Дісней + -он-Коді

Вам цікаво, як дивитися Disney Plus на Kodi? Не хвилюйтесь, оскільки цей посібник охопить усі важливі аспекти перегляду Disney Plus на Kodi, не заплативши жодної копійки.

На сьогодні Disney + – це найпотужніша онлайн-потокова платформа у всьому світі. До його запуску поточні гуру передбачали, що це буде або жорстким конкурентом Netflix. Тим не менш, Disney Plus справді став великим конкурентом для Netflix, пропонуючи високу якість контенту та найкращі функції лінії.

Компанія Disney Plus змогла зафіксувати колосальну кількість понад 20 мільйонів користувачів у всьому світі за перший місяць її запуску. Це наочно показує популярність Disney + у всьому світі.

Як і Netflix, Disney Plus має власне виробництво контенту, а також контент Marvel, Pixar, Star Wars та National Geographic. Наразі одне із оригінальних шоу Діснея; The Mandalorian, є тенденцією в усьому світі.

Ви можете дивитися Disney Plus на Kodi без жодних проблем, але одне, що вам потрібно мати на увазі, це те, що це гео обмежена послуга. Ось чому вам знадобиться VPN для Kodi, який зможе обійти гео обмеження, дозволяючи вам протікати без будь-яких клопотів.

Як дивитися Disney Plus на Kodi Leia версії 18 або вище

Ви можете дивитися Діснея Плюс на Kodi Leia версії 18 або новішої версії через Tempest Kodi Addon, який містить усі останні та популярні фільми та телевізійні шоу. Виконайте наступні дії, щоб встановити Tempest Kodi-аддон для передачі Disney + протягом 5 хвилин:

 1. Завантажити Найгірший Zip-файл Kodi Addon на своєму пристрої.
 2. відчинено Коді > Натисніть на Додатки вкладка
 3. Тепер натисніть на Пакет інсталятор (Коробка значок)
 4. Виберіть Встановити з Zip файл варіант > Перегляньте свій пристрій, відкрийте завантажено блискавка файл, і чекати сповіщення
 5. Тепер натисніть на Встановити з Сховище > Прокрутіть список вниз і виберіть Буря Репо > Йти до Відео Аддони папку
 6. Виберіть Буря зі списку > Клацніть Встановити > Зачекайте сповіщення
 7. Після того, як ви встановите аддон, ви знайдете Діснея Телевізор показує, переходячи до найбільше популярний категорія в Телевізор показує

Як дивитися Disney Plus на версії Kodi Krypton версії 17.6 або нижче

Ви можете використовувати той самий аддон, який описаний вище для версії Kodi Leia, або ви також можете спробувати ці додатки Kodi:

 1. Вихід: Посібник з установки Exodus Kodi Addon
 2. Дивитися5: Watch5s Інструкція з установки Kodi Addon
 3. cCloud : cCloud Kodi Addon Інструкція з установки

Як дивитися Disney Plus на Kodi FireStick

 1. Встановіть Kodi на FireStick
 2. Виконайте описану вище процедуру, щоб встановити додаток Tempest Kodi та насолоджуйтесь безкоштовно потоковою передачею HD у програмах Disney.

Помилки / виправлення Disney Plus на Kodi

Під час потокової передачі на Kodi користувачі стикаються з багатьма помилками, але це не повинен бути той самий випадок під час потокової передачі Disney + на Kodi. Єдина помилка, з якою ви можете зіткнутися, – це помилка “Немає потоків”.

Як дивитися Disney + на Kodi – Відеоурок

Дісней плюс немає потоків

Немає доступних потоків помилка – це поширена помилка багатьох користувачів, які використовують сторонні додатки Kodi. Причини та рішення цієї помилки детально обговорюються в нашому посібнику “Як виправити доступні потоки Kodi без потоків”. Однак вам потрібно мати на увазі одне, Disney Plus – це послуга потокового потоку з обмеженим географічним доступом, до якої не можна отримати доступ глобально.

Виправити

Для доступу до його вмісту вам знадобиться VPN, який добре працює на Kodi. Більше того, не кожен постачальник VPN може отримати доступ до Disney Plus, оскільки у нього є розумний блокувальник DNS та VPN, через що багато VPN не вдається обійти його обмеження.

Після деяких тестувань та досліджень ми дізналися, що наступні постачальники VPN працюють з Disney Plus:

 1. PureVPN (Сервери: США, Канаду та Нову Зеландію)
 2. SurfShark (Сервери: Східні сервери)
 3. NordVPN (Сервери: Чикаго та Атланта)
 4. CyberGhost (Сервери: США)
 5. ExpressVPN (Сервери: Північна та Східна США, а також Австралія)

Згортаючи все це

Disney Plus – це дивовижна онлайн-потокова платформа з великою різноманітністю назви вмісту. Вміст, доступний на цій платформі, дивовижний, але знову ж таки, нічого не приходить безкоштовно. Disney Plus за свої послуги стягує 7 доларів за плату за передплату за місяць.

Чи не дивно, що ви можете отримати доступ до багатьох назв вмісту через безкоштовні Kodi Addons і насолоджуватися потоковою передачею всього її вмісту, не витрачаючи нічого.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me