jak oglądać sport na kodi

Jak oglądać transmisje sportowe na żywo na Kodi w 2023 roku za darmo na całym świecie

Nie można znaleźć żadnych transmisji na żywo dla swoich ulubionych gier lub chcieć streamować ulubionych sportów na żywo w wysokiej rozdzielczości?

Spróbuj przesłać strumieniowo wszystkie swoje ulubione sporty i wydarzenia z Kodi i ciesz się najlepszą akcją sportową Kodi. Ciesz się płynnymi strumieniami różnych dyscyplin sportowych dzięki najlepszym dodatkom sportowym Kodi na urządzeniach i systemie operacyjnym.

Przejrzyj bibliotekę sportową Kodi i zainstaluj z kolekcji oficjalnych i nieoficjalnych dodatków sportowych Kodi.

Zanim przejdziemy do przodu, ten rok obfitował w kilka wydarzeń sportowych, których nie można przegapić, pod warunkiem, że jesteś miłośnikiem sportu. Oto lista wszystkich wydarzeń, które można przesyłać strumieniowo na Kodi:

Czytaj więcej: Jak oglądać NFL w Kodi Live Online

Najważniejsze wydarzenia sportowe transmitowane na Kodi w 2023 roku

Imprezy sportowe w sierpniu Wydarzenia sportowe we wrześniu
Mistrzostwa Europy Formuła 1 – Grand Prix Włoch
NFL – National Football League Piłka nożna – Liga Narodów UEFA
Piłka nożna – sezon Premier League 2023-2023 Golf – Evian Championship
Rugby League – Finał Pucharu Challenge Cricket – T20 Blast Finals Day
Formuła 1 – Grand Prix Belgii Boks – walka o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej WBA, IBF i WBO
Tenis – US Open
Wydarzenia sportowe w październiku Wydarzenia sportowe w listopadzie
Formuła 1 – Grand Prix Japonii Tenis – finał Pucharu Fed
Krykiet – Sri Lanka przeciwko Anglii, T20 Tenis – finały ATP
UFC – Conor McGregor vs Khabib Nurmagomedov Snooker – Mistrzostwa Wielkiej Brytanii

Kodi Sports – rozwiązanie dla każdego sportowego streamera

Kodi for sports to jeden przystanek do spełnienia wszystkich twoich ulubionych potrzeb i preferencji sportowych, ponieważ ma najlepsze dodatki sportowe Kodi do wyboru. Niektóre dodatki Kodi są specyficzne dla kategorii, podczas gdy inne są wszechstronnymi dodatkami zapewniającymi dużą różnorodność transmisji sportowych.

Korzystając ze sportów Kodi, nie będziesz musiał odwiedzać żadnej innej strony z transmisją strumieniową online ani szukać działających linków do transmisji strumieniowych.

Jak przesyłać strumieniowo transmisje sportowe na żywo na Kodi w Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie lub w dowolnym miejscu na świecie?

Jak przesyłać strumieniowo transmisje sportowe na żywo na Kodi w Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie lub w dowolnym miejscu na świecie?

Duża część odbiorców korzysta z łączy i usług przesyłania strumieniowego online, aby przesyłać strumieniowo najważniejsze wydarzenia sportowe, takie jak Puchar Świata FIFA, UFC, i Wimbledon itp., ponieważ transmisja tych wydarzeń nie jest dostępna w ich regionie lub nie mają dostępu do akcji na żywo z powodu mobilności lub zajętości.

Właśnie tam wkracza Kodi, umożliwiając strumieniowe przesyłanie ulubionych wydarzeń na żywo na urządzenia w zasięgu użytkowników.

nordvpn netflixNie możesz się doczekać, kiedy zobaczysz swoją ulubioną drużynę? Słowo Uwaga ludzie w krajach takich jak Kanada, Wielka Brytania i USA są stale monitorowani. Ci, którzy zostaną przyłapani na nielegalnym streamowaniu sportu, zostaną ukarani grzywną. A wojna o swobodne przesyłanie strumieniowe bez pozwolenia nie wykazuje żadnych oznak zatrzymania. W tym miejscu pojawia się Kodi VPN chroń tożsamość użytkownika i odblokować Streaming sportowy ograniczony geograficznie. pobierz kodi VPN VPN

Osoby siedzące w biurach lub podróżujące mogą łatwo oglądać transmisję na żywo za pomocą Kodi na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony, tablety i laptopy. Oglądaj sport na żywo w Wielkiej Brytanii, USA i Kanadzie lub w dowolnym miejscu na świecie, instalując Kodi i najlepsze aplikacje sportowe na Kodi.

