Sezon NHL 2018-2019 rozpoczął się 3 października 2018 r. Liga rozpoczęła się od 31 drużyn, które rozgrywają mecze na 31 różnych arenach. Mistrzostwa zakończą się 6 kwietnia 2019 r. Gdy tylko wydarzenie się rozpoczęło, fani NHL zaczęli szukać wielu opcji oglądania gier NHL online. Ten przewodnik opisuje, jak oglądać NHL na żywo w Internecie.

W tym przewodniku przedstawiamy także samouczek dotyczący oglądania NHL na Kodi. Wymieniliśmy oficjalny przewodnik po dodatkach wraz z samouczkiem dla dodatków innych firm.

Jak oglądać NHL.TV na Kodi Krypton wersja 17.6 lub Kodi Leia

Jeśli nie chcesz zawieść z powodu niskiej jakości lub jakichkolwiek innych zakłóceń, lepiej zainstaluj oficjalny dodatek NHL Kodi, który zawiera mecze na żywo NHL. Istnieją dwa podobne oficjalne dodatki Kodi, tj. NHL.TV i NHL Game Center. Opłaty abonamentowe dla NHL.TV wynoszą 19,99 USD miesięcznie lub 119,99 USD rocznie.

Tutaj omówiliśmy, jak zainstalować NHL.TV na Kodi:

 1. Otwórz Kodi na swoim urządzeniu.
 2. Kliknij kartę Dodatki w menu głównym.
 3. Kliknij ikonę pola w lewym górnym rogu.
 4. Teraz kliknij opcję Zainstaluj z repozytorium.
 5. Otwórz repozytorium dodatków Kodi.
 6. Przewiń listę i kliknij NHL TV
 7. Kliknij Zainstaluj i poczekaj na powiadomienie o włączeniu dodatku.
 8. Po wyświetleniu powiadomienia możesz uzyskać dostęp do dodatku z menu Dodatki.

Jak oglądać NHL na Kodi Jarvis w wersji 16 lub niższej (nieoficjalny dodatek)

 1. otwarty Kodi Jarvis > Kliknij System > Następnie przejdź do Menedżer plików > Tutaj widzisz Dodaj źródło opcję, kliknij dwukrotnie.
 2. Kliknij ‘Żaden’ kiedy pojawi się okno dialogowe > Rodzaj URL repozytorium http://mullafabz.net.rw/Repository/ > Kliknij Gotowe > Wpisz nazwę repozytorium „Mullafabz” > Kliknij Gotowe > Kliknij dobrze.
 3. Teraz wracam do Menu główne Kodi > Wybierz Menu systemowe jeszcze raz > Następnie kliknij Dodatki > Zainstaluj z pliku zip > Mullafabz > Repository.Rising.Tides.zip > Zainstaluj z repozytorium > Repozytorium Rising Tide > Dodatki wideo > Rising Tide > Kliknij zainstalować.
 4. otwarty Rising Tide Dodatek Kodi > Iść do Kanały sportowe > Odnaleźć NHL Network HD lub NBCSN aby zobaczyć mecze na żywo.

ICANUCK Kodi (strumienie ICANUCK NHL)

ICANUCK było starym repozytorium NHL, które znaleziono w repozytorium Fusion. Ponieważ doszło do rozprawy z TVAddons, wiele innych repozytoriów upadło wraz z nią, a strumienie ICANUCK NHL były również tym jednym.

NHL.TV stał się teraz oficjalnym dodatkiem, który można znaleźć w repozytorium dodatków Kodi. Nie ma potrzeby instalowania repozytorium ICANUCK, które już nie istnieje. Istnieje prosty proces instalacji dla NHL.TV wspomniany powyżej.

Jak oglądać NHL bez kabla

Oglądanie wydarzeń sportowych na żywo w Internecie nie stanowi już problemu ze względu na niesamowite obecnie dostępne usługi przesyłania strumieniowego online. Istnieje kilka najlepszych usług przesyłania strumieniowego do wyboru podczas oglądania NHL na żywo:

 1. Sling TV
 2. Fubo TV
 3. ESPN+

Jak oglądać NHL na Sling TV

How-to-Watch-Nhl-Games-On-Sling-TV

Sling TV jest obecnie jedną z najlepszych internetowych serwisów streamingowych w USA. Podzielone na różne pakiety, każdy oferowany pakiet ma inną różnorodność kanałów. Najlepsze w streamingu NHL online za pomocą Sling TV jest to, że masz dostęp do obu nadawców; NBC i Fox Sports.

