Czy jesteś miłośnikiem transmisji strumieniowych i zastanawiasz się, gdzie możesz przesyłać strumieniowo wszystkie nowe filmy z Bollywood i Hollywood, a także indyjskie programy telewizyjne, treści Netflix i sporty na żywo? Możesz mieć to wszystko na jednej platformie, tj. HotStar. Postępuj zgodnie z tym przewodnikiem, aby zobaczyć, jak oglądać HotStar i cieszyć się najlepszą jakością przesyłania strumieniowego. Nie zapomnij przeczytać naszych najlepszych dodatków i przewodników Kodi VPN.

Co to jest HotStar?

CTA

HotStar to najpopularniejsza i największa indyjska platforma do strumieniowego przesyłania VOD online. Oferuje popularne filmy, programy telewizyjne i sport z całego świata. Duża liczba streamerów internetowych w Indiach używa HotStar do strumieniowego przesyłania gier IPL, oglądania filmów i innych indyjskich programów telewizyjnych. Obecnie istnieją bardzo ograniczone niezawodne i wysokiej jakości mobilne platformy rozrywkowe. Minęły 3 lata od uruchomienia HotStar i do tej pory udało się przyciągnąć odbiorców internetowych transmisji strumieniowych.

Niektóre treści można pobrać ze strony HotStar. Przez pewne treści rozumiemy niektóre stare treści, które mogą już nie być w trendzie. Jeszcze jedną rzeczą do zrozumienia jest to, że filmy z HotStar można pobrać tylko na urządzenia mobilne i tablety, a nie na żadnym laptopie lub komputerze.

Możesz oglądać swoje ulubione filmy na żądanie na HotStar w Indiach, USA i Kanadzie. Ostatnio był dostępny w każdym regionie, ale teraz został objęty ograniczeniami geograficznymi.

W których krajach HotStar jest dostępny ?

Jak wspomniano wcześniej, HotStar jest dostępny w Indiach, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Jeśli jednak korzystasz z usługi VPN, możesz uzyskać do niej dostęp z dowolnego miejsca na świecie, ale łącząc się tylko z serwerem wyżej wymienionych krajów.

jak oglądać hotstar

Jak odblokować / oglądać HotStar poza Indiami za pomocą VPN

HotStar jest witryną z ograniczeniami geograficznymi, a do treści dostępnych na tej stronie nie można uzyskać dostępu z innych miejsc niż Indie, USA i Kanada. Dlatego jeśli próbujesz uzyskać dostęp do Hotstar z dowolnego innego regionu, do obejścia ograniczeń będzie wymagana usługa VPN.

Usługa VPN pozwoli ci łączyć się z serwerami w nieograniczonych regionach, a zatem ukryje twoje IP, wytwarzając go z adresu IP wspomnianego wyżej kraju. Korzystanie z VPN jest bardzo łatwe, ponieważ wystarczy połączyć się ze zdalnym serwerem, a następnie surfować po Internecie, aby uzyskać dostęp do wszystkiego, co zostało ograniczone.

VPN Dostawcy Cena Oferta Witryna
PureVPN 10,95 USD 2,91 USD za miesiąc

Oferta specjalna: 73% zniżki

Odwiedź stronę
Przeczytaj recenzję
Surfshark 11,91 USD 1,99 USD na miesiąc

Oferta specjalna: 83% zniżki

Odwiedź stronę
Przeczytaj recenzję
CyberGhost 12,99 USD 2,75 USD za miesiąc

83% zniżki

Odwiedź stronę
Przeczytaj recenzję
ExpressVPN 12,95 USD 8,32 USD za miesiąc

35% zniżki

Odwiedź stronę
Przeczytaj recenzję

Jak oglądać HotStar w USA bez VPN

HotStar wcześniej nie był dostępny w żadnym innym regionie niż Indie, ale ostatnio rozszerzył swoje regiony, takie jak USA i Kanada. Dlatego użytkownicy chcący uzyskać dostęp do HotStar w USA mogą to zrobić bez użycia VPN. Dostęp do HotStar można łatwo uzyskać w USA bez VPN, po prostu przechodząc do adresu URL „us.HotStar.com”. To jest oficjalne rozszerzenie domeny dostarczone przez HotStar dla regionu USA.

