Ви любитель потокової передачі та цікавитесь, куди ви можете передавати всі нові фільми про Болівуд та Голлівуд разом із індійськими телешоу, вмістом Netflix та спортом у прямому ефірі? Ви можете мати все це на одній платформі, тобто HotStar. Дотримуйтесь цього посібника, щоб дізнатися, як дивитись HotStar та насолоджуватися найкращим поточним досвідом. Не забудьте прочитати наші остаточні довідки з коді та інструкцій з коді vpn.

Що таке HotStar?

CTA

HotStar – найпопулярніша та найбільша індійська платформа для онлайн-трансляції VOD. У ньому представлені популярні фільми, телевізійні шоу та спорт з усього світу. Велика кількість онлайн-стримерів в Індії використовує HotStar для трансляції IPL-ігор, перегляду фільмів та інших індійських телешоу. На сьогоднішній день є дуже обмежені надійні та якісні мобільні розважальні платформи. Минуло 3 роки з моменту запуску HotStar і донині він успішно залучає аудиторію онлайн-потоків.

Певний вміст можна завантажити з сайту HotStar. Під певним змістом ми маємо на увазі деякий старий контент, який, можливо, вже не в тренді. Ще одне, що потрібно зрозуміти, – це те, що відео з HotStar можна завантажувати лише на мобільних пристроях та планшетних пристроях, а не на будь-якому ноутбуці чи ПК.

Ви можете переглядати улюблені фільми на замовлення на HotStar в Індії, США та Канаді. Нещодавно він був доступний у кожному регіоні, але зараз він обмежений географією.

Для яких країн HotStar доступний ?

Як було сказано раніше, HotStar доступний в Індії, Канаді та США. Однак якщо ви використовуєте послугу VPN, ви можете отримати доступ до неї з будь-якої точки світу, але лише підключившись до сервера вищезгаданих країн.

Як дивитись Hotstar

Як розблокувати / дивитися HotStar за межами Індії за допомогою VPN

HotStar – це географічний сайт з обмеженим географічним вмістом, і доступ до цього вмісту не можна отримати з іншого пункту, крім Індії, США та Канади. Тому, якщо ви намагаєтеся отримати доступ до Hotstar з будь-якого іншого регіону, для обходу обмежень буде потрібна послуга VPN.

Служба VPN дозволить вам підключитися до серверів у необмежених регіонах, а отже, приховає ваш IP-адрес, створивши його з IP-адресою вищезгаданої країни. Використовувати VPN дуже просто, оскільки все, що вам потрібно зробити, – це просто підключитися до віддаленого сервера, а потім переглядати Інтернет, щоб отримати доступ до всього, що було обмежено.

VPN ProvidersPriceOfferWebsite
PureVPN $ 10,95 $ 2,91місячний місяць

Спеціальна пропозиція: знижка 73%

Відвідайте сайт
Прочитайте огляд
Surfshark $ 11,91 $ 1,99Per місяць

Спеціальна пропозиція: знижка 83%

Відвідайте сайт
Прочитайте огляд
CyberGhost $ 12,99 $ 2,75Per місяць

83% знижка

Відвідайте сайт
Прочитайте огляд
ExpressVPN $ 12,95 $ 8,32За місяць

Знижка 35%

Відвідайте сайт
Прочитайте огляд

Як дивитись HotStar у США без VPN

Раніше HotStar не був доступний у будь-якому іншому регіоні, окрім Індії, але останнім часом він розширив свої регіони, такі як США та Канада. Тому користувачі, які бажають отримати доступ до HotStar у США, можуть це легко зробити без використання VPN. HotStar можна легко отримати в США без VPN, просто перейшовши за URL-адресою “us.HotStar.com”. Це офіційне розширення домену, яке надає HotStar для регіону США.

Як дивитися HotStar за межами Індії на ПК

Щоб переглянути HotStar за межами Індії на ПК, виконайте наступні дії:

 1. Відкрийте VPN-додаток > Вхід до вашої послуги VPN.
 2. Тепер підключити на сервер регіону Індії.
 3. відчинено ваш браузер > Наберіть це URL: https://www.HotStar.com/.
 4. Увійти до свого облікового запису HotStar і починайте переглядати улюблені фільми та телепередачі у високій якості HD.

Як передавати HotStar на iPad та iPod

Найкраще в HotStar – це те, що він має спеціальний додаток для iOS. Тому користувачі можуть легко дивитись HotStar на iPad та iPod.

 1. Відкрийте додаток iTunes магазин > Пошук для HotStar > Натисніть на Додаток HotStar > Завантажте його.
 2. Після завершення встановлення, відчинено додаток.
 3. Вхід додаток за допомогою облікових даних HotStar > Тепер передайте на iPad та iPod все, що хочете переглянути.

