Шукаєте спосіб встановлення LibreELEC VPN або інформацію щодо нього або цікаво, навіщо вам потрібен VPN для Kodi?

Ви прийшли в потрібне місце! Прогуляйтеся по нашому посібнику та дізнайтеся всі важливі речі, які вам потрібно знати про найкращий VPN для Kodi, який ви можете використовувати з LibreELEC.

Будучи роздрібною програмою Kodi, LibreELEC використовується для всіх пристроїв, включаючи Raspberry Pi та Amazon Fire TV Stick, де ви можете легко встановити LibreELEC VPN для захисту свого пристрою від зовнішніх загроз. LibreELEC OpenVPN також приховає вашу IP-адресу і дозволить вам вільно користуватися Інтернетом.

Найкращі постачальники VPN LibreELEC 2020 року

Після обширних досліджень ми вибрали найкращі VPN для LibreELEC. Наш аналіз базувався на політиці журналів, подвійному шифруванні даних, кількості серверів та інших факторах. І найбільше простота, з якою кожен із цих найкращих VPN для потокового передачі може підключитися до LibreELEC.

VPN ProvidersPriceOfferWebsite
PureVPN $ 10,95 $ 2,91місячний місяць

Спеціальна пропозиція: знижка 73%

Відвідайте сайт
Прочитайте огляд
Surfshark $ 11,91 $ 1,99Per місяць

Спеціальна пропозиція: знижка 83%

Відвідайте сайт
Прочитайте огляд
CyberGhost $ 12,99 $ 2,75Per місяць

83% знижка

Відвідайте сайт
Прочитайте огляд
ExpressVPN $ 12,95 $ 8,32За місяць

Знижка 35%

Відвідайте сайт
Прочитайте огляд

Як налаштувати LibreELEC VPN на Raspberry Pi в 5 кроків

 1. Підключіться до пристрою LibreELEC через SSH

На першому кроці нам потрібно налаштувати файл VPN на ваш пристрій LibreELEC, і для цього нам потрібно завантажити конфігураційні файли. Для цього є два способи. Ви можете завантажити файли, а потім скопіювати файли на пристрій за допомогою USB-пристрою, але також є легкий крок, коли безпосередньо завантажте файл на свій пристрій за допомогою Secure Shell (SSH). 

Щоб безпосередньо завантажити файл на свій пристрій через SSH, можливо, вам доведеться відкрити Коді > Йти до Налаштування > Виберіть Інформація про систему > і натисніть на Мережа

Запишіть свою IP-адресу для пристрою LibreELEC десь і SSH на пристрій за допомогою клієнта SSH. Ми рекомендуємо PuTTY.

Libreelec openvpn

Встановіть PuTTY на свій пристрій і введіть IP-адресу в поле, де написано “Ім’я хоста”, а потім натисніть кнопку Відкрити.

Тепер вам буде запропоновано ввести логін та пароль. Ви можете використовувати облікові дані наступним чином:

Ім’я користувача: корінь

Пароль: libreelec

 1. Завантаження файлів

Тепер завантажте два файли у свій каталог, натиснувши посилання нижче:

Для надбудови для сервера VPN Manager натисніть тут

Для файлу конфігурації MPN OpenVPN натисніть тут

 1. Редагування файлів конфігурації LibreELEC OpenVPN

Перейшов до зберігання / MPNVPN.ovpn

Тепер ви зможете побачити вміст файлу конфігурації, як показано нижче:

1клієнт
2віддалений SERVERNAME
3remote-cert-eku “Аутентифікація веб-сервера TLS”
4dev tun
5proto udp
6порт 1194
7резоль-повтор нескінченний
8неприв’язаний
9маршрут-затримка 2
10попередження відключення звуку

Тепер ви повинні замінити слово “SERVERNAME” на ім’я сервера, до якого ви намагаєтесь підключити, тобто GBR.mypn.co

Повний список імен серверів можна переглянути тут.

 1. Встановлення додатка менеджера VPN

Тепер відкрийте Kodi > Клацніть Додатки > Піктограма встановлення пакета > Встановити з zip-файлу > Тепер знайдіть файл VPN-Manager-2.4.0.zip, який ви завантажили на другому кроці.

 1. Підключення до VPN LibreELEC

Після того, як надбудова встановлена, з’явиться вікно, в якому буде прочитано Параметри – VPN Manager для OpenVPN.

налаштування libreelec openvpn

Виберіть свого постачальника послуги Libreelec VPN зі списку та введіть ім’я користувача та пароль та натисніть YES, щоб продовжити.

Тепер отримано опцію Встановити з zip-файлу > Перейдіть до конфігураційного файлу зі свого пристрою, тобто MPNVPN.ovpn

Якщо він попросить оновити файл .ovpn, натисніть кнопку Так і продовжуйте. Але якщо він попросить перейменувати файл, натисніть кнопку НІ.

