Намагаєтесь отримати доступ до найкращого вмісту в Netflix та не можете цього зробити? Спробуйте поєднати найкращий VPN-сервіс із найкращим потоковим сервісом. Це правильно, спробуйте комбінацію ExpressVPN Netflix та отримайте доступ до повної Netflix США чи бібліотеки будь-якої країни у вашій країні.

Відвідайте наш путівник і подивіться, як ви можете насолоджуватися потоковою передачею за допомогою ExpressVPN або повних опцій Netflix VPN.

Геодезичні бібліотеки Netflix

Netflix не користується популярністю лише завдяки якості вмісту, але також надає різноманітний контент.

Американська Netflix має найбільшу бібліотеку фільмів і телешоу з 4,593 фільмами та 1,157 телешоу, і підрахунок.

Однак, незважаючи на вміст у всьому світі, бібліотека Netflix у США обмежена географією, доступ до неї можна отримати лише в США, і ви можете дізнатися, яке шоу слід дивитись на netflix.

Кожна країна, де працює Netflix, має різні бібліотеки через проблеми з авторським правом. Такі регіони, як великі азіатські країни та інші європейські країни, отримують лише 5% -25% доступу до повної бібліотеки. Основною причиною цього гео-обмеження є різниця в політиці та правилах щодо авторських прав, які залежать від регіону до регіону. Раніше приватний Інтернет-сервери Netflix легко обійшли це обмеження. Але все змінилося, і ExpressVPN непогано працює, будучи найкращою Netflix VPN.

Робочі сервери Expressvpn Netflix

Багато VPN-сервісів стверджують, що обходять обмеження Netflix, але ці твердження не завжди є правдивими, і багато разів виявляються помилковими. Користувачі, які не знайомі з потоковим світом, потрапляють у подібні оманливі претензії і купують послуги VPN, які не здатні обійти обмеження бібліотеки Netflix.

Для підтвердження можливостей доступу серверів ExpressVPN ми звернулися до їх служби підтримки, і вони переконалися, що їх сервери працюють.

Expressvpn netflix-сервери

nordvpn netflixЗ нетерпінням чекаю трансляції Netflix? Розблокує ExpressVPN Гео обмеження Netflix. Щоб отримати доступ до Netflix США, Великобританії чи будь-якої іншої країни, до бібліотеки. Ми рекомендуємо використовувати VPN та змінити своє місцезнаходження в потрібну країну, щоб передавати все доступне в Netflix.expressvpn cta

Чи обмежує ExpressVPN обхід Netflix Geo? Реальне тестування

Ми вирішили перевірити претензії ExpressVPN на те, що їхні сервери можуть отримати доступ до географічних обмежень Netflix та надати доступ до бібліотеки Netflix США. Отже, ми придбали ExpressVPN пакетний план, підключений до американського сервера та отримав доступ до Netflix.com, і ми змогли отримати доступ до американської бібліотеки Netflix. ExpressVPN – це дуже надійний провайдер для потокової передачі, і ви можете це оцінити за тим, що навіть користувачі Kodi називають його одним із найкращих Kodi VPN.

Якщо ви хочете отримати доступ до Тор Рагнарок або будь-якого улюбленого фільму з бібліотеки США з-за меж США, ви отримаєте наступне повідомлення.

Чи обмежує ExpressVPN обхід Netflix Geo? Реальне тестування

Це зображення, показане нижче, означає популярний фільм “Тор Рагнарок”, який доступний лише в США, розблокований з іншого регіону через топ-VPN.

Помилки / проблеми помилок Expressvpn Netflix

Помилки ExpressVPN Netflix

Існують певні помилки, з якими ви можете зіткнутися, намагаючись отримати доступ до Netflix за допомогою ExpressVPN. Ось список помилок ExpressVPN Netflix:

1. Конфлікт IP-адреси

Можливо, ви можете зіткнутися з цією помилкою, незважаючи на підключення до VPN-сервера. Іноді ваш IP не змінюється після підключення до сервера. Поширена помилка трапляється майже в кожній службі VPN через деякі помилки та технічні збої. У такому випадку, коли ваш IP-код не маскується або не змінюється і ви намагаєтеся отримати доступ до Netflix, вам не надають доступ.

2. Випуск DNS

Іноді веб-сайт, до якого ви намагаєтеся отримати доступ, отримує DNS від свого провайдера, оскільки він залишається в кеші вашого пристрою, а значить, створює для вас клопоти. Брандмауер та сервери Netflix дуже розумні, і вони дуже легко визначають ваші DNS та IP-петлі. Тому такі помилки не дозволяють вам обійти обмеження Netflix.

3. Неправильна конфігурація проксі

Конфігурація проксі вашого браузера може бути не оновлена, або вона може бути неправильно налаштована, викликаючи проблеми. Якщо ваш проксі не налаштований належним чином, ви не зможете отримати доступ до бібліотеки Netflix US.

4. Сервери ExpressVPN не працюють / не відповідають

Загальна проблема з усіма службами VPN – це безвідповідальність, якщо сервери можуть трапитися в будь-який час. Той факт, що Netflix почав блокувати VPN та проксі, створив велику проблему для багатьох служб VPN. Лише декілька VPN-сервісів змогли обійти обмеження, і в таких умовах, коли сервери не працюють, користувачеві доводиться страждати.

ExpressVPN Netflix не працює виправлення

1. Конфлікт IP-адреси

Це поширена помилка і її легко виправити. Просто перезапустіть додаток ExpressVPN і спробуйте підключитися до потрібного VPN. Потім перевірте, ваш IP-адресу буде змінено.