Дивитися HotStar у Канаді

Нещодавно HotStar став доступним у Канаді, а для користувачів HotStar у Канаді було відкрито виділений домен. Домен, який було запущено для HotStar у Канаді, – це “https://ca.HotStar.com/”. Для доступу до веб-сайту та додатку HotStar у Канаді не потрібні VPN або проксі-сервери. Просто відкрийте вищезгаданий веб-сайт у своєму браузері та підпишіться на послуги HotStar.

Як дивитись HotStar у Великобританії

Хоча HotStar доступний у США та Канаді, крім Індії, він все ще офіційно не доступний у Великобританії. Незважаючи на те, що у Великобританії є доступний чудовий Інтернет-сервіс, який можна порівняти з HotStar, як Netflix та Hulu, цей регіон обмежений для потоку в цьому регіоні. Один з найдивовижніших фактів, який слід зазначити, – це велика кількість індіанців, які проживають у Великобританії. Отже, судячи з цього факту, ви можете задатися питанням, наскільки вони б хотіли передати свій рідний контент, і не тільки це, багато англійців люблять дивитися вміст Боллівуду так, як індіанці люблять Голлівуд.

Ви можете лише отримати доступ HotStar у Великобританії, за допомогою VPN. Для перегляду улюбленого контенту на HotStar у Великобританії просто змініть своє поточне IP-місцезнаходження з Великобританії на індійський регіон та легко перейдіть до HotStar.

cta 3

Тому для доступу до HotStar у Великобританії вам доведеться скористатись службою VPN, оскільки вміст, який ви намагаєтеся передати без нього з IP-адреси Великобританії, не відтворюватиметься, а скоріше помилка відтворення. Тим не менше, якщо у вас активна служба VPN і ви підключені до індійського сервера, ви зможете переглядати улюблений вміст на HotStar. Служба VPN, яку ви обрали, повинна бути достатньо надійною та швидкою, щоб допомогти вам безперешкодно передавати вміст.

Як дивитися додаток HotStar в арабських країнах

HotStar – це чудова медіа-потокова платформа, яка має різноманітний новий та тренд-контент. На жаль, її немає в арабських країнах. Такі країни, як ОАЕ, Дубай, Саудівська Республіка, Оман та Катар віддають перевагу багато потокової передачі індійського вмісту, але вони не в змозі через гео-обмеження цього веб-сайту. Фанати HotStar у цих країнах можуть легко дивитись телевізійні шоу HotStar за допомогою проксі-сервера HotStar або VPN-сервісу.

Використовуючи проксі або VPN, вони зможуть насолоджуватися трансляцією HotStar в прямому ефірі та телевізійними шоу “HotStar” (які настільки захоплені у всьому світі).

Як дивитися HotStar в Пакистані

Шанувальники телешоу HotStar є у великій кількості у сусідній країні Індії, тобто Пакистані. Люди Пакистану люблять дивитися фільми Боллівуду та індійські телепередачі. На жаль, HotStar обмежений у Пакистані, і єдиний спосіб дивитися пряму трансляцію HotStar або фільми та телепередачі – це обхід гео-обмежень через VPN або HotStar Proxy.

Завантажити HotStar

Додатки HotStar доступні для багатьох мобільних платформ, таких як пристрої Android та пристрої на базі iOS, наприклад iPhone. На мобільних телефонах Android, ви можете легко завантажити їх через Google Play Store, а також можете завантажити apk-файли HotStar, доступні в Інтернеті. Тоді як для пристроїв на базі iOS, таких як iPhone та iPad, ви можете завантажити його через магазин iTubes App зі свого пристрою.

Реєстрація HotStar

Вміст, доступний на HotStar, є якісним і потоки без буфера без відставання. Однак все велике має ціну, і тому користувачам потрібно спочатку підписатися, вибравши план оплати. HotStar є лише конкурентом Netflix та Hulu, і тому контент, який він транслює, не є безкоштовним.

У яких країнах доступний HotStar?

HotStar пропонує три різні платіжні плани на вибір, і найкраще в цих платіжних планах – це те, що всі вони доступні за ціною. Щоб зареєструватися в службі HotStar, виконайте наступні дії:

 1. Перейдіть на сторінку “https://www.HotStar.com/subscribe/payment”.
 2. Виберіть бажаний план оплати.
 3. Введіть свої дані, тобто ім’я, електронну адресу та пароль.
 4. Введіть дані кредитної картки.
 5. Підтвердьте деталі.
 6. Насолоджуйтесь переглядом улюблених шоу на HotStar.

Потік Hot Star із субтитрами

HotStar не пропонує субтитри для кожного відео, яке є на його платформі, але деякі відео вже мають субтитри для них. Однак ви все ще можете перевірити субтитри, перейшовши в параметри відео та перевіривши опцію CC, включивши його, ви можете ввімкнути субтитри.

