Największa ceremonia wręczenia nagród branży muzycznej jest już za 2 dni! Tak, dobrze przeczytałeś! 60. edycja nagród Grammy jest tuż za rogiem, a fani muzyki na całym świecie patrzą na największą ze wszystkich scen.

Ceremonia wręczenia nagród Grammy, organizowana przez Recording Academy, to najbardziej honorowe wydarzenie w branży muzycznej. Całe wydarzenie pełne jest niesamowitych występów wiodących muzycznych wrażeń świata oraz uroczystości i uhonorowania tych, którzy tak wiele dali przemysłowi.

Oglądaj Grammy Awards Kodi na żywo bez żadnych problemów. Nominacje są już dostępne dla wszystkich kategorii, ludzie mają kciuki i rysują linię! Przygotuj się już na nagrody Grammy 2018 Kodi. Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem i zobacz, jak oglądać nagrody Grammy na Kodi.

Aby uzyskać więcej dodatków wideo lub dodatków do kanału Live IPTV, przejrzyj naszą listę najlepszych dodatków Kodi i upewnij się, że korzystasz z Kodi VPN.

Kiedy są Grammys 2018

Etap 60. Grammy Awards 2018 odbędzie się 28 stycznia w Madison Square Garden. Uroczy James Corden poprowadzi wydarzenie, a publiczność będzie mogła zobaczyć zapierające dech w piersiach występy największych piosenkarzy, takich jak Lady Gaga, Pink, Childish Gambino i Little Big Town.

Grammy Awards 2018 Repozytorium Kodi

Repozytorium, które zalecamy do Grammy Awards Kodi, to repozytorium Judgement, a rekomendowanym przez nas dodatkiem jest dodatek Verdict Kodi. Repozytorium oceny jest niezawodnym repozytorium, podczas gdy dodatek Kodd Verdict jest bardzo dobrym dodatkiem do telewizji na żywo, programów telewizyjnych, filmów, koncertów, sportu itp. Zobacz naszą listę najlepszych repozytoriów kodi, aby uzyskać więcej informacji.

Grammy Awards 2018 Oficjalne dodatki Kodi

 1. cCloud Tv
 2. USTVNow
 3. BBC iPlayer
 4. FilmOn TV
 5.  Livestream.com

Ważna uwaga! Jeśli przesyłasz strumieniowo Grammy 2018 z dowolnym dodatkiem bez połączenia VPN, bądź ostrożny! Narażasz swoją prywatność i bezpieczeństwo. To jest gdzie Kodi VPN chroni twoją tożsamość & chroni Cię przed powiadomieniami o naruszeniu praw autorskich i ustawami DMCA, jednocześnie odblokowując treści objęte ograniczeniami geograficznymi.

 CTA

Grammy Awards 2018 Kodi Nieoficjalne dodatki

 1. Live Mix
 2. Lihattv IPTV
 3. Werdykt
 4. Łobuz
 5. Wampa

Jak oglądać Grammy Awards Kodi w wersji Krypton 17.6 lub starszej

 1. otwarty Kodi na twoim urządzeniu.jak oglądać nagrody Grammy na Kodi
 2. Kliknij na Ustawienia (bieg Ikona) z menu po lewej stronie.jak oglądać nagrody Grammy Kodi w wersji Krypton 17.6 lub starszej
 3. Teraz selekt Plik Menedżer z menu > Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło. Kliknij tam, gdzie jest napisane „Żaden’ > Wchodzić https://archive.org/download/judgezips/ > Kliknij dobrze.jak oglądać nagrody Grammy Kodi w wersji Jarvis 16 lub wyższej
 4. Nazwij to źródło Osąd i kliknij dobrze.nagrody Grammy Kodi
 5. Powrót do Pulpit > Kliknij Dodatki > Teraz kliknij Ikona pola z lewego górnego rogu.jak dodać nagrody Grammy Kodi Addon
 6. Kliknij Zainstaluj z pliku zip > Kliknij Osąd > Wybierz repository.judgement.zip > Poczekaj na pojawienie się powiadomienia.nagrody Grammy Kodi do pobrania
 7. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium > Wyszukaj i otwórz Repozytorium wyroków > Otwórz dodatki wideo > Kliknij Werdykt > Trafienie zainstalować i poczekaj na powiadomienie o włączeniu dodatku.jak oglądać nagrody Grammy Kodi na Firestick
 8. Aby uzyskać dostęp do dodatku, przejdź do Dodatki menu > Dodatki wideo > Werdykt.