Jak oglądać HotStar poza Indiami na PC

Aby oglądać HotStar poza Indiami na PC, wykonaj następujące czynności:

 1. Otworzyć Aplikacja VPN > Zaloguj sie do Twojej usługi VPN.
 2. Teraz połączyć do serwera w regionie Indii.
 3. otwarty Twoja przeglądarka > Wpisz to URL: https://www.HotStar.com/.
 4. Zaloguj się na konto HotStar i zacznij oglądać ulubione filmy i programy telewizyjne w jakości HD.

Jak przesyłać strumieniowo HotStar na iPada i iPoda

Najlepszą rzeczą w HotStar jest to, że ma dedykowaną aplikację na iOS. Dlatego użytkownicy mogą łatwo oglądać HotStar na iPadzie i iPodzie.

 1. Otworzyć aplikacja iTunes sklep > Szukaj dla HotStar > Kliknij na Aplikacja HotStar > Pobierz to.
 2. Po zakończeniu instalacji, otwarty Aplikacja.
 3. Zaloguj sie aplikacja korzystająca z poświadczeń HotStar > Teraz przesyłaj strumieniowo wszystko, co chcesz oglądać na iPadzie i iPodzie.

Oglądaj HotStar w Kanadzie

HotStar został niedawno udostępniony w Kanadzie i uruchomiono dedykowaną domenę dla użytkowników HotStar w Kanadzie. Domeną uruchomioną dla HotStar w Kanadzie jest „https://ca.HotStar.com/”. Do uzyskania dostępu do strony i aplikacji HotStar w Kanadzie nie są wymagane żadne VPN ani serwery proxy. Wystarczy otworzyć wyżej wspomnianą stronę internetową w przeglądarce i zarejestrować się w usługach HotStar.

Jak oglądać HotStar w Wielkiej Brytanii

Chociaż HotStar jest dostępny w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie innych niż Indie, wciąż nie jest oficjalnie dostępny w Wielkiej Brytanii. Pomimo posiadania świetnej usługi przesyłania strumieniowego online porównywalnej z HotStar, takiej jak Netflix i Hulu, dostępna w Wielkiej Brytanii, ta usługa jest dostępna tylko w tym regionie. Jednym z najbardziej niesamowitych faktów, na który należy zwrócić uwagę, jest duża liczba mieszkańców Indii zamieszkałych w Wielkiej Brytanii. Sądząc po tym, możesz zastanawiać się, jak bardzo chcieliby przesyłać strumieniowo swoje rodzime treści, a nie tylko to, że wielu Anglików lubi oglądać treści Bollywood tak, jak Indianie kochają Hollywood.

Możesz tylko uzyskać dostęp HotStar w Wielkiej Brytanii, za pomocą VPN. Aby oglądać ulubione treści na HotStar w Wielkiej Brytanii, po prostu zmień swoją obecną lokalizację IP z Wielkiej Brytanii na region indyjski i uzyskaj łatwy dostęp do HotStar.

cta 3

Dlatego, aby uzyskać dostęp do HotStar w Wielkiej Brytanii, będziesz musiał skorzystać z usługi VPN, ponieważ zawartość, którą próbujesz przesyłać strumieniowo bez jej adresu IP z Wielkiej Brytanii, nie będzie odtwarzana, ale wystąpi błąd odtwarzania. Niemniej jednak, jeśli masz aktywną usługę VPN i jesteś podłączony do indyjskiego serwera, będziesz mógł oglądać swoje ulubione treści na HotStar. Wybrana usługa VPN powinna być niezawodna i wystarczająco szybka, aby pomóc Ci płynnie przesyłać treści.

Jak oglądać aplikację HotStar w krajach arabskich

HotStar to świetna platforma do strumieniowego przesyłania multimediów, która zawiera wiele nowych i popularnych treści. Niestety, nie jest dostępny w krajach arabskich. Kraje takie jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dubaj, Arabia Saudyjska, Oman i Katar bardzo preferują przesyłanie strumieniowe treści indyjskich, ale nie mogą tego zrobić z powodu ograniczeń geograficznych tej witryny. Fani HotStar w tych krajach mogą z łatwością oglądać programy HotStar za pomocą proxy HotStar lub usługi VPN.

