Contents

Co to jest dodatek NFL Network Kodi?

Nareszcie rozpoczęła się sezon przedsezonowy National Football League (NFL), a mecze rozpoczną się 10 września w sezonie NFL 2023/2023. Wydarzenie rozpoczyna się od 32 drużyn walczących o koronę NFL. NFL Network to oficjalny kanał, który transmituje NFL na Kodi z meczami na żywo na ekranie.

Strumienie NFL mogą nie działać w twoim regionie z powodu ograniczeń geograficznych. Najlepszym sposobem na oglądanie NFL na żywo bez żadnych ograniczeń lub ograniczania dostępu do Internetu jest VPN w Kodi. Zaszyfruje twój ruch i ochroni twoją tożsamość.

W tym przewodniku omówiliśmy, jak oglądać NFL na Kodi. Omówiliśmy dalej oficjalne dodatki Kodi i dodatki Kodi innych firm, które można zainstalować na Kodi Krypton i Jarvis. Dzięki wymienionym poniżej dodatkom obejrzyj sieć NFL na Kodi 2023.

 1. Niedzielne bilety Kodi NFL 2023
 2. Jak oglądać NFL na oficjalnym dodatku NFL
 3. Jak oglądać NFL na bezpłatnym dodatku NFL
 4. Jak oglądać NFL na Kodi 16
 5. Jak oglądać najważniejsze informacje / powtórki NFL na Kodi
 6. Jak oglądać NFL na Kodi Firestick
 7. Jak zdobyć Kodi NFL GamePass za darmo

Jak oglądać NFL na Kodi Krypton w wersji 17 lub wyższej

Jak wspomniano wcześniej, aby oglądać NFL na Kodi lub sport na Kodi, masz dwie opcje. Możesz oglądać NFL z oficjalnymi dodatkami wymagającymi subskrypcji lub oglądać NFL z dodatkami innych firm bez subskrypcji. Omówiliśmy urzędnika z subskrypcją i osoby trzecie bez metody subskrypcji.

Jak oglądać gry NFL na Kodi (oficjalne dodatki)

1) NFL Game Pass na Kodi

 1. otwarty Kodi > Iść do Dodatki > Teraz przewiń w dół i kliknij Pliki do pobrania patka.Jak oglądać NFL na kodi
 2. Teraz kliknij Dodatki wideo.Jak oglądać NFL na Kodi Krypton w wersji 17 lub wyższej
 3. Tutaj zobaczysz listę dodatków, które są dostępne w twoim Kodi > Przewiń w dół, aby znaleźć Karnet NFL Game Pass dodatek i kliknij go > Teraz kliknij zainstalować.NFL Game Pass na Kodi
 4. Aby wyświetlić dodatek, wróć do Ekran główny Kodi > Kliknij Dodatki > Dodatki wideo > Karnet NFL Game Pass > Wchodzić Nazwa Użytkownika i Hasło.nfl na instalacji kodi
 5. Możesz zapisać się do NFL TUTAJ. Istnieje jednorazowa płatność w USA124,99 USD, podczas gdy możesz również płacić w ratach USA44,99 USD / rata.

nfl oficjalny kodi addon

2) NFL.com na Kodi

 1. otwarty Kodi > Kliknij Dodatki zakładka znajduje się w pionowym menu po lewej stronie > Teraz kliknij Pliki do pobrania patka.
 2. Wybierz Dodatki wideo opcja z listy.
 3. Istnieje lista dodatków, które pojawią się w porządku alfabetycznym > Znajdź i kliknij NFL.com > Kliknij zainstalować.Jak oglądać NFL na dodatku NFL.com
 4. Wróć do Ekran główny Kodi > Iść do Dodatki > Następnie Dodatki wideo > Po prawej stronie ekranu zobaczysz listę dodatków, przewiń w dół i kliknij NFL.com i Cieszyć się!nfl.com na kodi krypton wersja 17 lub nowsza
 5. Dodatek NFL.com Kodi nie pokazuje meczów NFL na żywo, a jedynie najważniejsze wydarzenia i analizy.

Jak oglądać gry NFL na Kodi bez subskrypcji (dodatki innych firm)

1) Elektra Vault dla NFL

Elektra Vault oferuje więcej niż tylko mecze NFL lub inne sporty, które chcesz oglądać. Oferuje filmy, programy telewizyjne i filmy dokumentalne. Oto nasz przewodnik na temat instalacji Elektra Vault na Kodi.

 1. Po zainstalowaniu Elektra Vault, Otworzyć dodatek > Przewiń w dół, aby kliknąć Wydarzenia sportowe na żywo.Jak oglądać NFL na Kodi bez subskrypcji
 2. Ilekroć program jest aktywny, pojawi się na tej liście, tak jak na poniższym obrazku.

jak oglądać nfl na elektra vault

2) Świat sportu

Sports World zaprojektował specjalnie dla fanatyków sportu, gdzie można oglądać wiele kanałów, które pokazują mecze NFL na żywo. Zainstaluj dodatek Sports World z naszego przewodnika.

 1. Po zainstalowaniu Świat sportu Kodi, otwórz go > Teraz kliknij Kanały sportowe.Jak oglądać NFL w Sports World
 2. Tutaj zobaczysz listę kanałów, które są obecnie wyświetlane przez Sports World > Kliknij Sieć NFL lub Sky Sports ponieważ oba te kanały pokazują mecze NFL. Cieszyć się NFL na Kodi 2023.

