PSL jest tuż za rogiem, a szum jest u szczytu w powietrzu. Wszyscy fani krykieta zaczęli okazywać swoją miłość i wsparcie swoim ulubionym drużynom w mediach społecznościowych, ponieważ trend ten zyskuje na sile. Wiem, że będziesz również podekscytowany tym wydarzeniem i spróbujesz wymyślić, jak oglądać PSL.

PSL to największa impreza krykieta organizowana co roku w Pakistanie pod nadzorem PCB. To nie tylko kolejny turniej krykieta, ale to wydarzenie, w którym wszystkie wielkie nazwiska krykieta z całego świata przyjeżdżają do Pakistanu i gdzie branża glamouru Pakistanu bierze udział w komitetach organizacyjnych.

Tak więc wszyscy miłośnicy krykieta będą mieli walentynkowe światło, ponieważ PSL 2019 rozpocznie się 14 lutego 2019 r. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich wspaniałą ceremonią otwarcia.

PSL to największa impreza krykieta organizowana co roku w Pakistanie pod nadzorem PCB. To nie tylko kolejny turniej krykieta, ale to wydarzenie, w którym wszystkie wielkie nazwiska krykieta z całego świata przyjeżdżają do Pakistanu i gdzie branża glamouru tego kraju uczestniczy w komitetach organizacyjnych.

PSL 4 Trophy and Teams 2019

psl 4 harmonogramy drużyn 2019

W tegorocznej edycji PSL weźmie udział sześć zespołów:

 1. Islamabad United
 2. Karaczi Królowie
 3. Peszawar Zalmi
 4. Gladiatorzy Quetta
 5. Lahore Qalandars
 6. Multan Sultans

Islamabad United był zwycięzcami trzeciej edycji PSL (2018), ale czy będą w stanie utrzymać tytuł w tym roku? Jest to coś, na co wszyscy z niecierpliwością czekają!

PSL 4 kanały na żywo / nadawcy 2019

Kraj

Kanały

Ograniczenia geograficzne? Spróbuj tego

Stany ZjednoczonePTV Sports, Willow TV (ograniczona geograficznie)

PureVPN 

(2,88 USD / miesiąc)

Odwiedź stronę >>

Zjednoczone KrólestwoPrimeTV / HumTV
AustraliaBrak oficjalnego nadawcy (tylko najważniejsze informacje na foxsports.com.au), użyj PTV Sports do transmisji na żywo
BangladeszGazi TV
Zjednoczone KrólestwoYupp TV
SrilankaDialog TV
zachodnie IndieFlow TV
północna AfrykaYuppTV
AfrykaSupersport
Pakistan PTV Sports, Ten Sports, Geo Super
 IndieDSport

Wyżej wspomniane są wszystkie kanały, na których można oglądać transmisję na żywo PSL lub online, rozważ użycie usługi VPN w celu ominięcia ograniczeń geograficznych i odblokowania strumieni:

VPN Dostawcy Cena Oferta Witryna
PureVPN 10,95 USD 2,91 USD za miesiąc

Oferta specjalna: 73% zniżki

Odwiedź stronę
Przeczytaj recenzję
Surfshark 11,91 USD 1,99 USD na miesiąc

Oferta specjalna: 83% zniżki

Odwiedź stronę
Przeczytaj recenzję
CyberGhost 12,99 USD 2,75 USD za miesiąc

83% zniżki

Odwiedź stronę
Przeczytaj recenzję
ExpressVPN 12,95 USD 8,32 USD za miesiąc

35% zniżki

Odwiedź stronę
Przeczytaj recenzję

Jak oglądać PSL 4 na Kodi Krypton w wersji 17.6 lub starszej

 1. otwarty Kodi > Kliknij na Ustawienia Ikona (Ikona zębatki) > Kliknij Menedżer plików > Podwójne kliknięcie Dodaj źródło.
 2. Teraz kliknij tam, gdzie jest napisane i dodaj dokładnie to źródło http://www.lvtvv.com/repo/ > Kliknij OK > Nazwij to źródło multimediów Kodil Repo > Kliknij dobrze> Kliknij dobrze ponownie, aby zamknąć okno dialogowe.
 3. Wróć do pulpit > Kliknij na Dodatki menu > Kliknij Pudełko Ikona (Instalator pakietów).
 4. Teraz kliknij Zainstaluj z pliku zip > Kliknij Kodil Repo > Teraz kliknij kodil-1.3.zip > Poczekaj na pojawienie się powiadomienia.
 5. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium > otwarty Repozytorium Kodil > Iść do Dodatki wideo > Kliknij ZEM TV > Trafienie zainstalować > Poczekaj na powiadomienie.
 6. Możesz uzyskać dostęp do dodatku ze swojego Pulpit wchodząc do Dodatki menu > Przeglądaj Dodatki wideo > Kliknij ZEM TV.

