HBO jest najpopularniejszym kanałem telewizyjnym na całym świecie i to stwierdzenie jest prawdziwe ze względu na najpopularniejsze programy telewizyjne emitowane przez sieć. Game of Thrones, Silicon Valley, Westworld, to jedne z najpopularniejszych programów telewizyjnych na HBO.

Nie ma nic lepszego niż HBO, nawet Netflix, jeśli chodzi o produkcję najlepszych programów telewizyjnych. Można się jednak zastanawiać, jak oglądać HBO na Kodi z całego świata. Ten przewodnik zapewni Ci pełne zrozumienie, w jaki sposób możesz przesyłać strumieniowo HBO wraz z innymi kanałami IPTV.

Należy jednak pamiętać, że HBO Now i HBO Go wymagają Kodi VPN do strumieniowego przesyłania kanału. HBO jest kanałem w USA, więc jest autoryzowany tylko w kilku krajach na całym świecie. Zapoznaj się z instrukcją instalacji.

Jak oglądać HBO na Kodi Krypton w wersji 17.6 lub wyższej

 1. otwarty Kodi > Kliknij na Ustawienia (koło zębate) Ikona > Kliknij Plik Menedżer > Kliknij dwukrotnie ikonę Dodaj źródło opcja z lewej kolumny.Jak oglądać HBO na Kodi Krypton w wersji 17.6 lub wyższej
 2. Otworzy się okno dialogowe, kliknij <Żaden> i wpisz to URL „Http://mavericktv.net/mavrepo” i kliknij dobrze > Nazwij to źródło jako „Politycznie niezależny” > Kliknij Dobrze > Kliknij Dobrze ponownie, aby zamknąć okno dialogowe.zainstaluj HBO na kodi krypton
 3. Wrócić do Menu główne Kodi i kliknij Dodatkirepozytorium Maverick do instalacji HBO na Kodi
 4. Teraz kliknij Ikona w kształcie pudełka z lewego górnego rogu.jak dodać HBO kodi addon do oglądania gry o tron
 5. Wybierz Zainstaluj z pliku zip opcja z listy > Przewiń listę w dół i kliknij Politycznie niezależny.Plik zip HBO kodi addon
 6. Teraz kliknij maverickrepo-3.8.zip i czekaj na powiadomienie.oglądać HBO Go on kodi
 7. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium opcję i wybierz MaverickTV repo z listy > Iść do Dodatki wideo teczka > Kliknij Maverick TVjak zainstalować hbo na Firestick Kodi
 8. Kliknij zainstalować i poczekaj na wyskakujące powiadomienie, gdy dodatek zostanie zainstalowany.jak skonfigurować hbo na kodi jarvis
 9. Teraz wróć do Menu główne Kodi > Kliknij na Dodajons patka > Iść do Dodatki wideo Sekcja > Kliknij Maverick TV > Kliknij Maverick TV na żywo a następnie przejdź do Telewizja na żywo teczka > Przewiń listę w dół i wybierz HBO.
  7 powodów, dla których potrzebujesz VPN z Kodi

Jak oglądać HBO na Kodi Jarvis w wersji 16 lub niższej

 1. Uruchom Kodi Jarvis > Idź do Systemu > Kliknij Menedżer plików > Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło > Kliknij Brak, aby wpisać adres URL http://archive.org/download/
  repository.streamhub / Kliknij przycisk Gotowe > Wpisz nazwę repozytorium, tj. „StreamHub” > Kliknij Gotowe > Kliknij OK.
 2. Przejdź do ekranu głównego Kodi > Kliknij System > Następnie dodatki > Wybierz opcję Instaluj z pliku zip > StreamHub > repository.streamhub.zip > Poczekaj na zainstalowanie.
 3. Zainstaluj z repozytorium > Repozytorium StreamHub > Dodatki wideo > Kliknij StreamHub > zainstalować.
 4. Aby oglądać HBO na Kodi, przejdź do ekranu głównego Kodi > Wideo > Dodatki > StreamHub > Telewizja na żywo > Android API > Mobdro > Przewiń w dół i wyszukaj HBO, kliknij na niego i ciesz się oglądaniem.

Jak oglądać HBO na Kodi – Video Tutorial

Zobacz, jak zdobyć HBO na Kodi 2023, oglądając film instruktażowy. Wykonuje pełny przewodnik instalacji HBO, abyś mógł oglądać swoje ulubione programy telewizyjne.

Jak oglądać HBO teraz na Kodi

Aplikacja HBO Now jest niedostępna w Kodi, ponieważ repozytoria użyte do transmisji strumieniowej kanału zostały usunięte przez organy ścigania. Nadal jednak możesz oglądać programy emitowane w HBO Now, instalując dodatek Covenant na Kodi.

Przewodnik instalacji wraz z samouczkiem wideo pozwoli ci zainstalować Covenant, abyś mógł oglądać programy dostępne w HBO Now. Na przykład możesz oglądać True Detective, The Left Overs, The Silicon Valley i wiele innych programów bez wydawania ani grosza.