Innym powodem, dla którego użytkownicy wolą korzystać ze sportów Kodi, jest łatwość obsługi, która pozwala użytkownikom przesyłać strumieniowo, co im się podoba, po prostu uruchamiając aplikację, otwierając dodatek i uruchamiając strumienie tego, co lubią.

  Jak zainstalować program ładujący listy odtwarzania Kodi Addon w mniej niż 5 minut

W dzisiejszych czasach wielu maniaków rozrywki i sportu preferuje transmisję online zamiast siedzieć przed telewizorem, ponieważ transmisja online jest wygodniejsza niż oglądanie telewizji.

Kodi ma najlepsze dodatki Kodi do sportów na żywo, które można wykorzystać do oglądania wszystkich najważniejszych zawodów sportowych z całego świata. Ostatnio wiele osób z całego świata transmitowało transmisje z Mistrzostw Świata FIFA na żywo na Kodi i podobnie duża liczba osób transmituje na żywo wydarzenia UFC na Kodi.

Powodem tak ogromnego napływu odbiorców do Kodi jest nieprzerwany i płynne przesyłanie strumieniowe doświadczenie, którego nie może zaoferować nikt inny niż Kodi.

Jedną rzeczą, którą należy zrozumieć podczas próby przesyłania strumieniowego za pomocą Kodi lub innej usługi przesyłania strumieniowego, jest to, że nie każdy strumień jest dostępny na całym świecie. Niektóre strumienie mają ograniczenia geograficzne, których nie można obejść bez VPN. Niektóre osoby próbują uzyskać dostęp do strumieni z ograniczeniami geograficznymi za pomocą serwerów proxy i bezpłatnych sieci VPN, co nie jest świetną opcją.

Przede wszystkim będziesz musiał stawić czoła wielu przerwom z powodu tych serwerów proxy i bezpłatnych usług VPN. Po drugie, szybkość, jaką oferują te usługi, nie jest warta wiązania, ponieważ psują przyjemność z streamingu.

Przede wszystkim najważniejszą kwestią jest prywatność i bezpieczeństwo online, którym nie można ufać tym usługom.

Wysokiej jakości usługa VPN oferuje szyfrowanie klasy wojskowej, dzięki czemu jesteś anonimowy w sieci i pozwala ominąć wszystkie ograniczenia. Kolejną wielką zaletą wysokiej jakości usług VPN jest to, że zapewniają płynną transmisję strumieniową, umożliwiając strumieniowe przesyłanie ulubionych treści bez żadnych problemów i przerw. Chociaż te wysokiej jakości usługi VPN mają pewne opłaty subskrypcyjne, jedną rzeczą do zaakceptowania jest to, że opłaty są dość rozsądne.

10 najlepszych dodatków do transmisji strumieniowych na żywo

Istnieją setki dodatków Kodi dostępnych online, których można używać do przesyłania strumieniowego Live Sports na Kodi. Spośród tych setek dodatków sportowych Kodi większość dodatków jest nieoficjalna, a mniejszość to oficjalne dodatki Kodi.

Powodem jest to, że oficjalne dodatki są ograniczone i działają świetnie, nie zamykają się z dnia na dzień i zapewniają wysokiej jakości strumienie, kiedy tylko chcesz. Jednak nieoficjalne dodatki Kodi pojawiają się każdego dnia i po prostu zamykają się każdego dnia. Innym problemem związanym z dodatkami innych firm jest to, że tylko kilka z nich jest wystarczająco niezawodnych do przesyłania strumieniowego.

Mimo to wielu użytkowników Kodi decyduje się na dodatki innych firm, ponieważ są one bezpłatne, a użytkownicy nie potrzebują innego dodatku do każdego wydarzenia sportowego, w przeciwieństwie do oficjalnych dodatków Kodi, które nie są tak różnorodne wyświetlanie strumieni dla wielu wydarzeń sportowych.

Oto kilka najlepszych rodzajów dodatków Kodi, które dla Ciebie przygotowaliśmy: zarówno oficjalne, jak i nieoficjalne.

