Таких слів, як знакові, гламурні, розважальні, недостатньо для пояснення цієї екстравагантної ліги крикетів; IPL (Прем’єр-ліга Індії). 11-е видання найпопулярнішої ліги крикетів, що розпочався в світі, розпочався два дні тому, і розгортання цього турніру зараз на піку. Шанувальники IPL у всьому світі шукають способів перегляду IPL у своїх будинках та офісах, використовуючи kodi addons.

Однак ми знаємо, що найкраще для вентиляторів Kodi VPN, і саме тому ми склали посібник, який допоможе вам переглянути IPL на Kodi.

Увага!! Ви можете передавати відповідні IPL-канали на IPL-канали з усього світу. Щоб отримати доступ до геомобільних IP-мовників з обмеженим доступом, вам потрібно буде розблокувати IPL-канали з VPN.
CTA

Список каналів / мовників IPL 2018

Країна / регіонМовники
ІндіяЗоряні види спорту

Hotstar

АфрикаСупер спорт
Сполучені ШтатиESPN
Об’єднане КоролівствоНебо спорт
КанадаSportsnet
АвстраліяКрикетний шлюз
Нова ЗеландіяНебо спорт

Як дивитися IPL на криптоні Kodi, версія 17.6 або новіша

Існує безліч доповнень для прямих трансляцій спортивних програм, але ми вибрали для вас додаток ZEM TV Kodi addon, оскільки він забезпечує HD-потокове посилання для прямих трансляцій IPL. Виконайте ці дії, щоб встановити ZEM TV для перегляду IPL в прямому ефірі на Kodi.

 1. Відкрийте Kodi > Перейдіть до головного меню Kodi > Клацніть на значку Налаштування > відчинено Файловий менеджер > Тепер двічі клацніть на Додати джерело.як дивитися ipl
 2. Клацніть, де написано “Ніхто” > Введіть це URL-адреса в адресному рядку http://kdil.co/repo/ > Тепер натисніть гаразд > Назвіть це “Коділ Репо ‘  і натисніть кнопку Клацніть гаразд > Перевірте обидва URL-адреса і Ім’я і Клацніть Гаразд знову закрити діалогове вікно.як дивитися ipl на коді криптон версії 17.6 або новішої
 3. Повернення до Коді Головне меню > відчинено Додайтеоні меню з лівого стовпця > Натисніть на Піктограма поля.як дивитись ipl на kodi jarvis версії 16 або новішої
 4. Тепер натисніть на Встановити з Zip Файл > Прокрутіть вниз і натисніть на Коділ Репо > відчинено Коділ.блискавка > Зачекайте сповіщення.Як дивитися ipl на kodi firestick
 5. Після появи повідомлення натисніть на Встановити з сховища > відчинено Сховище Коділ > Йти до Додатки до відео.IPL 2018 Kodi Завантажити
 6. Прокрутіть вниз і відкрийте Зем ТВ > Клацніть Встановити > Зачекайте сповіщення, включеного надбудовою.

Як дивитися IPL 2018 на Hotstar у США

Там у вас це є, тепер додаток встановлено, і тепер ви можете легко дивитися улюблені ігри IPL в прямому ефірі в Kodi.

Як переглянути IPL на версії Kodi Jarvis, версія 16 або вище

 1. Запуск Коді Джарвіс V16 > Натисніть на Система.
 2. Йти до Файловий менеджер > Тепер двічі клацніть на Додати джерело.
 3. Клацніть, де написано <Жоден> > Наберіть це URL-адреса http://kdil.co/repo/ > Клацніть Зроблено.
 4. Дайте ім’я цьому URL-адреса як “Коділ Репо ” > Клацніть Зроблено > Клацніть гаразд.
 5. Поверніться до Домашній екран > Клацніть Система.
 6. відчинено Додатки > Натисніть на Встановити з Zip File > відчинено Коділ Репо> Натисніть на Kodil.zip.
 7. Поверніться до Домашній екран.
 8. Йти до Інсталятор додатків > відчинено Коділ Репо > Треба Додатки до відео і виберіть Зем ТВ.
 9. Клацніть Встановити.

Як дивитися IPL на Firefox Kodi

 1. відчинено Коді на Fire Stick. Якщо ви не встановили Kodi, то встановіть Kodi на Fire Stick.
 2. Йти до Налаштування виробника > Увімкніть налагодження ADB та програми з невідомих джерел.
 3. Після цього виконайте вказані вище кроки для встановлення додатку на Kodi Krypton V17.6.

