8. sezon najpopularniejszego programu telewizyjnego na świecie; Gra o tron ​​jest tuż za rogiem, a szum jest większy niż kiedykolwiek. Fani stają się niecierpliwi, ponieważ jest to ostatni sezon tego niesamowitego programu telewizyjnego, a losy Westeros i siedmiu Królestw zostaną w nim podzielone.

Jeśli jesteś fanem Game of Thrones i zastanawiasz się, jak oglądać Game of Thrones na Kodi, to trafiłeś we właściwe miejsce. W tym przewodniku omówiliśmy wszystko, czego potrzebujesz, abyś nie napotykał żadnych trudności podczas próbowania transmisji tego niesamowitego programu.

Ostatni sezon Game of Thrones zostanie wyemitowany na HBO 14 kwietnia i będzie miał tylko sześć odcinków. Upewnij się, że jesteś gotowy na streaming online Game of Thrones Season 8, ponieważ nie możesz przegapić akcji i dramatu tego sezonu.

Game of Thrones Season 8 Official Trailer autorstwa HBO

Źródło: Game of Thrones Official

Jak oglądać grę o tron ​​w sezonie 8 na Kodi Leia 18

 1. otwarty Kodi > Kliknij na Ikona zębatki iść do Ustawienia > Kliknij Menedżer plików.
 2. Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło > Otworzy się okno dialogowe > Kliknij i wprowadź to URL: http://legionworldtv.com/zips/ > Kliknij Dobrze > Nazwij to źródło jako MrFreeworld > Kliknij dobrze > Kliknij dobrze aby zamknąć okno dialogowe.
 3. Wróć do Menu główne > Kliknij Dodatki od menu po lewej stronie > Kliknij Ikona pola z lewego górnego rogu.
 4. Kliknij Zainstaluj z pliku zip > Przewiń listę w dół i wybierz MrFreeworld > Wybierz mrfreeworld.zip > Poczekaj na powiadomienie.
 5. Kliknij Zainstaluj z repozytorium > otwarty MR FREEWORLD > Iść do Dodatki wideo > Przewiń listę w dół i kliknij Łożysko > Trafienie zainstalować > Poczekaj na powiadomienie.

Gdy pojawi się powiadomienie, możesz wrócić do menu głównego i uzyskać dostęp do tego dodatku z sekcji dodatków wideo.

jak oglądać grę o tron ​​na Kodi za darmo

9 Domów o Tron

Jak oglądać GoT 8 na Kodi Krypton w wersji 17.6

 1. otwarty Kodi > Kliknij Ustawienia (Ikona koła zębatego) z lewej kolumny.
 2. otwarty Plik Menedżer > Kliknij dwukrotnie ikonę Dodaj źródło opcja > Kliknij tam, gdzie jest napisane <Żaden> i wpisz ten adres URL „Http://www.lvtvv.com/repo/” > Kliknij
 3. Nazwij źródło multimediów jako „Kodil Repo ” > Kliknij dobrze > Kliknij dobrze ponownie, aby zamknąć okno dialogowe.
 4. Wróć do menu głównego > Kliknij na Dodajons patka > Kliknij Pudełko
 5. Kliknij Zainstaluj z pliku zip opcja > Kliknij Kodil Repo z listy > Wybierz kodil-1.3.zip > Poczekaj na powiadomienie.
 6. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium > Kliknij Repozytorium Kodil > Iść do Dodatki wideo teczka > Przewiń listę w dół i wybierz Najazd > Kliknij zainstalować > Poczekaj na powiadomienie.

Jak oglądać grę o tron ​​na Kodi Jarvis w wersji 16 lub niższej

 1. Otwórz Kodi > Idź do Systems > Kliknij Menedżer plików > Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło.
 2. Wpisz adres URL http://jesusboxrepo.xyz/repo/ gdzie jest napisane „Brak” > Teraz wpisz nazwę źródła multimedialnego „Jukebox” > Następnie kliknij OK.
 3. Teraz wróć do Menu głównego Kodi > Kliknij opcję Systemy > Następnie Ustawienia > Dodatki > Zainstaluj z pliku zip.
 4. Kliknij Jesusbox >  Teraz zlokalizuj i kliknij repository.jesusboxtv.zip > Poczekaj na zainstalowanie repozytorium.
 5. Zainstaluj z repozytorium > Kliknij na Repozytorium JesusBox > Dodatki wideo > Genesis Reborn > Zainstaluj dodatek.
 6. Teraz odwiedź Menu główne Kodi > Dodatki > Genesis Reborn a Enjoy!