Тепер натисніть на вкладку VPN Connections > Перше VPN-з’єднання > Виберіть профіль MPNVPN. З’єднання почнеться автоматично, коли ви наступного разу підключитесь до пристрою.

Наступний екран з’явиться після завершення перевірки з’єднання. Виберіть ОК і поверніться на головний екран. Тепер ви зможете отримати доступ до медіа-вмісту зі свого пристрою.

libreelec vpn малиновий пі

Як встановити LibreELEC VPN на Amazon Fire TV в 7 кроків

Для встановлення LibreELEC VPN на Amazon Fire TV потрібно мати маршрутизатор. Без маршрутизатора ви не змогли б встановити на пристрій FireTV. Виконайте наступні кроки:

 1. Відкрити веб-браузер > Введіть адресу маршрутизатора на маршрутизатор (наприклад, 192.168.XX.XX).
 2. Тепер перейдіть до Налаштування або Додаткові налаштування > Клацніть на WAN.Безкоштовний VPN на Amazon Fire TV
 3. Виберіть PPTP у WAN Connection Type.
 4. У Налаштуваннях DNS WAN нижче, зверніться до свого постачальника про налаштування SmartDNS.розширені налаштування libreelec vpn
 5. Введіть своє ім’я користувача та пароль від свого постачальника.налаштування libreelec vpn amazon fire tv
 6. Тепер прокрутіть униз до параметра “Спеціальна вимога від ISP” та введіть адресу сервера для будь-якої країни разом із назвою.налаштування пожежних телевізорів libreelec amazon
 7. Після завершення натисніть кнопку Застосувати, і насолоджуйтесь!

Як встановити VPN на LibreELEC

Ви можете встановити VPN на Kodi в LibreELEC, дотримуючись цих простих кроків:

 1. відчинено Коді > Натисніть на налаштування (значок шестірні) > Виберіть Налаштування системи
 2. Натисніть на Додатки варіант і ввімкнути Невідомі джерела > Поверніться до меню налаштувань
 3. відчинено Файловий менеджер > Двічі клацніть на Додати джерело варіант > Клацніть, де написано <Жоден> і введіть це URL-адреса https://github.com/Zomboided/repository.zomboided.plugins/releases/tag/1.0.0 > Клацніть гаразд > Назвіть це джерело медіа як Зомбоїд і натисніть гаразд > Клацніть гаразд ще раз, щоб закрити діалогове вікно.
 4. Поверніться до головного меню і натисніть на Додатки вкладка
 5. Натисніть на значок поля з верхнього лівого кута > Клацніть Встановити з zip-файлу варіант > Прокрутіть список вниз і виберіть Зомбоїд > Виберіть zomboided.plugins.zip > Зачекайте сповіщення.
 6. Тепер натисніть на Встановити з сховища > відчинено Репозиторій допоміжних додатків > Перейдіть до папки Сервіси > Виберіть Менеджер VPN для OpenVPN > Клацніть Встановити > Зачекайте сповіщення.
 7. З’явиться повідомлення з проханням налаштувати постачальника VPN > Клацніть OK і виберіть потрібного постачальника VPN > Увійдіть до сервісу за допомогою облікових даних, на яких ви зареєстровані.

Налаштування LibreELEC VPN не настільки складна, як здається. Використання ОС на базі Linux є складним, але не надто багато, як ви бачите. Тепер ви можете вибрати будь-які з бажаних найкращих додатків Kodi та передавати їх без будь-яких обмежень.

Згорнути речі

LibreELEC використовує мітку «Просто достатньо ОС для Kodi» і є роздрібною програмою Kodi, за допомогою якої можна використовувати послугу OpenVPN для з’єднання з Інтернетом з будь-якої точки світу. LibreELEC може бути складною або обмеженою операційною системою, оскільки їй не вистачає верхньої частини лінійних функцій, але вона ідеально підходить для користувачів Kodi.

Операційна система, призначена виключно для запуску медіапрогравачів, таких як Kodi. Одне з найкращих речей, що мені особисто подобається у LibreELEC, – це те, що для його запуску не потрібні якісні характеристики. Ви можете мати такий простий пристрій, як Raspberry Pi, і ви все ще можете насолоджуватися Kodi без зайвих клопотів.

Одним із великих недоліків, який я зазначив, було те, що ви не можете встановити VPN на LibreELEC, не маючи Kodi. Окрім цього, я особисто рекомендував би всім розрізникам шнурів спробувати Kodi з LibreELEC VPN, оскільки це дивовижна річ.

У цьому посібнику я описав докладний процес налаштування LibreELEC VPN на Raspberry Pi, Amazon FireTV та Kodi. Отже, виконайте описані вище кроки та насолоджуйтесь.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me