FireStick – це найбільш бажаний потоковий пристрій у всьому світі, і це так очевидно, через якість потокової передачі, яку він забезпечує. Однак ціна, яку користувачі повинні платити, досить важка, і саме тому багато користувачів вибирають варіант для Jailbreak FireStick або просто отримують безкоштовну VPN для Firestick Kodi. Не пропустіть наш надзвичайний посібник з коді-аддонсу.

Що це означає для Jailbreak FireStick?

Amazon FireStick – це новаторський розважальний пристрій, який за мить здійснив революцію в онлайн-потоковій індустрії. З тих пір, як з’явився FireStick, велика кількість людей, які раніше дивилися телевізор, перейшли на нього, і чому б вони не? Можливість передавати всі улюблені шоу та фільми на одному пристрої та одним натисканням – це те, що всі хочуть.

amazon-firestick-банер

Однак, одна від перешкоджаючих у FireStick полягає в тому, що користувачі повинні платити абонентські послуги за послуги, які FireStick пропонує. Ці підписки коштують дуже високо, коли накопичуються, і це щось знецінює FireStick.

Ось чому користувачі схильні Jailbreak до своїх пристроїв FireStick. У тюрмі, що порушує FireStick, означає встановити безкоштовне програмне забезпечення для потокового передавання медіа. Порушення в’язниці не є незаконним, і це можна зробити дуже легко протягом декількох хвилин. Зазвичай користувачі FireStick джейлбрейк своїх FireStick пристроїв для встановлення Kodi, яка є вершиною лінійки потокового програмного забезпечення з відкритим кодом.

Kodi не встановлюється заздалегідь, і його неможливо встановити безпосередньо на FireStick, тому для встановлення Kodi на FireStick потрібен сторонній додаток. Повна процедура установки Kodi на FireStick буде обговорена пізніше в посібнику.

Як в’язниця Firestick 2020?

Існує два способи розірвання в’язниці FireStick:

1. Через ES File Explorer

 1. Завантажте свій FireStick > Перейдіть до магазину додатків Amazon >Клацніть пошук і введіть “ES File Explorer” > натисніть на ES File Explorer з результатів пошуку.
 2. Клацніть завантаження > Додаток буде завантажено та встановлено на ваш пристрій.
 3. Після встановлення натисніть «Відкрити» і програма ES File Explorer буде готова до використання.

2. Через програму Downloader

 1. Запустіть своє FireStick пристрій > Йти до Налаштування
 2. Клацніть на Пристрій > Натисніть на Налаштування виробника.
 3. Натисніть на УвімкнутиДодатки з невідомих джерел” > Натисніть “Увімкнути”.
 4. Клацніть і “Поворот на ADB Налагодження » > Тепер “Увімкнути невідомі джерела”.
 5. Тепер повернемося до головного Налаштування
 6. Натисніть Налаштування > Тепер відключити Ідентифікатор реклами.
 7. Повернутися до FireStick Домашній екран.
 8. Клацніть на панелі пошуку та шукайте Завантажувач .
 9. Натисніть на “Завантажувач“З результатів пошуку.
 10. Тепер натисніть на Завантажити значок і завантаження розпочнеться.
 11. Додаток встановиться автоматично після завершення завантаження.
 12. Відкрийте програму після встановлення.

Jailbreak FireStick з комп’ютером

У FireStick і ПК є жіночі порти HDMI, що означає, що користувачі не можуть виконувати джейлбрейк на FireStick через комп’ютер або ноутбук.

Канали джейлбрейка Firestick та додатки Jailbreak Firestick

Канали джейлбрейка Firestick

Найкраще в FireStick – це те, що він пропонує вам різноманітність усіх найкращих каналів та додатків у всьому світі, і все це за один клік. Ось список найкращих додатків та каналів набірчиків для їх жанрів та регіонів:

Кабельні канали доступні на FireStick

ABC NewsХулуПопулярна наука
NetflixДісней ДжуніорВерба
Слінг-телевізорCBSВідео з Біблії
ПотріскуватиФільми в будь-якому місціЩоденний рух
Хрусткий рулетWSJ LiveQFQ.Tv
HBO ЗАРАЗAT&T U-віршYahoo
Дивитися ESPNCBS NewsАвтосалонне телебачення
Дивіться HGTVКанал відкриттяYouTube
Повний доступ до CBSМережа WWEТелебачення оборони
Дивитися мережу продовольстваБУТИOm Nom Toons
BBC NewsCBS Sports

Кращий додаток погоди на FireStick

 1. Прогноз, Радар & Додаток оповіщення

Спортивні канали та програми на FireStick

 1. SET TV IPTV
 2. Мобдро
 3. Дивитися ESPN

Музичні програми на FireStick

 1. Смикання
 2. Spotify

Ви можете використовувати всі ці програми відповідно до ваших потреб; деякі з них є платними додатками, а інші – безкоштовними програмами та каналами.

Незаконні або легальні в’язниці FireStick?

Jailbreak – це лише назва, дана процедурі модифікації пристрою FireStick, яка є законною. Немає жодних правових наслідків для користувачів, які слідкують за тюремним розбиттям пристрою FireStick, оскільки характер налаштувань, які можна зробити, не суперечить правилам конфіденційності.

Однак програмне забезпечення або програми, які ви встановлюєте та використовуєте для потокового передачі після виконання джейлбрейка, можуть підпадати під закони про порушення конфіденційності. Jailbreak – це процедура, яку зазвичай проводять любителі потокової передачі та користувачі FireStick, оскільки вони хочуть отримувати доступ та передавати безкоштовний вміст, який неможливо виконати з налаштованою на заводі FireStick.

