Примітка: Зимові Олімпійські ігри 2018 закінчилися Норвегією як найбільшої переможця золотої медалі, в той час як наступна подія зимових Олімпійських ігор очікує, що ви можете дивитися пряму трансляцію в Інтернеті FIFA, а також спостерігати за церемонією відкриття FIFA.

Зимові Олімпійські ігри стартують 9 лютого 2018 року, а галас вже в повітрі. Найкращі спортсмени майже з усіх країн світу зберуться в Пхьончхані, Південна Корея, щоб змагатись один проти одного. Очі всіх спортсменів будуть помічені на тих золотих медалях, за які вони б так важко тренувалися. Дивіться зимові Олімпійські ігри 2018 року на Коді безкоштовно онлайн, де б ви не були, тому що не можете пропустити ці холодні та захоплюючі 16 днів напружених змагань.

Зимові Олімпійські ігри 2018 Kodi Official Addons

Ми перерахували для вас кілька кращих зимових Олімпійських ігор 2018 року в Коді:

 1. iPlayer WWW
 2. SportsNet Now
 3. Коробка замто
 4. Спорт Ілюстрований
 5. Спортивний

Важливе повідомлення! Якщо ви здійснюєте поточну передачу зимових Олімпійських ігор 2018 з будь-яким із додатків, не підключаючи VPN, тоді будьте обережні! Ви загрожуєте конфіденційності та безпеці. Ось де Kodi VPN захищає вашу особистість & захищає вас від сповіщень про порушення авторських прав та DMCA під час розблокування гео-обмеженого вмісту.

 CTA

Зимові Олімпійські ігри 2018 Коді Неофіційні доповнення

Ось кілька неофіційних (сторонні додатки) також для вашої зручності:

 1. Потоковий двигун
 2. Live Mix
 3. SportsMania
 4. Петля
 5. Додаток Boom

Якщо ви шукаєте додаткові додатки, то цей найкращий посібник з коді аддонів!

Зимові Олімпійські ігри 2018 Kodi

З усіх цих доповнень ми вибрали репозиторій Boom через його потоки якості та швидку швидкість. Це сховище є надійним і працює чудово, на відміну від деяких інших сховищ, які продовжують працювати. Бум-сховище – одне з найкращих сховищ коді.

Як дивитися зимові Олімпійські ігри 2018 року на версії Kodi Krypton 17.6 або новішої версії

Ви можете дивитись зимові Олімпійські ігри 2018 в прямому ефірі на Kodi Krypton, виконавши такі кроки:

 1. Запуск Коді застосування > Клацніть на Значок шестерні (Значок налаштувань), присутній у верхньому лівому рядку.Як дивитися зимові Олімпійські ігри 2018 року на сайті Kodi Live Online безкоштовно
 2. Коли вікно відкриється, відкрийте Файловий менеджер > У лівій колонці двічі клацніть на Додати джерело > його підкаже нове вікно.Як дивитися зимові Олімпійські ігри 2018 року на криптоні Kodi 17.6 або новішої версії
 3. Натисніть на адресний рядок із написом “Ніхто > Потім введіть це URL-адреса http://burrtv.tech/boom/repo/ > Клацніть гаразд > Назвіть це джерело медіа “Бум Репо ‘> Клацніть Гаразд > Перевірте обидва URL-адреса і Ім’я і натисніть кнопку Гаразд ще раз.як дивитися зимові олімпійські ігри 2018 року на kodi jarvis, версія 16 або новіша
 4. Повернення до Коді головне меню > Натисніть на Додатки розділ з меню > Клацніть на Піктограма коробки у формі попередньо встановлений у верхньому лівому куті.зимові олімпійські ігри 2018 kodi addon
 5. Натисніть на Встановити з Zip File > відчинено Бум-сховище > Натисніть на сховище.boom-1.5.zip > Зачекайте сповіщення.зимова олімпіада 2018 сховище коді
 6. Тепер натисніть на Встановити з Сховище і відкрити ‘Бум! Сховище” > відчинено Відео додатионі > Тепер у вас буде три варіанти, виберіть “БУМ!”> Клацніть Встановити і чекайте, коли надбудова буде встановлена.як дивитися зимові олімпійські ігри 2018 на kodi firestick
 7. Щоб отримати доступ до цього додатка, перейдіть на сторінку Додатки розділ > Клацніть Відео Додайтеоні > Виберіть Boom зі списку та передайте улюблену спортивну подію без проблем.

