Słowa takie jak ikoniczne, efektowne, zabawne nie wystarczą, by wyjaśnić tę ekstrawagancką ligę krykieta; IPL (Indian Premier League). Jedenasta edycja najpopularniejszej ligi krykieta rozpoczęła się dwa dni temu, a szum tego turnieju jest obecnie na szczycie. Fani IPL na całym świecie szukają sposobów oglądania IPL w swoich domach i biurach za pomocą dodatków Kodi.

Wiemy jednak, co jest najlepsze dla fanów Kodi VPN i dlatego przygotowaliśmy przewodnik, który pomoże Ci oglądać IPL na Kodi.

Ostrzeżenie!! Możesz przesyłać strumieniowo mecze IPL na kanałach IPL z całego świata. Aby uzyskać dostęp do nadawców IPL z ograniczeniami geograficznymi, musisz to zrobić odblokuj kanały IPL z VPN.
CTA

Lista kanałów / nadawców IPL 2018

Kraj / regionNadawcy
IndieStar Sports

Hotstar

AfrykaSuper Sports
Stany ZjednoczoneESPN
Zjednoczone KrólestwoSky Sports
KanadaSportsnet
AustraliaCricket Gateway
Nowa ZelandiaSky Sports

Jak oglądać IPL na Kodi krypton w wersji 17.6 lub niższej

Istnieje wiele dodatków do transmisji sportowych na żywo, ale wybraliśmy dla Ciebie dodatek ZEM TV Kodi, ponieważ zapewnia on łącze HD do przesyłania strumieniowego na żywo IPL. Wykonaj poniższe czynności, aby zainstalować ZEM TV do oglądania IPL na żywo na Kodi.

 1. Otwórz Kodi > Przejdź do menu głównego Kodi > Kliknij ikonę Ustawienia > otwarty Menedżer plików > Teraz kliknij dwukrotnie Dodaj źródło.jak oglądać IPL
 2. Kliknij tam, gdzie jest napisane ‘Żaden’ > Wpisz to URL w pasku adresu http://kdil.co/repo/ > Teraz kliknij dobrze > Nazwij to ‘Kodil Repo  a następnie kliknij dobrze > Sprawdź dokładnie oba URL i Imię i kliknij Dobrze ponownie, aby zamknąć okno dialogowe.jak oglądać IPL na Kodi Krypton w wersji 17.6 lub niższej
 3. Wróć do Kodi Menu główne > otwarty Dodajons menu z lewej kolumny > Kliknij na Ikona pola.jak oglądać IPL na kodi jarvis w wersji 16 lub wyższej
 4. Teraz kliknij zainstalować od Zamek błyskawiczny Plik > Przewiń w dół i kliknij Kodil Repo > otwarty Kodil.zamek błyskawiczny > Poczekaj na powiadomienie.jak oglądać IPL na Firestick Kodi
 5. Po wyświetleniu powiadomienia kliknij Zainstaluj z repozytorium > otwarty Repozytorium Kodil > Iść do Dodatki wideo.Pobieranie Kodi IPL 2018
 6. Przewiń w dół i otwórz Zem TV > Kliknij zainstalować > Poczekaj na powiadomienie o włączeniu dodatku.

Jak oglądać IPL 2018 na Hotstar w USA

Masz, teraz dodatek jest zainstalowany i teraz możesz łatwo oglądać swoje ulubione gry IPL na żywo w Kodi.

Jak oglądać IPL na Kodi Jarvis w wersji 16 lub wyższej

 1. Uruchomić Kodi Jarvis V16 > Kliknij System.
 2. Iść do Menedżer plików > Teraz kliknij dwukrotnie Dodaj źródło.
 3. Kliknij tam, gdzie jest napisane <Żaden> > Wpisz to URL http://kdil.co/repo/ > Kliknij Gotowe.
 4. Nadaj temu nazwę URL tak jak ‘Kodil Repo ” > Kliknij Gotowe > Kliknij dobrze.
 5. Wróć do Pulpit > Kliknij System.
 6. otwarty Dodatki > Kliknij Zainstaluj z pliku zip > otwarty Kodil Repo> Kliknij Kodil.zip.
 7. Wróć do Pulpit.
 8. Iść do Instalator dodatków > otwarty Kodil Repo > Musieć Dodatki wideo i wybierz Zem TV.
 9. Kliknij zainstalować.

Jak oglądać IPL na Firestick Kodi

 1. otwarty Kodi na Fire Stick. Jeśli nie zainstalowałeś Kodi, zainstaluj Kodi na Fire Stick.
 2. Iść do Opcje programistyczne > Włącz debugowanie ADB i aplikacje z nieznanych źródeł.
 3. Następnie wykonaj czynności wymienione powyżej, aby zainstalować dodatek na Kodi Krypton V17.6.