Jak oglądać nagrody Grammy Kodi w wersji Jarvis 16 lub wyższej

 1. otwarty Kodi > Kliknij System > Iść do Plik Menedżer > Podwójne kliknięcie Dodaj Źródło.
 2. Kliknij Żaden > Wchodzić URL https://archive.org/download/judgezips/ > Kliknij Gotowe > Nazwij to ‘Osąd’ > Kliknij Gotowe > Następnie wybierz dobrze.
 3. Iść do Ekran główny Kodi > Kliknij System > Kliknij Dodatki > Wybierz Zainstaluj z pliku zip.
 4. Kliknij Osąd > Kliknij repository.judgement.zip
 5. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium > otwarty Repozytorium wyroków > otwarty Dodatki wideo > Wybierz Werdykt > Trafienie zainstalować > Poczekaj na zainstalowanie dodatku.

Grammy Awards 2018 Kodi Pobierz

 1. Pobieranie Zamek błyskawiczny Plik na twoim urządzeniu.
 2. otwarty Kodi > Dodatki > Kliknij Ikona w kształcie pudełka.
 3. Kliknij Zainstaluj z pliku zip > Przeglądaj i otwarty pobrany plik Zip.
 4. Kliknij Zainstaluj z repozytorium > Repozytorium wyroków > Dodatki wideo > Werdykt > zainstalować > Cieszyć się!

Jak oglądać Grammy Awards Kodi na Fire Stick

Aby oglądać nagrody Grammy na Fire Stick, musisz najpierw zainstalować Kodi na Fire Stick. Po zainstalowaniu Kodi wykonaj następujące kroki:

 1. otwarty Kodi aplikacja na Fire Stick.
 2. otwarty Opcje programistyczne > Włączyć Debugowanie ADB i aplikacje z nieznanych źródeł.
 3. Procedura będzie odtąd taka sama jak w Krypton V17. Zapoznaj się z metodą podaną powyżej.

Grammy Awards 2018 Lista nadawców / kanałów

Ceremonia wręczenia nagród będzie transmitowana przez CBS. Wiadomości „E!” I oficjalna strona Grammy Awards będą jednak zapewniać ekskluzywne relacje przed i po programie..

Jak oglądać nagrody Grammy 2018 bez kabla

Niestety, jeśli nie planujesz oglądać nagród Grammy za pośrednictwem Kodi i nie postępujesz zgodnie z naszym przewodnikiem po nagrodach Grammy Kodi, możesz przesyłać strumieniowo wydarzenie za pomocą tych linków.

 1. Strumienie narodu suchej ściany
 2. Wattpad
 3. Teatr Rio

Nie gwarantujemy jednak, że strony te będą bezpieczne lub niezawodne. Zalecamy skorzystanie z usługi KodiVPN w celu ochrony prywatności i dostępu do strumieni z ograniczeniami geograficznymi.

Ostatnie słowa

Nagrody Grammy to ceremonia, której żaden fan muzyki nie może przegapić. Dzięki nominacjom w ponad 80 kategoriach szum już dotknął nieba. Pośpiesz się i postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, jak oglądać nagrody Grammy na Kodi, zanim będzie za późno!

Jedną z rzeczy, które możemy zapewnić, jest to, że doświadczenie Grammy Awards Kodi będzie czymś, czego nigdy nie zapomnisz. Cały wieczór będzie pełen gwiazd, zgromadzenia, na którym będą się znajdować wszystkie super gwiazdy.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me