Należy jednak pamiętać, że Sling TV wraz ze wspomnianymi wcześniej nadawcami są sieciami regionalnymi i nie będą dostępne poza USA. Usługa Sling TV jest objęta ograniczeniami geograficznymi i można uzyskać do niej dostęp tylko z dowolnego miejsca poza USA przy pomocy usługi VPN.

dostać VPN CTA

Oglądaj gry NHL na Fubo TV

how-to-wach-nhl-online-on-fubo-tv

Jeśli jesteś mieszkańcem Europy i chcesz transmitować NHL na żywo online, najlepszą opcją jest przesyłanie strumieniowe za pomocą Fubo TV. W rzeczywistości jest to amerykańska usługa przesyłania strumieniowego online, ale jej strumienie nie są ograniczone tylko do Stanów Zjednoczonych i są dostępne w Europie.

Fubo TV ma bardzo przystępne ceny pakietów i ogromną liczbę kanałów do strumieniowego przesyłania strumieniowego na żywo. Możesz oglądać akcję NHL na żywo na kanale sportowym BeIN, który transmituje transmisje z oficjalnego nadawcy NHL; NBC Sports.

Stream NHL Online w ESPN

watch-nhl-on-espn

ESPN jest rzeczywiście najlepszym wyborem do strumieniowego przesyłania wydarzeń sportowych na żywo ze względu na jakość usług nadawczych, a także strumieniowanie HD. Fani NHL mogą subskrybować usługę przesyłania strumieniowego online ESPN i oglądać każdą grę na żywo, a także mogą być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i wynikami za pośrednictwem strony internetowej ESPN.

Jednak ESPN zapewnia strumienie dla NHL za pośrednictwem ESPN +, który jest dostępny tylko w USA. Aby uzyskać dostęp do ESPN + poza USA w Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Australii, aby przesyłać strumieniowo NHL; potrzebujesz VPN. Zdobądź VPN i połącz się z serwerem w USA i ciesz się non-stop NHL streaming na ESPN.

dostać VPN CTA

Przesyłaj strumieniowo regionalne i pozarynkowe gry NHL?

Gry pozarynkowe to termin powszechnie używany w branży mediów, co oznacza dostarczanie na żywo lig krajowych lub lig krajowych mających regionalnych uczestników do innych regionów na całym świecie, gdzie oficjalni nadawcy nie nadają swoich treści lub nie są ich ukierunkowanymi segmentami rynku.

Takie gry poza rynkiem zostały niedawno zakazane przez NHL i MLB, ponieważ szkodziło to wiarygodności i udziałowi w rynku regionalnych / lokalnych nadawców. Transmisje z tych wydarzeń zostały ograniczone geograficznie, a nawet serwisom streamingowym online zalecono ograniczenie dostępu do ich strumieni z nieautoryzowanych regionów.

Jedną rzeczą, którą możesz zrobić, aby przesyłać strumieniowo te wydarzenia na żywo z ograniczonych regionów, jest to, że możesz korzystać z różnych internetowych platform streamingowych, takich jak

 1. DIRECTV teraz
 2. Hulu TV na żywo
 3. PlayStation Vue
 4. YouTube TV

Usługi te oferują użytkownikom wiele sportowych kanałów transmisji strumieniowej, a ich strumienie są łatwo dostępne za pomocą usługi VPN. Możesz połączyć się z serwerem w USA za pomocą VPN i będziesz mieć dostęp do transmisji wydarzeń na żywo.dostać VPN CTA

Jak obejść zaciemnienie NHL.tv

Możesz uzyskać dostęp do zaciemnienia NHL, omijając ograniczenia geograficzne za pomocą VPN. Pyta o adres IP i zmienia rzeczywisty adres IP na adres IP serwera VPN, z którym jesteś połączony.

Dlatego jeśli chcesz ominąć zaciemnienie NHL.Tv i oglądać go na żywo, to uzyskaj VPN, połącz się z serwerem w USA i zacznij uzyskiwać dostęp do strumieni na żywo z dowolnego regionu na świecie bez żadnej blokady..

Zawijanie wszystkiego

Pozostał tylko dzień na początku National Hockey League, dlatego udostępniliśmy różne metody oglądania meczów NHL online. Istnieje jedna oficjalna metoda z oficjalnymi dodatkami oraz jedna nieoficjalna metoda z dodatkami innych firm. W przypadku oficjalnego dodatku Kodi obowiązuje opłata abonamentowa w wysokości 19,99 USD miesięcznie, natomiast w przypadku dodatków innych firm nie obowiązuje opłata abonamentowa.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me