IPL 2018 Kodi Завантажити

 1. Завантажте файл Zip > відчинено Коді на своєму пристрої > відчинено Додатки меню > Натисніть на Піктограма встановлення пакета.
 2. Натисніть на Встановити з Zip File > Огляд і відчинено то завантажений Zip-файл.
 3. Натисніть на Встановити з сховища > відчинено Сховище Коділ > відчинено Додатки до відео > Натисніть на Зем > Удар Встановити.

Як дивитися IPL 2018 на Hotstar у США

Як дивитися IPL 2018 на Hotstar у США

HotStar – індійська програма, яка дозволяє користувачам дивитись улюблені матчі IPL, але іронія полягає в тому, що це доступно лише в Індії. Тому користувачі, які проживають за кордоном, повинні мати доступ до цього додатка на своїх Android-пристроях та пристроях Apple за допомогою сервісу Kodi VPN.

Через службу VPN користувачі повинні спершу вибрати індійський сервер регіону, а потім отримати доступ до програми. Завантаживши програму через Play Store та iTunes, ви можете легко дивитися IPL в прямому ефірі.

Як дивитися безкоштовні онлайн-потоки IPL Live

Користувачі, які проживають в Африці та на Близькому Сході, і хочуть спостерігати за необмеженими IPL-діями через безкоштовний сервіс, тоді вони можуть обрати ці п’ятірки:

 1. Cricingif (у всьому світі)
 2. Крикетгейтвей (у всьому світі)
 3. IPL Live 2018
 4. SuperSport (для користувачів Південної Африки)
 5. OSN Play (для користувачів на Близькому Сході)
 6. Додаток Smartcric
 7. Телевізор верби
 8. JIO TV
 9. IPL Vivo
 10. Cricbytes
 11. CricHD
 12. DD Спорт
 13. Суварна Плюс

Cric In Gif

Як дивитися безкоштовні онлайн-потоки IPL Live

Cricingif – це веб-сайт із спортивних новин, який надає останні поновлення останніх матчів у крикет по всьому світу. Відвідувачі можуть переглядати основні моменти кожної гри та перевіряти останні новини навколо слова крикет. Ще одна чудова особливість Cricingif полягає в тому, що в ньому є виділений розділ для користувачів, які хочуть дивитися IPL T20 наживо.

Крикетний шлюз

крикетний шлюз для ipl

Мобільний додаток крикет-шлюз дозволяє користувачам залишатися в курсі останніх дій крикету. Користувач може переглядати всі основні моменти матчів та переглядати показники, коли хоче. Чудовою особливістю цього веб-сайту є його розділ «Архів», який дає змогу прогулятися по останніх подіях крикету з усього світу. За допомогою цього додатка користувачі також можуть бачити найновіші та актуальні новини про своїх улюблених команд.

IPL Live 2018

ipl live 2018

IPL Live 2018 – це спеціалізований сайт, який надає послугу онлайн-потоку лише для IPL. Якість потоків, які надає цей сайт, відрізняється високою якістю, а сервери, які має цей сайт, безперебійні. Він пропонує три різні сервери для потокового матчу та надає детальну інформацію про інші потокові послуги.

Супер спорт

суперспорт для ipl

SuperSport, без сумніву, є однією з найвідоміших служб спортивного мовлення у світі. Суперспорт отримав свою назву, транслюючи прямі види спорту на телебаченні, і тепер він почав зосереджуватися на онлайн-трансляції сервісу живого крикету та інших спортивних змагань. Користувачі можуть переглядати всі останні результати та графіки матчів IPL під час їх трансляції. SuperSport буде передавати IPL для Південноафриканський регіон але їхні відео доступні з усього світу.

OSN Play

OSN Play для ipl

OSN Play пропонує спортивні потоки арабською мовою для близькосхідної аудиторії. Це гео обмежена послуга, яку можна розблокувати з інших країн, використовуючи високоякісну послугу VPN. Найкраща частина OSN Play – це те, що її додаток для android та iOS також доступне у відповідних магазинах платформ. Користувачі, які мають передплату послуг OSN, можуть отримати доступ до улюбленого спортивного контенту, не сплачуючи додаткових комісій.

Додаток Smartcric

Додаток Smartcric для ipl

SmartCric – це чудовий додаток для трансляції матчів із крикету з усього світу на смартфонах. Однак одна з найзручніших речей щодо цього розумного додатка для смартфонів – це те, що він недоступний у Google Play Store. Користувачі, які бажають встановити цю програму, повинні завантажити її файл apk з стороннього сайту та потім встановити його. Крім цього, додаток чудовий у використанні, оскільки він має чудовий дружній інтерфейс, і він чудово працює.

