Nikt nie może zaprzeczyć, że dodatek Covenant Kodi jest jednym z najpopularniejszych dodatków Kodi na świecie. Powodem jego popularności jest niesamowita i aktualna biblioteka treści oraz funkcje podobne do Exodusa. Podobieństwo tych dwóch dodatków wynika z tego, że ci sami programiści używający tego samego kodu opracowali Przymierze.

Jednak ostatnio zauważyłem, że użytkownicy narzekają, że Covenant Kodi nie działa, co jest dość niepokojące. Po kilku badaniach zdałem sobie sprawę, że programiści nie aktualizują już tego dodatku, ale biblioteka dodatku pokazuje inaczej. Byłem w stanie uzyskać dostęp do najnowszych filmów i programów telewizyjnych, pomimo plotek zamykających krążących w branży.

Przejrzałem różne błędy zgłaszane przez użytkowników na różnych platformach i forach i omówiłem je z odpowiednimi poprawkami w tym przewodniku.

Błąd Kodi Brak dostępnych strumieni

Jednym z najczęstszych błędów zgłaszanych przez użytkowników jest brak dostępnych strumieni. Ten błąd pojawia się, gdy próbujesz uzyskać dostęp do określonego programu telewizyjnego lub filmu z biblioteki dodatków. Tak jest również w przypadku Przymierza, gdy próbujesz odtworzyć tytuł treści, pojawia się błąd. Nie ma to nic wspólnego z repozytorium dodatków i dzieje się tak tylko dlatego, że dodatek nie może znaleźć dostawców.

Naprawić

 1. otwarty Kodi i idź do Dodajons menu
 2. Iść do Dodatki wideo i kliknij Przymierze
 3. Zobaczysz Przybory opcję, kliknij na nią
 4. Teraz kliknij Ustawienia: Ogólne
 5. Zobaczysz opcję: Limit czasu dostawcy > Ustaw na 30
 6. Jeśli nie, zmień to na „30”
 7. Teraz kliknij Odtwarzanie nagranego dźwięku zakładka z lewej kolumny.
 8. Przewiń listę i włącz „Hostingi z captchas
 9. Zobaczysz opcję o nazwie „Maksymalna jakość”, Przejdź do niego i ustaw„1080p”. Zwykle jest domyślnie ustawiony na 4k, należy to obniżyć.
 10. Teraz kliknij Dobrze aby zapisać te ustawienia
 11. Przewiń listę i kliknij „Wyczyść pamięć podręczną przymierza” opcja > Kliknij tak
 12. Teraz wybierz opcję Przymierze: Wyczyść dostawców > Kliknij tak
  Як встановити Afdah на Kodi - прямі трансляції фільмів онлайн на Leia, Krypton, Jarvis, Firestick

Uruchom ponownie dodatek i spróbuj przesłać strumieniowo żądany tytuł zawartości; nie będziesz już mieć do czynienia z tym problemem.

Błąd strumieniowania Covenant Kodi

Problem z dodatkami mającymi błędy przesyłania strumieniowego wynika głównie z faktu, że strumienie złomowane przez dodatki od dostawcy są ograniczone geograficznie lub nieaktualne. Jeśli nie możesz przesyłać strumieniowo jednego z najnowszych tytułów treści, oczywiste jest, że jest to strumień ograniczony geograficznie, a nie przestarzały. Co jakiś czas użytkownicy natrafiają na takie strumienie i nie jest to nic nowego.

Naprawić

Możesz łatwo ominąć te ograniczenia geograficzne i przesyłać strumieniowo swój ulubiony tytuł treści za pomocą VPN.

tak!

VPN będzie maskować twoje IP i DNS, a także szyfrować twoje dane, zapewniając nieograniczony dostęp do treści dostępnych w bibliotece. Wybierz najlepszą VPN dla Kodi i subskrybuj jej pakiet, który najbardziej Ci odpowiada. Następnie pobierz aplikację lub klienta, połącz się z danym serwerem i uzyskaj dostęp do dowolnego zastrzeżonego strumienia, to na pewno będzie działać.

Ponadto VPN chroni cię przed hakerami i władzami szpiegującymi Twoją działalność. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z ryzyka, jakie podejmują podczas przesyłania strumieniowego online, pozostając podatnym na cyberataki.

Błąd instalacji Przymierza Kodi

Błąd instalacji Kodi Covenant odnosi się do błędu, który pojawia się podczas próby zainstalowania dodatku, pojawia się powiadomienie z informacją „instalacja nie powiodła się”. Covenant Kodi to popularny dodatek Kodi, który jest dostępny w wielu repozytoriach Kodi. Musisz zrozumieć, że nie każde repozytorium ma zaktualizowaną wersję dodatku, dlatego możesz napotkać błąd instalacji Kodi Covenant.

Naprawić

Najlepszym sposobem naprawienia tego błędu jest wybranie repozytorium, które ma aktualną wersję dodatku. Nawiązując do dodatku Covenant Kodi, jego zaktualizowaną i działającą wersję można znaleźć w repozytorium Kodi Israel. W tym niesamowitym repozytorium znajdziesz ogromną różnorodność zaktualizowanych i popularnych dodatków Kodi.

  Jak zaktualizować Kodi 17.6 na FireStick, Android Box, Ipad i więcej

Błąd pobierania Przymierza Kodi

Ostatnio wielu użytkowników Kodi zaczęło narzekać na błąd pobierania Kodi Covenant, który był spowodowany przestarzałym repozytorium. Wielu użytkowników próbowało zainstalować dodatek Covenant Kodi z nieaktualnych plików zip repozytorium.

Naprawić

Użytkownicy mogą łatwo pobrać i zainstalować dodatek Kodi Covenant z repozytorium Kodi Israel. Jest to zaktualizowane repozytorium i ma działającą wersję Covenant Kodi dostępną w folderze dodatków Video.

Jeśli nie możesz pobrać dodatku z tego repozytorium, wyczyść pamięć podręczną Kodi, a następnie spróbuj ponownie. To powinno rozwiązać problem, ponieważ czasami pamięć podręczna jest gromadzona, a dodatek nie pobiera się lub nie instaluje.

Wymiana Przymierza Kodi

Istnieje wiele innych najlepszych dodatków Kodi niż Covenant Kodi, których można używać do oglądania filmów i programów telewizyjnych na Kodi. Oto kilka najlepszych ofert dla Ciebie:

 1. Księga Wyjścia 8.0
 2. Yoda
 3. Gurzil
 4. Łożysko
 5. Gaia

Wniosek

Niewiele dodatków było w stanie pozostawić taki ślad, jak Covenant Kodi na przestrzeni lat. Po tym, jak dodatek Exodus Kodi przestał działać, Covenant przejął jego miejsce i stał się dodatkiem dla wszystkich wielbicieli. Tak niezawodny dodatek, który obsługuje wszystkie najnowsze programy i filmy, jest obecnie trudny do zdobycia.

Mam nadzieję, że błędy i poprawki omówione w tym przewodniku będą pomocne w rozwiązywaniu problemów. Niemniej jednak cenię sobie opinie użytkowników, a jeśli czegoś brakuje w tym przewodniku, uprzejmie skomentuj i daj mi znać.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me