Pobieranie Kodi IPL 2018

 1. Pobierz plik zip > otwarty Kodi na twoim urządzeniu > otwarty Dodatki menu > Kliknij na Ikona instalatora pakietu.
 2. Kliknij Zainstaluj z pliku zip > Przeglądaj i otwarty pobrany plik Zip.
 3. Kliknij Zainstaluj z repozytorium > otwarty Repozytorium Kodil > otwarty Dodatki wideo > Kliknij Zem > Trafienie zainstalować.

Jak oglądać IPL 2018 na Hotstar w USA

Jak oglądać IPL 2018 na Hotstar w USA

HotStar to indyjska aplikacja, która pozwala użytkownikom oglądać ulubione mecze IPL, ale ironią jest to, że jest dostępna tylko w Indiach. Dlatego użytkownicy mieszkający za granicą będą musieli uzyskać dostęp do tej aplikacji na swoich urządzeniach z Androidem i Apple za pomocą usługi Kodi VPN.

Za pośrednictwem usługi VPN użytkownicy będą musieli najpierw wybrać serwer regionu indyjskiego, a następnie uzyskać dostęp do aplikacji. Po pobraniu aplikacji za pośrednictwem Play Store i iTunes możesz łatwo oglądać IPL na żywo.

Jak oglądać IPL Live Free Online Streams

Użytkownicy mieszkający w Afryce i na Bliskim Wschodzie, którzy chcą oglądać nieograniczoną akcję IPL za pośrednictwem bezpłatnej usługi, mogą wybrać następujące piątki:

 1. Cricingif (na całym świecie)
 2. Cricketgateway (na całym świecie)
 3. IPL Live 2018
 4. SuperSport (dla użytkowników w RPA)
 5. OSN Play (dla użytkowników na Bliskim Wschodzie)
 6. Aplikacja Smartcric
 7. Willow TV
 8. JIO TV
 9. Vivo IPL
 10. Cricbytes
 11. CricHD
 12. DD Sports
 13. Suvarna Plus

Cric In Gif

Jak oglądać IPL Live Free Online Streams

Cricingif to strona z wiadomościami sportowymi, która zapewnia najnowsze aktualizacje bieżących meczów krykieta na całym świecie. Odwiedzający mogą oglądać najważniejsze wydarzenia z każdej gry i sprawdzić najnowsze wiadomości z całego słowa krykieta. Inną świetną funkcją Cricingif jest to, że ma on dedykowaną sekcję dla użytkowników, którzy chcą oglądać IPL T20 na żywo.

Cricket Gateway

bramka do krykieta dla IPL

Aplikacja mobilna Cricket Gateway pozwala użytkownikom być na bieżąco z najnowszymi akcjami krykieta. Użytkownik może oglądać wszystkie najważniejsze mecze i wyświetlać karty wyników, kiedy chce. Świetną cechą tej witryny jest sekcja Archiwum, która umożliwia przechodzenie przez kilka ostatnich wydarzeń krykieta z całego świata. Użytkownicy mogą również zobaczyć najnowsze i trendy nowe informacje o swoich ulubionych drużynach za pośrednictwem tej aplikacji.

IPL Live 2018

ipl live 2018

IPL Live 2018 to dedykowana witryna, która zapewnia usługę przesyłania strumieniowego online tylko dla IPL. Jakość strumieni udostępnianych przez tę witrynę jest wysokiej jakości, a serwery, które ma ta witryna, są bezproblemowe. Oferuje trzy różne serwery do przesyłania strumieniowego dopasowań i zapewnia szczegółowe informacje o innych usługach strumieniowych.

Super Sports

supersport dla ipl

SuperSport jest bez wątpienia jednym z najbardziej znanych serwisów sportowych na świecie. SuperSport zawdzięcza swoją nazwę transmisjom sportowym na żywo w telewizji, a teraz zaczął koncentrować się na internetowej transmisji strumieniowej krykieta i innych wydarzeń sportowych. Użytkownicy mogą przeglądać wszystkie najnowsze wyniki i harmonogramy meczów IPL podczas ich przesyłania. SuperSport będzie transmitował IPL Region południowoafrykański ale ich filmy są dostępne z całego świata.

Play OSN

OSN Play dla ipl

OSN Play zapewnia transmisje sportowe w języku arabskim dla odbiorców z Bliskiego Wschodu. Jest to usługa ograniczona geograficznie, którą można odblokować z innych krajów za pomocą dobrej jakości usługi VPN. Najlepsze w OSN Play jest to, że jego aplikacja na Androida i iOS jest również dostępna w odpowiednich sklepach platformowych. Użytkownicy, którzy mają subskrypcję usług OSN, mogą uzyskać dostęp do swoich ulubionych treści sportowych bez ponoszenia żadnych dodatkowych opłat.

Aplikacja Smartcric

Aplikacja Smartcric dla ipl

SmartCric to świetna aplikacja do strumieniowego przesyłania na żywo meczów krykieta z całego świata na smartfony. Jednak jedną z najbardziej niezręcznych rzeczy w tej inteligentnej aplikacji na smartfony jest to, że nie jest dostępna w sklepie Google Play. Użytkownicy, którzy chcą zainstalować tę aplikację, muszą pobrać plik apk z witryny innej firmy, a następnie zainstalować go. Poza tym aplikacja jest świetna w użyciu, ponieważ ma świetny przyjazny interfejs i działa świetnie.

