Примітка: UFC 223 закінчився, однак у цьому році Макгрегор проти Хабіб набирає великого галасу. Ви можете дивитись Макгрегор проти Хабіб в прямому ефірі.

UFC 223 має намір здивувати шанувальників UFC надзвичайно захоплюючою їздою та зіткненням між найкращими титанами світу у найпопулярнішому турнірі зі змішаних єдиноборств у цій галузі. Вболівальники UFC спостерігають за тим, як їх улюблені бійці перемагають в Октагоні.

Але який кращий спосіб дивитися матчі UFC 223 в Інтернеті, ніж Kodi? Просто їх немає. Ви можете зловити всіх UFC 223 матчі живуть онлайн безкоштовно на коді спорт. Ви будете вражені, як легко ви можете переглядати ufc 223 без кабелю на Kodi. Тож читайте далі, щоб дізнатися. Але перш ніж йти далі, дана прес-конференція Хабіба проти Холлоуей перед поєдинком.

Як дивитись UFC 223 на програмі Kodi Free Live Online без кабелю

Існують і інші, більш прості та економічно ефективні способи, за допомогою яких можна передати трансляцію події UFC 211 у вашому Інтернеті. Оскільки для трансляції в прямому ефірі для нього не потрібен ідентифікатор або пароль, цей спосіб може здатися незаконним. Інтернет переповнений такими доповненнями UFC 211 Kodi, але потрібен справжній геній, щоб розділити додаток, який працює повністю без поганих посилань, від тих, які переповнюються поганими посиланнями.

Провівши різноманітні додатки Kodi для UFC 211, які могли б бути надійними та повнофункціональними, ми вилучили 3 найкращі кодові добавки для UFC 223 Kodi надбудови разом із їх каналами, звідки ви можете дивитись UFC 223 в прямому ефірі.

Далі йдуть обмежені географічними програмами Kodi Add to Stream Live UFC 223.

 1. DAZN
 2. SportsDevil (Встановити на Kodi)
 3. ProSport

CTA UFC

Як дивитися UFC 223 Fight on Kodi за допомогою ProSport Kodi Addon

Додаток ProSport Kodi можна встановити з сховища SuperRepo. Виконайте наведені дії, щоб встановити додаток для перегляду UFC 223 на Kodi.

 1. Встановіть Сховище SuperRepo
 2. З Домашній екран Kodi, перейти до налаштувань (значок шестірні)
 3. Натисніть на Файловий менеджер
 4. Натисніть на Додайте Джерело двічі (ліва сторона)
 5. У розділі “Введіть шляхи або знайдіть місця розташування медіа”Введіть точну адресу: http://srp.nu
 6. Введіть ім’я цього медіа-джерела як Супер Репо
 7. Йти до Додатки
 8. Натисніть на Мої додатки
 9. Натисніть на еліпси (..) на вершині
 10. Виберіть встановити з Zip-файл
 11. Знайдіть своє Папка SuperRepo і натисніть на нього
 12. Натисніть на Версія Kodi у вас є (наприклад, Джарвіс, Криптон)
 13. Виберіть Сховища
 14. Натисніть на суперрепо
 15. Клацніть поштовий файл: superrepo.kodi.krypton.repositories-x.x.xx.zip (x означає номер версії, який може змінюватися з часом)
 16. ProSport встановлений зараз

Як слідкувати за Хабібом проти Холлоуей на версії Kodi Krypton, версія 17.6 і нижче

 1. Запустіть Kodi
 2. Натисніть на Додатки
 3. Тепер натисніть на Установник пакунків (поле) у верхньому лівому куті
 4. Звідти виберіть Встановити з сховища
 5. Натисніть на Додатки до відео
 6. Знайдіть DAZN зі списку доповнень та натисніть на нього
 7. Виберіть Встановити та чекайте Надбудова Увімкнено сповіщення до спливаючих вікон
 8. Поверніться до Домашній екран
 9. Потім натисніть Додатки Додайте відео та виберіть DAZN
 10. Увійдіть до додатку та дивитись Джошуа проти Паркера на Коді безкоштовно

Даний аддон працює лише в кількох країнах, оскільки це геодоступний аддон, тому вам потрібно переконатися, що ви налаштували Kodi VPN.

Як слідкувати за тим, як UFC 223 веде боротьбу на Коді за допомогою UFC Fight Pass

Ви можете зловити всі матчі UFC 223 через офіційне джерело, тобто надбудову UFC Fight Pass. Цей законний додаток Kodi для ufc призначений для користувачів Інтернету, які вже є платними абонентами марки UFC. Таким чином, користувачі UFC можуть легально транслювати трансляцію UFC-боїв.

Перш ніж розпочати інсталяцію надбудови UFC Fight Pass Kodi, потрібно завантажити сховище Portse на свій пристрій і звідти ви зможете безпосередньо зв’язати його зі своїм пристроєм Kodi. Щоб встановити UFC Fight Pass на Kodi, вам потрібно виконати наведені нижче дії.

 1. Запустіть Kodi > Клацніть на Додатки > Клацніть піктограму невеликого поля, розташовану вгорі зліва > Встановити з zip-файлу > Перейдіть до завантаженого файлу zip перед початком налаштування > Зачекайте, поки надбудова включена.Як встановити ufc бій передачі на kodi
 2. Встановити з сховища > Репозиторій додатків Portse > Додатки до відео > UFC Fight Pass > Встановити.Як додати пропуск для боротьби з ufc
 3. Зачекайте, поки надбудова встановлена.як юридично дивитися ufc 211 на kodi
 4. Щоб відкрити надбудову, перейдіть на головний екран > Доповнення > Доповнення до відео > UFC Fight Pass > Вставте ідентифікатор та пароль > Насолоджуйтесь!

Як розблокувати UFC Fight Pass Addon та дивитися UFC 211 за допомогою VPN

Незважаючи на велику популярність події, UFC PPV транслюється лише в конкретних країнах та на певних каналах. Це означає, що якщо ви не живете в жодній із країн, де UFC не має дозволу, у вас є мало шансів на перегляд трансляції події, незважаючи на законний пропуск.

Так виходить, що і у нас є рішення цієї проблеми. Ви можете продовжувати трансляцію події UFC 223 в будь-якій точці світу за допомогою VPN Kodi. Цей VPN розблоковує гео обмеження і дозволяє вам надзвичайно зручно спостерігати за діями.

Згортаючи його

На початку UFC 211 залишилось лише 2 дні, користувачі Інтернету можуть задатися питанням, як передавати поєдинки UFC 211 на своєму пристрої. Додаток UFC 211 Fight Pass Kodi – це один із способів легальної трансляції боїв UFC 211, які потребують входу вашого ідентифікатора та пароля. Однак якщо ви хочете знайти доповнення ufc 211 Kodi, де вас не запитають основні елементи входу, тоді ви все ще спостерігатимете поєдинки UFC 223 з додатками cCloud, Evolve, VidTime та Castaway Kodi для UFC 223.

Для будь-яких запитів та пропозицій, будь ласка, опублікуйте коментар у розділі коментарів нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me