Oficjalne dodatki Kodi do sportów na żywo w Kodi

 1. MLB.TVKodi Sports na MLB

Baseball może nie być popularną grą w porównaniu do piłki nożnej, ale wciąż ma miliony fanów na całym świecie. Niewiele sieci telewizyjnych obsługuje MLB, dlatego większość fanów baseballu decyduje się na transmisję MLB na żywo online. Na szczęście wszyscy fani MLB, którzy lubią transmitować mecze baseballu online, mogą oglądać wszystkie gry MLB na żywo na Kodi za pośrednictwem dedykowanego oficjalnego dodatku MLB.TV Kodi. Ten dodatek Kodi zapewnia transmisje na żywo wysokiej jakości przez cały sezon, dzięki czemu możesz cieszyć się rozrywką w podróży.

 1. Tuff.TVtufftv dla sportu na kodi

Tuff.TV to dodatek do transmisji strumieniowych wielu dyscyplin sportowych i związanych ze sportem, który obejmuje kategorie sportowe, takie jak sport walki, sporty motorowe, piłka nożna itp., A także niektóre programy talk show związane z motoryzacją i stylem życia. Więcej o tym dodatku Kodi jest to, że koncentruje się raczej na demografii mężczyzn niż na ogólnej grupie demograficznej. Jest to doskonały dodatek Kodi dla męskich użytkowników, którzy chcą mieć pełny pakiet na swoim Kodi.

 1. Sportsnet NowSports Now Sportsnet dodatek sportowy
  Jak zainstalować Covenant na Kodi z Lazy Kodi, All Eyez on me, Kodil i XvBMC Repository - (dołączony samouczek wideo)

Sportsnet Now to kanadyjska sieć nadawcza, która koncentruje się na wszystkich najważniejszych wydarzeniach sportowych i zapewnia transmisję strumieniową w jakości HD. Sportsnet Now ma swój własny oficjalny dodatek Kodi, który ma strumienie premium dla fanów streamingu sportowego. Przed wybraniem Sportsnet Now należy wiedzieć, że jest to kanadyjska sieć nadawcza, a ich strumienie są ograniczone geograficznie. Oznacza to, że do par dostarczonych przez Sportnet Now nie można uzyskać dostępu w Azji, chyba że korzystasz z VPN.

 1. Sportschausportschau do oglądania sportu na firestick

Wszyscy fani sportu mieszkający w Niemczech i chcący przesyłać strumieniowo treści sportowe z Deutschland mogą uzyskać dostęp do transmisji wszystkich wydarzeń sportowych na żywo w Kodi za pośrednictwem oficjalnej strony Sportschau. Sportschau to niemiecki magazyn sportowy, który omawia najważniejsze sporty z całego świata w języku narodowym. Sportschau ma własny oficjalny dodatek Kodi w oficjalnym repozytorium dodatków Kodi, do którego użytkownicy niemieccy mogą uzyskać dostęp do portów w komentarzach w języku niemieckim . Jak każdy inny dodatek regionalny, Sportschau ma ograniczenia geograficzne i nie można uzyskać do niego dostępu poza granicami Niemiec. Aby uzyskać dostęp do transmisji strumieniowej poza terytorium Niemiec, użytkownicy będą musieli zarejestrować się w usłudze VPN.

 1. Newsynowości sportowe na firestick

Newsy to platforma wiadomości, która tworzy i udostępnia wiadomości w krótkich filmach związanych z najświeższymi wiadomościami i aktualizacjami z całego świata. Kategorie wiadomości oferowane przez Newsy to sport, polityka, nauka i technologia, zdrowie, przemysł rozrywkowy i biznes. Newsy twierdzi, że wyróżnia różne wiadomości z całego świata z neutralnym punktem widzenia i bez uprzedzeń.

Wiadomości KodiSłyszałem o Kodi CRACKDOWN? Tak, są prawdziwe & blokując miliony oglądania darmowe sporty. Kodi VPN to najlepsze rozwiązanie do ochrony Informacje DMCA, problemy z prawami autorskimi & odblokowanie różnych dodatków, takich jak Pure Sports, SportsDevil lub Halow Live TV. VPN zachowa twoją tożsamość & prywatność zawsze bezpieczna.odblokuj dodatki cta

Nieoficjalne dodatki Kodi do sportów na żywo

 1. Netstream Sports HubNetstreams dla Kodi Sports

Podczas wyszukiwania dodatków, które zapewniają bezpłatne transmisje dla różnych dyscyplin sportowych, prawie nie znajdziesz kilku. Netstreams Sports Hub to niesamowity dodatek sportowy Kodi, który za każdym razem udostępnia różnorodne transmisje sportowe. Niewiele nieoficjalnych dodatków Kodi jest podobnych do Netstream Sports Hub, które mogą obejmować różne kategorie sportowe. Użytkownicy mogą łatwo oglądać mecze swoich ulubionych sportów na żywo na Kodi i cieszyć się płynnym przesyłaniem strumieniowym.