Willow TV

WillowTV do streamowania IPL

Willow TV to wiodący amerykański kanał telewizyjny poświęcony sportowi, który transmituje na żywo różne wydarzenia i najważniejsze wydarzenia krykieta na całym świecie. Kanał ten ma siedzibę w Kalifornii i transmituje na żywo transmisję Indian Premier League online, a użytkownicy mają łatwy dostęp do strumieni.

Jio TV

jiotv za darmo streaming IPL

Jio TV oferuje swoim użytkownikom szeroką gamę kanałów z różnych regionów na całym świecie, a także różnych języków. Oferuje ponad 350 kanałów telewizyjnych, z czego ponad 50 to kanały HD. Aplikację Jio TV można pobrać z Google Play Store i Apple App Store dla odpowiednich urządzeń.

Jedną z najlepszych funkcji tej aplikacji jest to, że użytkownicy mogą wstrzymać mecz na żywo, kiedy chcą i grać, aby kontynuować od tego samego punktu. Użytkownicy mogą również oglądać swoje ulubione programy, wybierając treści na antenie z poprzednich 7 dni. Użytkownicy mogą subskrybować ekskluzywne usługi mobilne Jio za jedyne 49?.

plan jio dla IPL

Vivoipl

Vivo do streamowania IPL

Vivo jest oficjalnym sponsorem Indian Premier League 2018 i będzie transmitować całą akcję z IPL 2018 na żywo na swojej stronie internetowej. Użytkownicy będą mogli oglądać wszystkie mecze IPL 2018 na stronie VivoIPL. Na stronie znajduje się również pełny harmonogram turniejów i kufel piwa, które można łatwo przeglądać.

Cricbytes

oglądać ipl online na cricbytes

Cricbytes to w rzeczywistości strona blogowa, która publikuje wiadomości i blogi na temat wszystkich aktualnych i najnowszych wiadomości oraz wyników ze świata krykieta. Chociaż użytkownicy nie będą mogli oglądać gry na żywo na tej stronie, ale mogą być na bieżąco z kartą wyników i wszystkimi aktualnościami na boisku. Użytkownicy mogą łatwo być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami dotyczącymi wydarzeń krykieta i graczy.

CricHD

oglądaj ipl oncrichd.tv

CricHD to niesamowita strona streamingowa, która zapewnia transmisję strumieniową na żywo za pomocą jednego kliknięcia dla różnych dyscyplin sportowych, takich jak piłka nożna, krykiet, rugby, futbol amerykański, zapasy, UFC, boks, golf itp. Zapewnia wysokiej jakości strumienie z jednych z najlepszych sieci nadawczych takich jak BT Sport, ESPN HD, Euro Sport, PTV Sports i Sky Sports itp. Ta usługa transmisji strumieniowej nie ma żadnych ograniczeń geograficznych, dzięki czemu możesz cieszyć się darmową transmisją swoich ulubionych sportów z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie.

DD Sports

DD Sports do oglądania IPL za darmo

DD Sports to w rzeczywistości indyjska sportowa sieć telewizyjna, która koncentruje się na obsłudze większości krajowych wydarzeń sportowych w Indiach. Będzie on jednak obejmować IPL 2018, a jego transmisje będą dostępne online w sekcji sportowej witryny „GoHelloTV.in”. Użytkownicy, którzy chcą bezpłatnie przesyłać strumieniowo IPL 2018 na żywo, mogą przesyłać strumieniowo za pośrednictwem DD Sports. Niemniej jednak istotnym punktem w tej kwestii jest to, że może to być strumień ograniczony geograficznie, a zatem może być konieczne skorzystanie z usługi VPN, aby uzyskać do niego dostęp.

Suvarna Plus

Star-suvarna-plus

Suvarna Plus znany również jako Star Suvarna Plus to indyjski kanał rozrywkowy należący do Star Networks. Nadaje najnowsze i zabytkowe filmy Bollywood oraz międzynarodowe i krajowe wydarzenia sportowe. IPL to fascynująca światowa liga krykieta, która będzie transmitowana na żywo w Suvarna Plus. Dlatego jeśli nie możesz oglądać go w domu w telewizji, możesz łatwo oglądać go na żywo za pośrednictwem internetowego strumienia Suvarna Plus.

Ostatnie słowa

Indian Premier League to jedna z największych lig krykieta nie tylko w Azji Południowej, ale także na świecie. Miliony fanów na całym świecie uwielbiają oglądać tę ekscytującą ligę krykieta. Użytkownicy, którzy nie mogą oglądać IPL w telewizji lub mieszkają za granicą, mogą łatwo oglądać IPL na Kodi lub mogą również przesyłać strumieniowo na żywo za pośrednictwem dostarczonych przez nas linków do przesyłania strumieniowego.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me