Jak oglądać PSL 4 na Kodi Jarvis w wersji 16 lub wyższej

 1. Otwórz Kodi Jarvis v16.
 2. Kliknij System.
 3. otwarty Menedżer plików.
 4. Kliknij Dodaj źródło.
 5. Kliknij tam, gdzie jest napisane i wpisz to URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Kliknij
 6. Nazwij to źródło Kodil Repo> Kliknij Gotowe > Kliknij dobrze.
 7. Wróć do i kliknij Pulpit na System.
 8. otwarty Dodatki
 9. Kliknij Zainstaluj z pliku zip.
 10. Wybierz Cerebro Repo > Kliknij kodil-1.3.zip > Poczekaj na powiadomienie.
 11. Kliknij Zainstaluj z repozytorium > otwarty ZEM TV > Iść do Dodatki wideo > otwarty ZEM TV > Kliknij zainstalować > Poczekaj na powiadomienie.

Jak oglądać PSL 4 w Wielkiej Brytanii 2019

jak oglądać transmisje na żywo psl

Prime TV i Hum TV oficjalnie nadają PSL w Wielkiej Brytanii. Jednak jeśli użytkownicy planują obejrzeć go na Kodi, mogą po prostu zainstalować dodatek, o którym wspominaliśmy powyżej, i postępować zgodnie z naszym przewodnikiem instalacji.

W przypadku problemów z przesyłaniem strumieniowym użytkownicy z Wielkiej Brytanii mogą skorzystać z dobrej usługi VPN Kodi, aby ominąć ograniczenia geograficzne.

CTA

Jak oglądać PSL 4 w Indiach 2019

Po raz pierwszy PSL, czyli Pakistan Super League, będzie emitowany w Indiach. Sąsiedni kraj ma już własną imprezę ekstrawagancji krykieta znaną jako IPL, która jest bezpośrednim konkurentem PSL, lub możemy to nazwać na odwrót. Pomimo tego, że PSL jest konkurentem, kanały pakistańskie nadają IPL od kilku lat w Pakistanie, w przeciwieństwie do Indii.

Jednak tym razem indyjski kanał DSport będzie transmitował to wydarzenie na żywo w Indiach. To z pewnością świetna wiadomość dla wszystkich fanów krykieta w Indiach.

Jak oglądać PSL 4 na YouTube 2019

Najlepszą rzeczą w PSL jest to, że użytkownicy mogą łatwo oglądać ją na YouTube, ponieważ PTV Sports będzie transmitować ją na żywo na YouTube. Istnieją jednak dwa główne obawy dotyczące transmisji na YouTube:

 1. Streaming może być ograniczony geograficznie; dlatego usługa Kodi VPN będzie wymagana do ominięcia ograniczeń geograficznych.
 2. Po drugie, finałowy mecz wydarzenia może nie być transmitowany na YouTube. Niemniej jednak nie zostało to jeszcze potwierdzone.

Odblokuj strumień PSL

Jak oglądać PSL 4 Live Online Darmowe mecze 2019

Użytkownicy planujący transmisję wydarzeń na żywo bezpośrednio ze swoich przeglądarek mogą to zrobić z łatwością, ponieważ PSL będzie transmitowany na żywo na oficjalnej stronie PSL T-20. Jednak ten strumień będzie tylko dla pakistańskich widzów.

Jeśli chodzi o międzynarodowych widzów, mogą transmitować to wydarzenie na żywo przez Cricketgateway.

Drużyny, których należy szukać w PSL 2019

W tym roku Lahore Qalandars zgromadził kilka wielkich nazwisk w swoim składzie, takich jak wielki AB de Villiers, Corey Anderson, Fakhar Zaman i Mohammad Hafeez. Wszyscy ci gracze cieszą się dużą renomą na całym świecie, a ich obecność w drużynie z pewnością sprawi, że Lahore Qalandars będzie silnym kandydatem.

Pakistański szyper Sarfaraz Ahmed po raz kolejny poprowadzi Quettę Gladiatorzy i wszyscy widzieliśmy jego zdolność jako kapitana. Wie, jak wydobyć to, co najlepsze ze swojego zespołu. Ma także świetne imię w swojej drużynie, takie jak Sunil Narine, Dwayne Bravo i Rilee Rossouw, którzy są bardzo niezawodnymi graczami.

Jednak Multan Sultan umieścił kilka najbardziej hipnotyzujących i ekscytujących nazwisk w swojej drużynie, takich jak Andre Russel, James Vince, Shoaib Malik i Shahid Afridi. Możemy więc powiedzieć, że Multan Sultan jest również zespołem, na który należy uważać.

Kto zamierza wygrać ten turniej?

W ubiegłym roku poręczyłem za Quetta Gladiators, ale w tym roku osobiście kibicuję Karachi Kings. Wynika to głównie z tego, że mają kilku moich ulubionych graczy, takich jak Colin Ingram, Colin Munro Ravi Bopara i wielu innych, którzy mogą przewyższyć i pokonać każdą drużynę na boisku.

Niemniej jednak najlepszą rzeczą w każdym sporcie jest to, że wygrywa drużyna, która dobrze gra na boisku. Miejmy więc nadzieję, że moje ukorzenienie się powiedzie i mam nadzieję, że to wydarzenie będzie dla oka czymś słodkim, tak jak w zeszłym roku.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me