Що таке надбудова Kodi Network NFL?

Сезон Національної футбольної ліги (НФЛ) нарешті розпочався, і матчі розпочнуться з 10 вересня в сезоні НФЛ 2020/2021. Подія починається з 32 команд, які ведуть боротьбу за корону НФЛ. Мережа NFL – це офіційний канал, який передає NFL на Kodi, а на екрані – прямі матчі.

Потоки NFL можуть не працювати у вашому регіоні через гео обмеження. Найкращий спосіб дивитися NFL в прямому ефірі без будь-яких обмежень або затухання провайдера – це VPN на Kodi. Це зашифрує ваш трафік і захистить вашу особу.

У цьому посібнику ми обговорили, як дивитися NFL на Kodi. Далі ми обговорили офіційні додатки Kodi та сторонні додатки Kodi, які можна встановити на Kodi Krypton та Jarvis. З додатковими згаданими додатками дивіться мережу NFL на Kodi 2020.

 1. Квитки на недільні квитки Kodi NFL 2020
 2. Як спостерігати за NFL на офіційному NFL Addon
 3. Як дивитися NFL на безкоштовній NFL Addon
 4. Як дивитися NFL на Kodi 16
 5. Як переглянути основні моменти / відтворення NFL на Kodi
 6. Як дивитися NFL на Kodi Firestick
 7. Як отримати Kodi NFL GamePass безкоштовно

Як слідкувати за NFL на версії Kodi Krypton, версія 17 або вище

Як обговорювалося раніше, для перегляду NFL на Kodi або спорту на kodi вам надаються два варіанти. Ви можете дивитися NFL з офіційними додатками, для яких потрібна підписка, або ви можете дивитись NFL з сторонніми додатками без передплати. Ми обговорили посадову особу з підпискою та сторонніми без методу підписки.

Як дивитися ігри NFL на Kodi (Офіційні додатки)

1) Гра NFL Pass Pass на Kodi

 1. відчинено Коді > Йти до Додатки > Тепер прокрутіть вниз і натисніть на Завантаження вкладка.Як дивитися NFL на коді
 2. Тепер натисніть на Додатки до відео.Як дивитися nfl на коді криптон версії 17 або новішої
 3. Тут ви побачите список доповнень, які доступні у вашому Kodi > Прокрутіть униз, щоб знайти NFL Game Pass надбудову та натисніть на неї > Тепер натисніть Встановити.nfl гра передайте на kodi
 4. Щоб переглянути надбудову, поверніться до Домашній екран Kodi > Натисніть на Додатки > Додатки до відео > NFL Game Pass > Введіть Ім’я користувача і Пароль.nfl при налаштуванні коді
 5. Ви можете підписатися на NFL ТУТ. Є одноразова оплата США124,99 дол, при цьому ви також можете платити частинами США44,99 дол. США / внесок.

nfl офіційний коді аддон

2) NFL.com на Kodi

 1. відчинено Коді > Натисніть на Додатки вкладка, розташована у вертикальному меню ліворуч > Тепер натисніть на Завантаження вкладка.
 2. Виберіть Додатки до відео опція зі списку.
 3. Є список доповнень, які будуть розташовані в алфавітному порядку > Знайдіть і натисніть на NFL.com > Клацніть Встановити.Як слідкувати за NFL на NFL.com addon
 4. Поверніться до Домашній екран Kodi > Йти до Додатки > Потім Додатки до відео > У правій частині екрана ви побачите список додатків, прокрутіть вниз і натисніть на NFL.com і Насолоджуйтесь!nfl.com на криптон kodi версії 17 або новішої
 5. Додаток NFL.com не показує прямі матчі NFL, а лише основні моменти та аналіз.

Як дивитися ігри NFL на Kodi без передплати (сторонні додатки)

1) Сейф Elektra для НФЛ

Elektra Vault має більше, ніж просто матчі з НФЛ чи будь-які інші види спорту, які ви хочете переглянути. Він пропонує фільми, телевізійні шоу та документальні фільми. Ось наш посібник з установки Elektra Vault на Kodi.

 1. Після встановлення Сейф Elektra, Відкрийте надбудова > Прокрутіть вниз, щоб натиснути на Спортивні події на живо.Як дивитися NFL на Kodi без передплати
 2. Щоразу, коли шоу буде наживо, воно відображатиметься у цьому списку так само, як на зображенні нижче.

як дивитись nfl на склепі електора

2) Спортивний світ

Sports World спеціально розроблений для спортивних фанатиків, де ви можете переглядати безліч каналів, які показують прямі матчі NFL. Встановіть надбудову Sports World з нашого довідника.

 1. Після встановлення Спортивний світ Додаток Kodi, відкрийте його > Тепер натисніть на Спортивні канали.Як дивитись НФЛ у Sports World
 2. Тут ви побачите список каналів, які наразі показує Sports World > Клацніть Мережа NFL або Небо спорт оскільки обидва ці канали показують збіги NFL. Насолоджуйтесь НФЛ на Kodi 2018.

