зростання, необхідно поширювати інформацію про кібербезпеку.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me