Próbujesz uzyskać dostęp do najlepszych treści w serwisie Netflix i nie możesz tego zrobić? Spróbuj połączyć najlepszą usługę VPN z najlepszą usługą przesyłania strumieniowego. Zgadza się, wypróbuj kombinację ExpressVPN Netflix i uzyskaj dostęp do pełnej biblioteki Netflix US lub dowolnego kraju w swoim kraju.

Zapoznaj się z naszym przewodnikiem i zobacz, jak możesz cieszyć się transmisją strumieniową za pomocą ExpressVPN lub kompletnymi opcjami Netflix VPN.

Biblioteki ograniczeń geograficznych Netflix

Netflix nie jest popularny tylko ze względu na jakość treści, ale zapewnia także różnorodność treści.

American Netflix ma największą bibliotekę filmów i programów telewizyjnych z 4593 filmami i 1157 programami telewizyjnymi.

Jednak pomimo zawartości z całego świata biblioteka US Netflix jest objęta ograniczeniami geograficznymi i jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych, a Ty możesz dowiedzieć się, jaki program obejrzeć na Netflix.

Każdy kraj, w którym działa Netflix, ma inną bibliotekę z powodu problemów z prawami autorskimi. Regiony takie jak duże kraje azjatyckie i inne kraje europejskie mają tylko 5% -25% dostęp do pełnej biblioteki. Głównym powodem tego ograniczenia geograficznego jest różnica w zasadach i przepisach dotyczących praw autorskich, które różnią się w zależności od regionu. Wcześniej prywatny dostęp do Internetu serwery Netflix z łatwością omijały to ograniczenie. Ale wszystko się zmieniło i ExpressVPN ma się dobrze, będąc najlepszą siecią Netflix VPN.

Serwery robocze Expressvpn Netflix

Wiele usług VPN twierdzi, że omija ograniczenia Netflix, ale twierdzenia te nie zawsze są całkiem prawdziwe i często okazują się błędne. Użytkownicy, którzy są nowicjuszami w świecie transmisji strumieniowych, wpadają w takie mylące twierdzenia i ostatecznie kupują usługi VPN, które nie są w stanie ominąć ograniczeń biblioteki Netflix.

Aby potwierdzić dostęp do serwerów ExpressVPN, skontaktowaliśmy się z ich wsparciem na całe życie i zapewniali nas, że ich serwery działają.

Serwery Expressvpn Netflix

nordvpn netflixCzekamy na transmisję Netflix? ExpressVPN odblokowuje Ograniczenia geograficzne Netflix. Aby uzyskać dostęp do biblioteki Netflix US, UK lub dowolnego innego kraju. Zalecamy korzystanie z VPN i zmianę lokalizacji na żądany kraj, aby przesyłać strumieniowo wszystko dostępne w serwisie Netflix.expressvpn cta

Czy ExpressVPN omija ograniczenia Netflix Geo? Prawdziwe testy

Postanowiliśmy przetestować twierdzenia ExpressVPN, że ich serwery mogą uzyskiwać dostęp do ograniczeń geograficznych Netflix i zapewniać dostęp do amerykańskiej biblioteki Netflix. Dlatego my kupił ExpressVPN pakiet, podłączony do serwera w USA i uzyskał dostęp do Netflix.com, a my mieliśmy dostęp do amerykańskiej biblioteki Netflix. ExpressVPN jest wysoce niezawodnym dostawcą przesyłania strumieniowego i można to ocenić na podstawie faktu, że nawet użytkownicy Kodi nazywają go jednym z najlepszych VPN Kodi.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do Thora Ragnaroka lub dowolnego z ulubionych filmów z amerykańskiej biblioteki spoza USA, otrzymasz następującą wiadomość.

Czy ExpressVPN omija ograniczenia Netflix Geo? Prawdziwe testy

Ten obraz, pokazany poniżej, oznacza popularny film „Thor Ragnarok”, który jest dostępny tylko w USA, odblokowany z innego regionu za pośrednictwem najlepszej sieci VPN.