Як дивитися ігри NFL на версії 16 або нижче Kodi Jarvis

1) Паспорт гри у НФЛ

 1. відчинено Коді Джарвіс > Натисніть на Система Меню > Потім виберіть Додатки.
 2. Тепер переходимо до Встановити з сховища > Знайдіть і натисніть на Репозиторій додатків Kodi.
 3. Натисніть на Додатки до відео > Потім прокрутіть униз і шукайте NFL Game Pass > Встановити.
 4. Після встановлення він запитає Посвідчення особи і Пароль. Підписатися на Веб-сайт NFL що коштує США124,99 дол разовий платіж.

Як спостерігати за основними іграми / повторами в NFL на Kodi

 1. відчинено Коді Джарвіс > Виберіть Система варіант, розташований спереду > Натисніть на Додатки.
 2. Тепер виберіть Встановити з сховища варіант > Прокрутіть вниз і виберіть Репозиторій додатків Kodi.
 3. Тепер переходимо до Додатки до відео > Знайдіть і натисніть на NFL.com > Клацніть Встановити.
 4. Цей додаток є абсолютно безкоштовно, але не показує прямих матчів NFL. Однак ви можете бачити підсвітку, передматчевий аналіз та аналіз після матчу.

Як дивитися NFL на Fire Stick

Для перегляду NFL на Kodi Fire Stick ми розглянемо сторонні додатки Elektra Vault, які можуть знадобитися вам для налаштування VPN Firestick. Виконайте наведені нижче дії, щоб переглянути NFL на програмі Kodi Fire Stick:

 1. Відкрий свій Пристрій пожежної палички > Йти до Налаштування > Потім Система > Тепер натисніть на Налаштування виробника > Тут вам потрібно Увімкнути Налагодження ADB і Увімкніть Додатки з невідомих джерел.
 2. Тепер переходимо до Домашня сторінка Fire Stick > Клацніть на опцію пошуку у верхньому лівому куті та знайдіть Kodi > Відкрийте Kodi.
 3. Тепер виконайте кроки, як зазначено в нашому посібнику, щоб встановити Elektra Vault на Kodi.

Квитки на недільні квитки Kodi NFL 2018

IPTV Subs – це преміальна надбудова Kodi, яка пропонує безліч PPV та трансляцію популярних спортивних подій. Однак квиток на недільну в’язницю в неділю можливий, але не рекомендується.

Kodi / XBMC NFL Ticket Ticket – це канал, який вказаний у цьому додатку, який показує прямі матчі NFL.

Чудовою особливістю цього додатка є його багато каналів NFL Sunday Ticket, які одночасно показують матчі NFL. Якщо одночасно будуть зіграні 4 матчі, то вони поділять свої канали на всі ці канали. Кроки щодо встановлення IPTV Subs надані нижче:

 1. відчинено Коді Криптон > Клацніть на зубчастій формі Піктограма налаштувань > Виберіть Файл управління > Подвійне клацання Додати джерело.
 2. Торкніться “Ніхто” і тип URL-адреса http://gfservers.com/repo/ > Клацніть гаразд > Введіть назву “Сервер GF” > Клацніть гаразд.
 3. Поверніться до Головне меню Kodi > Йти до Додатки > Установник пакунків значок у верхньому лівому куті > Натисніть на Встановити з Zip File > GF Server > Потім виберіть repository.gfserver.zip.
 4. Тепер переходимо до Встановити з сховища > Сервери GF > Додатки до відео > IPTV Subs > Встановити > Підпишіться ТУТ для IPTV Subs з США$ 13 / місяць або США132 доларів США / рік передплати.

Як отримати гра Kodi NFL Pass Pass Free

Для надбудови NFL Game Pass потрібна підписка, яку вам доведеться одноразово сплатити за перегляд усіх матчів сезону в NFL. Ви не можете отримати Kodi NFL Game Pass безкоштовно, але ви можете скористатися послугою 7-денна безкоштовна пробна версія. Ви можете скасувати безкоштовну пробну версію в будь-який час.

Як спостерігати за повторами відтворення Kodi NFL

Щоб переглянути програму Kodi NFL, перегляди, основні моменти та думку експертів, ви можете встановити надбудову NFL.com Kodi, що надана в цьому блозі. Це офіційний додаток Kodi і його можна знайти у сховищі додатків Kodi. Цей додаток дає вам повне уявлення про команди, гравців та їхні стратегії.

Загортання

Додатки для Kodi, які висвітлюються в цьому блозі, успішно передають мережу NFL на Kodi 2018. NFL – один з чотирьох найпопулярніших видів спорту у всій Північній Америці і має великий фанат. У цьому блозі представлено, як дивитися NFL на Kodi та Fire Stick. Тож насолоджуйтеся переглядом НФЛ з Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me