Восьмий сезон найпопулярнішого у світі телешоу; Гра престолів знаходиться недалеко від кута, а галас вищий, ніж будь-коли. Шанувальники стають нетерплячими, оскільки це останній сезон цього дивовижного телешоу, і доля Вестероса та семи Королівств буде розділена в ньому.

Якщо ви фанат Game of Thrones, цікавитесь, як дивитися Game of Thrones на Kodi, то ви приїхали в потрібне місце. Ми розглянули все, що вам потрібно в цьому посібнику, щоб ви не стикалися з будь-якими труднощами, намагаючись передати це дивовижне шоу.

Фінальний сезон гри престолів відбудеться в ефірі HBO 14 квітня, а в цьому сезоні буде лише шість серій. Переконайтесь, що ви готові до трансляції Game of Thrones Season 8 онлайн, тому що не можете дозволити собі пропустити екшн та драму цього сезону.

Гра престолів 8 сезон Офіційний трейлер від HBO

Джерело: Гра престолів Офіційна

Як спостерігати за грою престолів 8 сезон на Kodi Leia 18

 1. відчинено Коді > Натисніть на Значок шестерні піти до Налаштування > Натисніть на Файловий менеджер.
 2. Двічі клацніть на Додати джерело > Відкриється діалогове вікно > Клацніть і введіть це URL: http://legionworldtv.com/zips/ > Клацніть Гаразд > Назвіть це джерело як MrFreeworld > Клацніть гаразд > Клацніть гаразд щоб закрити діалогове вікно.
 3. Поверніться до Головне меню > Натисніть на Додатки від меню лівої руки > Клацніть на Значок поля з верхнього лівого кута.
 4. Натисніть на Встановити з Zip File > Прокрутіть список вниз і виберіть MrFreeworld > Виберіть mrfreeworld.zip > Зачекайте сповіщення.
 5. Натисніть на Встановити з сховища > відчинено MR FREEWORLD > Йти до Додатки для відео > Прокрутіть список вниз і натисніть на Плацента > Удар Встановити > Зачекайте сповіщення.

Коли з’явиться повідомлення, ви можете повернутися до головного меню та отримати доступ до цього додатку з розділу відеодоповнення.

як дивитися гру престолів на kodi безкоштовно

9 Гра престолів

Як дивитися GoT 8 на версії Kodi Krypton версії 17.6

 1. відчинено Коді > Натисніть на Налаштування (Значок шестерні) з лівого стовпця.
 2. відчинено Файл Менеджер > Двічі клацніть на Додати джерело варіант > Клацніть, де написано <Жоден> і введіть цю URL-адресу “Http://www.lvtvv.com/repo/” > Клацніть
 3. Назвіть медіа-джерело як “Коділ Репо ‘ > Клацніть гаразд > Клацніть гаразд ще раз, щоб закрити діалогове вікно.
 4. Поверніться до головного меню > Натисніть на Додайтеоні вкладка > Клацніть на Коробка
 5. Натисніть на Встановити з Zip File варіант > Натисніть на Коділ Репо зі списку > Виберіть kodil-1.3.zip > Зачекайте сповіщення.
 6. Тепер натисніть на Встановити з сховища > Натисніть на Сховище Коділ > Йти до Додатки до відео папку > Прокрутіть список вниз і виберіть Вторгнення > Клацніть Встановити > Зачекайте сповіщення.

Як слідкувати за грою престолів у версії 16 або нижче Kodi Jarvis

 1. Відкрийте Kodi > Перейдіть до системи > Клацніть на File Manager > Двічі клацніть Додати джерело.
 2. Введіть URL-адресу http://jesusboxrepo.xyz/repo/ де написано “Ніхто” > Тепер введіть назву медіа-джерела “Jukebox” > Потім натисніть кнопку ОК.
 3. Тепер поверніться до головного меню Kodi > Клацніть на Системи > Потім Налаштування > Додатки > Встановити з zip-файлу.
 4. Клацніть на Jesusbox >  Тепер знайдіть і натисніть repository.jesusboxtv.zip > Зачекайте, коли сховище встановиться.
 5. Встановити з сховища > Клацніть на сховищі JesusBox > Додатки до відео > Генезис Відроджений > Встановіть надбудову.
 6. Тепер відвідайте головне меню Kodi > Додатки > Буття Відродження насолоди!