Błędy / problemy z Expressvpn Netflix

Błędy ExpressVPN Netflix

Istnieją pewne błędy, które mogą wystąpić podczas próby uzyskania dostępu do Netflix za pomocą ExpressVPN. Oto lista błędów Netflix ExpressVPN:

1. Konflikt adresów IP

Możliwe, że napotkasz ten błąd, mimo że jesteś podłączony do serwera VPN. Czasami twój adres IP nie zmienia się po połączeniu z serwerem. Częsty błąd występuje w prawie każdej usłudze VPN z powodu błędów i awarii technicznych. W takim przypadku, gdy twoje IP nie jest maskowane ani zmieniane i próbujesz uzyskać dostęp do Netflix, nie masz dostępu.

2. Problem z DNS

Czasami witryna, do której próbujesz uzyskać dostęp, pobiera DNS od Twojego dostawcy usług internetowych, ponieważ jest on pozostawiony w pamięci podręcznej urządzenia i dlatego stanowi dla ciebie problem. Zapora i serwery Netflix są bardzo inteligentne i bardzo łatwo wykrywają pętle DNS i IP. Dlatego takie błędy nie pozwalają ominąć ograniczeń serwisu Netflix.

3. Niewłaściwa konfiguracja proxy

Konfiguracja serwera proxy przeglądarki może być nieaktualna lub może być źle skonfigurowana, powodując problemy. Jeśli serwer proxy nie zostanie poprawnie skonfigurowany, nie będzie można uzyskać dostępu do biblioteki Netflix US.

4. Serwery ExpressVPN nie działają / nie odpowiadają

Częstym problemem we wszystkich usługach VPN jest brak reakcji, jeśli serwery mogą się zdarzyć w dowolnym momencie. Fakt, że Netflix zaczął blokować VPN i serwery proxy, stworzył wielki problem dla wielu usług VPN. Tylko kilka usług VPN było w stanie ominąć ograniczenia iw takich okolicznościach, gdy serwery nie działają, użytkownik musi cierpieć.

ExpressVPN Netflix nie działa

1. Konflikt adresów IP

Jest to częsty błąd i można go łatwo naprawić. Wystarczy ponownie uruchomić aplikację ExpressVPN i spróbować ponownie połączyć się z pożądaną siecią VPN. Następnie sprawdź, czy Twój adres IP zostanie zmieniony.

2. Problem z DNS

Jeśli używasz systemu Windows, możesz naprawić ten błąd, wykonując następujące czynności:

 1. Przejdź do menu Start komputera > Kliknij Wszystkie programy > Kliknij Akcesoria.
 2. Wybierz tutaj opcję Uruchom lub jeśli korzystasz z Windows 8 lub 10, a następnie naciśnij klawisze „Klawisz Windows + R ” aby otworzyć funkcję Uruchom.
 3. Teraz wpisz „cmd”W polu poleceń okna dialogowego.
 4. Po otwarciu wiersza polecenia wpisz „ipconfig / flushdns” i naciśnij klawisz Enter.

Twój DNS zostanie teraz opróżniony i będziesz mieć dostęp do biblioteki Netflix US.

3. Niewłaściwa konfiguracja proxy

Konfigurowanie ustawień proxy i ustawień połączenia przeglądarki jest nieco skomplikowane i skomplikowane. Dlatego każda przeglądarka ma kompletną procedurę rozwiązywania problemów w takich przypadkach w swoim przewodniku pomocy. Jeśli napotykasz taki problem, kliknij odpowiednią przeglądarkę, aby znaleźć rozwiązanie:

 1. Mozilla Firefox
 2. Google Chrome
 3. Safari

4. Serwery ExpressVPN nie działają / nie odpowiadają

Jeśli napotkasz taki problem, gdy połączenie z serwerem nie powiedzie się, natychmiast skontaktuj się z obsługą ExpressVPN na żywo. Jeśli to nie pomoże, spróbuj ponownie połączyć się z serwerem DNS ręcznie. Poniżej podajemy link do konfiguracji serwera DNS ExpressVPN, kliknij go, aby dowiedzieć się więcej:

 1. Konfiguracja serwera DNS dla systemu Windows
 2. Konfiguracja serwera DNS dla komputerów Mac
 3. Konfiguracja serwera DNS dla systemu Linux

Recenzje Netflix ExpressVPN Reddit

Obserwatorzy Binge na całym świecie używają ExpressVPN do przesyłania strumieniowego na Netflix i wygląda na to, że świetnie się z tym bawią. Powodem, dla którego użyliśmy słowa „wydaje się”, są opinie użytkowników dostępne na Reddit. Tutaj spójrz:

Komentarz z dyskusji Komentarz BlindSins z dyskusji "jakie są serwery ExpressVpn US, które nadal współpracują z Netflix ?".