як додати зимову олімпіаду 2018 kodi addon

Як дивитися зимові Олімпійські ігри 2018 року на версії Kodi Jarvis, версія 16 або вище

Ви можете дивитись зимові Олімпійські ігри 2018 в прямому ефірі на Kodi Krypton, виконавши такі кроки:

 1. відчинено Коді.
 2. Клацніть Система.
 3. Натисніть на Файловий менеджер.
 4. Двічі клацніть на Додати джерело.
 5. Натисніть “Ніхто > Наберіть це URL-адреса http://burrtv.tech/boom/repo/ > Клацніть Зроблено.
 6. Назвіть це джерело медіа ‘Бум Репо ‘> Клацніть Зроблено > Клацніть Гаразд.
 7. Повернутися до головне меню > Натисніть на Система > Клацніть Додатки.
 8. Клацніть Встановити з Zip File > Натисніть на Бум-сховище > Натисніть на сховище.boom-1.5.zip > Зачекайте сповіщення.
 9. Виберіть Встановити з Сховище > відчинено Бум! Сховище > Клацніть Відео додатионі > Виберіть “БУМ!”> Удар Встановити > дочекайтеся сповіщення.

Підказка: Якщо ви зіткнулися з гео-обмеженням на пряму трансляцію, скористайтеся VPN щоб розблокувати Addons для потокового передачі без зайвих клопотів.

CTA

Як дивитися зимові Олімпійські ігри 2018 року на Fire Stick

Зимові Олімпійські ігри в Пхьончхані, Південна Корея, також можна транслювати на Fire Stick. Все, що вам потрібно зробити – це спочатку встановити Kodi, а потім надбудову Boom. Встановіть Kodi на Fire Stick за допомогою нашого посібника.

Після встановлення Kodi відкрийте Налаштування виробника > Ввімкнути Налагодження ADB та програми з невідомих джерел.

Тепер відкрийте Kodi та виконайте вказані вище дії для встановлення цього додатка на Kodi Krypton. Процедура абсолютно аналогічна.

Зимові Олімпійські ігри 2018 Офіційні мовники / канали

Офіційними телерадіомовленнями для Великобританії, США, Канади, Європи та Австралії є:

 1. Канада: CBC / Radio-Canada Bell Media Rogers Media
 2. Європа: Євроспорт Discovery Communications
 3. Великобританія: BBC Eurosport
 4. США: NBCУніверсал

Однак ось деякі онлайн-транслятори зимових Олімпійських ігор 2018:

 1. BBC iPlayer (Великобританія)
 2. 7 канал (Австралія)
 3. CBC (Канада)
 4. ARD (Німеччина)
 5. ZDF (Німеччина)
 6. RTVE (Іспанія)
 7. Зоряні види спорту (Індія)
 8. NBC Sports (США)
 9. BEIN Sports (Близький Схід)
 10. Sky Sports (Нова Зеландія)

Примітка: Якщо ви знаходитесь за межами Великої Британії, США, Канади, Європи та Австралії для передачі потоку на згадані вище канали, скористайтеся a VPN для обходу обмеження Geo & Потік із виділеними потоковими серверами

Ігри, на які слід звернути увагу на зимових Олімпійських іграх 2018 року

Зимові Олімпійські ігри неодмінно наповнять безліч захоплюючих спортивних подій та змагань. Коли ми говоримо про зимові Олімпійські ігри, як ми можемо забути дві найбільш захоплюючі ігри Зимових Олімпійських ігор, хокей на льоду та гірські лижі? Однак, до цьогорічних зимових Олімпійських ігор також додано чотири нові ігри:

 1. Керлінг змішаних пар
 2. Швидкість масового катання на ковзанах
 3. Захід команди серед гірськолижних гір
 4. Сноуборд великий повітря

Це ще одна причина особливості цьогорічних Зимових Олімпійських ігор.

Де відбудуться майбутні зимові ігри?

Наступна зимова Олімпіада відбудеться 2022 року в Китаї. Це буде третя подія Олімпіади, яка відбудеться у Східній Азії після зимових Олімпійських ігор у Пхенчхані 2018 та літніх Олімпійських ігор 2020 року в Токіо.

Розклад зимових Олімпійських ігор 2018 року

Захоплені зимовими Олімпійськими іграми? Клацніть тут, щоб побачити графік.

Переконайтеся, що ви не пропустите жодної гри, будьте в курсі оновлень і дивіться зимові Олімпійські ігри 2018 онлайн в режимі онлайн на Kodi.

Заключні слова

Зимові ігри тут є, і цього року вони більше, ніж раніше. Найкраще в зимових іграх цього року – це те, що кількість ігор збільшилася, і ви всі знаєте, що це означає; чим більше ігор, тим більше задоволення!

Трансляція XXIII Олімпійських на Коді – це те, що буде цікавим для всіх спортивних стринг-гік. Ось чому ми надали детальну інформацію для всіх вас. Ми сподіваємось, що зараз прямий ефір Олімпіади на XBMC не буде жодною проблемою для жодного користувача. Навіть якщо виникне якесь питання, повідомте нас у коментарях, і ми повернемось до вас. Ми надали вам посібник, як дивитися зимові Олімпійські ігри 2018 на Коді.

Тим не менше, якщо ви плануєте використовувати неофіційні доповнення, тоді використовуйте хороший сервіс Kodi VPN для захисту вашої конфіденційності та доступу до геопотокових обмежених потоків. Будьте розумні, будьте в безпеці!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me