 1. SportsDevilSportsDevil

Bezsprzecznie jeden z najlepszych i konsekwentnie dostarczających dodatek Kodi, który nigdy nie zawiódł użytkowników. Jest to jeden z najlepszych sportowych dodatków Kodi, które użytkownicy mogą wybrać, ponieważ zapewniane przez niego strumienie są zawsze na najwyższym poziomie, a najlepsze jest to, że obejmuje wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe. SportsDevil zyskał doskonałą reputację w społeczności Kodi ze względu na jego jakość, a wielu użytkowników Kodi polega na nim w związku z potrzebami związanymi z transmisją sportową.

 1. Pure SportsPure-Sports-Kodi-Addon

Pure Sports ogromnie wzrosło jako świetny dodatek Kodi do sportu i szybko zdobył swoje miejsce wśród najlepszych dodatków Kodi. Pure Sports oferuje wysokiej jakości strumienie wszystkich gier transmitowanych na żywo z całego świata. Pure Sports ma bardzo prosty w obsłudze interfejs i mamy nadzieję, że dodatek Pure Sports Kodi Cię nie zawiedzie.

 1. Halow TV na żywoHalow live sport kodi

Halow TV to świetny dodatek, jeśli chcesz mieć tysiące kanałów w zasięgu ręki. Największą zaletą dodatku Halow Live TV Kodi jest to, że zapewnia kanały premium na żywo i transmisje na żywo z wydarzeń sportowych PPV. Jest to jedno z niewielu wydarzeń, które zapewniają zasięg wydarzeń PPV; w przeciwnym razie możesz nie być w stanie znaleźć niezawodnego, wysokiej jakości dodatku Kodi, który ma te funkcje. Halow TV Live działa świetnie i ma wysokiej jakości strumienie prędkości.

 1. Supremacy Sportssupremacy dodatek sportowy do kodi

Supremacy Sports to najsłynniejszy dodatek Kodi, który istnieje już od dłuższego czasu. Supremacy Sports to dodatek sportowy dla Kodi, który koncentruje się na zapewnieniu użytkownikom najlepszych strumieni, dzięki czemu mogą cieszyć się transmisją swoich ulubionych gier na żywo. Linki do przesyłania strumieniowego dostarczane przez Supremacy Sports są jednymi z najlepszych kanałów sportowych, takich jak BT Sports i Ace Streams. Kategorie sportów, które obejmuje ten dodatek Kodi, to piłka nożna, WWE, UFC i wiele innych.

  107 dodatków Kodi na kwiecień 2023 r. - [100% pracy]

Jak oglądać transmisje sportowe na żywo w FireStick?

FireStick to aplikacja, która zmieniła oblicze rozrywki poprzez zrewolucjonizowanie oglądania telewizji. Wiele osób na całym świecie pozbyło się kabli i teraz zmierza w kierunku urządzeń takich jak Amazon FireStick. Wyobraź sobie, że masz jedną wtyczkę, która może zmienić telewizor w galaktykę interesujących treści, które chcesz oglądać. Jedno urządzenie zapewniające wszystko, czego potrzebujesz, aby oglądać bez żadnych problemów i bez żadnych ograniczeń.

Liczne aplikacje FireStick mogą być używane do strumieniowego przesyłania wydarzeń sportowych w jakości HD na telewizorze. Oto lista aplikacji FireStick:

 1. WatchESPN
 2. Sling TV
 3. Hulu
 4. Karnet UFC Fight Pass
 5. Sieć WWE
 6. NFL
 7. NBA
 8. MLB
 9. MUTV
 10. NHL

Niektóre z tych aplikacji mogą podlegać ograniczeniom geograficznym, co może wymagać skonfigurowania VPN w Firestick. Spośród tych najlepszych aplikacji do strumieniowego przesyłania wydarzeń sportowych na żywo, polecamy Ci pięć najlepszych aplikacji, które musisz mieć ze sobą, jeśli jesteś miłośnikiem sportu:

 1. WatchESPN

ESPN był kiedyś najlepszym wyborem do oglądania sportu w telewizji kablowej i satelitarnej na całym świecie, ale jakiś czas temu rozszerzył również swoje medium na rynek cyfrowy. Nie ma wątpliwości, że działał dla nich dobrze ze względu na świetną reputację w branży sportowej. ESPN uruchomił aplikację na wiele platform i na szczęście zrobili to również dla FireTV i FireStick, aby użytkownicy FireStick mogli cieszyć się transmisją strumieniową swoich ulubionych sportów w jakości HD.