Jak oglądać gry NFL na Kodi Jarvis w wersji 16 lub niższej

1) Karnet NFL Game Pass

 1. otwarty Kodi Jarvis > Kliknij System Menu > Następnie wybierz Dodatki.
 2. Teraz idź do Zainstaluj z repozytorium > Zlokalizuj i kliknij Repozytorium dodatków Kodi.
 3. Kliknij Dodatki wideo > Następnie przewiń w dół i poszukaj Karnet NFL Game Pass > zainstalować.
 4. Po zainstalowaniu poprosi o ID i Hasło. Subskrybuj za pomocą Strona internetowa NFL to kosztuje USA124,99 USD Płatność jednorazowa.

Jak oglądać najważniejsze informacje / powtórki gier NFL na Kodi

 1. otwarty Kodi Jarvis > Wybierz System opcja znajduje się z przodu > Kliknij Dodatki.
 2. Teraz wybierz Zainstaluj z repozytorium opcja > Przewiń w dół i wybierz Repozytorium dodatków Kodi.
 3. Teraz idź do Dodatki wideo > Znajdź i kliknij NFL.com > Kliknij zainstalować.
 4. Ten dodatek jest Absolutnie wolny, ale nie pokazuje meczów NFL na żywo. Możesz jednak zobaczyć podświetlanie, analizę przed meczem i analizę po meczu.

Jak oglądać NFL na Fire Stick

Aby oglądać NFL na Kodi Fire Stick, rozważamy dodatek Elektra Vault innej firmy, który może wymagać skonfigurowania Firestick VPN. Wykonaj poniższe kroki, aby obejrzeć NFL na Kodi Fire Stick:

 1. Otwórz swoje Urządzenie Fire Stick > Iść do Ustawienia > Następnie System > Teraz kliknij Opcje programistyczne > Tutaj musisz włączyć Debugowanie ADB i WŁĄCZ Aplikacje z nieznanych źródeł.
 2. Teraz idź do Strona główna Fire Stick > Kliknij opcję wyszukiwania w lewym górnym rogu i wyszukaj Kodi > Otwórz Kodi.
 3. Teraz wykonaj czynności opisane w naszym przewodniku, aby zainstalować Elektra Vault na Kodi.

Niedzielne bilety Kodi NFL 2023

IPTV Subs to wysokiej jakości dodatek Kodi, który oferuje wiele PPV i transmisję na żywo popularnych wydarzeń sportowych. Jednak niedzielny bilet na jailbreak NFL jest możliwy, ale nie zalecany.

Niedzielny bilet Kodi / XBMC NFL to kanał wymieniony w tym dodatku, który pokazuje mecze NFL na żywo.

Świetną cechą tego dodatku jest wiele kanałów NFL Sunday Ticket, które pokazują mecze NFL jednocześnie. Jeśli rozgrywane są 4 mecze w tym samym czasie, wówczas podzieli swoje kanały, aby udostępnić wszystkie te kanały. Kroki instalacji subskrypcji IPTV znajdują się poniżej:

 1. otwarty Kodi Krypton > Kliknij w kształcie koła zębatego Ikona ustawień > Wybierz Menedżer plików > Podwójne kliknięcie Dodaj źródło.
 2. Kran ‘Żaden’ i wpisz URL http://gfservers.com/repo/ > Kliknij dobrze > Wpisz imię „Serwer GF” > Kliknij dobrze.
 3. Wróć do Menu główne Kodi > Iść do Dodatki > Instalator pakietów ikona w lewym górnym rogu > Kliknij Zainstaluj z pliku zip > Serwer GF > Następnie wybierz repository.gfserver.zip.
 4. Teraz idź do Zainstaluj z repozytorium > Serwery GF > Dodatki wideo > Subskrypcje IPTV > zainstalować > Subskrybuj TUTAJ dla subskrypcji IPTV z USA13 USD / miesięcznie lub US132 USD rocznie Subskrypcja.

Jak zdobyć Kodi NFL Game Pass za darmo

Dodatek NFL Game Pass wymaga subskrypcji, którą musisz zapłacić jednorazowo, aby oglądać wszystkie mecze sezonu NFL. Nie ma możliwości, aby uzyskać Kodi NFL Game Pass za darmo, ale możesz skorzystać z usługi za 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Możesz zakończyć bezpłatny okres próbny w dowolnym momencie.

Jak oglądać powtórki NFL Kodi

Aby obejrzeć powtórki, najważniejsze informacje i ekspertyzy Kodi NFL, możesz zainstalować dodatek Kodi NFL.com, który został udostępniony na tym blogu. Jest to oficjalny dodatek Kodi i można go znaleźć w repozytorium dodatków Kodi. Ten dodatek daje pełny wgląd w zespoły, zawodników i ich strategie.

Podsumowanie

Dodatki Kodi, które zostały wyróżnione na tym blogu, z powodzeniem transmitują NFL Network na Kodi 2023. NFL jest jednym z czterech najpopularniejszych sportów w całej Ameryce Północnej i cieszy się dużym zainteresowaniem fanów. W tym blogu opisano, jak oglądać NFL na Kodi i Fire Stick. Ciesz się oglądaniem NFL z Kodi.