2. Випуск DNS

Якщо ви використовуєте Windows, ви можете виправити цю помилку, виконавши наступні дії:

 1. Перейдіть у меню “Пуск” вашого ПК > Клацніть на Усі програми > Клацніть на Аксесуари.
 2. Виберіть тут функцію “Запустити” або якщо ви використовуєте usinf Window 8 або 10, а потім просто натисніть клавіші “Windows Key + R ” щоб відкрити функцію Run.
 3. Тепер введіть “cmd“У командному полі діалогового вікна.
 4. Коли командний рядок відкриється, введіть “ipconfig / flushdns” і натисніть клавішу Enter.

Ваш DNS тепер буде очищений, і ви зможете отримати доступ до бібліотеки Netflix US.

3. Неправильна конфігурація проксі

Налаштування проксі-сервера та налаштувань підключення браузера трохи складне і складне. Тому кожен веб-переглядач має повну процедуру усунення несправностей для таких випадків у своєму посібнику з довідки. Якщо ви зіткнулися з будь-якою такою проблемою, тоді для вирішення натисніть відповідний веб-переглядач:

 1. Mozilla Firefox
 2. Гугл хром
 3. Сафарі

4. Сервери ExpressVPN не працюють / не відповідають

Якщо у вас виникає така проблема, коли підключення до сервера не вдається, негайно зверніться до служби підтримки ExpressVPN. Якщо це не допомагає, спробуйте підключитися до сервера DNS вручну. Ми надали посилання на конфігурацію сервера ExpressVPN DNS нижче, натисніть на нього, щоб дізнатися більше:

 1. Конфігурація сервера DNS для Windows
 2. Конфігурація сервера DNS для Mac
 3. Конфігурація сервера DNS для Linux

Відгуки про Reddit Netflix ExpressVPN

Спостерігачі Binge у всьому світі використовують ExpressVPN для трансляції в Netflix, і, схоже, вони прекрасно проводять час із цим. Причина, що ми використали слово “здається”, – це відгуки користувачів, які доступні на Reddit. Ось подивіться:

Коментар із обговорення Коментар BlindSins з обговорення "що таке сервери ExpressVpn в США, які все ще працюють з Netflix ?".

Ця тема була питанням про працюючі сервери, і користувач детально відповів і отримав комплімент підтримку ExpressVPN.

Коментар із обговорення .

Ось ще одна нитка, людина, яка розпочала цю тему, здається дуже романтичною, і відчувається, ніби він переніс термін “Netflix і холод” на абсолютно новий рівень. У всякому разі, на запитання, яке він задав, було відповідено дуже точно, і людина похвалила ExpressVPN за Netflix.

Блокований Expressvpn Netflix у 2018 році

Netflix виявив велику кількість користувачів, які звертаються до бібліотеки США через VPN-сервіси та проксі-сервери. Це, очевидно, викликало велику стурбованість у Netflix, і тому вони почали планувати блокувати ці VPN та проксі-сервіси.

Netflix реалізував унікальну систему виявлення VPN, яка блокує трафік, що надходить через VPN-сервери.

З цієї причини багато користувачів, які намагаються отримати доступ до Netflix за допомогою сервісів VP, не вдається.

На початку багато провідних VPN-сервісів, включаючи ExpressVPN, не змогли отримати доступ до Netflix US, але найкраще в ExpressVPN – це те, що він знайшов шлях для доступу до Netflix, і тепер його сервери в США можуть дуже просто обійти реалізовані обмеження..

Однак ця погоня за котами та мишами продовжуватиметься, і Netflix може знову спробувати знизити ExpressVPN, але це ще не зрозуміло. У випадку, якщо це станеться, абонентам, можливо, доведеться почекати деякий час, поки VPN-сервери знову почнуть працювати, або вони повинні обрати будь-яку іншу службу VPN, яка може дозволити їм отримати доступ до Netflix.

Як купити ExpressVPN для Netflix з будь-якого місця

Придбати ExpressVPN для Netflix – це дуже проста процедура, і ви можете придбати ExpressVPN з будь-якого регіону світу, просто дотримуючись цих кроків:

 1. Перейдіть на веб-сайт ExpressVPN і натисніть «Отримати ExpressVPN».
 2. Відкриється нова сторінка із відображенням усіх планів пакету.
 3. Виберіть бажаний план упаковки.
 4. Надайте електронну адресу для реєстрації.
 5. Виберіть спосіб оплати.
 6. Введіть свої дані, інформацію та натисніть «Приєднатися зараз».
 7. Після натискання кнопки «Приєднатися зараз», ви отримаєте електронний лист із вмістом даних для входу.
 8. Тепер завантажте програму ExpressVPN та встановіть її на свій пристрій. Налаштуйте програму та увійдіть у програму за допомогою наданих облікових даних.
 9. Виберіть бажаний американський сервер для підключення та відкрийте netflix.com.

Там у вас це є, легко!

Чи ExpressVPN працює з Netflix?

Так, ExpressVPN працює з Netflix та іншими користувачами, і постачальник послуг це також підтвердив. Ми також протестували це, щоб переконатися в тому, що заявки постачальника послуг є правдивими.

Заключні слова

Netflix є провідним потоковим сервісом у світі в індустрії розваг. Аналогічно, ExpressVPN є провідним постачальником послуг VPN. Поєднання цих двох служб для перегляду запою – це, безумовно, красиво, оскільки воно надає вам доступ до повної бібліотеки Netflix, якої ви не можете мати, якщо ви є з іншого регіону, ніж США. Ми надали вам повне розуміння комбінації ExpressVPN Netflix, і ми сподіваємось, що зараз у вас не виникне жодних проблем. Продовжуйте трансляцію та залишайтеся в безпеці!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me