Aby cieszyć się płynnym przesyłaniem strumieniowym z szybkimi serwerami i najwyższym bezpieczeństwem, wybierz ExpressVPN dla Kodi. Przejrzyj ten przewodnik, aby zobaczyć wszystko, co musisz wiedzieć o ExpressVPN i jego kompatybilności z Kodi.

Dlaczego ExpressVPN jest najlepszą usługą w sieci VPN?

ExpressVPN jest uważany za tyrana, ponieważ zapewnia najwyższej jakości protokoły bezpieczeństwa i nigdy nie został wezwany do jakichkolwiek wycieków DNS lub IP. Wybór najlepszej sieci VPN do przesyłania strumieniowego Kodi jest jak skok w zaufanie dla użytkowników i upewnienie się, że nie stracą wiary, jest pierwszym priorytetem każdego usługodawcy. Dlatego zaleca się wybranie dostawcy VPN, który jest niezawodny pod względem bezpieczeństwa i szybkości.

Jedną z najlepszych rzeczy w ExpressVPN jest to, że łączy się ono natychmiast z serwerem wybranym z listy. Inni dostawcy VPN potrzebowaliby trochę czasu na połączenie się z serwerami, ale serwery ExpressVPN są niezwykle szybkie. Jest to ważna rzecz, o której należy pamiętać przy wyborze VPN dla Kodi.

Wszystkie wyżej wymienione cechy potwierdzają, że ExpressVPN jest najlepszą usługą w przypadku innych sieci VPN. Informacje zwrotne od użytkowników ExpressVPN są pozytywne, co pokazuje, że ludzie są bardzo zadowoleni z jego usług. W tym przewodniku można zobaczyć niektóre opinie użytkowników.

ExpressVPN dla testu prędkości Kodi

Ponieważ ExpressVPN został uznany za najszybszy VPN dla Kodi, musiałem upewnić się, że to twierdzenie było prawdziwe, zanim polecę go wam. Tak więc podłączyłem się do serwera w USA i zacząłem streamować na Kodi.

ExpressVPN dla testu prędkości Kodi

Taką prędkość osiągałem przez serwer ExpressVPN (NewYork), gdy przesyłałem strumieniowo połączenie 2 Mb / s, co jest naprawdę niesamowite. Połączyłem się z serwerem ExpressVPN w ciągu 3 do 4 sekund. Streaming był płynny i nie spotkałem się z opóźnieniami ani przerwami (rozłączeniami).

ExpressVPN dla testu szczelności Kodi IP

Niezawodna sieć VPN musi mieć silny protokół szyfrowania i powinna zapewniać brak wycieków OP lub DNS. Dlatego wziąłem test szczelności IP i DNS, gdy byłem podłączony do serwera ExpressVPN, a wyniki są następujące:

ExpressVPN dla testu szczelności Kodi IP

Test szczelności ExpressVPN IP

Nie znaleziono wycieków IP ani DNS, co dowodzi, że ExpressVPN jest rzeczywiście bezpiecznym i godnym zaufania dostawcą usług.

ExpressVPN dla sprawdzonych dodatków Kodi Geo

Jednym z głównych powodów używania VPN na Kodi jest dostęp do dodatków i strumieni ograniczonych geograficznie. Prawie wszystkie dodatki Live TV są ograniczone geograficznie, ponieważ ich strumienie nie są dostępne z żadnego innego regionu niż te autoryzowane.

Próbowaliśmy użyć ExpressVPN do ominięcia ograniczeń geograficznych Maverick TV i tak się stało:

ExpressVPN dla sprawdzonych dodatków Kodi Geo

Byliśmy w stanie uzyskać dostęp do strumieni bez żadnego problemu, a streaming był bezbłędny, bez problemów z buforowaniem i opóźnień.

Jest kompatybilny z ExpressVPN z Kodi?

Tak, ExpressVPN jest kompatybilny z Kodi, chociaż nie ma dedykowanego dodatku Kodi, ale działa w tle. ExpressVPN jest rzeczywiście jedną z najlepszych sieci VPN dla Kodi, ponieważ ma szybkie serwery i dobrze omija ograniczenia geograficzne bez wycieku IP lub DNS.