Jak oglądać HBO na Kodi Fire Stick

Aby oglądać HBO na Kodi Fire Stick, musisz włączyć debugowanie ADB i nieznane źródła, aby móc zainstalować HBO na Fire Stick. Następnie musisz odwiedzić stronę główną Fire Stick i kliknąć Aplikacje, które doprowadzą Cię do aplikacji Kodi. Jeśli używasz Firestick z uszkodzonym więzieniem, zaleca się użycie VPN na Firestick, aby zapewnić bezpieczeństwo. Następnie wykonaj te same czynności, które opisano w przypadku instalacji na Kodi Krypton lub Kodi Jarvis.

  107 dodatków Kodi na kwiecień 2023 r. - [100% pracy]

Jak oglądać HBO teraz na Kodi Fire Stick

W Kodi Fire Stick możesz po prostu oglądać HBO Now, pobierając aplikację HBO Now z Amazon Appstore. Jest to najprostszy sposób na pobranie aplikacji, ale po otwarciu wymaga opłaty abonamentowej. Jeśli jesteś już subskrybentem HBO Now, oglądanie kanału dzieli zaledwie dwa kroki.

Jak oglądać HBO Go na Kodi Fire Stick

 1. Aby oglądać HBO Go na Kodi Fire Stick, wykonaj poniższe czynności instalacyjne:
 2. Open Fire Stick > Pobierz aplikację HBO Go > Otwórz aplikację po jej zainstalowaniu.
 3. Kliknij Aktywuj urządzenie, aby otrzymać kod aktywacyjny > Teraz wpisz ten kod na swoim komputerze.
 4. Otwórz komputer i kliknij HBOGO.com/activate. Jeśli znajdujesz się poza USA, potrzebujesz Kodi VPN, aby uzyskać dostęp z powodu ograniczeń geograficznych.
 5. Na tej stronie musisz wybrać Amazon Fire TV lub Fire Stick, a następnie kliknij Kontynuuj.
 6. Tutaj musisz wybrać dostawcę telewizji > Następnie wprowadź nazwę użytkownika i hasło dla swojego dostawcy telewizji. Jeśli nie znasz nazwy użytkownika i hasła, możesz skontaktować się z dostawcą telewizji.
 7. Teraz musisz podać kod aktywacyjny z telewizora, a następnie wybrać opcję Aktywuj urządzenie.
 8. Wiadomość o sukcesie od HBO Go powie ci, że jesteś gotowy, aby obejrzeć HBO Go. Cieszyć się!

HBO o błędach / poprawkach Kodi

HBO, będące jednym z najbardziej preferowanych kanałów rozrywki wśród użytkowników Kodi, wywołało wiele ciepła dla twórców dodatków. HBO na Kodi stało się popularne ze względu na streaming Game of Thrones, który jest najpopularniejszym programem telewizyjnym na świecie. Władze antypirackie, takie jak DMCA, zauważyły ​​wiele witryn do przesyłania strumieniowego tego programu, a dodatki Kodi znalazły się na szczycie tej listy.

Wiele dodatków Kodi, które wcześniej hostowały kanał HBO w swojej bibliotece, zostały albo zamknięte, albo musiały wykluczyć HBO z tej biblioteki z powodu represji ze strony władz i presji antypirackiej ze strony HBO Network.

  Версія IPTV Kodi 18.0 - 15 кращих IPTV Kodi Leia, Krypton, Jarvis Addons за квітень 2023 року

Niektóre z najczęściej spotykanych błędów z powodu represji wobec piractwa HBO zostały omówione poniżej:

Błąd instalacji nie powiódł się

Błąd zależności występuje, gdy repozytorium dodatków jest przestarzałe lub brakuje niektórych plików. Jeśli napotykasz ten problem podczas korzystania z HBO na Kodi, to musi być coś nie tak z używanym dodatkiem.

Naprawić

Spróbuj naprawić ten błąd, aktualizując dodatek. Jeśli to nie pomoże, musisz przełączyć się na inny dodatek Kodi, taki jak wymieniony w tym przewodniku.

Nie można połączyć się z repozytorium

Problem z dodatkami Kodi innych firm polega na tym, że ich repozytoria zamykają się lub czasem nie łączą. Przyczyną tego błędu jest albo zmiana adresu URL hosta repozytorium, albo zamknięcie repozytorium.

Naprawić

Najpierw sprawdź ręcznie źródłowy adres URL, czy działa, czy nie, otwierając go w przeglądarce. Jeśli repozytorium jest online, sprawdź wprowadzony źródłowy adres URL, przechodząc do Menedżera plików. Upewnij się, że podałeś poprawny adres URL bez spacji.

Jeśli repozytorium nie działa, wyszukaj alternatywny dodatek, który ma kanał HBO w swojej bibliotece i zainstaluj go. Jest to optymalne rozwiązanie dla takich przypadków.

Zawijanie wszystkiego

HBO oferuje wiele popularnych programów telewizyjnych, które trudno zignorować. Możesz zdobyć HBO na Kodi 2023, wykonując czynności opisane w przewodniku, za pomocą których możesz oglądać grę o tron ​​online, Westworld, Veep i wiele innych programów telewizyjnych. HBO można również zainstalować na urządzeniu Fire Stick, którego proces instalacji również został zapewniony. Pozostań przy innych świetnych dodatkach do kodu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me