Najlepsze dodatki Kodi Game of Thrones

Aby obejrzeć Game of Thrones sezon 8 na Kodi, istnieje wiele dodatków do Kodi innych niż Genesis Reborn. Oto lista najlepszych dodatków do Game of Thrones Kodi i streamowanie odcinków sezonu 8, w tym odcinków z poprzednich sezonów:

Najlepsze dodatki Kodi Game of Thrones

 1. Exodus
 2. Gurzil
 3. Przymierze
 4. 123 filmy
 5. SÓL
 6. Feniks
 7. Specto
 8. HEVC VideoClub
 9. Posejdon
 10. Robaczek świętojański

Kodi Game of Thrones Napisy

Może być bardzo przygnębiające, jeśli postępujesz zgodnie z całym przewodnikiem krok po kroku, aby zainstalować dodatek Kodi Game of Thrones 8. Ale w końcu, gdy odcinek zaczyna się przesyłać strumieniowo, nie ma napisów do języka Dothraki.

Znaleźliśmy sposób, aby napisy Kodi Game of Thrones można było dodawać w raczej łatwiejszy sposób. Opisano dwie metody, tj. Ręcznie i automatycznie.

Kodi Game of Thrones Napisy

Metoda 1: Ręcznie zainstaluj napisy Kodi Game of Thrones

 1. Uruchom Kodi > Kliknij Dodatki > Teraz kliknij ikonę „Package Installer” w lewym górnym rogu> Zainstaluj z repozytorium > Repozytorium dodatków Kodi > Napisy na filmie obcojęzycznym > Znajdź i kliknij Subscene.com.jak oglądać grę o tron ​​na kodi z napisami
 2. Kliknij Zainstaluj > Poczekaj na włączenie dodatku > Teraz przejdź do Menu głównego Kodi > Przejdź do ustawień > Kliknij Ustawienia odtwarzacza.gra o tron ​​zastępuje na kodi
 3. Kliknij kartę Języki wymienioną pionowo po lewej stronie ekranu > Możesz zmienić język napisów, klikając opcję „Języki pobierania napisów”.jak dodawać napisy, aby oglądać grę o tron ​​na Kodi
 4. Następnym razem, gdy obejrzysz odcinek Gra o tron ​​na Kodi, będziesz mógł zobaczyć napisy.

Metoda 2: Automatyczna instalacja napisów Kodi Game of Thrones

 1. Uruchom Kodi > Przejdź do dodatków > Kliknij ikonę instalatora pakietów > Zainstaluj z repozytorium > Przewiń w dół i kliknij Usługi > AutoSubs > zainstalować.Gra o tron ​​auto napisy na kodi
 2. Film będzie zawierał napisy do odcinka Kodi Game of Thrones podczas następnego oglądania.

Jak oglądać grę o tron ​​na Kodi HD

jak oglądać grę o tron ​​w jakości HD na Kodi

Jeśli nie chcesz rezygnować z jakości, możesz nadal oglądać grę o tron ​​Kodi na HD, instalując HEVC VideoClub. Przesyła strumieniowo filmy w jakości HD oraz w jakości 3D, które mogą być dostępne w skompresowanym formacie.

Oczekiwania od Game of Thrones Season 8

Zwiastun Game of Thrones Season 8 naprawdę wywołał wiele pytań i spisków. Zwiastun pokazuje, jak Jon Snow i Daenerys maszerują razem ze swą armią przez Winterfell, Aryę Stark i Sansę Stark, zaskoczeni widokiem smoków latających nad fortecą. Smoki latające nad Winterfell to ważna rzecz, na którą należy zwrócić uwagę, ponieważ żaden smok nie latał tam od ponad 100 lat.

Sam i Bran dowiedzieli się o prawdzie Jona Snowa, że ​​tak naprawdę nie jest on drańcem, ale prawdziwym spadkobiercą żelaznego tronu. Z drugiej strony, Tyrion Lannister, który był bardzo zaniepokojony związkiem Jona Snow i Daenerys, pojawił się również w zwiastunie z niepokojącym wyrazem twarzy. Nie możemy ocenić, o co się martwił, ponieważ pojawił się w przyczepie tylko raz.

Jon Snow i Daenerys odwiedzają zauważalne znaczące miejsca, a przyczepa kończy się wraz z koniem Białych Walkerów przybywających do fortecy. Jedno wrażenie, jakie daje ten zwiastun, polega na tym, że wszyscy przygotowują się do bitwy i najwyraźniej jest to przeciwko Białym Walkerom.

Możesz oglądać grę o tron ​​za darmo na Kodi, korzystając z powyższych wskazówek. Ale jeśli chcesz uniknąć problemów prawnych, możesz chcieć uzyskać Kodi VPN, aby grać bezpiecznie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me