Телевізор верби

WillowTV для передачі ipl

Willow TV – це провідний американський спортивний спеціалізований телевізійний канал, який транслює в прямому ефірі різні події крикету та яскраві моменти, що відбуваються по всьому світу. Базуючись у Каліфорнії, цей канал транслює Індійську прем’єр-лігу в прямому ефірі, і користувачі мають легкий доступ до потоків.

Jio TV

jiotv для безкоштовного потоку ipl

Jio TV пропонує своїм користувачам широкий спектр каналів з різних регіонів світу та різних мов. Він пропонує понад 350 телевізійних каналів, з яких 50+ – це HD-канали. Додаток Jio TV можна завантажити з Google Play Store та Apple App Store для відповідних пристроїв.

Однією з найкращих особливостей цієї програми є те, що користувачі можуть призупиняти прямий матч, коли хочуть, і грати, щоб продовжувати з тієї ж точки. Користувачі також можуть переглядати свої улюблені шоу, обираючи ефірний вміст за попередні 7 днів. Користувачі можуть підписатись на ексклюзивні мобільні послуги Jio за найменші? 49.

план jio для ipl

Vivoipl

Vivo на потоковий ipl

Vivo є офіційним спонсором Індійської прем’єр-ліги 2018 року, і він транслюватиме всі дії від IPL 2018 на живому сайті на своєму веб-сайті. Користувачі зможуть переглянути всі матчі IPL 2018 на веб-сайті VivoIPL. На веб-сайті також є повний графік турнірів і пінг-казки, які можна легко переглянути.

Cricbytes

дивитись ipl в Інтернеті на байках

Cricbytes – це фактично сайт для ведення блогів, який публікує новини та блоги про всі поточні та останні новини та результати зі світу крикетів. Хоча користувачі не зможуть спостерігати за грою в прямому ефірі на цьому веб-сайті, але вони можуть бути в курсі новин та ін. Користувачі можуть бути в курсі всіх останніх новин щодо крикетських подій та гравців.

CricHD

дивитися ipl oncrichd.tv

CricHD – це дивовижний потоковий сайт, який забезпечує пряму трансляцію в один клік для різних видів спорту, таких як футбол, крикет, регбі, американський футбол, боротьба, UFC, бокс, гольф тощо. Він забезпечує високоякісні потоки від одних з найкращих мереж мовлення наприклад, BT Sport, ESPN HD, Euro Sport, PTV Sports та Sky Sports тощо. Ця послуга потокового потоку взагалі не має географічних обмежень, тому ви можете насолоджуватися безкоштовним потоковим вподобанням улюблених видів спорту з будь-якого місця та в будь-який час.

DD Спорт

dd спорт, щоб дивитися ipl безкоштовно

DD sports – це фактично індійська мережа спортивного телерадіомовлення, яка фокусується на висвітленні більшості вітчизняних спортивних подій в Індії. Однак, він буде охоплювати IPL 2018, і його потоки будуть доступні в Інтернеті на спортивній секції веб-сайту “GoHelloTV.in”. Користувачі, які бажають безкоштовно транслювати IPL 2018 в прямому ефірі, можуть передавати його через DD Sports. Тим не менш, важливим моментом у цьому питанні є те, що це може бути гео обмежений потік, і тому вам, можливо, доведеться використовувати службу VPN для доступу до нього.

Суварна Плюс

Зірка-суварна-плюс

Suvarna Plus також відомий як Star Suvarna Plus – індійський розважальний канал, що належить Star Networks. Він транслює останні та старовинні фільми з Боллівуду та міжнародні та вітчизняні спортивні події. IPL – захоплююча у всьому світі вітчизняна ліга крикетів, і вона буде транслюватися в прямому ефірі на Suvarna Plus. Тому, якщо ви не можете переглядати його вдома по телевізору, то ви можете легко дивитись його в прямому ефірі через онлайн-потік Suvarna Plus.

Заключні слова

Індійська прем’єр-ліга – одна з найбільших ліг крикетів не лише Південної Азії, а й світу. Є мільйони шанувальників по всьому світу, які люблять спостерігати за цією захоплюючою лігою крикетів. Користувачі, які не можуть дивитись IPL по телевізору або проживають за кордоном, легко переглядають IPL на Kodi, або вони також можуть передавати його в прямому ефірі через поточні посилання, надані нами.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me