Як дивитись HotStar за допомогою програми Jio TV Live

Користувачі програм Jio sim та програми Jio TV Live можуть легко користуватися функціями трансляції та перегляду фільмів HotStar, але це обмежено лише індійським вмістом. Ще одне, що користувачі Jio все одно повинні підписатися на HotStar India, перш ніж вони зможуть розпочати трансляцію на HotStar.

Безкоштовний VPN для HotStar

В Інтернеті доступні численні безкоштовні VPN та проксі-сервери HotStar, але ми зазвичай не рекомендуємо користувачам спробувати ці безкоштовні VPN через їхню вразливість. Безкоштовний VPN вплине на вашу трансляцію, оскільки безкоштовні VPN-сервери використовують мільйони людей по всьому світу. Отже, менший час відгуку для потокової передачі призводить до великої кількості буферизації. Однак ось кілька пропозицій для вас:

 1. ZenMate
 2. Browsec
 3. Хола
 4. Hidemyass
 5. Шпигун
 6. Тунельний ведмідь
 7. Поцілунок безпеки
 8. ПротонVPN
 9. Швидкість
 10. X-VPN

Як завантажити фільми та телешоу відео з HotStar

HotStar India не дозволяє користувачам завантажувати фільми та телепередачі зі своєї платформи. Однак певний вміст, який є старим або вже не в тренді, можна завантажити з HotStar. Відкриваючи або шукаючи відео, ви побачите значок валу над ним. Клацніть на ньому, і перед вами буде опція завантаження.

Тут потрібно зрозуміти одне, що ви не можете завантажити жодне відео з HotStar на свій ПК; ви можете це робити лише на своєму мобільному пристрої чи планшетах.

Перегляньте останні телевізійні шоу / серіали та фільми HotStar

дивитись Hotstar за межами Індії

HotStar India пропонує всі останні телевізійні шоу, фільми та спортивні дії на єдиній платформі за дуже прийнятною ціною та високою якістю. Просто підпишіться на HotStar, і ви зможете дивитись того, чого ви прагнете, і того, що є новим і трендом. Він має як індійський, так і західний вміст, а також фільми з Боллівуду та Голлівуду.

Як дивитись HotStar по телевізору

Ви можете дивитись HotStar на телевізорі методом, який називається бічною завантаженням, але він працює лише на Android TV. Виконайте наступні дії, щоб розпочати:

 1. Перейдіть до Провідника файлів ES (спочатку встановіть провідник файлів ES, якщо ви його ще не встановили).
 2. відчинено Play Store на телевізорі > Знайдіть «Запуск завантаження для Android TV» та встановіть його.
 3. Перейдіть на головний екран > Відкрийте програми > Відкрийте додаток для запуску Sideload.
 4. Клацніть на ES File Explorer.
 5. Перейдіть до мережі > Клацніть на віддаленому менеджері > Увімкніть, щоб отримати FTP-адресу.
 6. Тепер із ПК або ноутбука введіть FTP-адресу у веб-браузері > Тепер ваш телевізор та комп’ютер будуть з’єднані разом.
 7. Тепер перенесіть файл APK з комп’ютера на телевізор.
 8. Після того, Вимкніть ділення мережі > Відкрити завантаження.
 9. Натисніть на HotStar зі списку > Клацніть Встановити > Насолоджується використанням HotStar.

Дивіться телевізор HotStar Vijay

Щоб переглянути телевізійні серіали Vijay на HotStar, просто перейдіть до розділу каналів та виберіть Vijay TV. Там ви побачите всі передачі, які виходили в ефір телевізора Vijay, і ви можете легко вибирати з них і трансляцію. Використовувати HotStar – це просто!

HotStar на Року

Roku – це найсучасніший потоковий пристрій, розроблений та виготовлений компанією Roku Inc. Це дійсно одне з найбільш бажаних потокових пристроїв для використання таких сервісів, як Netflix та Hulu, оскільки досвід потокової передачі, який він пропонує, є незрівнянним. Для всіх шанувальників HotStar, які цікавляться, чи доступний HotStar n Roku, ви повинні раді, що він доступний у магазині каналів Roku. Просто перейдіть до магазину каналів Roku, встановіть канал HotStar на свій пристрій Roku і насолоджуйтесь потоковою трансляцією.

Заключні зауваження

Потокові сервіси, такі як Netflix, Hulu, Amazon та HotStar – це те, що люблять влаштовувати усі розважальні та потокові гіки. HotStar – це дивовижний потоковий сервіс, він, безумовно, не тільки конкурував з Netflix та Hulu, але й пішов на крок далі, просуваючи індійський контент. Різноманітність, яку вона надала, напевно більше, ніж інші потокові послуги. Він навіть пропонує живі спортивні потоки, що є чудовою річчю.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me