Korzystając z serwera proxy lub VPN, będą mogli cieszyć się transmisją na żywo HotStar i programami telewizyjnymi HotStar (które są tak popularne na całym świecie).

Jak oglądać HotStar w Pakistanie

Fani programów telewizyjnych HotStar są bardzo liczni w sąsiednich Indiach, tj. W Pakistanie. Mieszkańcy Pakistanu uwielbiają oglądać filmy Bollywood i indyjskie programy telewizyjne. Niestety HotStar jest ograniczony w Pakistanie, a jedynym sposobem na oglądanie transmisji strumieniowej HotStar na żywo lub filmów i programów telewizyjnych jest obejście ograniczeń geograficznych przez VPN lub proxy HotStar.

Pobierz HotStar

Aplikacje HotStar są dostępne dla wielu platform mobilnych, takich jak urządzenia z Androidem i urządzenia z systemem iOS, np. iPhone. Na urządzenia z Androidem lub telefony komórkowe możesz je łatwo pobrać ze sklepu Google Play, a także pobrać pliki apk HotStar dostępne online. Natomiast w przypadku urządzeń z systemem iOS, takich jak iPhone i iPad, można pobrać je ze sklepu App Store z urządzenia.

Rejestracja HotStar

Zawartość dostępna w HotStar jest wysokiej jakości i nie zawiera buforów strumieniowych bez opóźnień. Jednak wszystko, co wspaniałe, ma swoją cenę i dlatego użytkownicy muszą najpierw zasubskrybować, wybierając plan płatności. HotStar jest tylko konkurentem Netflix i Hulu, dlatego nadawane przez niego treści nie są darmowe.

W jakich krajach dostępna jest HotStar?

HotStar oferuje 3 różne plany płatności do wyboru, a najlepszą rzeczą w tych planach płatności jest to, że wszystkie są w rozsądnej cenie. Aby zarejestrować się w usłudze HotStar, wykonaj następujące kroki:

 1. Przejdź do „https://www.HotStar.com/subscribe/payment”.
 2. Wybierz żądany abonament.
 3. Wprowadź swoje dane, tj. Imię i nazwisko, adres e-mail i hasło.
 4. Wprowadź dane swojej karty kredytowej.
 5. Potwierdź szczegóły.
 6. Oglądaj swoje ulubione programy na HotStar.

Stream Hot Star z napisami

HotStar nie oferuje napisów do każdego filmu, który jest dostępny na jego platformie, ale niektóre filmy mają już napisy. Jednak nadal możesz sprawdzić napisy, przechodząc do opcji wideo i zaznaczając opcję CC, włączając to możesz włączyć napisy.

Jak oglądać HotStar w aplikacji Jio TV na żywo

Użytkownicy Jio sim i aplikacji Jio TV Live mogą z łatwością korzystać z funkcji strumieniowania na żywo HotStar i funkcji filmów, ale jest to ograniczone tylko do treści indyjskich. Jeszcze jedna rzecz, użytkownicy Jio nadal będą musieli subskrybować HotStar India, zanim będą mogli rozpocząć transmisję strumieniową na HotStar.

Darmowa sieć VPN dla HotStar

Istnieje wiele darmowych VPN i serwerów proxy HotStar dostępnych online, ale zwykle nie zalecamy użytkownikom wypróbowania tych darmowych VPN ze względu na ich podatność. Bezpłatna sieć VPN wpłynie na transmisję strumieniową, ponieważ z darmowych serwerów VPN korzystają miliony ludzi na całym świecie. Stąd krótszy czas odpowiedzi na przesyłanie strumieniowe, co powoduje dużo buforowania. Oto kilka sugestii dla Ciebie:

 1. ZenMate
 2. Przeglądajc
 3. Hola
 4. Hidemyass
 5. Spyoff
 6. Tunelowy Niedźwiedź
 7. Pocałunek bezpieczeństwa
 8. ProtonVPN
 9. Speedify
 10. X-VPN

Jak pobierać filmy i programy telewizyjne z HotStar

HotStar India nie zezwala użytkownikom na pobieranie filmów i programów telewizyjnych ze swojej platformy. Jednak niektóre treści, które są stare lub przestają być popularne, można pobrać z HotStar. Gdy otworzysz lub przeszukasz wideo, zobaczysz nad nim ikonę wału. Kliknij na niego, a będziesz miał opcję pobierania przed sobą.