Nie ma znaczenia, czy używasz Kodi na Windowsie, Androidzie lub innej platformie, takiej jak iOS, macOS, Linux, FireStick i FireTV, Roku, RaspberryPi, ExpressVPN można używać na prawie wszystkich głównych systemach operacyjnych.

Jak korzystać z Kodi z ExpressVPN na Androidzie

Wiele osób korzysta z urządzeń z Androidem na całym świecie do przesyłania strumieniowego. Wraz ze wzrostem wykorzystania urządzeń z Androidem do przesyłania strumieniowego, problemy z cyberbezpieczeństwem zaczęły również narastać. Prywatność stała się poważnym problemem dla użytkowników Androida, szczególnie tych, którzy używają swoich urządzeń do przesyłania strumieniowego.

Używaj Kodi z ExpressVPN na urządzeniach z Androidem, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo w Internecie i cieszyć się strumieniowaniem. Postępuj zgodnie z procedurą opisaną poniżej, aby zainstalować ExpressVPN na urządzeniu z Androidem:

 1. Iść do Sklep Google Play i wyszukaj ExpressVPN.
 2. Kliknij ExpressVPN – najlepszy Android VPN z wyników wyszukiwania.
 3. Teraz kliknij zainstalować i rozpocznie się pobieranie. Aplikacja zostanie automatycznie zainstalowana po zakończeniu pobierania.
 4. Kliknij Otwórz.
 5. Po tym, kliknij Zaloguj się z interfejsu aplikacji.
 6. Wprowadź swój Poświadczenia konta do zaloguj się do ExpressVPN. (Zostaniesz zapytany, czy chcesz udostępnić raporty o awariach itp. Kliknij Ok lub Nie, dziękuję, w zależności od preferencji. 0
 7. Teraz kliknij Ok skonfigurować VPN > Kliknij Ok po wyskakującym okienku żądania połączenia.
 8. Teraz wybierz żądaną lokalizację serwera i kliknij przycisk zasilania, aby włączyć VPN i połącz się z serwerem.

Po nawiązaniu połączenia z serwerem ExpressVPN otwórz Kodi na swoim urządzeniu i rozpocznij transmisję strumieniową. Jeśli jeszcze nie zainstalowałeś Kodi na swoim urządzeniu z Androidem, zapoznaj się z naszym przewodnikiem „Jak zainstalować / skonfigurować Kodi na urządzeniach z Androidem”.

Jak korzystać z Kodi z ExpressVPN w systemie Windows

Większość maniaków przesyłania strumieniowego używa Kodi w systemie Windows i nie ma wątpliwości, że działa świetnie w systemie Windows. Postępuj zgodnie z procedurą pokazaną poniżej, aby zobaczyć, jak używać Kodi z ExpressVPN w systemie Windows:

 1. Przejdź do strony zamówienia ExpressVPN i zasubskrybuj dowolny pakiet, który najbardziej Ci odpowiada.
 2. Pobierz klienta pulpitu Windows ExpressVPN.
 3. Po pobraniu zainstaluj aplikację na swoim urządzeniu.
 4. otwarty Klient ExpressVPN po instalacji i wprowadź dane logowania dostarczone przez ExpressVPN po subskrypcji.
 5. Teraz wybierz żądaną lokalizację serwera z listy 160 lokalizacji.
 6. Kliknij przycisk zasilania skręcić VPN włączony.
 7. Tam masz zainstalowany i podłączony ExpressVPN. Teraz uruchom Kodi i rozpocznij bezpieczne przesyłanie strumieniowe w systemie Windows, podczas gdy ExpressVPN działa w tle. Jeśli nie zainstalowałeś Kodi w systemie Windows, postępuj zgodnie z tym przewodnikiem „Jak zainstalować Kodi w systemie Windows”.