Якщо програмне забезпечення, яке ви використовуєте після вторгнення вашого пристрою FireStick, захоплює безкоштовні потоки та бере участь у піратському піратстві, то використання таких програм незаконне. Найпоширенішим програмним забезпеченням, для якого користувачі виконують джейлбрейк, є Kodi та його законний закон – це програмне забезпечення з відкритим кодом, а потім користувачі встановлюють безкоштовні додатки Kodi (сторонні додатки Kodi), які беруть участь у Піратстві. Таким чином, використання такого програмного забезпечення вважається незаконним, але наявність джейлбрейк FireStick не є незаконним.

Jailbreak FireStick Kodi

Як вже згадувалося раніше, найпоширенішим програмним забезпеченням на джейлбрейк FireStick є Kodi, оскільки він забезпечує доступ до найкращого та якісного контенту через свої додатки та це безкоштовно. Kodi не можна встановлювати безпосередньо на FireStick, тому користувачі виконують метод Jailbreak. Після встановлення Kodi на Firestick ви можете розблокувати його потоки за допомогою безкоштовного VPN для палички Kodi Fire.

У всьому світі є понад 20 мільйонів користувачів Kodi, і ви можете собі уявити, що з цих 20 мільйонів буде також значна кількість FireStick користувачів. Люди вирішують використовувати Kodi на FireStick через зручність та задоволення від пропарювання, яке забезпечує пристрій FireStick. Кому не хотілося б, щоб на його смарт-телевізорі HD високої якості виходив високоякісний фільм Kodi, просто підключивши його до нього.

Щоб встановити Kodi на свій пристрій FireStick або звернутися за допомогою у будь-якому випадку, пов’язаному з Kodi на FireStick, просто перегляньте посібник “Як встановити Kodi на FireStick”. Він має вичерпні знання про всі помилки та виправлення.

Тераріум Jailbreak FireStick

джейлбрейк firestick terrarium tv

Тераріум-телевізор став революційним додатком, який змінив обличчя безплатних потокових передач по всьому світу на пристроях Android. Це була копія Попкорн Часу таким чином, але вона працює набагато краще, ніж тоді, коли вона зникла десь тому без жодної причини.

Terrarium TV зробив кращу віддачу, і Terrarium TV все ще присутній в Інтернеті і його можна легко встановити на різних пристроях, таких як Android, iOS, FireStick, Windows PC тощо. Terrarium TV пропонує користувачам все, що вони можуть побажати, і це безкоштовно.

Однак телевізор Terrarium знаходиться під законним радіолокацією, оскільки, як вважається, він бере участь у піратстві та порушенні авторських прав. Отже, використання телебачення «Тераріум» може поставити під загрозу ваші правові ситуації і поставити вас в глибокі проблеми.

Виконайте наступні дії, щоб встановити телевізор Terrarium на FireStick

 1. Відкрий свій FireStick > Натисніть на Налаштування > Клацніть Система > Йти до Налаштування виробника > Увімкнути програми з невідомих джерел.
 2. Поверніться до дому FireStick > Натисніть пошук та введіть “Провідник файлів ES” > Натисніть на Провідник файлів ES сформуйте результат пошуку та завантажте його.
 3. Після встановлення програми відкрийте його > Клацніть Інструменти > Натисніть на Менеджер завантажень > Натисніть “+ Нові“.

Введіть наступні деталі у діалогове вікно

Шлях: http://bit.ly/TTV1910

Назва: ttv198

 1. Клацніть Завантажити зараз.
 2. Завантаживши його, натисніть Відкрити файл.
 3. Натисніть “Встановити.

Там у вас на FireStick встановлений телевізор Terrarium, тепер ви можете насолоджуватися безшовної трансляцією, і це безкоштовно.

Поширені запитання про джейлбрейк Firestick

 Що ви можете зробити з Jailbroken Amazon FireStick?

Jailbroken FireStick можна використовувати для передачі високоякісного контенту безкоштовно, не платячи нічого через різні канали та програми, доступні в Інтернеті.

 Які канали ви можете отримати безкоштовно за допомогою FireStick?

Ви можете отримати наступні безкоштовні канали на своєму FireStick, щоб насолоджуватися розвагою, яку хочете:

 1. Тераріумний телевізор
 2. Плутонове телебачення
 3. FreeFlix HQ
 4. Мобдро
 5. YouTube
 6. Spotify

 Є щомісячна плата за FireStick?

Ні, немає такої щомісячної плати за сам FireStick, але є абонентська плата за канали та програми, які доступні FireStick.

 Що робить FireStick?

FireStick – це підключення та відтворення потокового пристрою, яке можна підключити до вашого смарт-телевізора, що дозволяє передавати фільми та інший розважальний носій через його додатки та канали, сплачуючи певну абонентську плату.

Заключні слова

FireStick – це, безсумнівно, дивовижна річ, якщо ви – розважальний виродник і потоковий вун. Це дозволяє вам весь світ розваг на долоні. Програми, доступні на FireStick, надають вміст високої якості HD та безперебійну передачу потоку.

Ще одна чудова річ про FireStick – це те, що вона, на відміну від інших потокових пристроїв, не потребує переробок час від часу. Однак той факт, що користувачі повинні платити за кожне і все, що є в ньому, – це те, що змушує любителів потокового бажання купувати його.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me