Wątek ten był pytaniem o działające serwery, a użytkownik odpowiedział szczegółowo i dopełnił obsługę ExpressVPN.

Komentarz z dyskusji .

Oto kolejny wątek: osoba, która zaczęła ten wątek, wydaje się być bardzo romantyczna i ma wrażenie, jakby wziął termin „Netflix i relaks” na zupełnie nowy poziom. W każdym razie na pytanie, które zadał, udzielono bardzo precyzyjnej odpowiedzi, a osoba chwaliła ExpressVPN za Netflix.

Expressvpn Netflix Zablokowany w 2018 roku

Netflix wykrył dużą liczbę użytkowników uzyskujących dostęp do amerykańskiej biblioteki za pośrednictwem usług VPN i serwerów proxy. To oczywiście wzbudziło duże zaniepokojenie Netflixem i dlatego zaczęli planować blokowanie tych VPN i usług proxy.

Netflix wdrożył unikalny system wykrywania VPN, który blokuje ruch przychodzący przez serwery VPN.

To jest powód, dla którego wielu użytkowników, którzy próbują uzyskać dostęp do Netflix za pomocą usług VP, zawodzi.

Na początku wiele wiodących usług VPN, w tym ExpressVPN, nie uzyskało dostępu do Netflix US, ale najlepszą rzeczą w ExpressVPN jest to, że znalazł sposób na uzyskanie dostępu do Netflix, a teraz jego serwery w USA mogą bardzo łatwo ominąć zaimplementowane ograniczenia.

Jednak ten pościg za kotami i myszkami będzie kontynuowany, a Netflix może znów spróbować obniżyć ExpressVPN, ale to jeszcze nie nastąpi. W takim przypadku albo użytkownicy będą musieli poczekać chwilę, aż serwery VPN zaczną ponownie działać, lub powinni wybrać inną usługę VPN, która może umożliwić im dostęp do Netflix.

Jak kupić ExpressVPN dla Netflix z dowolnego miejsca

Zakup ExpressVPN dla Netflix jest bardzo łatwą procedurą i możesz kupić ExpressVPN z dowolnego regionu na świecie, wykonując następujące czynności:

 1. Przejdź do witryny ExpressVPN i kliknij kartę „Uzyskaj ExpressVPN”.
 2. Otworzy się nowa strona, wyświetlająca wszystkie plany pakietów.
 3. Wybierz żądany plan pakietu.
 4. Podaj swój adres e-mail do rejestracji.
 5. Wybierz metode płatnośći.
 6. Wpisz swoje dane, informacje i kliknij „Dołącz teraz”.
 7. Po kliknięciu przycisku „Dołącz teraz” otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą dane logowania.
 8. Teraz pobierz aplikację ExpressVPN i zainstaluj ją na swoim urządzeniu. Skonfiguruj aplikację i zaloguj się do aplikacji przy użyciu podanych poświadczeń.
 9. Wybierz preferowany serwer amerykański do połączenia i otwórz netflix.com.

Proszę bardzo!

Czy ExpressVPN działa z Netflix?

Tak, ExpressVPN współpracuje z Netflix i innymi użytkownikami, a usługodawca również to potwierdził. Przetestowaliśmy to również, aby upewnić się, że twierdzenia usługodawcy są prawdziwe.

Ostatnie słowa

Netflix jest wiodącą na świecie usługą przesyłania strumieniowego w branży rozrywkowej i podobnie ExpressVPN jest wiodącym dostawcą usług VPN. Połączenie tych dwóch usług do oglądania nagrań jest z pewnością kwestią urody, ponieważ zapewnia dostęp do pełnej biblioteki Netflix, której nie możesz mieć, jeśli jesteś z innego regionu niż USA. Zapewniliśmy Ci pełny wgląd w kombinację ExpressVPN Netflix i mamy nadzieję, że nie będziesz mieć żadnych problemów teraz. Przesyłaj dalej i zachowaj bezpieczeństwo!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me