Zainstaluj ExpressVPN na Kodi za pośrednictwem VPN Managera

Jeśli chcesz zainstalować ExpressVPN bezpośrednio na Kodi, możesz to zrobić za pośrednictwem VPN Managera. Wystarczy wykonać następujące kroki:

 1. Iść do Menedżer VPN> Kliknij Konfiguracja VPN > Kliknij Ustawienia
 2. Wprowadź swoje dane logowania, aby zalogować się na konto ExpressVPN.
 3. Kliknij Połączenia VPNpatka > Wybierz Pierwsze połączenie VPN.
 4. Wybierz z listy dowolny serwer, z którym chcesz się połączyć.
 5. Połączysz się, a teraz możesz cieszyć się transmisją strumieniową na Kodi ze zintegrowanym ExpressVPN.

Jak korzystać z Kodi z ExpressVPN na FireStick

Amazon FireStick jest rzeczywiście jednym z najlepszych urządzeń do przesyłania strumieniowego, zwłaszcza gdy masz na nim zainstalowane Kodi. Najlepsze jest to, że możesz używać Kodi z Express VPN w FireStick, wykonując następujące kroki:

 1. Uruchom urządzenie FireStick > Kliknij pasek wyszukiwania na ekranie głównym.
 2. Wyszukaj „ExpressVPN”.
 3. Kliknij “Otrzymać” > Aplikacja zostanie pobrana i zainstalowana.
 4. Po zakończeniu instalacji kliknij „otwarty„.
 5. Teraz Zaloguj się do aplikacji, za pomocą twojego Poświadczenia ExpressVPN.
 6. Kliknij dobrze aby zakończyć konfigurację i skonfigurować połączenie VPN
 7. Wybierz pożądany lokalizacja serwera a następnie kliknij przycisk zasilania skręcić VPN włączony.

To takie proste! Teraz ciesz się streamingiem z Kodi i zabezpieczeniem prywatności za pośrednictwem ExpressVPN na FireStick.

Alternatywne usługi VPN dla Kodi

Pomimo tego, że jest najlepszym dostawcą usług VPN w branży, wiele osób skarżyło się na jego cenę, tj. 8,32 USD miesięcznie. Jeśli szukasz usługi VPN, która kosztuje mniej niż ExpressVPN, możesz wypróbować następujące alternatywne usługi VPN dla Kodi:

 1. PureVPN
 2. NordVPN
 3. CyberGhost

ExpressVPN dla Kodi Reddit Recenzje

Nie wierzę w wprowadzanie w błąd moich czytelników i dlatego pomyślałem o umożliwieniu wam zobaczenia informacji zwrotnych od użytkowników dotyczących ExpressVPN. Tutaj spójrz:

Komentarz z dyskusji Szeroko otwarty komentarz z dyskusji "Express VPN".

Ta osoba używała ExpressVPN do oglądania Netflix przez serwer w Wielkiej Brytanii, a opinie są pozytywne. Jak wspomniałem wcześniej, ExpressVPN ma świetną prędkość serwera, co jest dużym plusem dla streamingu.

Komentarz z dyskusji Komentarz geffenizlude z dyskusji "Poszukuję dodatku do menedżera VPN, Kodi działającego na systemie AndroidTV".

Obawa tego użytkownika, że ​​nie ma dedykowanego dodatku Kodi, jest dość istotna, ponieważ naprawdę sprawia kłopot. Dostępność i ochrona nie zostaną jednak naruszone, jeśli korzystasz z najlepszej sieci VPN dla Kodi.

Wniosek

Do tej pory powinieneś mieć jasny obraz tego, co oferuje ExpressVPN dla Kodi i dlaczego jest to najlepsza sieć VPN dla Kodi. Próbowałem objąć wszystkie podstawowe aspekty związane z ExpressVPN dla Kodi, od jego instalacji do zgodności. ExpressVPN jest rzeczywiście świetną opcją dla użytkowników Kodi i osobiście polecam ją wszystkim, szczególnie do przesyłania strumieniowego.

VPN nie jest już opcją, ale raczej potrzebą ze względu na rosnące zagrożenia cybernetyczne i problemy z prywatnością. Branża przesyłania strumieniowego online rozwija się z dnia na dzień i mając na uwadze ten wzrost, koniecznością jest szerzenie świadomości w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me