 1. Sling TV

Sling TV nie tylko zyskał uznanie w branży strumieniowej rozrywki online, ale oferuje także kanały sportowe. Najlepszą rzeczą w korzystaniu z Sling TV jest to, że nie musisz rejestrować się w pełnej usłudze, a tylko w przypadku kanału, który chcesz oglądać. Dlatego po prostu zarejestruj swój ulubiony kanał sportowy z dostępnych opcji oferowanych przez Sling TV i ciesz się oglądaniem ulubionych gier na żywo.

 1. Hulu

Ciesz się oglądaniem telewizji kablowej i kanału sportowego w Hulu, subskrybując usługę Hulu Live TV. Hulu to amerykańska usługa rozrywkowa i medialna, która zapewnia użytkownikom nieprzerwaną rozrywkę i sport. Ta usługa jest ograniczona geograficznie i może być dostępna tylko w USA. Jeśli jednak chcesz uzyskać do niego dostęp poza regionem USA, możesz ominąć ograniczenia geograficzne, korzystając z usługi VPN.

 1. Karnet UFC Fight Pass

Czy jesteś fanem sportów walki, szczególnie UFC? Następnie musisz mieć dodatek UFC Fight Pass Kodi, który zapewnia transmisje na żywo dla wydarzeń UFC PPV. Ma wszystkie przyszłe harmonogramy walk, wywiady z zawodnikami i najważniejsze wydarzenia z poprzednich walk. Dzięki tej aplikacji możesz oglądać wszystkie karty walk i główne wydarzenia na żywo i cieszyć się akcją na FireStick.

 1. Sieć WWE

Sieć WWE jest rajem dla wszystkich fanów wrestlingu na całym świecie, ponieważ ta aplikacja ma strumienie wszystkich meczów, oryginalnej serii WWE, wywiadów, reality show i najważniejszych wydarzeń z przeszłości. Użytkownicy mogą również przeglądać treści z WCW i ECW oprócz WWE. Aplikacja jest w rozsądnej cenie, a użytkownicy mogą cieszyć się zapasami 24/7 bez żadnych kłopotów z reklamami i ograniczeniami.

Innym sposobem bezpłatnego przesyłania strumieniowego transmisji sportowych na żywo w FireStick jest Kodi za pośrednictwem dodatków sportowych Kodi. Kodi nie jest faktycznie obsługiwany przez FireStick, ale nadal można go zainstalować metodą jailbreak. Aby zobaczyć pełną procedurę instalacji i dowiedzieć się więcej o Kodi w FireStick, zapoznaj się z naszym przewodnikiem.

Ostatnie słowa

Kodi słynie z transmisji strumieniowej, którą zapewniał przez lata wszystkim obserwatorom Binge i maniakom streamingu. Mimo sprzeciwu ze strony władz w związku z zarzutami o udział w piractwie, Kodi jest najlepszym wyborem obserwatorów na całym świecie. Prawda kryjąca się za całym spiskiem była taka, że ​​Kodi nie był zaangażowany w piractwo, ale były to dodatki innych firm, co oznacza, że ​​Kodi jest bardzo legalny.

Na całym świecie transmitowanych jest wiele programów sportowych na kanałach telewizji kablowej i satelitarnej, ale nie każdy ma czas usiąść przed telewizorem i oglądać mecze. Dlatego ludzie zazwyczaj przesyłają strumieniowo gry online na smartfony, tablety i laptopy. Kodi jest najlepszym wyborem dla takich osób, ponieważ działa na wielu platformach i urządzeniach, a fakt, że istnieją świetne dodatki sportowe Kodi, wzmacnia jego pozycję. Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomoże ci rozwiązać pytanie, jak oglądać sport na Kodi, i będzie pomocny w przyszłym streamingu sportowym.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me