Jedną rzeczą do zrozumienia tutaj jest to, że nie można pobrać żadnego filmu z HotStar na komputer; możesz to zrobić tylko na urządzeniu mobilnym lub tablecie.

Oglądaj najnowsze programy / seriale i filmy HotStar

oglądać Hotstar poza Indiami

HotStar India oferuje wszystkie najnowsze programy telewizyjne, filmy i wydarzenia sportowe na jednej platformie w bardzo rozsądnej cenie i wysokiej jakości. Po prostu subskrybuj HotStar, a będziesz mógł oglądać, na co masz ochotę, i co jest nowe i zyskuje na popularności. Zawiera zarówno treści indyjskie, jak i zachodnie, a także filmy z Bollywood i Hollywood.

Jak oglądać HotStar w telewizji

Możesz oglądać HotStar na telewizorze metodą o nazwie sideloading, ale działa tylko na Android TV. Aby rozpocząć, wykonaj następujące kroki:

 1. Przejdź do Eksploratora plików ES (najpierw zainstaluj Eksplorator plików ES, jeśli jeszcze go nie zainstalowałeś).
 2. otwarty Sklep Play na twoim telewizorze > Wyszukaj „Sideload Launcher dla Androida TV” i zainstaluj go.
 3. Przejdź do ekranu głównego > Otwórz aplikacje > Otwórz aplikację Sideload Launcher.
 4. Kliknij ES File Explorer.
 5. Przejdź do sieci > Kliknij Remote Manager > Włącz, aby otrzymać adres FTP.
 6. Teraz z komputera stacjonarnego lub laptopa wprowadź adres FTP w przeglądarce internetowej > Twój telewizor i komputer zostaną teraz połączone razem.
 7. Teraz przenieś plik APK z komputera na telewizor.
 8. Po tym, Wyłącz udostępnianie sieciowe > Otwórz pliki do pobrania.
 9. Kliknij HotStar z listy > Kliknij zainstalować > Przyjemność korzystania z HotStar.

Oglądaj HotStar Vijay TV

Aby oglądać seriale telewizyjne Vijay na HotStar, po prostu przejdź do sekcji kanałów i wybierz Vijay TV. Tam zobaczysz wszystkie programy emitowane w Vijay TV i możesz łatwo wybierać spośród nich i przesyłać strumieniowo. Korzystanie z HotStar jest takie proste!

HotStar na Roku

Roku to najnowocześniejsze urządzenie do przesyłania strumieniowego opracowane i wyprodukowane przez Roku Inc. Jest to rzeczywiście jedno z najbardziej preferowanych urządzeń do przesyłania strumieniowego do korzystania z usług takich jak Netflix i Hulu, ponieważ oferowana przez niego transmisja strumieniowa jest niezrównana. Dla wszystkich fanów HotStar zastanawiających się, czy HotStar jest dostępny w Roku, powinieneś się cieszyć, że jest on dostępny w sklepie z kanałami Roku. Po prostu przejdź do sklepu z kanałami Roku, zainstaluj kanał HotStar na swoim urządzeniu Roku i ciesz się streamingiem.

Uwagi końcowe

Usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Netflix, Hulu, Amazon i HotStar, są tym, co uwielbiają każdy maniak rozrywki i streamingu. HotStar to niesamowita usługa przesyłania strumieniowego, z pewnością nie tylko dała konkurencję Netflixowi i Hulu, ale poszła o krok dalej, promując treści indyjskie. Różnorodność, którą zapewnia, jest z pewnością większa niż w przypadku innych usług przesyłania strumieniowego. Oferuje nawet transmisje sportowe na żywo, co jest świetną rzeczą.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me