Zastanawiasz się, jak oglądać Disney Plus na Kodi? Nie martw się, ponieważ ten przewodnik obejmie wszystkie ważne aspekty oglądania filmu Disney Plus na Kodi bez płacenia ani grosza.

Disney + jest obecnie najbardziej popularną platformą streamingową na świecie. Przed premierą guru przesyłania strumieniowego przewidywali, że będzie albo twardym konkurentem Netflix. Niemniej jednak Disney Plus naprawdę stał się świetnym konkurentem dla Netflix, oferując najwyższą jakość treści i najlepsze funkcje.

Disney Plus był w stanie uchwycić ogromną liczbę ponad 20 milionów użytkowników na całym świecie w ciągu pierwszego miesiąca od uruchomienia. To wyraźnie pokazuje popularność Disney + na całym świecie.

Podobnie jak Netflix, Disney Plus ma własną produkcję treści, a także treści z Marvela, Pixara, Star Wars i National Geographic. Obecnie jeden z oryginalnych programów Disneya; The Mandalorian jest popularna na całym świecie.

Możesz oglądać Disney Plus na Kodi bez żadnych problemów, ale jedną rzeczą, o której musisz pamiętać, jest usługa objęta ograniczeniami geograficznymi. Dlatego będziesz potrzebować VPN dla Kodi, który będzie w stanie ominąć ograniczenia geograficzne, umożliwiając strumieniowanie bez żadnych problemów.

Contents

Jak oglądać Disney Plus na Kodi Leia w wersji 18 lub wyższej

Możesz oglądać Disney Plus na Kodi Leia w wersji 18 lub wyższej za pośrednictwem Tempest Kodi Addon, który zawiera wszystkie najnowsze i popularne filmy i programy telewizyjne. Wykonaj następujące kroki, aby zainstalować dodatek Tempest Kodi, aby przesyłać strumieniowo Disney + w ciągu 5 minut:

 1. Pobieranie Plik Zip Tempest Kodi Addon na twoim urządzeniu.
 2. otwarty Kodi > Kliknij w Dodatki patka
 3. Teraz kliknij Pakiet instalator (Pudełko Ikona)
 4. Wybierz Zainstaluj od Zamek błyskawiczny plik opcja > Przeglądaj swoje urządzenie, otwórz pobrane zamek błyskawiczny plik, i czekaj na powiadomienie
 5. Teraz kliknij zainstalować od Magazyn > Przewiń listę w dół i wybierz Nawałnica Repo > Iść do Wideo Dodatki teczka
 6. Wybierz Nawałnica z listy > Kliknij zainstalować > Poczekaj na powiadomienie
 7. Po zainstalowaniu dodatku znajdziesz Disney telewizja pokazuje, przechodząc do większość popularny kategoria w telewizja przedstawia

Jak oglądać Disney Plus na Kodi Krypton w wersji 17.6 lub niższej

Możesz użyć tego samego dodatku, jak opisano powyżej dla wersji Kodi Leia lub możesz również wypróbować te dodatki Kodi:

 1. Exodus: Instrukcja instalacji Exodus Kodi Addon
 2. Watch5s: Watch5s Kodi Addon Instrukcja instalacji
 3. cCloud : cCloud Podręcznik instalacji Kodi Addon

Jak oglądać Disney Plus na Kodi FireStick

 1. Zainstaluj Kodi na FireStick
 2. Postępuj zgodnie z procedurą przedstawioną powyżej, aby zainstalować dodatek Tempest Kodi i cieszyć się transmisją HD pokazów Disneya za darmo.

Disney Plus o błędach / poprawkach Kodi

Podczas przesyłania strumieniowego na Kodi użytkownicy napotykają wiele błędów, ale nie powinno tak być w przypadku przesyłania strumieniowego Disney + na Kodi. Jedynym błędem, jaki możesz napotkać, jest błąd „Brak dostępnych strumieni”.

Jak oglądać Disney + na Kodi – samouczek wideo

Disney Plus Brak dostępnych strumieni

Brak dostępnych strumieni jest częstym błędem występującym przez wielu użytkowników korzystających z dodatków Kodi innych firm. Przyczyny i rozwiązania tego błędu zostały szczegółowo omówione w naszym „Jak naprawić Kodi Brak dostępnych strumieni”. Musisz jednak pamiętać o jednej rzeczy: Disney Plus to usługa przesyłania strumieniowego z ograniczeniami geograficznymi, do której nie można uzyskać dostępu globalnie.

Naprawić

Aby uzyskać dostęp do jego zawartości, potrzebujesz VPN, który działa dobrze na Kodi. Co więcej, nie każdy dostawca VPN może uzyskać dostęp do Disney Plus, ponieważ ma inteligentny DNS i bloker VPN, dlatego wiele VPN nie może ominąć swojego ograniczenia.

Po kilku testach i badaniach doszliśmy do wniosku, że z Disney Plus współpracują następujący dostawcy VPN:

 1. PureVPN (serwery: USA, Kanada i Nowa Zelandia)
 2. SurfShark (serwery: Serwery wschodnie)
 3. NordVPN (serwery: Chicago i Atlanta)
 4. CyberGhost (serwery: USA)
 5. ExpressVPN (serwery: Północne i wschodnie stany USA oraz Australia)

Zawijanie wszystkiego

Disney Plus to niesamowita platforma do przesyłania strumieniowego online z dużą różnorodnością tytułów. Zawartość dostępna na tej platformie jest niesamowita, ale z drugiej strony nic nie jest za darmo. Disney Plus pobiera 7 USD za ćmę abonamentu za swoje usługi.

Czy to nie zadziwiające, że możesz uzyskać dostęp do wielu jego tytułów za pośrednictwem bezpłatnych dodatków Kodi i cieszyć się strumieniowaniem całej zawartości bez wydawania jakichkolwiek pieniędzy.