Кращі додатки для гри Kodi of Thrones

Для перегляду Game of Thrones 8 сезон на Kodi існують різні додатки для коді, крім Genesis Reborn. Ось список найкращих ігор престолів, що додають Kodi та додають епізоди 8 сезону, включаючи епізоди попередніх сезонів:

Краща гра Kodi престолів

 1. Вихід
 2. Гурзіль
 3. Угода
 4. 123 фільми
 5. СОЛИ
 6. Фенікс
 7. Specto
 8. Відеоклуб HEVC
 9. Посейдон
 10. Світлячок

Коді Гра престолів Субтитри

Це може бути дуже гнітюче, коли ви дотримуєтесь покрокового керівництва, щоб встановити додаток Kodi Game of Thrones 8. Але врешті-решт, коли епізод розпочнеться потоково, субтитри для мови Дотракі немає.

Ми знайшли спосіб, коли субтитри Kodi Game of Thrones можна додати в більш легкому способі. Існують два способи, описані, тобто вручну та автоматично.

Коді Гра престолів Субтитри

Спосіб 1: Вручну встановити субтитри Kodi Game of Thrones

 1. Запустіть Kodi > Клацніть на Додатки > Тепер натисніть на значок «Установник пакета» вгорі ліворуч> Встановити з сховища > Репозиторій додатків Kodi > Субтитри > Знайдіть і натисніть на Subscene.com.як дивитися гру престолів на коді з субтитрами
 2. Клацніть на Встановити > Дочекайтеся ввімкнення надбудови > Тепер перейдіть до головного меню Kodi > Перейдіть у Налаштування > Натисніть Налаштування програвача.гра замість престолів на коді
 3. Клацніть на вкладці Мови, вказаній вертикально в лівій частині екрана > Ви можете змінити мову субтитрів, натиснувши опцію “Мови для завантаження субтитрів”.як додати субтитри, щоб подивитися гру престолів на коді
 4. Наступного разу, коли ви переглянете епізод “Гра престолів” на Kodi, ви зможете переглянути субтитри.

Спосіб 2: Автоматично встановити субтитри Kodi Game of Thrones

 1. Запустіть Kodi > Перейдіть до Додатків > Клацніть на значку встановлення пакета > Встановити з сховища > Прокрутіть униз і натисніть Сервіси > Автозавантаження > Встановити.гра престолів авто субтитри на коді
 2. Відео надасть абонементи для епізоду Kodi Game of Thrones, коли ви переглянете це відео наступного разу.

Як спостерігати за грою престолів на Kodi HD

як дивитися гру престолів в HD на Kodi

Якщо ви не хочете йти на компрометацію щодо якості, ви все одно можете переглянути Kodi Game of Thrones на HD, встановивши HEVC VideoClub. Він передає відео у форматі HD, а також у якості 3D, які можуть бути доступні у стисненому форматі.

Очікування від гри престолів 8 сезон

Трейлер Game of Thrones 8 сезон справді викликав масу питань і змов. У трейлері показано, що Джон Сноу та Даенеріс марширують разом зі своєю армією через Вінтерфелл, а Ар’я Старк і Санса Старк вражені, побачивши драконів, що летять над фортецею. Дракони, що летять над Вінтерфелом, – це важлива річ, яку слід помітити, оскільки жоден дракон не прилітав туди більше 100 років.

Сем і Бран дізналися про правду Джон Сноу, що він насправді не сволот, а справжній спадкоємець залізного престолу. З іншого боку, в трейлері також з’явився Тиріон Ланністер, який був дуже стурбований відносинами Джона Сноу і Даенеріса, маючи тривожне вираження. Ми не можемо оцінити, що його хвилювало, оскільки він з’явився в трейлері лише один раз.

Джон Сноу та Даенеріс можна побачити в помітних значних місцях, а трейлер закінчується конем Білих Ходунів, що прибувають до фортеці. Одне відчуття, яке дає цей трейлер, – це те, що всі готуються до бою і, мабуть, це проти Білих Ходок.

Ви можете переглядати гру Престолів безкоштовно на Kodi з наведеними вище рекомендаціями. Але якщо вам потрібно уникнути юридичних проблем, можливо, ви захочете отримати VPN Kodi для безпечної гри.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me